Νέα

Ashley Bulgari

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα toympa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
702
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
παντως στο στουντιο που την επισκεφτηκα καλα περασα , δεν μου φανηκε επιπλο ή ξεπέτα , τωρα σε φαση call-girl στα 220 ενω την γαμουσε με 50 μεχρι πριν λιγο καιρο υπερβολικο μου φαινεται . . . .
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.057
Οσμιζομαι ξεπετα.

Η Ashley είναι μια κούκλα και πίστεψε με έχει αλλάξει πολύ όσον αφορά το σερβις που προσφέρει...Από εμφάνιση όσοι την επισκεπτικαν τελευταία ξέρουν ότι είναι μουναρα.
Καί αν προτιμάτε εσείς να δίνεται 50ε για 10λεπτα γαμησι , σόρρυ αλλά εγώ δίνω 220 και την έχω μια ώρα ασταμάτητα.
Άποψη μου
Φιλικά
 

ισοβιτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2015
Μηνύματα
148
Κριτικές
11
Like
1.111
Πόντοι
371
Η Ashley είναι μια κούκλα και πίστεψε με έχει αλλάξει πολύ όσον αφορά το σερβις που προσφέρει...Από εμφάνιση όσοι την επισκεπτικαν τελευταία ξέρουν ότι είναι μουναρα.
Καί αν προτιμάτε εσείς να δίνεται 50ε για 10λεπτα γαμησι , σόρρυ αλλά εγώ δίνω 220 και την έχω μια ώρα ασταμάτητα.
Άποψη μου
Φιλικά

καμενη ομως μπρε παιδακι μου τι να λες μαζι της για μιαν ωρα
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.809
Πόντοι
216
που την βρίσουμε; στο ντελουξ δεν....
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.079
Like
5.536
Πόντοι
1.206
που την βρίσουμε; στο ντελουξ δεν....
Από την ίδια ξέρω πως θα λείψει εκτός Ελλάδος μέχρι τα μέσα του Ιούλη, τουρ σε διάφορα κοσμικά θέρετρα της Ευρώπης και διακοπές μαζί. Όταν γυρίσει θα την ρωτήσω αν θέλει να δώσω δημόσια κάποιον τρόπο επικοινωνίας μαζί της. Εξακολουθεί πάντως να είναι διαστημικό μουνί αυτά δε τα περί ξεπέτας δεν ισχύουν απλά στην εδώ παραμονή της έχει κάποιον ερασιτεχνισμό, όχι με την καλή έννοια.
Αλλά ο άλλος είχε πάει στου διαόλου τη μάνα για να την συναντήσει και την είχε πληρώσει χρυσή! Όταν μπορείς να βρεις δίπλα στο σπίτι σου με πολύ-πολύ λιγότερα και μόνο λόγω ονόματος είναι μια καλή πρόταση...
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.809
Πόντοι
216
Από την ίδια ξέρω πως θα λείψει εκτός Ελλάδος μέχρι τα μέσα του Ιούλη, τουρ σε διάφορα κοσμικά θέρετρα της Ευρώπης και διακοπές μαζί. Όταν γυρίσει θα την ρωτήσω αν θέλει να δώσω δημόσια κάποιον τρόπο επικοινωνίας μαζί της. Εξακολουθεί πάντως να είναι διαστημικό μουνί αυτά δε τα περί ξεπέτας δεν ισχύουν απλά στην εδώ παραμονή της έχει κάποιον ερασιτεχνισμό, όχι με την καλή έννοια.
Αλλά ο άλλος είχε πάει στου διαόλου τη μάνα για να την συναντήσει και την είχε πληρώσει χρυσή! Όταν μπορείς να βρεις δίπλα στο σπίτι σου με πολύ-πολύ λιγότερα και μόνο λόγω ονόματος είναι μια καλή πρόταση...


οκ, ευχαριστω μαν
 
Εγγρ.
26 Νοε 2016
Μηνύματα
443
Κριτικές
1
Like
82
Πόντοι
1
Από την ίδια ξέρω πως θα λείψει εκτός Ελλάδος μέχρι τα μέσα του Ιούλη, τουρ σε διάφορα κοσμικά θέρετρα της Ευρώπης και διακοπές μαζί. Όταν γυρίσει θα την ρωτήσω αν θέλει να δώσω δημόσια κάποιον τρόπο επικοινωνίας μαζί της. Εξακολουθεί πάντως να είναι διαστημικό μουνί αυτά δε τα περί ξεπέτας δεν ισχύουν απλά στην εδώ παραμονή της έχει κάποιον ερασιτεχνισμό, όχι με την καλή έννοια.
Αλλά ο άλλος είχε πάει στου διαόλου τη μάνα για να την συναντήσει και την είχε πληρώσει χρυσή! Όταν μπορείς να βρεις δίπλα στο σπίτι σου με πολύ-πολύ λιγότερα και μόνο λόγω ονόματος είναι μια καλή πρόταση...

Δεν δουλεύει στο dream girls αυτή;
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.079
Like
5.536
Πόντοι
1.206
Δεν δουλεύει στο dream girls αυτή;
Όπου βρει δουλεύει, δούλεψε και σε στούντιο που νομίζω πως αδικούσε την συνολική "εικόνα" της.
Ξαναλέω όμως πως αύριο φεύγει για τρεις βδομάδες κι επειδή δεν είναι και πολύ σταθερή στις επιλογές της όταν με το καλό γυρίσει βλέπουμε...
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.057
Από την ίδια ξέρω πως θα λείψει εκτός Ελλάδος μέχρι τα μέσα του Ιούλη, τουρ σε διάφορα κοσμικά θέρετρα της Ευρώπης και διακοπές μαζί. Όταν γυρίσει θα την ρωτήσω αν θέλει να δώσω δημόσια κάποιον τρόπο επικοινωνίας μαζί της. Εξακολουθεί πάντως να είναι διαστημικό μουνί αυτά δε τα περί ξεπέτας δεν ισχύουν απλά στην εδώ παραμονή της έχει κάποιον ερασιτεχνισμό, όχι με την καλή έννοια.
Αλλά ο άλλος είχε πάει στου διαόλου τη μάνα για να την συναντήσει και την είχε πληρώσει χρυσή! Όταν μπορείς να βρεις δίπλα στο σπίτι σου με πολύ-πολύ λιγότερα και μόνο λόγω ονόματος είναι μια καλή πρόταση...


Έλεος ρε αδερφέ  :2funny: Μιλάμε έφαγες τέτοιο ποίημα που όντως τα εννοείς αυτά που λες ,γιατί επειδή είσαι χρόνια στην πιάτσα ,δεν πιστεύω να τα χαψες τα παραπάνω . Χάχαχα κλαίω
Φιλικά
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.809
Πόντοι
216
Έλεος ρε αδερφέ  :2funny: Μιλάμε έφαγες τέτοιο ποίημα που όντως τα εννοείς αυτά που λες ,γιατί επειδή είσαι χρόνια στην πιάτσα ,δεν πιστεύω να τα χαψες τα παραπάνω . Χάχαχα κλαίω
Φιλικά



θες να γινεις πιο συγκεκριμενος μαν?
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.079
Like
5.536
Πόντοι
1.206
Έλεος ρε αδερφέ  :2funny: Μιλάμε έφαγες τέτοιο ποίημα που όντως τα εννοείς αυτά που λες ,γιατί επειδή είσαι χρόνια στην πιάτσα ,δεν πιστεύω να τα χαψες τα παραπάνω . Χάχαχα κλαίω
Φιλικά

Δεν κατάλαβα ειλικρινά τί αμφισβητείς;
Ότι την ξέρω και μιλάμε συχνά, ότι μου είπε πως θα λείψει μέχρι τα μέσα του επομένου μήνα ή ότι όντως θα λείψει;
Το τελευταίο δεν μπορώ προφανώς να το ξέρω μπορεί κι αυτή να έχει αυταπάτες σαν τον Τσίπρα, έτσι μου είπε έτσι είπα κι εγώ. Αν όμως δεν πάει τελικά εκεί που μου είπε θα το καταλάβω επειδή είμαστε αμοιβαία συνδεδεμένοι σε διάφορα Μ.Κ.Δ. όπου δίνει σχεδόν καθημερινά αναφορά την δραστηριοτήτων της, δεν μπορεί να μην αναρτήσει μια τουλάχιστον φωτό από κάθε ένα από τα "κοσμικά" μέρη που θα πάει!
Οπότε γιατί να μου πει ψέματα και να το μάθω μετά;
 

cobalt

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2011
Μηνύματα
513
Like
559
Πόντοι
86
αξιζει την σημερον ημερα?
εμφανησιακα πως ειναι πλεον?
 

Πολυχρόνης

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
1.042
Κριτικές
41
Like
4.236
Πόντοι
5.646
αξιζει την σημερον ημερα?
εμφανησιακα πως ειναι πλεον?

ένας φίλος μου είχε δείξει κάτι φωτογραφίες στο insta. Τελευταία δεν ανέβαζε φωτογραφίες με σώμα και το πρόσωπο της από τις πλαστικές είναι σαν ροφός. Καμία σχέση με το παρελθόν
 

ΜΥΡΤΙΛΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.873
Κριτικές
10
Like
3.567
Πόντοι
746

zanetacek_1 παιδιά μπορείτε από εκεί να εχετε κάποια επικοινωνία με την Τσεχα. Ελληνικά καθόλυ μόνο αγγλικά. Δεν θα μιλήσω για υπηρεσίες ο καθένας εχει την άποψή του . Πάντως σαν κορίτσι είναι ξηγημένο​

 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
15
Like
11.473
Πόντοι
3.246
Η Ashley είναι μια κούκλα και πίστεψε με έχει αλλάξει πολύ όσον αφορά το σερβις που προσφέρει...Από εμφάνιση όσοι την επισκεπτικαν τελευταία ξέρουν ότι είναι μουναρα.
Καί αν προτιμάτε εσείς να δίνεται 50ε για 10λεπτα γαμησι , σόρρυ αλλά εγώ δίνω 220 και την έχω μια ώρα ασταμάτητα.
Άποψη μου
Φιλικά
Μάγκες, η Ashley είναι καλή στο πρωκτικό? Έχει δοκιμάσει κανείς αυτή την υπηρεσία?:zfuck:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

koropios

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2017
Μηνύματα
2.701
Like
9.406
Πόντοι
1.056
Από εμφάνιση τι λέει σήμερα ξέρει κανείς;
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
702
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
Εχει γεμισει παντως το ΤΙΚ-ΤΟΚ με προφιλ της και συνεχεια ποσταρει κλιπακια !!!!!!!
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Εχει γεμισει παντως το ΤΙΚ-ΤΟΚ με προφιλ της και συνεχεια ποσταρει κλιπακια !!!!!!!
και εχει φτιαξει και δευτερο προφιλ στο ινστα...


πηγε κανενα προσφατα να μας πει ποσα πιτογυρα τρωει τη μερα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom