Νέα

Άρτεμις από Sirina

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.827
Κριτικές
18
Like
2.926
Πόντοι
7.195
Όταν κρίνεις κάποια να περιμένεις την ανάλογη απάντηση και άσε τώρα αυτά που λες ένα άτομο και γραφεις από εκατό fake προφίλ ποσό ζήλια Θεέ μ, γελάω
σου ειπα ηδη οτι λες βλακειες !!!
το προφιλ ειναι πραγματικο μπορεις ανετα να το τσεκαρεις στους διαχειριστες !!!
και μπορεις εδω να αναφερεις τα fake προφιλ που νομιζεις οτι ειναι δικα για να κατουρηθει το bou απο τα γελια !!!!
αλλα ακομα και αν ειναι ψευτικο το προφιλ οπως λες ....
πιστευεις οτι θα εχεις σοβαρη πελατεια με τετοια γλωσσα ?????
μηπως γι αυτο και ο Σειρανακης σε εβαλε στα αζητητα ???
συμαζεψου.
εισαι μια καβλα κοπελα δεν σου χρειαζονται αυτες οι συμπεριφορες !!!
Φιλικα .....
 
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
74
σου ειπα ηδη οτι λες βλακειες !!!
το προφιλ ειναι πραγματικο μπορεις ανετα να το τσεκαρεις στους διαχειριστες !!!
και μπορεις εδω να αναφερεις τα fake προφιλ που νομιζεις οτι ειναι δικα για να κατουρηθει το bou απο τα γελια !!!!
αλλα ακομα και αν ειναι ψευτικο το προφιλ οπως λες ....
πιστευεις οτι θα εχεις σοβαρη πελατεια με τετοια γλωσσα ?????
μηπως γι αυτο και ο Σειρανακης σε εβαλε στα αζητητα ???
συμαζεψου.
εισαι μια καβλα κοπελα δεν σου χρειαζονται αυτες οι συμπεριφορες !!!
Φιλικα .....
Ποιος με έβαλε στα αζήτητα;;;; Χαχαχα τι λες;;;;
Εισουν μπροστά και ξέρεις κάτι που δεν ξέρω ;;;
Προφανώς και δεν εισουν όποτε μην το πολύ σκαλίζουμε αυτό το θέμα, ο κάθε άνθρωπος κάνει ότι θέλει, αυτήν στιγμή που δεν κάνω ταινίες Δεν σημαίνει ότι με έδιωξαν, είναι απλό δεν θέλω να κάνω άλλες ταινίες προς το παρόν, στο μέλλον μπορεί να κάνω!!!!!!! Σε παρακαλώ μην λες ότι θέλεις!!!!
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.558
Κριτικές
12
Like
6.385
Πόντοι
2.646
Ρε μάγκες ήμαρτον. Εχετε κάνει θεές κάτι τριμπαζα εδώ μέσα και κάθεστε και τη λέτε στην Αρτεμις. Απίστευτη ήταν όταν τη συνάντησα το καλοκαίρι στη Ρόδο, καμία σχέση με κάτι πραγματικά σκουπίδια που προμοταρατε.
 

nothorny

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.318
Κριτικές
13
Like
10.969
Πόντοι
4.554
Ποιος με έβαλε στα αζήτητα;;;; Χαχαχα τι λες;;;;
Εισουν μπροστά και ξέρεις κάτι που δεν ξέρω ;;;
Προφανώς και δεν εισουν όποτε μην το πολύ σκαλίζουμε αυτό το θέμα, ο κάθε άνθρωπος κάνει ότι θέλει, αυτήν στιγμή που δεν κάνω ταινίες Δεν σημαίνει ότι με έδιωξαν, είναι απλό δεν θέλω να κάνω άλλες ταινίες προς το παρόν, στο μέλλον μπορεί να κάνω!!!!!!! Σε παρακαλώ μην λες ότι θέλεις!!!!
Ρε παιδιά μην την πρήζετε με τις ταινίες και αρχίσει τις ταινίες παλι... 300 θα θέλει το κορίτσι μετά.... τα μάτια μας θα βγάλουμε μόνοι μας μου φαίνεται...:headbang::headbang::headbang:
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.883
Πόντοι
726
Ρε παιδιά μην την πρήζετε με τις ταινίες και αρχίσει τις ταινίες παλι... 300 θα θέλει το κορίτσι μετά.... τα μάτια μας θα βγάλουμε μόνοι μας μου φαίνεται...:headbang::headbang::headbang:
Αν μπλέξει με τον γνωστό Μαρίνο από τη Γλυφάδα, που μανατζάρει νυν και τέως πορνοστάρ (και έπεισε την Παυλίδη να βιζιτάρει με 800 για δίωρο, τουλάχιστον, ραντεβού ενώ το 2017 που την είχα πρωτοπάρει ως Δήμητρα ζητούσε 120), τότε δεν χρειάζεται να γυρίσει στις ταινίες. Θα το ανεβάσει ούτως ή άλλως.
 

nothorny

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.318
Κριτικές
13
Like
10.969
Πόντοι
4.554
Αν μπλέξει με τον γνωστό Μαρίνο από τη Γλυφάδα, που μανατζάρει νυν και τέως πορνοστάρ (και έπεισε την Παυλίδη να βιζιτάρει με 800 για δίωρο, τουλάχιστον, ραντεβού ενώ το 2017 που την είχα πρωτοπάρει ως Δήμητρα ζητούσε 120), τότε δεν χρειάζεται να γυρίσει στις ταινίες. Θα το ανεβάσει ούτως ή άλλως.
Καλώς είσαι και του λογου σου.. αφου δεν έγραψες...
Αν μπλέξει με τον γνωστό Μαρίνο από τη Γλυφάδα, που μανατζάρει νυν και τέως πορνοστάρ (τηλ:6969696969)....
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.883
Πόντοι
726
Καλώς είσαι και του λογου σου.. αφου δεν έγραψες...
Αν μπλέξει με τον γνωστό Μαρίνο από τη Γλυφάδα, που μανατζάρει νυν και τέως πορνοστάρ (τηλ:6969696969)....
Ρε αδερφέ, εσύ πιστεύεις ότι δεν τον ξέρει ήδη;
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.883
Πόντοι
726
Και πως τις Μανατζαρει κάποιος? Πάλι η αγγελία δεν παίζει ρόλο?
Εξαρτάται από τον κύκλο γνωριμιών και το πελατολόγιο που έχει
Πολλές πορνοστάρ (όχι μόνο η Παυλίδη) εκδίδονται χωρίς αγγελίες.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.348
Πόντοι
5.946
Αν μπλέξει με τον γνωστό Μαρίνο από τη Γλυφάδα, που μανατζάρει νυν και τέως πορνοστάρ (και έπεισε την Παυλίδη να βιζιτάρει με 800 για δίωρο, τουλάχιστον, ραντεβού ενώ το 2017 που την είχα πρωτοπάρει ως Δήμητρα ζητούσε 120), τότε δεν χρειάζεται να γυρίσει στις ταινίες. Θα το ανεβάσει ούτως ή άλλως.
αααχ οι καλές εποχές της Σοφούλας... τότε έβρισκες και την... ''Ακριβού'' και την ''Αδαμοπούλου'' στα 150...
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.883
Πόντοι
726
αααχ οι καλές εποχές της Σοφούλας... τότε έβρισκες και την... ''Ακριβού'' και την ''Αδαμοπούλου'' στα 150...
Ναι ρε γμτ
Και τώρα ζητάνε 800 για δίωρο, τουλάχιστον, ραντεβού, τα μισά μπροστά και ραντεβού σε συγκεκριμένο κυριλέ ξενοδοχείο.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.348
Πόντοι
5.946
Ναι ρε γμτ
Και τώρα ζητάνε 800 για δίωρο, τουλάχιστον, ραντεβού, τα μισά μπροστά και ραντεβού σε συγκεκριμένο κυριλέ ξενοδοχείο.
στ' αρχίδια μας... εγώ τουλάχιστον που τις γάμησα και τις τρείς μόνο την Ακριβού θυμάμαι γιατί ήταν τελείως ανώμαλη και έδινε και κώλο... οι άλλες δύο μόνο για να κάνουν τατουάζ και να ποζάρουν είναι καλές...
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.883
Πόντοι
726
Καλά εντάξει πες τους υπάρχουν και τα στούντιο με κάτι μουναρες πιο ωραίες στα 50 € ακόμη και στην φυλής έχει καμια φορα κάτι γκομενες καλύτερες και από τις τσοντουδες
Όταν πάντως επικοινώνησα για Αδαμοπούλου και μου είπαν 700 και τα μισά μπροστά, ευχαρίστησα και έκλεισα το τηλ κατευθείαν
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
3.405
Κριτικές
113
Like
25.653
Πόντοι
26.386
Όπως μου είχε πει (προ εικοσαετίας) ένα πολύ γνωστό - τότε - κορίτσι της δουλειάς "οι γυναίκες είμαστε μια τρύπα και οι άντρες είστε ένα πορτοφόλι"

Άργησα να το καταλάβω αλλά το κατάλαβα κι αυτό. Και από τη στιγμή που το συνειδητοποίησα, περνάω πολύ καλύτερα.
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.827
Κριτικές
18
Like
2.926
Πόντοι
7.195
Ποιος με έβαλε στα αζήτητα;;;; Χαχαχα τι λες;;;;
Εισουν μπροστά και ξέρεις κάτι που δεν ξέρω ;;;
Προφανώς και δεν εισουν όποτε μην το πολύ σκαλίζουμε αυτό το θέμα, ο κάθε άνθρωπος κάνει ότι θέλει, αυτήν στιγμή που δεν κάνω ταινίες Δεν σημαίνει ότι με έδιωξαν, είναι απλό δεν θέλω να κάνω άλλες ταινίες προς το παρόν, στο μέλλον μπορεί να κάνω!!!!!!! Σε παρακαλώ μην λες ότι θέλεις!!!!
εσυ γνωριζεις αν ημουν μπροστα ????
και φυσικα δεν το σκαλιζουμε γιατι "βρωμαει" .....
την καλημερα μου
επι τελους εκφραζεσαι πολυ σωστα
τα συγχαρητηρια μου ειλικρινα.
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
463
Πόντοι
21
Ποιος με έβαλε στα αζήτητα;;;; Χαχαχα τι λες;;;;
Εισουν μπροστά και ξέρεις κάτι που δεν ξέρω ;;;
Προφανώς και δεν εισουν όποτε μην το πολύ σκαλίζουμε αυτό το θέμα, ο κάθε άνθρωπος κάνει ότι θέλει, αυτήν στιγμή που δεν κάνω ταινίες Δεν σημαίνει ότι με έδιωξαν, είναι απλό δεν θέλω να κάνω άλλες ταινίες προς το παρόν, στο μέλλον μπορεί να κάνω!!!!!!! Σε παρακαλώ μην λες ότι θέλεις!!!!
Έχεις δικό σου χώρο?η μόνο outcall?
 

Nikos98!

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2021
Μηνύματα
247
Like
459
Πόντοι
21
Καλησπέρα στην ομαδάρα!
Μπορείτε να με κατατοπισετε λίγο και να μου πείτε που μπορώ να βρω αυτές τις γνωστές διάσημες που είναι στις ταινίες Sirina sugar baby κτλ εκτός απ την Αρτεμις που την έχω παρει
Ευχαριστώ
 

PETROSANAL1

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2016
Μηνύματα
151
Like
186
Πόντοι
1
Ποιος με έβαλε στα αζήτητα;;;; Χαχαχα τι λες;;;;
Εισουν μπροστά και ξέρεις κάτι που δεν ξέρω ;;;
Προφανώς και δεν εισουν όποτε μην το πολύ σκαλίζουμε αυτό το θέμα, ο κάθε άνθρωπος κάνει ότι θέλει, αυτήν στιγμή που δεν κάνω ταινίες Δεν σημαίνει ότι με έδιωξαν, είναι απλό δεν θέλω να κάνω άλλες ταινίες προς το παρόν, στο μέλλον μπορεί να κάνω!!!!!!! Σε παρακαλώ μην λες ότι θέλεις!!!!
επιβαλεται να κανεις μια ταινια αναλ με μαυρο
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.971
Πόντοι
2.046
στ' αρχίδια μας... εγώ τουλάχιστον που τις γάμησα και τις τρείς μόνο την Ακριβού θυμάμαι γιατί ήταν τελείως ανώμαλη και έδινε και κώλο... οι άλλες δύο μόνο για να κάνουν τατουάζ και να ποζάρουν είναι καλές...
πώς μπορώ να επικοινωνήσω με Ακριβού;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom