Νέα

Η καινούργια ταινία της SIRINA ENTERTAINMENT «Η σεμνή Μικαέλα»

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Batman87

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
8
Like
12
Πόντοι
0
Για κάποιους από εμάς είναι χοντρές αυτές που έχουν 15 κιλά παραπάνω ρε τυπε. Ας πάει κανένα μήνα μετάξι να την αδυνατίσουν τα πακια και επανερχόμαστε
Νταξει ρε τύπε! Και να χει η κοπέλα 15 κιλά παραπάνω που δεν εχει ούτε 5 για έμενα αν και θα το αφήσω να το κρίνει η πλειοψηφία καθώς δεν θέλω να επιβαλλω την άποψή μου δεν έχεις κάποιο δικαίωμα να κρίνεις. Πήγαινε λίγο παρακάτω και βρες μια στα δικά σου γούστα και άσε την κοπέλα για όποιον είναι της προτίμησης του. Θεωρώ ότι το 2022 το ανορεξικο μοντέλο γυναίκας είναι κάτι που πρέπει να σταματήσει.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.558
Κριτικές
12
Like
6.385
Πόντοι
2.646
Νταξει ρε τύπε! Και να χει η κοπέλα 15 κιλά παραπάνω που δεν εχει ούτε 5 για έμενα αν και θα το αφήσω να το κρίνει η πλειοψηφία καθώς δεν θέλω να επιβαλλω την άποψή μου δεν έχεις κάποιο δικαίωμα να κρίνεις. Πήγαινε λίγο παρακάτω και βρες μια στα δικά σου γούστα και άσε την κοπέλα για όποιον είναι της προτίμησης του. Θεωρώ ότι το 2022 το ανορεξικο μοντέλο γυναίκας είναι κάτι που πρέπει να σταματήσει.
Ρε τυπε, αυτή είναι χοντρη και φταίω εγώ που λέω τη γνώμη μου ?
 

Batman87

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
8
Like
12
Πόντοι
0
Ρε τυπε, αυτή είναι χοντρη και φταίω εγώ που λέω τη γνώμη μου ?
Κάθε γνώμη είναι αποδέκτη ανάλογα πάντα τον τρόπο που διατυπώνεται καθώς πέρα από το επάγγελμα του καθενός πάνω από όλα υπάρχει ένα άνθρωπος και μπορεί να ήταν κάποιος κοντινος μας για αυτό και εγώ δεν θέλω να κρίνω με αυτό τον τρόπο.Απλά και εγώ σεβομενος την δική σου άποψη βέβαια δεν βλέπω μια κοπέλα με παραπανησια κιλά. Αν κρίνουμε από την άλλη με βάση τα ανορεξίκα πρότυπα της σήμερινης κοινωνίας τότε ναι η κοπέλα έχει παραπάνω κιλά. Τέλος πάντων επειδή δεν ξέρω εδώ αν είναι κάποιος που εστερνιζεται τις άποψεις μου και έτσι δεν μπορώ καν να συναγωνιστω την άποψή σου ας τελειώσει εδώ η συζήτηση μας. Ο καθένας έχει την δική του γνώμη που πάντα είναι σεβαστή!
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.558
Κριτικές
12
Like
6.385
Πόντοι
2.646
Κάθε γνώμη είναι αποδέκτη ανάλογα πάντα τον τρόπο που διατυπώνεται καθώς πέρα από το επάγγελμα του καθενός πάνω από όλα υπάρχει ένα άνθρωπος και μπορεί να ήταν κάποιος κοντινος μας για αυτό και εγώ δεν θέλω να κρίνω με αυτό τον τρόπο.Απλά και εγώ σεβομενος την δική σου άποψη βέβαια δεν βλέπω μια κοπέλα με παραπανησια κιλά. Αν κρίνουμε από την άλλη με βάση τα ανορεξίκα πρότυπα της σήμερινης κοινωνίας τότε ναι η κοπέλα έχει παραπάνω κιλά. Τέλος πάντων επειδή δεν ξέρω εδώ αν είναι κάποιος που εστερνιζεται τις άποψεις μου και έτσι δεν μπορώ καν να συναγωνιστω την άποψή σου ας τελειώσει εδώ η συζήτηση μας. Ο καθένας έχει την δική του γνώμη που πάντα είναι σεβαστή!
Ρε τυπε, στα παπαρια μας. Και εγώ χοντρός είμαι αλλά αν ηταν να γυρίσω τσόντες θα έχανα πρώτα 20 κιλά και μετά θα το έκανα
 

oelgrecos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Ψαχνωωωώ σε όλα τα σαιτ δεν βρίσκω τίποτα! Μικαέλα αν το διαβάζεις δώσε σήμα ζωής σεμνέ μου έρωτα!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: yam

C.M1894

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2021
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
286
Πόντοι
281
μαθαμε τιποτα για αυτην?
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.900
Πόντοι
8.746
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
613
Πόντοι
81
Αν και γεματουλα εχει πορνοφατσα αματουρι. Προσωπικα θα ηθελα να τη δω σε μερικες σκληρες παρτουζες να γεμιζει απο πολυ σπερμα η κυρια φαινεται πως το γουσταρει.
 

Kavlakos97

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2023
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
380
Πόντοι
20
Την έχω στο Instagram το έχει
Tales_of_mikaela
 

Stavros38

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
95
Like
523
Πόντοι
80
Αυτή έκανε βίζιτες 140 ευρώ την ώρα 1 αλλά Μ μια φορά σεξ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom