Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Aroma Spa, Μπακνανα 47, Νέος Κόσμος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα byron0711
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
176
Κριτικές
2
Like
187
Πόντοι
1
στο μαγαζι έχει προστεθεί απο προχθες και η Ευα. Και αυτη με θητεια στο Φωκιωνος 9-11
οι παλαιοτεροι σιγουρα θα την θυμουντε

Μεγαλο ατου της μασαζερι της Φωκίωνος καποτε η Ευα. Εχω να τη δω μια 3ετια περιπου, ελπιζω να διατηρείται το MILFoκορμί της και η MILFόφατσά της.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Ακριβώς όπως την άφησες...!!!
 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
Μεγαλο ατου της μασαζερι της Φωκίωνος καποτε η Ευα. Εχω να τη δω μια 3ετια περιπου, ελπιζω να διατηρείται το MILFoκορμί της και η MILFόφατσά της.
και από υπηρεσίες καλή?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.574
Κριτικές
36
Like
34.931
Πόντοι
18.565
Μεγαλο ατου της μασαζερι της Φωκίωνος καποτε η Ευα. Εχω να τη δω μια 3ετια περιπου, ελπιζω να διατηρείται το MILFoκορμί της και η MILFόφατσά της.
Aυτη ειχε περασει και απο Καλιροης;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.004
Κριτικές
1.245
Like
190.198
Πόντοι
45.465
πέρασμα πριν από καποια ωρα για να δω την Βικυ  εεεε την Μπελα ήθελα να πω ...Με υποδέχτηκε σήμερα η ξανθιά ευγενική σεριφησσα με τα γυαλιά και σήμερα ήταν όλο γλυκές ειπα ότι ήρθα για την Μπελά αλλά μου είπε ότι δεν έχει επιστρέψει ακόμα(έλλειπε 5 μέρες)οπότε μου είπε να δω τις άλλες 3 κοπέλες,σαλοναρισαν οι
Αλινα η μελαχρινή μιλφαρα κορμάρα η
Εύα ξανθιά μιλφ με κανονικό ωραίο κορμί  (Όχι όσο της Αλινας)αλλά πολύ χαμογελαστή, αν θυμάμαι καλά είναι η κολλητή της Λίας από Στουρναρη και τέλος η
Γιοκο κοκκινομάλλα μιλφ κινέζα κανονικό σώμα μπουταρες κωλαρα μικρό βυζι αρκετά σέξι ειδικά με τα πέδιλα που φορούσε, δοκιμάστηκε, μετριο μασαζ καλη πιπα καλο γαμισι,το μουνι της ειναι τριχωτο ,μου ειπε την επομενη φορα να τις παρω παρτουζα μαζι με την Μπελα,θα ακολουθήσει κριτική και δυο φωτος που στο τσακ πρόλαβα να βγάλω απο το δωμάτιο, δεν εχει γίνει ανακαίνιση ηταν το ίδιο τουλαχιστον αυτό που περασα εγω το μεσα αριστερα με την ντουζιερεα.

Υ.Γ η Μπελα επιστρέφει αύριο και θα δουλεύει αύριο μετά τις 1300.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.505
Πόντοι
41.447
Υπηρχε μια Ευα παλια στο καλιρροης 85. Πριν απο 6-7 χρονια.

Αλλη Ευα αυτη φιλε κωλογερε, τωρα θυμηθηκα ποια λες
μια ωραια προμιλφ Ρωσιδα, ηταν καλη περιπτωση
Αυτη η Ευα (του Καλλιροης) δυστυχως αγνοειται
 

tiop

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Ενεφανίσθει κινεζάκι στο ίδρυμα ατακτούλι και πονηρούλι  αλλα εως εδώ .Εμφανισιακά δεν έλεγε . Αλίνα και μια άλλα απασχολημένες.Μπέλλα απούσα.
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
εκανα την βολτα μπας και πετυχω την μπελλα ...αλλα ακαρπη η βολτα
θα ειναι απο αυριο στο ιδρυμα ..οπως με ενημερωσε η οικοδεσποινα :grin:
ευα-  αλινα ..την μεσημεριανη που περασα ...αλλα απασχολημενες
δεν περιμενα λογω οτι προηγειτω αλλος συναγωνιστης και δεν υπηρχε απλετος χρονος
απο εβδομαδα θα ξανακατεβω...
 

roky72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2014
Μηνύματα
96
Κριτικές
15
Like
378
Πόντοι
290
εξαιρετική συνέρευση με την Εύα. χωρος αξιοπρεπέστατος, θυμηθήκαμε και τα παλιά με την Ινκα. προτείνεται :rockon:
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
602
Κριτικές
4
Like
1.296
Πόντοι
206
Περασμα χτες.  Σαλοναρισμα απο Ευα μιλφαρα και μπελλα. Μια ακομα στο δωματιο. Επιλογη μπελλας και βουρ στο δωματιο. Μπαινω για ενα καυτο ντουζακι και τρωω μεγιστη ξενερα. Δεν ειχε ζεστο νερο κυριοι. Φωναζω υπηρεσια της λεω φαγαμε ακυρο, βαζω ρουχα και περνω πουλο και φευγω.

Απορω νε τον συναγωνιστη που ηταν στο δωματιο πως αντεξε με το κρυο νερο.

 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.216
Κριτικές
255
Like
10.824
Πόντοι
19.505
Πρωινή επίσκεψη
Εύα στο δωμάτιο
Αλίνα ελέυθερη
Η Μπέλα μετά τις 13:00
Η κινέζα Γιόκο σταμάτησε
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.220
Κριτικές
46
Like
3.621
Πόντοι
4.365
Δινει καποια κοπελα κολαρακι....?
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Ντροπή σου... που θες να ξέρουμε εμείς...;;;;
Απαπά Βελζεβούλη! Ύπαγε στο πυρ το εξώτερον!
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.220
Κριτικές
46
Like
3.621
Πόντοι
4.365
Ντροπή σου... που θες να ξέρουμε εμείς...;;;;
Απαπά Βελζεβούλη! Ύπαγε στο πυρ το εξώτερον!
Ωχχχ... σορι...  μου ξεφυγε...    :grin:
E,αφου δεν ξερετε εσεις...  θα δοκιμασω..και 8α ενημερωσω!! :sunglasses:
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.423
Πόντοι
216
Περασμα χτες.   Σαλοναρισμα απο Ευα μιλφαρα και μπελλα. Μια ακομα στο δωματιο. Επιλογη μπελλας και βουρ στο δωματιο. Μπαινω για ενα καυτο ντουζακι και τρωω μεγιστη ξενερα. Δεν ειχε ζεστο νερο κυριοι. Φωναζω υπηρεσια της λεω φαγαμε ακυρο, βαζω ρουχα και περνω πουλο και φευγω.

Απορω νε τον συναγωνιστη που ηταν στο δωματιο πως αντεξε με το κρυο νερο.
Τι ισχυει τελικα ρε παιδια ?? εσυ λεs οτι πηρεs την σχιστοματα χθεs και περασεs σουπερ ...και ο φιλοs suncity  πιο πανω 5-6 post οτι ελειπε ....τελικα τι ισχυει ?? καντε μια διευκρινηση ...και επισηs το ιδρυματακι εχει face control ?? γιατι αλλοι τρωνε και αλλοι μενουν στα κρυα του λουτρου ......ευχαριστω !!!  :hi:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.004
Κριτικές
1.245
Like
190.198
Πόντοι
45.465
πέρασμα πριν από καποια ωρα για να δω την Βικυ  εεεε την Μπελα ήθελα να πω ...Με υποδέχτηκε σήμερα η ξανθιά ευγενική σεριφησσα με τα γυαλιά και σήμερα ήταν όλο γλυκές ειπα ότι ήρθα για την Μπελά αλλά μου είπε ότι δεν έχει επιστρέψει ακόμα(έλλειπε 5 μέρες)οπότε μου είπε να δω τις άλλες 3 κοπέλες,σαλοναρισαν οι
Αλινα η μελαχρινή μιλφαρα κορμάρα η
Εύα ξανθιά μιλφ με κανονικό ωραίο κορμί  (Όχι όσο της Αλινας)αλλά πολύ χαμογελαστή, αν θυμάμαι καλά είναι η κολλητή της Λίας από Στουρναρη και τέλος η
Γιοκο κοκκινομάλλα μιλφ κινέζα κανονικό σώμα μπουταρες κωλαρα μικρό βυζι αρκετά σέξι ειδικά με τα πέδιλα που φορούσε, δοκιμάστηκε, μετριο μασαζ καλη πιπα καλο γαμισι,το μουνι της ειναι τριχωτο ,μου ειπε την επομενη φορα να τις παρω παρτουζα μαζι με την Μπελα,θα ακολουθήσει κριτική και δυο φωτος που στο τσακ πρόλαβα να βγάλω απο το δωμάτιο, δεν εχει γίνει ανακαίνιση ηταν το ίδιο τουλαχιστον αυτό που περασα εγω το μεσα αριστερα με την ντουζιερεα.

Υ.Γ η Μπελα επιστρέφει αύριο και θα δουλεύει αύριο μετά τις 1300.

_4_(2).jpg
_4.jpg
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom