Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Aroma Spa, Μπακνανα 47, Νέος Κόσμος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα byron0711
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Like
2.912
Πόντοι
456
Η Ινκα, που είναι αυτή η ψυχή ,τι μου θύμισες τώρα!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.216
Κριτικές
255
Like
10.824
Πόντοι
19.505
σε περασμα προ ολιγων ημερων ειδα 2 κοπελες
Την παλια και γνωριμη Ρωσιδα Αλινα, ψιλη μελαχρινη και ομορφη.
Παλια εργαζοταν στο Φωκιωνος Νεγρη 9-11.
Ομορφη γυναικα και πολυ καλη στο δωματιο.
Επισης μια καινουργια κοπελα Ταυλανδεζα. Μπελα το ονομα της κανονικων κιλων αρκετα ομορφη με μακρυ μαλλι.
Η συμπαθεστατη Ινκα που ηταν στην πορτα (και αυτη παλια γνωριμη ) με διαβεβαιωσε πως η Ταυλανδεζα κανει εξαιρετικο μασαζ.
Το μαγαζι κανει φουλ προγραμμα  ;)

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Zero για την ενημέρωση. Στο άκουσμα της ταϋλανδέζας κάτι σκίρτησε μέσα μου και κατευθύνθηκα μαγεμένος προς το λαδοτριβείο. Πράγματι στον ήσυχο 4ο όροφο μου παρουσιάστηκαν η μουνάρα Αλίνα και η μουνάρα Ιζαμπέλα ή Μπέλα. Μονόδρομος η φάση με την μισή ταϋλανδέζα μισή μαλαισιάνη. Μια συνεδρία που από άποψη μασαζ ήταν πάρα πολύ καλή έως τέλεια και από άποψη μπριζόλας ιδιαίτερα καλή. Θα ακολουθήσει κριτική αλλά εν τάχει έφυγα ξεπιασμένος και χαρούμενος. Φτωχότερος δε κατά 60 ευρώ.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Καλέ! Τόσο μουναρα η Μπέλλα;
Παίζει στα ίσα την Αλίνα;
 

LOUKAS007

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Zero για την ενημέρωση. Στο άκουσμα της ταϋλανδέζας κάτι σκίρτησε μέσα μου και κατευθύνθηκα μαγεμένος προς το λαδοτριβείο. Πράγματι στον ήσυχο 4ο όροφο μου παρουσιάστηκαν η μουνάρα Αλίνα και η μουνάρα Ιζαμπέλα ή Μπέλα. Μονόδρομος η φάση με την μισή ταϋλανδέζα μισή μαλαισιάνη. Μια συνεδρία που από άποψη μασαζ ήταν πάρα πολύ καλή έως τέλεια και από άποψη μπριζόλας ιδιαίτερα καλή. Θα ακολουθήσει κριτική αλλά εν τάχει έφυγα ξεπιασμένος και χαρούμενος. Φτωχότερος δε κατά 60 ευρώ.
60 το μισάωρο ?
Αλλο πρόγραμμα ? Φούλ κάνει κάποια?
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.220
Κριτικές
46
Like
3.621
Πόντοι
4.365
Περασμα απο το μαγαζι.. οπου εφευγε ενα 'συναδερφος' βριζοντας.. μετα καταλαβα γιατι..
Μεσα μου παρουσιαστικαν Αλινα Μπελα κ αλλη μια αδιαφορη..  κ η κυρια επι της υποδχης μου ειπε τα προγραματα για χειροπρακτικη.. :jerking:
Οταν ρωτησα διευκρινισεις.. μου τα μασαγε... οποτε την εκανα γιατι καταλαβα οτι 8ελουν να τσιμπισουν 60αρια με 'χειροπρακτικη'!!! :jerking: :jerking: :jerking:
Προσοχη συναδελφοι...!
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
176
Κριτικές
2
Like
187
Πόντοι
1
Επισκεψη σημερα. Ευγενική Ρωσσιδα τσατσα που δηλωσε δασκαλα πιανου και μου επιασε την κουβεντα μεχρι να ερθουν οι κορασιδες. Πρωτη η Αλινα, κορμαρα με λιγο ξυνη φατσα, δευτερη η Ιζαμπελα, Ται με βυζαρα.
Ως λατρης του Ασιατικ περασα με τη δευτερη και τι εμπειρια ηταν. Αψογο μασαζ, εξαιρετικο χερι η μικρα, τολμω να πω. Η εμπειρια στευθηκε με ένα τρελο γαμησι, με το μωρο να παιζει με την κλειτοριδα της κι εγω να τη χυνω σα μανιακος.
60 ευρω η ζημια και ανοπομονω να ξαναπαω. 
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Κύττα το Ιζαμπέλι τι φωτιές έχει ανάψει....!!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.506
Πόντοι
41.447
στο μαγαζι έχει προστεθεί απο προχθες και η Ευα. Και αυτη με θητεια στο Φωκιωνος 9-11
οι παλαιοτεροι σιγουρα θα την θυμουντε
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Φ9-11, Απόλλωνος 1, Μονης Προδρόμου 6, Στουρν29 και τώρα Φ4
Για τρελλό ρε(μ)ούνιον με Αλίνα και Κα Ινκα !!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.506
Πόντοι
41.447

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.216
Κριτικές
255
Like
10.824
Πόντοι
19.505
Επισκεψη σημερα. Ευγενική Ρωσσιδα τσατσα που δηλωσε δασκαλα πιανου και μου επιασε την κουβεντα μεχρι να ερθουν οι κορασιδες. Πρωτη η Αλινα, κορμαρα με λιγο ξυνη φατσα, δευτερη η Ιζαμπελα, Ται με βυζαρα.
Ως λατρης του Ασιατικ περασα με τη δευτερη και τι εμπειρια ηταν. Αψογο μασαζ, εξαιρετικο χερι η μικρα, τολμω να πω. Η εμπειρια στευθηκε με ένα τρελο γαμησι, με το μωρο να παιζει με την κλειτοριδα της κι εγω να τη χυνω σα μανιακος.
60 ευρω η ζημια και ανοπομονω να ξαναπαω. 
:rockon:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom