Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
μαρεσει που εκφραζεις τον φοβο σου! :grin:
αν ενα πραγμα διαχωριζει εμενα απο εσενα μπαουγκτση,ειναι η αυτογνωσια...εννοειται οτι δεν ηθελα εσενα, γιατι εχω ομαδα για β εθνικη και δεν θελω να αναστησω εσας τους μπαουγκτσηδες..
με την αμυνα που εχω ανετα θα βαζατε 5-6 γκολ και μετα θα μιλουσατε για ιστοριη νικη..
απο την αλλη ειστε τοσο ζωα που θα το λεγατε μια ζωη ενω ειχατε νικησει το ροστερ β εθνικης...
δεν ειμαστε σαν και εσας που εχετε αυταπατες καθε σεπτεμβριο οτι πατε για πρωταθλημα...
περιμενατε τον αρη για να αναστηθειτε ε;τυχεροι ειστε να το ξερεις...
αλλοστε ο πρωτος της β θα παιξει με τον πρωτο της α...και δεν εισαι εσυ αυτος..ουτε θα εισαι ποτε...
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.280
Κριτικές
169
Like
8.362
Πόντοι
10.326
αν ενα πραγμα διαχωριζει εμενα απο εσενα μπαουγκτση,ειναι η αυτογνωσια...εννοειται οτι δεν ηθελα εσενα, γιατι εχω ομαδα για β εθνικη και δεν θελω να αναστησω εσας τους μπαουγκτσηδες..
με την αμυνα που εχω ανετα θα βαζατε 5-6 γκολ και μετα θα μιλουσατε για ιστοριη νικη..
απο την αλλη ειστε τοσο ζωα που θα το λεγατε μια ζωη ενω ειχατε νικησει το ροστερ β εθνικης...
δεν ειμαστε σαν και εσας που εχετε αυταπατες καθε σεπτεμβριο οτι πατε για πρωταθλημα...
περιμενατε τον αρη για να αναστηθειτε ε;τυχεροι ειστε να το ξερεις...
αλλοστε ο πρωτος της β θα παιξει με τον πρωτο της α...και δεν εισαι εσυ αυτος..ουτε θα εισαι ποτε...
πρωτος δεν εισαι και λογικα δεν θα ανεβεις, αλλοι εχουν σειρα!  :grin: Κριμα ρε μλκ που θα αποκλειστητε απο την δευτερη αγαπη σας!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
πρωτος δεν εισαι και λογικα δεν θα ανεβεις, αλλοι εχουν σειρα!  :grin: Κριμα ρε μλκ που θα αποκλειστητε απο την δευτερη αγαπη σας!
αν σου βασταει βαλε ενα στοιχηματακι 300κατοσταρικακια οτι δε θα ανεβουμε...δειξε μου ποσο κοτα δικεφαλη εισαι...
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Κληρωση επομενου γυρου: Αρης -  Παναιτωλικος  :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Κριμα ρε μλκ που θα αποκλειστητε απο την δευτερη αγαπη σας!

Έτσι,για να μην ξεχνιόμαστε..

167355_10150095757377700_653492699_6028880_4827441_n.jpg
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.280
Κριτικές
169
Like
8.362
Πόντοι
10.326
Στο φιλικο που θα γινει στο Κλεανθης Ατιτλιδης φιληστε και το δαχτυληδι του σωτηρα σας ..Μην ΞΕΧΑΣΤΕΙΤΕ γιουσουφακια μου! Προσκυνημενοι μια ζωη θα Ειστε! :hi:
 

tzutzukos 36

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
159
Κριτικές
10
Like
453
Πόντοι
291
Στο φιλικο που θα γινει στο Κλεανθης Ατιτλιδης φιληστε και το δαχτυληδι του σωτηρα σας ..Μην ΞΕΧΑΣΤΕΙΤΕ γιουσουφακια μου! Προσκυνημενοι μια ζωη θα Ειστε! :hi:
Αλλα λεν τα πανο Μπουξο  :grin:
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
40
Like
1.991
Πόντοι
1.206
μαρεσει που εκφραζεις τον φοβο σου! :grin:
Μπουχε επεξες με τα πτωματα Πανελευσινιακο κ Κερκυρα κ πηρες αερα..Ξεχασες τις φαπες που εχεις φαει πιο πριν..Να σε δουμε με την Σαλκε κ γω να ξερεις σου ευχομαι να περασεις..Επισης οπως ειπε κ ενας παληκαρος πιο πριν ο Αρης εχει ομαδα για β κατηγορια..Οσο οτι ο γαυρος ειναι δευτερη αγαπη μας, τι να σου πω; θες γιατρο συντομα..
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Στο φιλικο που θα γινει στο Κλεανθης Ατιτλιδης φιληστε και το δαχτυληδι του σωτηρα σας ..Μην ΞΕΧΑΣΤΕΙΤΕ γιουσουφακια μου! Προσκυνημενοι μια ζωη θα Ειστε! :hi:

Να στε καλά εσείς νταμπλούχοι Σεπτεμβρίου που φέρνετε τίτλους με το τσουβάλι στην πόλη..
Στο γυναικείο ποδόσφαιρο,το χάντμπωλ και το ράγμπι.

Ο μανάβης και ο παρασίδης στην παραπάνω φωτό,πάντα θα θυμίζουν αυτό που είστε.
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
40
Like
1.991
Πόντοι
1.206
Στο φιλικο που θα γινει στο Κλεανθης Ατιτλιδης φιληστε και το δαχτυληδι του σωτηρα σας ..Μην ΞΕΧΑΣΤΕΙΤΕ γιουσουφακια μου! Προσκυνημενοι μια ζωη θα Ειστε! :hi:
Πιες καμια φου να στανιαρεις..  :rolleyes:
 

curtism333

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
239
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
1
Σωτήρας μας ο μαρινάκης και ο ολυμπιακός...δηλαδή αν δεν ήμασταν τσιράκια του,πού θα παίζαμε στην ΕΠΣΜ?
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.280
Κριτικές
169
Like
8.362
Πόντοι
10.326
Μπουχε επεξες με τα πτωματα Πανελευσινιακο κ Κερκυρα κ πηρες αερα..Ξεχασες τις φαπες που εχεις φαει πιο πριν..Να σε δουμε με την Σαλκε κ γω να ξερεις σου ευχομαι να περασεις..Επισης οπως ειπε κ ενας παληκαρος πιο πριν ο Αρης εχει ομαδα για β κατηγορια..Οσο οτι ο γαυρος ειναι δευτερη αγαπη μας, τι να σου πω; θες γιατρο συντομα..
Προπονητη εχεις γαυρο! Ο προεδρος σου ειναι δηλωμενος οπαδος του γαυρου κ ο αρχηγος σας(Ταττος) γαυρος ειναι! :hi:  ωραιος εισαι τα λες κιμπαρικα. :rockon:
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
40
Like
1.991
Πόντοι
1.206
Να στε καλά εσείς νταμπλούχοι Σεπτεμβρίου που φέρνετε τίτλους με το τσουβάλι στην πόλη..
Στο γυναικείο ποδόσφαιρο,το χάντμπωλ και το ράγμπι.

Ο μανάβης και ο παρασίδης στην παραπάνω φωτό,πάντα θα θυμίζουν αυτό που είστε.
ολο τιτλους φερνουν τα παοκια κ τα αρχιδια τους περνουν στο τελος.. :grin:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Στο φιλικο που θα γινει στο Κλεανθης Ατιτλιδης φιληστε και το δαχτυληδι του σωτηρα σας ..Μην ΞΕΧΑΣΤΕΙΤΕ γιουσουφακια μου! Προσκυνημενοι μια ζωη θα Ειστε! :hi:
ρε φιλος γιατι με κανεις να σε κραξω ασχημα;εσυ δεν ειχεις προεδρο(ζαγορακη)και δ.συμβουλο(βρυζα) αεκτση και ολυμπιακο παραλληλα δηλωμενους;εεεεεεε;
μηπως κανω λαθος;οσο για το στοιχημα αν θα ανεβουμε την εκανες την γαργρα...περιμενω  300ευρουλακια λαχταριστα να το βαλεις...αλλιως εισαι μεγαλο κτοπουλο!!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Προπονητη εχεις γαυρο! Ο προεδρος σου ειναι δηλωμενος οπαδος του γαυρου κ ο αρχηγος σας(Ταττος) γαυρος ειναι! :hi:  ωραιος εισαι τα λες κιμπαρικα. :rockon:
εσεις δινατε μεταγραφες στο γαυρο και στο βαζελο...μην λεμε ονοματα τωρα δεν κανει!!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
βασικα ρε μπουξε...τοση ωρα ενας εισαι και σχολιαζεις..βγηκανε τοσοι αριανοι και σε κραζουνε...που ειναι ο λαος σας;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom