Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
518
Like
474
Πόντοι
26
@zakthes @Knoper @ΑΡΗΣ @ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΟΥΤΣΑΡΑΣ @teochatz @azazel @Illuzion @Γαμαικανος.


ε αν δεν το πω θα σκασω πια... :confused: :confused: :confused:

τι μαλακιες ανακοινωσεις βγαζει ο σουπερ3 ρε μυστες μου...?:undecided:
ειναι αυτο το πραμα ΑΡΗΣ? λες και διαβαζω ανακοινωσεις καποιας ΜΚΟ,της Ζηνας Κουτσελινη και του Χαμογελου του Παιδιου...
γαμω το αντιφα ρευμα που...εκφυλλισε το οπαδικο κινημα του Θεου του Πολεμου....:undecided::undecided:

περα απο ανιωθοι που δε ξερουν τι ομαδα υποστηριζουν...
περα απο την πολιτικη προπαγανδα που κανουν,ειναι και "λιγοι" απ 'οτι φαινεται... ξεκαθαρα beta....
τουλαχιστον οι προγονοι τους (αναρχοαριστεροι) μετρουσαν και ηταν ΑΡΗΣ πανω απ ολα.....μην αναφερω ονοματα...

ο Ευοσμος τα εσπασε με Κεντρικο εδω κι ενα μηνα....μαλλον τα ιδια με μενα θα σκεφτονταν πανω κατω...?
το οτι υπαρχουν και 20 φουσκωτοι υπαλληλοι στον Κεντρικο δε μου λεει κατι.....ολοι οι υπολοιποι ειναι παιδακια....
τωρα αμα πω οτι μετα το μπουλο που εδωσαν στον Σαουριδη(που και εκει αργησαν ,ΑΛΛΑ δεν το εκαναν για τον ΑΡΗ αλλα για..ατασταλιες στο ταμειο του συνδεσμου :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:) , ειχαν σκοπο να αποδυναμωσουν το οπαδικο κινημα για να το ελεγχουν πιο ευκολα,για να μη διακινδυνευσουν τα μεροκαματα τους...θα ειμαι συνωμοσιολογος????

......τους βλεπετε να ενδιαφερονται καθολου για την οπαδικη μας γιγαντωση? και πριν απο αυτο που εγινε με τον ΑΛΚΗ...
εγω βλεπω μια σταδιακη ταση να κλεινουν παραρτηματα και να μην τους καιγεται και καρφι.
........σα να βγαινουν απο τη δυσκολη θεση :jerking: :jerking: :jerking:
εχουν βολευτει με τους παραδοσιακους πυρηνες ΑΡΕΙΑΝΩΝ οπως το Βοτση,η Καλαμαρια,η Χαλαστρα,η Δραμα,η Κατερινη η Χαλκιδικη κλπ που και χωρις σουπερ3, παλι κιτρινομαυρες περιοχες θα ηταν....
με τις μαλακιες που κανουν στον Κεντρικο πλεον δεν πανε καν Χαριλιωτες ,αλλα ατομα απο Βοτση,Νεαπολη και οπουδηποτε αλλου...

και η δικαιολογια παντα ετοιμη... τη μια ηταν ο νομος Κοντονη,την αλλη ηταν η αστυνομια,την παραλλη οι αορατοι εχθροι...

εγω ξερω οτι απο τους 50+ συνδεσμους του ΑΡΗ,εχουν μεινει....αφηστε το καλυτερα..μην το γραψουμε παραεξω..:undecided::undecided::undecided:

δυστυχως αυτη τη στιγμη αντι να κερδιζει ο ΑΡΗΣ απο το οπαδικο του κινημα,κερδιζει το "οπαδικο κινημα" απο τον ΑΡΗ....
λογω της δημοφιλιας του συλλογου παιρνουν και αυτοι bonus...ενω η νοοτροπια τους ειναι πανιωνιου και ατρομητου..
ουτε καν ηρακλη....ντρεπομαι ειλικρινα για την καταντια τους....και την ξετσιπωσια τους....επαγγελματιες οπαδοι και με τη βουλα...
καποτε γεννουσαμε οπαδους απο τους οπαδους μας,αφου δε φημιζομαστε για τα απεριοριστα τροπαια που εχουμε κατακτησει στο ποδοσφαιρο.... πλεον και αυτο το ηθικο πλεονεκτημα το εχουμε...απωλεσει:undecided::undecided:
Δεν διαφωνώ φίλε στην κεντρική ιδέα, όμως από τους προηγούμενους που έκαναν κουμάντο στα πάντα κ τρώγανε από παντού ίσως τους προτιμάω.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
@zakthes @Knoper @ΑΡΗΣ @ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΟΥΤΣΑΡΑΣ @teochatz @azazel @Illuzion @Γαμαικανος.


ε αν δεν το πω θα σκασω πια... :confused: :confused: :confused:

τι μαλακιες ανακοινωσεις βγαζει ο σουπερ3 ρε μυστες μου...?:undecided:
ειναι αυτο το πραμα ΑΡΗΣ? λες και διαβαζω ανακοινωσεις καποιας ΜΚΟ,της Ζηνας Κουτσελινη και του Χαμογελου του Παιδιου...
γαμω το αντιφα ρευμα που...εκφυλλισε το οπαδικο κινημα του Θεου του Πολεμου....:undecided::undecided:

περα απο ανιωθοι που δε ξερουν τι ομαδα υποστηριζουν...
περα απο την πολιτικη προπαγανδα που κανουν,ειναι και "λιγοι" απ 'οτι φαινεται... ξεκαθαρα beta....
τουλαχιστον οι προγονοι τους (αναρχοαριστεροι) μετρουσαν και ηταν ΑΡΗΣ πανω απ ολα.....μην αναφερω ονοματα...

ο Ευοσμος τα εσπασε με Κεντρικο εδω κι ενα μηνα....μαλλον τα ιδια με μενα θα σκεφτονταν πανω κατω...?
το οτι υπαρχουν και 20 φουσκωτοι υπαλληλοι στον Κεντρικο δε μου λεει κατι.....ολοι οι υπολοιποι ειναι παιδακια....
τωρα αμα πω οτι μετα το μπουλο που εδωσαν στον Σαουριδη(που και εκει αργησαν ,ΑΛΛΑ δεν το εκαναν για τον ΑΡΗ αλλα για..ατασταλιες στο ταμειο του συνδεσμου :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:) , ειχαν σκοπο να αποδυναμωσουν το οπαδικο κινημα για να το ελεγχουν πιο ευκολα,για να μη διακινδυνευσουν τα μεροκαματα τους...θα ειμαι συνωμοσιολογος????

......τους βλεπετε να ενδιαφερονται καθολου για την οπαδικη μας γιγαντωση? και πριν απο αυτο που εγινε με τον ΑΛΚΗ...
εγω βλεπω μια σταδιακη ταση να κλεινουν παραρτηματα και να μην τους καιγεται και καρφι.
........σα να βγαινουν απο τη δυσκολη θεση :jerking: :jerking: :jerking:
εχουν βολευτει με τους παραδοσιακους πυρηνες ΑΡΕΙΑΝΩΝ οπως το Βοτση,η Καλαμαρια,η Χαλαστρα,η Δραμα,η Κατερινη η Χαλκιδικη κλπ που και χωρις σουπερ3, παλι κιτρινομαυρες περιοχες θα ηταν....
με τις μαλακιες που κανουν στον Κεντρικο πλεον δεν πανε καν Χαριλιωτες ,αλλα ατομα απο Βοτση,Νεαπολη και οπουδηποτε αλλου...

και η δικαιολογια παντα ετοιμη... τη μια ηταν ο νομος Κοντονη,την αλλη ηταν η αστυνομια,την παραλλη οι αορατοι εχθροι...

εγω ξερω οτι απο τους 50+ συνδεσμους του ΑΡΗ,εχουν μεινει....αφηστε το καλυτερα..μην το γραψουμε παραεξω..:undecided::undecided::undecided:

δυστυχως αυτη τη στιγμη αντι να κερδιζει ο ΑΡΗΣ απο το οπαδικο του κινημα,κερδιζει το "οπαδικο κινημα" απο τον ΑΡΗ....
λογω της δημοφιλιας του συλλογου παιρνουν και αυτοι bonus...ενω η νοοτροπια τους ειναι πανιωνιου και ατρομητου..
ουτε καν ηρακλη....ντρεπομαι ειλικρινα για την καταντια τους....και την ξετσιπωσια τους....επαγγελματιες οπαδοι και με τη βουλα...
καποτε γεννουσαμε οπαδους απο τους οπαδους μας,αφου δε φημιζομαστε για τα απεριοριστα τροπαια που εχουμε κατακτησει στο ποδοσφαιρο.... πλεον και αυτο το ηθικο πλεονεκτημα το εχουμε...απωλεσει:undecided::undecided:

Και μόνο που γράφεις σεντόνια σε ένα άσχετο με αθλητικά forum πάει να πει ότι τραβάς νταλκά για τον Άρη..

Κοίτα, οι συνδεσμίτες(όχι άδικα) είναι εδώ και πολλά χρόνια στο περιθώριο της κοινωνίας και κανείς δεν ασχολείται με τις βλακοανακοινώσεις τους, όπου από τη μία γράφουν οπαδός=άνθρωπος και από την άλλη δεν το έχουν σε τίποτα να στείλουν αδιάβαστο κάποιον επειδή απλά είναι άλλη ομάδα.
Και στο λέω έχοντας κυριολεκτικά μεγαλώσει από τα 12 μου, μέσα σε παράρτημα του Super3.

Είναι πολλά που ξέρω, αλλά δεν θέλω να αναφέρω εδώ,μιας και έχω επαφές και κατεβαίνω και σε πολλά ματς.
Κάποτε ο Εύοσμος είχε γίνει τζιαλονέρι, αν θυμάσαι είχε γίνει και μια κρανάτη μπούκα από την 3 στην 1
και άλλα διάφορα..

Ο οπαδισμός στην Ελλάδα είναι γτπ, αν είχα παιδί και μου έλεγε ότι θα πάει να γραφτεί σε σύνδεσμο,
θα του το ξέκοβα με κάθε τρόπο.

Τελικά αυτοί που κάποτε κοροϊδευα σαν γούνες,τσαρτεράκηδες,γκαζέτες,έχουν την πιο υγιή σχέση με την ομάδα.
Όχι σαν εμάς τους ψευτοοπαδάρες που θα ζήσουμε μερικά χρόνια λιγότερα εξαιτίας λαμόγιων,σαουρίδιδων,μπέων,κουρουμπίλια,κ.λ.π.

Γενικά μην ασχολείσαι με βλακόμουτρα που ακόμη και όταν μαζεύουν κούτες για ανθρωπιστική βοήθεια κολλάνε αυτοκόλλητα με σιδερογροθιές και ποζάρουν γεμάτοι δυσκολία δίπλα στα μακαρόνια και τα χαρτιά υγείας.

Οπαδός=ΝΑΥΑΓΙΟ, εκτός αν κάνεις τίποτα ντήλια,είσαι τσουκαλάς,κ.λ.π. οπότε βγάζεις φράγκα στην πλάτη των κορόιδων..
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.295
Like
2.954
Πόντοι
456
μη μιλησουμε καν για τη συναινεση τους σε οτι καραγκιοζιλικι εχει κανει ο Καρυπιδης...
σεβομαστε οτι μας ανελαβε και μας.. εφτασε σε ενα σημειο που θεωρειται -ας το πουμε- καλο:undecided:

ξεχνανε ομως την ξεφτιλα που δε μας ανεβασε απο την πρωτη χρονια,ξεχνανε περιπτωσεις σαν του Ματεο Γκαρσια οπου - ας μην κρυβομαστε αλλο -σταμπαριστηκαμε στα ματια της κοινης γνωμης ως συνεταιρακια του χοντρου.

αφου και οι αλλοι κανουν αλλαξοκωλιες, αεκ+παοκ κλπ ,οκ αυτο το παραβλεπουμε.

ξεχνανε οτι η ομαδα διασυρεται στα ΜΜΕ εδω και μια πενταετια και δεν εχει φιλοτιμηθει να προσλαβει εναν υπευθυνο επικοινωνιας με αρχιδια και οχι που θα φοβαται τον..ισκιο του...! :confused: :confused: :confused:

το παν στη σημερινη εποχη ειναι η εικονα που περνας προς τα εξω... προσωπικα θεωρω δεδομενο οτι καποια ατομα απο τον σουπερ3 ειναι αμφιβολης ηθικης ακεραιοτητας και οτι θα πουλουσαν και τη μανα τους για μπικικινια...

και δεν ειναι ακριβως ολοι νεοι.....υπαρχουν πολλα γραναζια της σαουριδοκρατιας που στηριζαν Αθανασι-αδη,Γρανουζη,Κοντη κλπ....

αυτα τα γραναζια γαλουχησαν και τους φουσκωτους...με λασπη και ψεματα για το ΠΩΣ και ΓΙΑΤΙ οδηγηθηκαμε στη γ εθνικη...αυτο ειναι αλλη κουβεντα βεβαια.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.295
Like
2.954
Πόντοι
456
Δεν διαφωνώ φίλε στην κεντρική ιδέα, όμως από τους προηγούμενους που έκαναν κουμάντο στα πάντα κ τρώγανε από παντού ίσως τους προτιμάω.


προεκτεινω τον προβληματισμο μου και ερχομαι στην υποθεση ΑΛΚΗ......που πονεσε ολη την Ελλαδα.

δε σου κανει εντυπωση οτι εδω κι ενα χρονο βλεπεις τους τουρκους να ξεσαλωνουν και να εργαλειοποιουν χωρις τσιπα εναν φονο, γραφοντας "λευτερια στις αδερφες μας",ενω οι δικοι μας ειναι ..παναγιτσες???? :confused: :confused: :confused:
ΕΝΩ ξερεις πολυ καλα οτι ισως ειναι και χειροτεροι σε σκηνικα απο τους τουρκους.....
σου φαινεται νορμαλ να βρισκεται σε παροξυσμο ο θυτης και οχι το θυμα?

δεν προτρεπω σε αντεκδικηση γενικη και αοριστη....αλλα εχω μαθει ενα ρητο στη ζωη μου....
με τους Παριζιανους ειμαι Παριζιανος....και με τους Μεξικανους Μεξικανος...δηλαδη αν ερθει αυριο μεθαυριο καποιο τραβελι να σκοτωσει το παιδι σου,εσυ πως θα τον υποδεχθεις? με ...γαρυφαλλα?? εγω θα του ΕΤΡΩΓΑ το λαρυγγι τυπε :confused: :confused: :confused: :confused:
και στα αρχιδια μου αν εμπαινα φυλακη....

ε λοιπον ,εχουν φαει δυο παιδια του ΑΡΗ(ναι ,και ο Βουλγαρος της Botev για δικο μας παιχνιδι ειχε ταξιδεψει μεχρι Θεσσαλονικη)
τα τελευταια χρονια και o super3 δεν εχει προβει ουτε σε μια....παρεμβαση ρε αδερφε....σε καναλια,σε δρομους,στου βοδιου το κερατο..δεν αντιδραει ,βουβαθηκε τελειως.....
το μονο που τον πειραξε απ οτι φαινεται ειναι οτι οι δολοφονοι πηραν το καραμπιτ απο τον αριστεροστροφο συνδεσμο της θυρας4 ,αυτο τους ενοχλησε γιατι αυτοι ειναι ιδεολογικα τους αδερφια με πολλα αλβανα μεσα....καιρος να ειπωθουν αληθειες....
κατερρευσε το αφηγημα τους περι μακεδονομαχων, ακροδεξιων και λοιπων αρχιδιων που αποτελουν ...κινδυνο(!) για τη Θεσσαλονικη,θελοντας να δημιουργησουν ενα τεχνητο διπολο του τυπου " ΑΡΗΣ=αντιφα // παοκ=ακροδεξια "

επαναλαμβανω,δε μιλαω καν για αντιποινα στους συγκεκριμενους δολοφονους του ΑΛΚΗ...που προσωπικα μπορει να μην επικροτω,αλλα.....ξεχασα, ζουμε σε μια ευνομουμενη κοινωνια:jerking:
.....αυτο που με εκνευριζει ΚΑΤΑ ΒΑΣΗ ειναι οτι ο πιο σκληροπυρηνικος συνδεσμος φλωροποιει ΕΠΙΣΗΜΑ και ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ τον λαο του ΑΡΗ....και αυτο για μενα ειναι πολυ χειροτερο απο την απωλεια ενος τιτλου:coffee:

η στρατηγικη που ακολουθει ο super3 ΑΠΟΘΡΑΣΥΝΕΙ συνεχως τους εχθρους του ΑΡΗ σαν αυτα τα σκουπιδια που στηνουν καρτερια σε ξεμπαρκα παιδια η σβηνουν συνθηματα στη μνημη του ΑΛΚΗ. αυτο πρεπει να καταλαβουν....
καμια φορα και ο αγιος φοβερα θελει... δες τις στρατιωτικες σχεσεις Ελλαδας-Τουρκιας. συνεχως ψαχνονται για επεισοδιο οι Τουρκοι.
αν σαν κρατος δεν ενισχυαμε τους εξοπλισμους μας,δε στελναμε για εναεριες βολτες τα μαχητικα μας στο Αιγαιο και δεν περνουσαμε το μηνυμα οτι εδω δεν ..παιζουμε,ΝΟΜΙΖΕΙΣ δε θα ειχαν καταλαβει ΗΔΗ καποια νησια μας ?
ειναι η λεγομενη...ισορρροπια του τρομου.

οι συνδεσμιτες του τουρκου ειναι κουτοπονηροι και θρασυδειλοι,συνειδητα ακολουθουν ενα δογμα στρατιωτικης φυσεως για να αιφνιδιασουν και να φοβισουν τον εχθρο.... με το νου τους . μπορει να μην το πετυχαν 100%,αφου παλι βλεπεις κιτρινα χρωματα ακομα και στις δυτικες συνοικιες της πολης,ομως σιγουρα ενα μουδιασμα το προκαλεσαν σε ολοκληρο τον οργανισμο του ΑΡΗ.

ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ στην αιχμη του δορατος ,που ειναι (καλως η κακως) ο super3....

στο δια ταυτα... εσυ πιστευεις οτι ο super3 ξαφνικα εγινε συνδεσμος θεοσεβουμενων η παρασκηνιακα.... γλυκαθηκε για να υπαρξει αμυντικη σταση ,ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ που οι αλλοι συνεχιζουν να προκαλουν? .....λες να ξεκινησαν μεταπτυχιακα και να ειναι απασχολημενοι? επειδη ξερω την επιρροη που εχει το περιβαλλον του Τσετσενου στη Θεσσαλονικη και επειδη ξερω ποσο ηθικα ρηχοι ειναι καποιοι απο τον super3,εγω τιποτε δεν αποκλειω.....το εχουν αποδειξει πολλακις.....στον ΑΡΗ ολα τα εχουμε δει,μην σου προκαλει τιποτα εντυπωση....ΤΙΠΟΤΑ....
το οτι επεσαν τηλεφωνα για ανακωχη,το γνωριζω και εν μερει το αποδεχομαι....

αλλα οταν βλεπεις η αλλη πλευρα να συνεχιζει τελικα στο ιδιο τροπαριο,οταν ακομα και η ΠΑΕ τους σφυριζει αδιαφορα...
τοτε σαν οργανισμος απαγορευεται να υιοθετεις αμυντικη σταση....και σταση ηπιων τονων..αυτο ισχυει για τη δικη μας ΠΑΕ.
η οποια ουτως η αλλως ειναι ανυπαρκτη επικοινωνιακα σε μια σειρα αλλων ζητηματων....αλλα εδω μιλαμε για ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ.

παλι καλα που ανελαβε ο Κουγιας την υποθεση....και θα κανει λιγο ντορο....α ρε ΑΛΚΗ....:cry: τζαμπα εφυγες....
μεσα απο την οικογενεια του ΑΡΗ πολλοι συνεπικουρουν στο " μια πολη μια ομαδα".....
και μας το παιζουν και ανταρτες οι ξεφτιλες,οι ευρωλιγουρηδες...οι βολεμενοι..
μονο να κανον κουμαντο στον ΑΡΗ τους νοιαζει...μη χασουν τα "μαγαζακια τους"....αφου υπαρχει μπολικος κοσμος να τα συντηρει.
ΩΣ ΕΚΕΙ ομως....δε θελουν να γιγαντωθει...απολυτα ελεγχομενη μαζα. ζωα....μεσα στο κολπο και τα δημοσιογραφακια του 5ευρου...

που αν δεν ηταν ο ΑΡΗΣ,δε θα δουλευαν ουτε ως λαντζιερηδες...αρκουνται στις λεκτικες φαπες απο γελοια υποκειμενα σαν τον κολκα.
και το διασκεδαζουν κιολας οι ραγιαδες... οι τριτοδευτεροι :confused: :confused: :confused: :confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
518
Like
474
Πόντοι
26
προεκτεινω τον προβληματισμο μου και ερχομαι στην υποθεση ΑΛΚΗ......που πονεσε ολη την Ελλαδα.

δε σου κανει εντυπωση οτι εδω κι ενα χρονο βλεπεις τους τουρκους να ξεσαλωνουν και να εργαλειοποιουν χωρις τσιπα εναν φονο, γραφοντας "λευτερια στις αδερφες μας",ενω οι δικοι μας ειναι ..παναγιτσες???? :confused: :confused: :confused:
ΕΝΩ ξερεις πολυ καλα οτι ισως ειναι και χειροτεροι σε σκηνικα απο τους τουρκους.....
σου φαινεται νορμαλ να βρισκεται σε παροξυσμο ο θυτης και οχι το θυμα?

δεν προτρεπω σε αντεκδικηση γενικη και αοριστη....αλλα εχω μαθει ενα ρητο στη ζωη μου....
με τους Παριζιανους ειμαι Παριζιανος....και με τους Μεξικανους Μεξικανος...δηλαδη αν ερθει αυριο μεθαυριο καποιο τραβελι να σκοτωσει το παιδι σου,εσυ πως θα τον υποδεχθεις? με ...γαρυφαλλα?? εγω θα του ΕΤΡΩΓΑ το λαρυγγι τυπε :confused: :confused: :confused: :confused:
και στα αρχιδια μου αν εμπαινα φυλακη....

ε λοιπον ,εχουν φαει δυο παιδια του ΑΡΗ(ναι ,και ο Βουλγαρος της Botev για δικο μας παιχνιδι ειχε ταξιδεψει μεχρι Θεσσαλονικη)
τα τελευταια χρονια και o super3 δεν εχει προβει ουτε σε μια....παρεμβαση ρε αδερφε....σε καναλια,σε δρομους,στου βοδιου το κερατο..δεν αντιδραει ,βουβαθηκε τελειως.....
το μονο που τον πειραξε απ οτι φαινεται ειναι οτι οι δολοφονοι πηραν το καραμπιτ απο τον αριστεροστροφο συνδεσμο της θυρας4 ,αυτο τους ενοχλησε γιατι αυτοι ειναι ιδεολογικα τους αδερφια με πολλα αλβανα μεσα....καιρος να ειπωθουν αληθειες....
κατερρευσε το αφηγημα τους περι μακεδονομαχων, ακροδεξιων και λοιπων αρχιδιων που αποτελουν ...κινδυνο(!) για τη Θεσσαλονικη,θελοντας να δημιουργησουν ενα τεχνητο διπολο του τυπου " ΑΡΗΣ=αντιφα // παοκ=ακροδεξια "

επαναλαμβανω,δε μιλαω καν για αντιποινα στους συγκεκριμενους δολοφονους του ΑΛΚΗ...που προσωπικα μπορει να μην επικροτω,αλλα.....ξεχασα, ζουμε σε μια ευνομουμενη κοινωνια:jerking:
.....αυτο που με εκνευριζει ΚΑΤΑ ΒΑΣΗ ειναι οτι ο πιο σκληροπυρηνικος συνδεσμος φλωροποιει ΕΠΙΣΗΜΑ και ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ τον λαο του ΑΡΗ....και αυτο για μενα ειναι πολυ χειροτερο απο την απωλεια ενος τιτλου:coffee:

η στρατηγικη που ακολουθει ο super3 ΑΠΟΘΡΑΣΥΝΕΙ συνεχως τους εχθρους του ΑΡΗ σαν αυτα τα σκουπιδια που στηνουν καρτερια σε ξεμπαρκα παιδια η σβηνουν συνθηματα στη μνημη του ΑΛΚΗ. αυτο πρεπει να καταλαβουν....
καμια φορα και ο αγιος φοβερα θελει... δες τις στρατιωτικες σχεσεις Ελλαδας-Τουρκιας. συνεχως ψαχνονται για επεισοδιο οι Τουρκοι.
αν σαν κρατος δεν ενισχυαμε τους εξοπλισμους μας,δε στελναμε για εναεριες βολτες τα μαχητικα μας στο Αιγαιο και δεν περνουσαμε το μηνυμα οτι εδω δεν ..παιζουμε,ΝΟΜΙΖΕΙΣ δε θα ειχαν καταλαβει ΗΔΗ καποια νησια μας ?
ειναι η λεγομενη...ισορρροπια του τρομου.

οι συνδεσμιτες του τουρκου ειναι κουτοπονηροι και θρασυδειλοι,συνειδητα ακολουθουν ενα δογμα στρατιωτικης φυσεως για να αιφνιδιασουν και να φοβισουν τον εχθρο.... με το νου τους . μπορει να μην το πετυχαν 100%,αφου παλι βλεπεις κιτρινα χρωματα ακομα και στις δυτικες συνοικιες της πολης,ομως σιγουρα ενα μουδιασμα το προκαλεσαν σε ολοκληρο τον οργανισμο του ΑΡΗ.

ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ στην αιχμη του δορατος ,που ειναι (καλως η κακως) ο super3....

στο δια ταυτα... εσυ πιστευεις οτι ο super3 ξαφνικα εγινε συνδεσμος θεοσεβουμενων η παρασκηνιακα.... γλυκαθηκε για να υπαρξει αμυντικη σταση ,ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ που οι αλλοι συνεχιζουν να προκαλουν? .....λες να ξεκινησαν μεταπτυχιακα και να ειναι απασχολημενοι? επειδη ξερω την επιρροη που εχει το περιβαλλον του Τσετσενου στη Θεσσαλονικη και επειδη ξερω ποσο ηθικα ρηχοι ειναι καποιοι απο τον super3,εγω τιποτε δεν αποκλειω.....το εχουν αποδειξει πολλακις.....στον ΑΡΗ ολα τα εχουμε δει,μην σου προκαλει τιποτα εντυπωση....ΤΙΠΟΤΑ....
το οτι επεσαν τηλεφωνα για ανακωχη,το γνωριζω και εν μερει το αποδεχομαι....

αλλα οταν βλεπεις η αλλη πλευρα να συνεχιζει τελικα στο ιδιο τροπαριο,οταν ακομα και η ΠΑΕ τους σφυριζει αδιαφορα...
τοτε σαν οργανισμος απαγορευεται να υιοθετεις αμυντικη σταση....και σταση ηπιων τονων..αυτο ισχυει για τη δικη μας ΠΑΕ.
η οποια ουτως η αλλως ειναι ανυπαρκτη επικοινωνιακα σε μια σειρα αλλων ζητηματων....αλλα εδω μιλαμε για ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ.

παλι καλα που ανελαβε ο Κουγιας την υποθεση....και θα κανει λιγο ντορο....α ρε ΑΛΚΗ....:cry: τζαμπα εφυγες....
μεσα απο την οικογενεια του ΑΡΗ πολλοι συνεπικουρουν στο " μια πολη μια ομαδα".....
και μας το παιζουν και ανταρτες οι ξεφτιλες,οι ευρωλιγουρηδες...οι βολεμενοι..
Κοίτα φίλε, μεγάλη κουβέντα ανοίγουμε με πολλά παρακλάδια. Εν ολίγοις: οι δίπλα έχουν δυναμώσει πολύ με τον τσετσένο κακά τα ψέματα. Διαχρόνικα είχαν τα μμε της πολής στο πλευρό τους αλλά τώρα με το ταϊσμα από τον Σαββίδη σου κάνουν το μαύρο άσπρο στο λεπτό. Βάλε κ τα φράγκα που ρίχνει σε φουσκωτούς, αστυνομία κ καταλαβαίνεις που έχει φτάσει η αρρώστια σε αυτή την πόλη. Όσο για τα ξυλίκια ξέρεις πως συμβαίνουν κ από τις 2 πλευρές συνέχεια κ με βρίσκουν κάθετα αντίθετο γιατί είδες που μπορεί να φτάσει. Έχω-έχουμε δει κ ξύλο μεταξύ αδερφών στο γήπεδο για μαλακίες κ το θεωρώ τραγικό να πλακωθείς με κάποιον για την ομάδα. Οι άλλοι λόγω της προστασίας κ των χρημάτων του τσετσενου το έχουν πάει σε άλλα επίπεδα με τάγματα δολοφονίας πλέον. Πάνε ξεκάθαρα για να σκοτώσουν κ όχι για μανούρα - ξύλο κ μένουν ατιμώρητοι. Έπρεπε να αντιδράσει πολύ πιο δυναμικά ο σύνδεσμος (ας ελπίσουμε να το κάνει το Γενάρη που θα ξεκινήσει η δίκη). Πιστεύω ποντάρει ο σύνδεσμος στο επικοινωνιακό να βγούμε εμείς οι σωστοί κ οι άλλοι οι δολοφόνοι αλλά δεν φτάνει αυτό στην άρρωστη πόλη που είπα πριν. Ίσως κ να φοβούνται, ίσως να τα άρπαξαν αλλά σίγουρα ο σκοπός τους ήταν μόνο να πέσουν οι τόνοι κ όχι να αντιδράσουν όπως πρέπει
Για τον Κάρυ τους έχει πιάσει η φοβία μη τυχόν φύγει κ δεν έρθει κανένας άλλος να αναλάβει κ καταντήσουμε πάλι σαν το μπάσκετ κ τα υπόλοιπα τμήματα που ψυχορραγούν . Εδώ ρε φίλε έχουμε το βόλλευ εδώ κ τόσα χρόνια στην β κ γ κατηγορία. Τμήμα που σου πήρε πρωτάθλημα το 97.
Ώσπου να βρεθεί ένας άνθρωπος που θα βάζει λεφτά αλλά κυρίως θα έχει τη δυναμική να φερθεί όπως θέλει ο κόσμος του Άρη κ να τους γαμήσει όλους (αρδ,συνδέσμους, αστυνομία, τσετσενους) αυτή την κατάσταση θα ζούμε.
Μια που είπες Κούγιας το ξέρεις πως ήθελε να ανλάβει τον Α.Σ κ στη συνέχεια κ την Παε κ έπεσε κράξιμο κ έφυγε. Έναν τέτοιο τρελό θα ήθελα. Θα μου πεις είδαμε τι έκανε στην Λάρισα. Συμφωνώ, αλλά διαφορετικά τα μεγέθη. Με τον λαό μας από πίσω αλλάζουν πολλά
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Aδερφέ, μπες στο "δικό μας" forum να δεις τι γραφόταν αμέσως μετά τη δολοφονία για την προέλευση των δολοφόνων.
Διάβασε και τα post όταν η αστυνομία πήγε στην Π.Π.Γερμανού.

Ιδεολογικά ο λαός του Άρη είναι γτπ, όπως γτπ είναι και οι γριές που τρίζουν τα κόκκαλα του Ιβάνωφ που σηκώνουν σκοπιανές σημαίες...

Μάθε γιατί κοπήκαν τα πεσίματα στους Φαπεδώνες..
Όχι από φόβο πάντως..

Χθες "καταδικάστηκαν" αυτοί που άφησαν τον Ευθύμη φυτό και τον δεύτερο με προβλήματα υγείας,
αλλά ο λαός του Άρη δεν τον στήριξε ποτέ γιατί ήταν αστυνομικός..
Τώρα θα μου πεις γιατί, μήπως στήριξε Τόσκο ή Άλκη..

Μπορώ να σου γράψω πολλά, το οπαδικό του Άρη φάνηκε λίγο όσο αφορά Τόσκο και Άλκη.
Μπορούσε να αντιδράσει, απλά έχει αποδειχθεί ότι είναι άλλες οι προτεραιότητες.

Στον Άρη του 2022 έχουν ανεβεί σημαίες με τσε γκεβάρες,μπόκες,μπορούσιες,γεωργιανές,βασκικές σημαίες και πάσης φύσεως κωλόπανα, αλλά δύσκολα σημαία ελληνική..
Στον Άρη Θεσσαλονίκης όλα αυτά, κάποιοι σίγουρα θα κάνουν σβούρες στους τάφους τους..
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.295
Like
2.954
Πόντοι
456
Και μόνο που γράφεις σεντόνια σε ένα άσχετο με αθλητικά forum πάει να πει ότι τραβάς νταλκά για τον Άρη..

Κοίτα, οι συνδεσμίτες(όχι άδικα) είναι εδώ και πολλά χρόνια στο περιθώριο της κοινωνίας και κανείς δεν ασχολείται με τις βλακοανακοινώσεις τους, όπου από τη μία γράφουν οπαδός=άνθρωπος και από την άλλη δεν το έχουν σε τίποτα να στείλουν αδιάβαστο κάποιον επειδή απλά είναι άλλη ομάδα.
Και στο λέω έχοντας κυριολεκτικά μεγαλώσει από τα 12 μου, μέσα σε παράρτημα του Super3.

Είναι πολλά που ξέρω, αλλά δεν θέλω να αναφέρω εδώ,μιας και έχω επαφές και κατεβαίνω και σε πολλά ματς.
Κάποτε ο Εύοσμος είχε γίνει τζιαλονέρι, αν θυμάσαι είχε γίνει και μια κρανάτη μπούκα από την 3 στην 1
και άλλα διάφορα..

Ο οπαδισμός στην Ελλάδα είναι γτπ, αν είχα παιδί και μου έλεγε ότι θα πάει να γραφτεί σε σύνδεσμο,
θα του το ξέκοβα με κάθε τρόπο.

Τελικά αυτοί που κάποτε κοροϊδευα σαν γούνες,τσαρτεράκηδες,γκαζέτες,έχουν την πιο υγιή σχέση με την ομάδα.
Όχι σαν εμάς τους ψευτοοπαδάρες που θα ζήσουμε μερικά χρόνια λιγότερα εξαιτίας λαμόγιων,σαουρίδιδων,μπέων,κουρουμπίλια,κ.λ.π.

Γενικά μην ασχολείσαι με βλακόμουτρα που ακόμη και όταν μαζεύουν κούτες για ανθρωπιστική βοήθεια κολλάνε αυτοκόλλητα με σιδερογροθιές και ποζάρουν γεμάτοι δυσκολία δίπλα στα μακαρόνια και τα χαρτιά υγείας.

Οπαδός=ΝΑΥΑΓΙΟ, εκτός αν κάνεις τίποτα ντήλια,είσαι τσουκαλάς,κ.λ.π. οπότε βγάζεις φράγκα στην πλάτη των κορόιδων..

Εγω μαζι τους εχω "σκοτωθει" πριν αρκετα χρονια...οχι για πολιτικα, αλλα γιατι ελεγαν ψεματα για οσα συνεβησαν διοικητικα...
και πως αλλωστε να μην ελεγαν,ΑΦΟΥ και αυτοι ηταν συμμετοχοι? :confused: :confused: :confused:
αυτοι ηταν ο βασικος λογος που δε χωθηκα ποτε στα ενδοτερα του οπαδισμου γιατι δεν εβλεπα ελπιδα...οχι γιατι φοβομουν.
τουλαχιστον σε παλιοτερες φουρνιες υπηρχαν και ατομα σοβαρα....απ οτι θυμαμαι και ειμαι σε θεση να αντιληφθω.

ειναι τα μεγαλυτερα μουνοπανα αυτοι οι ανθρωπιστες που εχουν μαζευτει στον ΑΡΗ...συνιστουν ευχη και καταρα μαζι...
με αυτοκολλητα αντιφα και καλα,με black block νοοτροπια,ενω στην ουσια τσιμπουκωνουν τον Καρυπιδη και κατ επεκταση τον Μαρινακη,οι οποιοι ειναι οι πιο βαμμενοι νεοδημοκρατες επιχειρηματιες αυτη τη στιγμη...

επισης βαφτιζαν τους δεξιους σαν εμενα χρυσαυγιτες,ε καποια στιγμη για να τους τρολαρω... αρχισα πραματι να το παιζω χρυσαυγιτης..!αι στο διαολο ....μουνοπανα -κατσαπλιαδες- χασικληδες.... :confused: :confused: :confused:
τουλαχιστον σε αλλες ομαδες υπαρχουν δυο ειδων οπαδικες πτερυγες...
.....σ εμας ολο αυτο το αναρχοκομμουνιστικο συνονθυλευμα ηλιθιων-φιλελεφτ παιζει μπαλα μονο του εδω και χρονια....

και βλεπουμε τα....αποτελεσματα....αικιου ραδικιου....στον κοσμο τους:undecided::undecided::undecided:
σου ξαναλεω ομως,το χειροτερο ειναι οτι λενε και ψεματα και πετανε λασπη για οτι συνεβη στο παρελθον...
μαζι μου τραβουσαν ιδιαιτερο ζορι(και τραβανε),βεβαια καθε φορα που αποφασιζω να παω γηπεδο...δε μου λενε κατι.

κομπλεξακια.....τι να ασχοληθω μαζι τους? ζουνε τις καλυτερες τους ημερες με Καρυπιδη αδερφε....
διοτι στην ουσια ειναι υπαλληλοι του....για τα ματια του κοσμου εκαναν δηθεν στροφη στη νοοτροπια τους,λεγοντας στον αφελη μεσο ΑΡΕΙΑΝΟ " οριστε,πλεον εχουμε επενδυτη,δεν παρεμβαινουμε με ορους λαικης δημοκρατιας,ουτε συνδιοικουμε" :jerking: :jerking: :jerking:

ΕΝΩ οσοι δεν ειναι μπεμπηδες,ξερουν πολυ καλα ποιοι κινουν τα νηματα πισω απο τον Θεοδωρο....σε εμπορικα τμηματα,ασφαλειες γηπεδου κλπ... για τον ΑΡΗ η σωτηρια λυση θα ηταν ενας επενδυτης τυπου Μελισσανιδη...με εναν πραγματικο συνδεσμο τυπου getto,εξαιτιας του οποιου πλεον δεν κανει οτι γουσταρει η οριτζιναλ (και στα οπαδικα και στα διοικητικα).


ο Ευοσμος απ οτι καταλαβαινω για εκει την παει την δουλεια...τελος παντων.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.295
Like
2.954
Πόντοι
456
Aδερφέ, μπες στο "δικό μας" forum να δεις τι γραφόταν αμέσως μετά τη δολοφονία για την προέλευση των δολοφόνων.
Διάβασε και τα post όταν η αστυνομία πήγε στην Π.Π.Γερμανού.

Ιδεολογικά ο λαός του Άρη είναι γτπ, όπως γτπ είναι και οι γριές που τρίζουν τα κόκκαλα του Ιβάνωφ που σηκώνουν σκοπιανές σημαίες...

Μάθε γιατί κοπήκαν τα πεσίματα στους Φαπεδώνες..
Όχι από φόβο πάντως..

Χθες "καταδικάστηκαν" αυτοί που άφησαν τον Ευθύμη φυτό και τον δεύτερο με προβλήματα υγείας,
αλλά ο λαός του Άρη δεν τον στήριξε ποτέ γιατί ήταν αστυνομικός..
Τώρα θα μου πεις γιατί, μήπως στήριξε Τόσκο ή Άλκη..

Μπορώ να σου γράψω πολλά, το οπαδικό του Άρη φάνηκε λίγο όσο αφορά Τόσκο και Άλκη.
Μπορούσε να αντιδράσει, απλά έχει αποδειχθεί ότι είναι άλλες οι προτεραιότητες.

Στον Άρη του 2022 έχουν ανεβεί σημαίες με τσε γκεβάρες,μπόκες,μπορούσιες,γεωργιανές,βασκικές σημαίες και πάσης φύσεως κωλόπανα, αλλά δύσκολα σημαία ελληνική..
Στον Άρη Θεσσαλονίκης όλα αυτά, κάποιοι σίγουρα θα κάνουν σβούρες στους τάφους τους..


μ εχουν μπλοκαρει προ πολλου...μαντεψε γιατι... :tooth: στα εγραψα στο αλλο ποστ..

δε μπορω να λογκαρω σε "δικα μας" φορουμ εδω και μια 5ετια!
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Για τον Βούλγαρο που λέτε πάντως, είναι εντελώς διαφορετική περίπτωση. Μιλάμε για ενορχηστρωμένη επίθεση, η οποία εννοείται δεν έγινε χωρίς λόγο. Δεν γίνεται να πας να πιεις το καφεδάκι σου και να σε στέλνουν έτσι απλά ένα βανάκι με κρανοφόρους και λοστούς να σε καθαρίσουν. Μετά τον θάνατο του διέρρευσαν βίντεο, που ψαχνόντουσαν τα χαράματα με σουπεραδες για μανούρες. Για “οπαδικά επεισόδια” αν θέλετε πιο κόσμια
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.295
Like
2.954
Πόντοι
456
Για τον Βούλγαρο που λέτε πάντως, είναι εντελώς διαφορετική περίπτωση. Μιλάμε για ενορχηστρωμένη επίθεση, η οποία εννοείται δεν έγινε χωρίς λόγο. Δεν γίνεται να πας να πιεις το καφεδάκι σου και να σε στέλνουν έτσι απλά ένα βανάκι με κρανοφόρους και λοστούς να σε καθαρίσουν. Μετά τον θάνατο του διέρρευσαν βίντεο, που ψαχνόντουσαν τα χαράματα με σουπεραδες για μανούρες. Για “οπαδικά επεισόδια” αν θέλετε πιο κόσμια

ποσο διαφορετικη περιπτωση τυπαρα μου? :think:
εγω μια ζωη θυμαμαι να κανουν ακριβως τα ιδια πραματα ...! :confused:
δηλαδη περιπτωσεις οπου επειδη τους ειχαν λυσσαξει στη φαπα οι συνδεσμιτες του ΑΡΗ, εψαχναν αντεκδικηση σε ξεμπαρκους και παιδακια...εγω δεν υποστηριζω τους ξυλοδαρμους οποιουδηποτε,απλως καταγραφω την πραγματικοτητα στην πολη εδω και χρονια.
επισης απ 'οσο ξερω... οταν ξεσπα μια συνδεσμικη βεντετα,απαγορευεται να στοχοποιουνται αθωοι και ασχετοι :jerking:

ειναι ΤΟΙΣ ΠΑΣΙ ΓΝΩΣΤΟ πως...μιλαμε για τις πιο κραγμενες αδερφες ολης της οπαδικης Ελλαδας..! :confused: :confused: :confused:
η ξακουστη τρανς Φιονα ειναι πιο αρσενικη απο το μεσο ζμπαοκτση συνδεσμιτη:crazy::crazy::crazy:
η υποθεση Τοσκο δεν ηταν λοιπον ΤΙΠΟΤΑ διαφορετικο απο αυτα που μας εχουν συνηθισει τα τελευταια 15 χρονια.

απο παρθενογεννεση προηλθες ?:sad2: το 2008 παλι με ΚΑΡΦΩΤΗ ενος ρουφιανου πληροφοριοδοτη τους (που ετυχε να πινει τον καφε του κεντρικα) δε μαχαιρωσαν στη Λεωφορο Νικης οικογενειαρχες φιλαθλους του Ερυθρου Αστερα?
το 2009 δε μαχαιρωσαν τον προπονητη της under19 μας στη Σουρωτη?
Στην υποθεση ΑΛΚΗ ,η 23χρονη πουτανα (που κουμανταρει τη "νεα τους γενια") ,δεν καλεσε ΠΡΩΤΑ σε δικο τους ατομο ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΕΙ αν υπαρχουν ΑΡΕΙΑΝΟΙ στη ΧΑΡΙΛΑΟΥ (Δευτερα βραδυ 11μιση :shockedeyes: ), ΠΡΙΝ ξεκινησουν κομβοι τα τρια αμαξια απο την Παλαιων Πατρων Γερμανου? ολα αυτα υπαρχουν καταγεγραμμενα σε αστυνομικες καταθεσεις.

ολα αυτα μαρτυρουν ενα καλοστημενο δικτυο ρουφιανων τους σε ολη την πολη,κεντρικο σχεδιασμο, εγκληματικη στρατηγικη,συναπαποφαση και συνεκτελεση τυφλων χτυπηματων ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ σε ακυρο κοσμο και προφανως οχι οργανωμενο,ικανο να αμυνθει. σκοπος τους η καλλιεργεια ενος κλιματος υπερ τους,ασχετα που ακομη και σημερα βλεπεις κιτρινομαυρα χρωματα στις δυτικες συνοικιες :rockon: και σκανε απο το...κακο τους οι ΠΟΥΣΤΟτουρκοι !! :uglystupid::uglystupid::uglystupid::uglystupid:

ΓΙ 'ΑΥΤΟΝ ακριβως το λογο βγαζω το καπελο στο ΚΑΣΤΡΟ του Ευοσμου και ευχομαι να ακολουθησουν κι αλλοι το δρομο που χαραξε!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: ο ΑΡΗΣ ειναι ο θεος του πολεμου,οχι καποιο αντιφασιστικο κοινοβιο. ΟΛΟΙ οι ΑΡΕΙΑΝΟΙ -ανεξαρτητως πεποιθησεων- πρεπει να ειναι ενωμενοι μεν,αλλα να εχουν ταυτοχρονα απολυτη συναιθηση του ρολου τους.

παρεμπιπτοντως,το ...περιβαλλον της υπερασπισης της 23χρονης:effemine: πολυ κελαηδαει τωρα τελευταια οτι δηθεν αυτη δεν μαχαιρωσε καθολου και καθοταν στο αμαξι την ωρα της δολοφονιας... :jerking2: μηπως εβγαινε και σελφι η ΑΡΧΙΠΟΥΤΑΝΑ ?
...ενω στις πρωτες καταθεσεις των υπολοιπων αδερφαρων ΑΥΤΗ υποδειχτηκε ως ο εγκεφαλος ακομα και στην...εκτελεση της δολοφονιας. διακρινω κλιμα να προστατευτει η 23χρονη ( η οποια ειναι σεσημασμενη) ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΣΟΙ βρισκονται πισω απο το σχεδιασμο της επιθεσης....ο οδηγος του τριτου αμαξιου δε μαθαμε ΑΚΟΜΗ (!) ποιος ηταν ,παρα μονο την ηλικια του(40αρης).

οι μαλακιες που εκαναν προ Τσετσενου βεβαια(πεσιματα σε παιδικες ακαδημιες ,μολοτωφ σε αμαξια Αμερικανων παιχτων του μπασκετικου ΑΡΗ) οδηγησε στην ποινικη τους διωξη για εγκληματικη οργανωση, γυρω στο 2011-2012,υστερα απο εφοδο της αστυνομιας στο ΙΔΙΟ μπορντελο (gay4) , στην Παλαιων Πατρων Γερμανoυ...:effemine::effemine::effemine::effemine:
καθημερινως κλαιγονταν στους διαφορους Κολκες των ραδιοφωνων για αδικη στοχοποιηση :jerking:
αλλα ετσι ειναι οταν τα ΜΜΕ εκτρεφουν επι πολλα χρονια ενα τσουρμο κακομαθημενων και "μονιμα αδικημενων" γκιαουρηδων:cry:

οι μπατσοι της πολης δε ξερω με βεβαιοτητα αν τα παιρνουν πλεον απο τον Τσετσενο.....
οι ενδειξεις παντως για κατι τετοιο ειναι αμετρητες και βασιμοτατες....! :confused: περα απο τις γνωστες δωρεες που τους εχει κανει.
γι αυτο ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΥΣΤΙΚΑ σφραγισαν το συγκεκριμενο συνδεσμο και χωρις πολλα πολλα διεκοψαν την ερευνα για να κλεισει η δικογραφια...προεδρο η υπευθυνο αυτος ο πουστο
Διαχρόνικα είχαν τα μμε της πολής στο πλευρό τους αλλά τώρα με το ταϊσμα από τον Σαββίδη σου κάνουν το μαύρο άσπρο στο λεπτό. Βάλε κ τα φράγκα που ρίχνει σε φουσκωτούς, αστυνομία κ καταλαβαίνεις που έχει φτάσει η αρρώστια σε αυτή την πόλη. Όσο για τα ξυλίκια ξέρεις πως συμβαίνουν κ από τις 2 πλευρές συνέχεια κ με βρίσκουν κάθετα αντίθετο γιατί είδες που μπορεί να φτάσει. Έχω-έχουμε δει κ ξύλο μεταξύ αδερφών στο γήπεδο για μαλακίες κ το θεωρώ τραγικό να πλακωθείς με κάποιον για την ομάδα. Οι άλλοι λόγω της προστασίας κ των χρημάτων του τσετσενου το έχουν πάει σε άλλα επίπεδα με τάγματα δολοφονίας πλέον. Πάνε ξεκάθαρα για να σκοτώσουν κ όχι για μανούρα - ξύλο κ μένουν ατιμώρητοι. Έπρεπε να αντιδράσει πολύ πιο δυναμικά ο σύνδεσμος (ας ελπίσουμε να το κάνει το Γενάρη που θα ξεκινήσει η δίκη). Πιστεύω ποντάρει ο σύνδεσμος στο επικοινωνιακό να βγούμε εμείς οι σωστοί κ οι άλλοι οι δολοφόνοι αλλά δεν φτάνει αυτό στην άρρωστη πόλη που είπα πριν. Ίσως κ να φοβούνται, ίσως να τα άρπαξαν αλλά σίγουρα ο σκοπός τους ήταν μόνο να πέσουν οι τόνοι κ όχι να αντιδράσουν όπως πρέπει

Μια που είπες Κούγιας το ξέρεις πως ήθελε να ανλάβει τον Α.Σ κ στη συνέχεια κ την Παε κ έπεσε κράξιμο κ έφυγε. Έναν τέτοιο τρελό θα ήθελα. Θα μου πεις είδαμε τι έκανε στην Λάρισα. Συμφωνώ, αλλά διαφορετικά τα μεγέθη. Με τον λαό μας από πίσω αλλάζουν πολλά


εγω παραγοντικα θα γουσταρα Κουγια (οπως και Μπεο) πλαι σε Καρυπιδη..μεχρι να βρεθει ενας ισχυρος φραγκατος:coffee:
τωρα τα αλλα που λες περι "ταγματων" τα ακουω βερεσε,τετοια ταγματα εχουν ολες οι μεγαλες ομαδες....και το ξερεις.
και οι δικοι μας εχουν....απλως θεωρουν σωστο να κανουν "fair -play".....
απεναντι σε δολοφονικα- θρασυδειλα μουνοπανα απαγορευεται ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙΣ οικτο...
απλα τα πραματα....... οταν την πεφτουν κατ 'επαναληψη σε οικογενειες,παιδια ,τουριστες...
τοτε ξερεις πολυ καλα με τι ΠΟΥΤΑΝΕΣ εχεις να κανεις...απαγορευεται η αφελεια και το σταματω εδω/....

πρεπει να τους γινει βιωμα οτι οποιος διανοηθει να ξαναπλωσει χερι σε ΑΡΕΙΑΝΑΚΙ εντος πολης,δε θα εχει καλο τελος....
τα ζωα της τουρκικης φυλης ΔΕΝ καταλαβαινουν αλλιως....γιατι ειναι θρασυδειλα και μπασταρδα εκ γεννετης.
εσυ βλεπεις με την αμυντικη μας σταση(δηλαδη τη σταση του να δειξουμε προς τους τριτους οτι εμεις ΔΙΑΦΕΡΟΥΜΕ) να συνετιζονται τα σκουπιδια η μηπως να..αποθρασυνονται???? :confused: :confused: :confused:
.....θελεις να σου παραθεσω τι τραγουδια βγαζουν συνεχεια τα μουνοπανα μιας τραπ μπαντας τους,χωρις να επεμβαινει ενας πουστης εισαγγελεας? περιμενε εσυ απο την αστυνομια :jerking:και τους δικαστες της πολης να προασπισουν τη νομιμοτητα.....
που οι μισοι τα παιρνουν απο τον Τσετσενο "των Πρεσπων" και οι αλλοι μισοι ειναι τυπολατρες των γελοιων νομων του ελληνικου κρατους ,αρα προφανως εκτος κοινωνικης πραγματικοτητας.

αναμεσα σε ολα αυτα,εχεις και τον super-3 να ανεβαζει μπαννερ για την επετειο των Τεμπων καθε χρονο....
λες και εγω ως οπαδος του ΑΡΗ εμπλεκομαι καθ ΄οιονδηποτε τροπο σε ενα τροχαιο ατυχημα οπαδων αλλης ομαδας.
λες και εγω θα πρεπει να κανω μνημοσυνο καθε χρονο τετοια μερα, σα να ηταν μελη ή οπαδοι απο τη δικη μας οικογενεια.....
τι μας μοστραρουν καθε χρονο το ιδιο μπαννερ? :jerking: :jerking: :jerking:
υποψιαζονται οτι υπαρχουν ΑΡΕΙΑΝΟΙ που δε σεβονται το χαμο αυτων των παιδιων? δε νομιζω οτι εχουμε αποδειξει κατι τετοιο!

τη στιγμη που αυτα τα μουνοπανα σβηνουν γκραφιτυ εις μνημην του ΑΛΚΗ ....που ΟΙ ΙΔΙΟΙ σκοτωσαν :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Γ@ΜΩ τη μητρα που τους πεταγε.....:undecided::undecided::undecided::undecided:

παμε τωρα στην ΠΑΕ ΑΡΗΣ....με λογικες του τυπου "ως εδω" και τσιτατα "μη με χτυπατε αλλο",νομιζει οτι τους κανει τη μουρη κρεας..?
για αρχη θα επρεπε να προκαλεσει διαμαρτυρια κινητοποιωντας τα σουπεροσκυλα και ολους τους συνδεσμιτες στην ΕΡΤ3,το Ραδιο Θεσσαλονικη,το γραφειο του open στη Θεσσαλονικη ,στα δημοτικα συμβουλια της πολης κλπ....για να ψιλιαστουν ολοι οτι εχουν γινει ανεπιθυμητοι οι πρακτορες και οι πρακτικες τους στην κοινωνια της πολης .
και βασικα να ΑΠΟΣΥΡΟΝΤΑΙ οι εκπροσωποι της απο καναλια η συσκεψεις θεσμικων οργανων ,καθε φορα που συνευρισκονται ατομα απο την ΠΟΥΤΑΝΑ τη δικη τους ΠΑΕ ....μεχρι να αποδοθει δικαιοσυνη για τον ΑΛΚΗ,αλλα και για τον Τοσκο.
μεχρι τελους με τα σκουπιδια της εγκληματικης οργανωσης :alivedick: :alivedick: :alivedick:
αληθεια παντως, εχω μια απορια....ο Καρυπιδης ενημερωνεται καθολου για τη δικογραφια της υποθεσης του ΑΛΚΗ ?
πιεσε θεσμικα εισαγγελεις και φαρισαιους να ξετυλιχτει το κουβαρι,ανοιγοντας τα τηλεφωνα των δολοφονων?
ειναι δεδομενο οτι αυτα τα ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ απο καπου καθοδηγουνται και εκ των υστερων συγκαλυπτονται.
.......κλεινοντας,αναφορικα με το πως πρεπει να δρασει ο κοσμος αναφορικα με τη δικαστικη αποφαση.....
δες τι εγινε σημερα εξω απο δικαστηρια .....δες τι εγινε στη δικη Φυσσα....τροφη για σκεψη...:coffee:

μην τα ξαναλεμε,αμα δε σε σεβονται.....το λεει ο θυμοσοφος ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ λαος.

καλο ξημερωμα απο τη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ:hi::hi::hi:
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.295
Like
2.954
Πόντοι
456
Για τον Βούλγαρο που λέτε πάντως, είναι εντελώς διαφορετική περίπτωση. κόσμια


και επειδη δεν περασε ενα κομματι οσων εγραψα παραπανω...λογω υπερβασης του επιτρεπτου αριθμου λεξεων....

να συμπληρωσω πως το μπορντελο της gay4 οχι μονο σφραγιστηκε εντελως μουλωχτα εως μυστικα,αλλα το ιδιο μυστικα απ οτι πληροφορουμαστε εχει ξεκινησει η διαδικασια μετακομισης τους,υπο τις ευλογιες και την καλυψη των οργανων της ταξεως:sopase:

που θα ειναι η νεα εδρα ρε παιδια,να περναμε για ενα κατουρημα ή χεσιμο οπως ο Δημητρακης ο Πορνομεταναστης??:piss:

εν τελει, ονοματα των ΥΠΕΥΘΥΝΩΝ αυτου του πουστοσυνδεσμου μαθαμε ή δε....μαθαμε απο την Ασφαλεια ????
του ντεμεκ αντιεξουσιαστικου:2funny: συνδεσμου με τις ΠΛΕΟΝ συστημικες πλατες..???
του ...συνδεσμου απ'οπου προμηθευτηκε το καραμπιτ η 23χρονη ΠΟΥΤΑΝΑ......αλλη μια ..συμπτωση....?!! :confused: :confused: :confused: :confused:
οπως ακομη περιμενουμε να μαθουμε το ονομα του 40χρονου οδηγου του τριτου αμαξιου που κρατουσε τσιλιες στο δρομο της οικιας του ΑΛΚΗ...ακρα του ταφου σιωπη πλακωσε στο σοβιετ? για να δουμε,για να δουμε....

το κωμικοτραγικο της ιστοριας ειναι πως μερικοι μπουφοι συμπολιτες(για να αποτιναξουν τη ρετσινια και να μη θιχτει η ομαδουλα τους) σπευδουν να παπαγαλισουν οτι η αστυνομια τους συνελαβε αμεσα μετα απο....8 ημερες! :jerking: :jerking: :jerking:
.....τη στιγμη που αν ηταν τιποτα Αρειανοι, θα τους ειχαν συλλαβει για τρομακτικοτερης (!) απαξιας αδικηματα (οπως εξυβιση η αντισταση κατα της αρχης) ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΡΑΔΥ ! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


να ξερεις παντως, στην υποθεση του Βουλγαρου Τοσκο πραγματι δεν πιστευω οτι ειχαν δολο να τον σκοτωσουν....
σημασια εχει ομως οτι σκοτωθηκε απο τα χτυπηματα με τα λοσταρια....αυτη ειναι η ολη αληθεια....
διοτι ως γνωστον, περα απο σκατοπουστες ,ειναι και κομπλεξικοι με πολλα απωθημενα οι ζμπαοκτσηδες...
τα οποια συνηθως βρισκουν την ευκαιρια να εκτονωνουν σε περιπτωσεις αριθμητικης υπεροχης...σε περιπτωσεις που ειναι πιο πεπειραμενοι κλπ...

απο εκει και περα, το παραμυθακι οτι η πρεζογκομενα οδηγος της παρεας των τουρκων( ε συγγνωμη ζμπαοκτσηδων) δεν ειδε οταν αποχωρουσε εναν ξαπλωμενο ενηλικα στο οδοστρωμα, σε ενα ΣΤΕΝΑΚΙ οπως αυτο που οδηγει στο παρκινγκ του Μεγαρου Μουσικης, ειναι για τα παιδακια της πρωτης δημοτικου..... :jerking: :jerking: :jerking:

........θα επρεπε να ντρεπονται ολοι οι δικαστες της συγκεκριμενης υποθεσης που αποφυλακισαν σε λιγοτερο απο εναμιση χρονια ΟΛΑ τα σκουπιδια που δολοφονησαν τον ατυχο Βουλγαρο και σκηνοθετησαν εν συνεχεια τη φυγη τους με το αμαξι που ολως τυχαιως ΔΕ μπορεσε να δει τον πεσμενο Τοσο στη μεση του μικρου αυτου δρομου...
.....θα επρεπε να ντρεπονται δυο φορες που μετετρεψαν μια στυγερη δολοφονια σε τροχαιο ατυχημα... :headbang:
.....θα επρεπε να ντρεπονται τρεις φορες μαλιστα διοτι ο Τοσκο ηταν και τελειοφοιτος Νομικης.....
....θα επρεπε να ντρεπονται καποιοι γνωστοι δικηγοροι της Θεσσαλονικης, αλλα και να εχουν μεταθανατιες τυψεις καποιοι..μακαριτες πλεον καθηγητες Νομικης που υπερασπιστηκαν συνειδητα δολοφονους ενος φοιτητη Νομικης....υποκυπτοντας στα ρουβλια!

ΤΙ ΕΙΡΩΝΙΑ?.....οπως ειδαμε,η θεια δικη για ολους ερχεται καποια στιγμη....

σε ορισμενους ομως....ερχεται ξαφνικη,ωμη,καρμικα προωρη...! :confused: :confused: :confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.194
Like
1.223
Πόντοι
266
Λιωστε την κοτα
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1672773141401.jpg
    FB_IMG_1672773141401.jpg
    132,4 KB · Εμφανίσεις: 54

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.083
Like
25.104
Πόντοι
5.006
Μπουχο σουρα θα σε γαμησει αύριο παλέτας :alivedick::alivedick:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.083
Like
25.104
Πόντοι
5.006
Αναλυτικά η ενδεκάδα του Άρη σε διάταξη 4-3-3: Κουέστα, Οντουμπάτζο, Πίρσμαν, Φαμπιάνο, Μπράμπετς, Νταρίντα, Ετέμπο, Ματέο Γκαρσία, Ιτούρμπε, Μαντσίνι, Γκρέι.:alivedick:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.241
Like
21.199
Πόντοι
5.506

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.295
Like
2.954
Πόντοι
456
18/01/23 ΔΙΚΑΣΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ


ΑΛΚΗ ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΟ ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΕ ΜΑΣ

ΑΝΑΨΕ ΤΙΣ ΔΑΔΕΣ ΣΤΗΝ ΑΡΕΟΠΟΛΗ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΡΕΙΑΝΑΚΙΑ

ΣΤΗΝ ΑΡΕΟΠΟΛΗ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΒΟΡΡΑ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ


ΑΡΕΟ-ΠΟΛΗ = ΑΡΗΣ + ΠΟΛΗ = Η ΠΟΛΗ ΤΟΥ ΑΡΗ

ΑΛΚΗΣ-7-850x560.jpg


Εγκρίθηκε από την Αποκεντρωμένη Διοίκηση Μακεδονίας – Θράκης η μετονομασία της οδού Γαζή σε Άλκη Καμπανού, στη μνήμη του 19χρονου φοιτητή που έχασε τη ζωή του την 1η Φεβρουαρίου 2022 σε δολοφονική επίθεση στην περιοχή της Χαριλάου.

Το αίτημα για μετονομασία είχε κατατεθεί από τον Α.Σ. Άρη, μέσω επιστολής προς τον δήμο Θεσσαλονίκης. Άμεσα συνεδρίασε η Επιτροπή Ονοματοθεσίας – Μετονομασίας οδών, πλατειών ή συνοικιών του κεντρικού δήμου που το ενέκρινε και όλο αυτό το διάστημα ο φάκελος βρισκόταν στα «χέρια» της Αποκεντρωμένης Διοίκησης.

Τις επόμενες ώρες η απόφαση θα αποσταλεί καθαρογραμμένη από την Αποκεντρωμένη Διοίκηση Μακεδονίας – Θράκης στο δημαρχείο Θεσσαλονίκης ώστε να προχωρήσουν όλες οι διαδικασίες. Παράλληλα, στο αίτημα των «κιτρινόμαυρων» συμπεριλαμβανόταν και η τοποθέτηση αναθηματικής πλάκας στο σημείο όπου δολοφονήθηκε ο 19χρονος.

 

NT79

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Ας ελπίσουμε η δικαιοσύνη να μην είναι τυφλή και πάλι !!!
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
935
Like
2.982
Πόντοι
446
Αρουλης η πιο μικρή και αστεία ομάδα της Ελλάδας
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
4
Like
1.603
Πόντοι
266
Σαλτα κ γαμηθειτε, ρε που θελατε κ κυπελο. Πουλημενα σωβρακα του Μαρινακη.
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.883
Πόντοι
726
Πως τα καταφέρνετε κάθε χρόνο ρε σκουλίκια και η κατάσταση είναι win - win για τον Κάρυ;
Και λεφτά βγάζει και η ομάδα του προκρινεται
Σας βγάζω το καπέλο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom