Νέα

Άργος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΧΧΧ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 264
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Γνωριζεις που πηγε τυπε; Βλεπω πας και εσυ συχνα στα Πυργελλας!
καλο μουνι δικε μου ουρες περιμεναν να το παρουν και μεσα στο δωματιο πολυ καλη.ειχε δουλεψει σε στουντιο αθηνα μου ειχε πει.αλλα τωρα δεν παιζει τιποτα καλο εκτος απο την νικολετα και την τζουλιανα που και αυτη μια ειναι εδω και μια φευγει.
 

xk1182

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
καλο μουνι δικε μου ουρες περιμεναν να το παρουν και μεσα στο δωματιο πολυ καλη.ειχε δουλεψει σε στουντιο αθηνα μου ειχε πει.αλλα τωρα δεν παιζει τιποτα καλο εκτος απο την νικολετα και την τζουλιανα που και αυτη μια ειναι εδω και μια φευγει.
καλημερα...η τζουλιανα σε πιο δουλευει???
 

xk1182

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
στα πρωτα στο πρωτελευταιο σπιτι μαζι με την νικολετα την πιτσιρικα με τησ μεγαλες βυζαρες
οκ ευχαριστω..θα κανω αυριο επισκεψη...και θα ενημερωσω!
πιστευω να ειναι καλη μεσα...
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Την Μίρα την έχεις πετύχει καθόλου το τελευταίο διάστημα?
δικε μοτ μπορεις να της ρωτησεις στο φατσοβιβλιο που ειναι και ποτε δουλευουν.αλλα δεν ανοιγονται αμεσως οτι δουλευουν εκει εκτος αν του πεισ στα ισια ειχα περασει και σας ειδα
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
οκ ευχαριστω..θα κανω αυριο επισκεψη...και θα ενημερωσω!
πιστευω να ειναι καλη μεσα...
δικε μου εμφανησιακα η τζουλιανα ειναι μουναρα αλλα μεσα στο δωματιο δεν ενθουσιαστικα και τις 2 φορες που περασα μαζι της.
 

xk1182

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
δικε μοτ μπορεις να της ρωτησεις στο φατσοβιβλιο που ειναι και ποτε δουλευουν.αλλα δεν ανοιγονται αμεσως οτι δουλευουν εκει εκτος αν του πεισ στα ισια ειχα περασει και σας ειδα
αυτο το φατσοβιβλιο τι ειναι βρε φιλε???σιτε γνωριμ???
 

xk1182

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
δικε μου ειναι μουναρα αλλα στο δωματιο για τα δικα μου δεδομενα δεν μου εκανε
το στυλ της αυτο μου διχνει..ειμαι μουναρα ελα να τελιωνουμε στα γρηγορα...
στα αλλα απο την αλλη μερια δεν εχει τιποτα???
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
το στυλ της αυτο μου διχνει..ειμαι μουναρα ελα να τελιωνουμε στα γρηγορα...
στα αλλα απο την αλλη μερια δεν εχει τιποτα???
δικε μου απο την αλλη πλευρα ολες ειναι βρςμιαρες πανε ολοι οι πακιστανοι και σχεδον ολες με κανα φραγκο παραπανω κανοουν οτι γουσταρεις.οποτε μακρια
 

xk1182

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
επησκεψη σημερα και καταθεση στα πρωτα οικιματα και στο τελευταιο οικο...εκει ηταν δυο κοριτσακια δεν ειπαν ονοματα αλλα διαλεξα
αυτη που κανει φουλ προγραμα ελευ στομ-πρωκτ.(ενω η αλλη κανει μονο ελευθ στομ)μαυρα κακρια μαλλια με αφελειες και αρκετα τατου..
το κοστος κανονικα ειναι 30 αλλα μου το αφησε 25..στα του αγωνα μετρια πραγματα ξεκινημα με πιπα εβαζε χερι της το εδιωχνα και φτου απ την αρχη..μετα ανεβηκε απο πανω
εκει ηταν καλα ειναι αρκετα στενη και φτιαχτηκα..μετα μου λεει ελα απο πισω..βαζει κρεμα και τον βαζει παλι απο το μουνι...α λεω εισαι και πονηρουλα...τον βγαζω και την ξεκιναω απο πισω κανονικα ομως...εκει την ξεκολιασα μεχρι να τελειωσω...γιατι το επαιξε πονηρη...αυτα
λοιπον απο αργος ολα τα εκανα αλλα ηταν ολο μετρια!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom