Νέα

Αραπάκια στην Πατησίων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giannispeiraias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 875
  • Εμφανίσεις 254K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
50-50 να φας μεγαλη φολα.

Επειδη τις κυνηγαει η αστυνομια καλυτερα να μη λεμε που ακριβως πιατσαρουν.

Παντως αφου καταφερε να αποφυγει τη χοντρη ο συναγωνιστης μπραβο του. Αυτη τρεχει πρωτη και σε αρπαζει απ το χερι και μετα δεν πλησιαζει καμια αλλη.
τι λες ρε φιλε για την αστυνομια λες να μην το ξερουν , το αστυνομικο τμημα ειναι 150 μετρα μακρυα,
απλα δεν ασχολουνται
 

nitsche

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
150
Like
128
Πόντοι
1
Εχει ξενοδοχειο εκει κοντα; Τι εκανε και σε ξενερωσε; Περιγραφη κοπελας;
.......στο ξενοδοχειο ινοη....δεν με αφηνε ουτε να την αγγιξω απλα......το ονομα της τινα, κοντη χοντρουλα....αλλα νομιζω οτι ολες ετσι συμπεριφερονται.....επρεπε να κλειδωσω την πορτα και να της πω δωσμου πισω τα 30 και κρατησε μονο τα10 γιατι διαφορετικα καλω την αστυνομια,ηθελε 10 παραπανω για να αγγιξω ρωγες στηθος,ηθελε 15 για κωλο και αν πιανομουν μαλακας και της τα εδινα παλι το ιδιο ,θα με εμποδιζε.....ηθελε να την ξαναπαω πισω  ,απο εκει που την πηρα, αλλα την εδιωξα
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
Χθες δεν υπήρχε καμία, ούτε σε πλατεία Αμερικής αλλά ούτε κ στο πάρκο Φιξ κ τις παραπλήσιες οδούς...
 

Επισκέπτης
.......στο ξενοδοχειο ινοη....δεν με αφηνε ουτε να την αγγιξω απλα......το ονομα της τινα, κοντη χοντρουλα....αλλα νομιζω οτι ολες ετσι συμπεριφερονται.....επρεπε να κλειδωσω την πορτα και να της πω δωσμου πισω τα 30 και κρατησε μονο τα10 γιατι διαφορετικα καλω την αστυνομια,ηθελε 10 παραπανω για να αγγιξω ρωγες στηθος,ηθελε 15 για κωλο και αν πιανομουν μαλακας και της τα εδινα παλι το ιδιο ,θα με εμποδιζε.....ηθελε να την ξαναπαω πισω  ,απο εκει που την πηρα, αλλα την εδιωξα
Ημαρτον! Τουλαχιστον ελεγε τιποτα η πιπα της ή στον ξεριζωσε;
 

Agam0

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Θα μπορούσατε αγαπητέ συνάδελφε να μας πείτε περισσότερες γαργαλιστικές λεπτομέρειες για τις τσιγγάνες στα ΚΤΕΛ και στο μοναστηράκι; Έχετε ξαναψωνίσει;

Συνυπογράφω το αίτημα, κύριοι.
 

gorgos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2016
Μηνύματα
48
Κριτικές
14
Like
341
Πόντοι
290
Δύο φορές έχω επισκεφθεί την πιάτσα με τις μαύρες στην Πατησίων,  τέλη Σεπτέμβρη η μία και αρχές Οκτώβρη η δεύτερη.  Την πρώτη φορά πήρα την πιο μικρή σε εμφάνιση, αρκετά αδύνατη με χαρακτηριστικά εφηβικο πρόσωπο και τη δεύτερη μια  καυλιαρα με προστιχο προσωπο. Έκανα παιχνίδι στο πάρκο και στις δύο περιπτώσεις.  Άφησα το αμάξι από την πίσω μεριά στο πάρκο και μπήκα πίσω από κάτι θαμνους. Μπορείς να επιλέξεις μόνο τσιμπουκι όπου είναι στα 10,αν θέλεις να σπρωξεις κιόλας είναι 20.
Πάντως τη δεύτερη φορά που πήγα άρχισαν να φωνάζουν στις κοπέλες κάποιοι άστεγοι αλκοολικοι που αραζουν μέσα στο πάρκο. Είχε την πλάκα του η όλη κατάσταση, αλλά θέλει προσοχή, δεν είναι και πολύ καλοφημο μέρος...
 

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
1
πηρα τηλεφωνο απο μαυρουλα σημερα στην περιοχη αυτη,τεραστια κωλαρα και νομιζω αναλογες βυαρες.
Πρόσωπο αδιαφορο-μετριο! Δεν εκανε πιατσα! Οποιος ενδιαφερεται του δινω τηλ, εγω δ νομιζω να την παρω.
 

Volkano

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2018
Μηνύματα
48
Like
16
Πόντοι
0
Αν μπορείς στείλτο με πμ.το τηλέφωνο
 

vasilis2500

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
68
Like
286
Πόντοι
20
πηρα τηλεφωνο απο μαυρουλα σημερα στην περιοχη αυτη,τεραστια κωλαρα και νομιζω αναλογες βυαρες.
Πρόσωπο αδιαφορο-μετριο! Δεν εκανε πιατσα! Οποιος ενδιαφερεται του δινω τηλ, εγω δ νομιζω να την παρω.
 

Καλησπέρα άμα μπορείς στηλε μου το τηλ σε μήνυμα ευχαριστω
 

nitsche

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
150
Like
128
Πόντοι
1
πηρα τηλεφωνο απο μαυρουλα σημερα στην περιοχη αυτη,τεραστια κωλαρα και νομιζω αναλογες βυαρες.
Πρόσωπο αδιαφορο-μετριο! Δεν εκανε πιατσα! Οποιος ενδιαφερεται του δινω τηλ, εγω δ νομιζω να την παρω.
.....ενδιαφερομαι αν ειναι εγγυημενη.....δηλ αν την εχει παρει καποιος και ειναι καλη στο δωματιο  διοτι οι κοπελες που δουλευουν εκει δεν γνωριζουν τιποτα αλλο απο τσιμπουκι στα ορθια και στο γρηγορο...την εχω πατησει τρεις φορες που πηρα καποιες για χοτελι και αντιμετωπισα τις χειροτερες ξεπετες που θα μπορουσα να φανταστω
 

Lokomi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια θέλω και εγώ το κινητό αν είναι εύκολο στείλτε καποιος
 

epilektikos92

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2017
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
αν θελεις στειλε και απο εδω το τηλ μπας και κανουμε κανενα κασκαντεριλικι
 

marineroloco

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
1
Λοιπόν αυτά τα μαυράκια στη Πατησίων είναι μεγάλο έγκλημα.

Πριν καμιά πενταετία είχα ένα στέκι κοντά στην Αθηνάς κι έπαιρνα κανα μαυράκι από εκεί γυρίζοντας για κανα τσιμπουκάκι να φύγουν τα χοντρά αν δεν ζευγάρωνα έξω. Οπότε έχω μια ιδέα τι έπαιζε γενικά με τα μαυράκια στο δρόμο.

Απόψε είχα βγει με ένα καλό παρεάκι και καυλάντιζα ένα καλό κομμάτι το οποίο δυστυχώς δεν μου έκατσε για σήμερα. Επιστρέφοντας λοιπόν περνούσα από Πατησίων και μου ήρθε στο μυαλό η πιάτσα εκεί μετά το Φίξ. Ας δώσω λέω ένα τσιμπουκάκι στο χαλαρό να πέσω για ύπνο χωρίς πρησμένες μπάλες απόψε. 1ο ΛΑΘΟΣ

Δεν τον έπαιζα καλύτερα?

Είχε 4-5 την ώρα που έσκασα, τσιμπάω μια νεαρά με καλό προσωπάκι, γλυκούλα ήταν γενικά, πίπα μου λέει 10. Λέω κοπελιά δεν θέλω λάστιχο στη πίπα... οκ οκ οκ μου λέει, όπεν. Άντε λέω πάμε. Πάω σε ένα στενάκι λίγο πιο πάνω, της δίνω τα λεφτά, μου τον πάιζει λίγο να σηκωθεί, τον μπουκώνει δυο τρεις φορές και πάει να μου βάλει καπότα. Λέω τι είπαμε? Όχι δεν κάνω χωρίς καπότα μου λέει αν θέλεις με. Άντε λέω βάλε μπας και χύσω απόψε μιας και ήμουν ήδη φτιαγμένος απ΄την άλλη. Της χούφτωνα και λίγο τη κωλάρα, στο 5λεπτο μου λέει τέλος. Ας μην αρχίσω τις Παναγίες λέω και της κάνω την πρόταση... 2ο ΛΑΘΟΣ. Θέλεις της λέω ένα 20άρικο να βγάλεις ρούχα και να τον πάρεις ακάποτο? (για πίπα πάντα λέμε) Οκ μου λέει μετά από λίγο κουβέντα, τσιμπάει 20άρικο ( +10 πριν σύνολο 30) ανοίγει φουτεράκι, κατεβάζει παντελόνι και συνεχίζει και καλά τη πίπα. Μόνο πίπα δεν έκανε, σάλιο, χεράκι και το παλιό καλό κόλπο και καλά στον γλύφω αλλά ουσιαστικά στον παίζω με μπόλικο σάλιο. Άκουσε τα πουστριλίκια της, την πέταξα έξω από το αμάξι και τη κοπάνησα για το σπίτι. Κατεβαίνοντας για να βγω Πατησίων με πετυχαίνει ένα άλλο μαυράκι στο στενό. Δεν ήμουνα για τίποτα μετά το πρώτο φιάσκο αλλά λέω ας πω μια κουβέντα να δω τι θα μου πει. (τα θέλει ο κώλος σου πες παπάρα κι εσένα. Ας όψεται η καύλα ρε μάγκες μη βαράτε. Το έχετε ζήσει κι εσείς.)
Πίπα 10, το  κλασικό τιμολόγιο. Λέω κοπελιά, θέλω πίπα ακάποτη και ελεύθερα πιασίματα που έλεγε και μια κορασίδα καλή της ώρα όπου και να είναι. Ένα 20άρικο έχω. Θέλεις ή να φύγω? Πάμε μου λέει νο πρόμπλεμ. 'Αντε λέω τουλάχιστον θα χύσω απόψε. 3ο ΛΑΘΟΣ. Την πάω λίγο πιο πάνω, ξεκινάει το τσιμπούκι, μέτριο προς το κακό, λέω βγάλε τίποτα να πιάσουμε κανα βυζί κανα μουνάκι να βοηθήσει τη κατάσταση, πρόθυμη μεν αλλά μόλις ανοίγει φούτερ και κατεβάζει κολάν μου ήρθε να ξεράσω απο τη μπόχα μάγκες. Ιδρωτίλα που ούτε στο γυμναστήριο δεν έχω μυρίσει με τα "βόδια" που κάνουμε προπόνηση. Άνοιξα παράθυρα τέρμα,τελείωσα κακήν κακώς χωρίς να την πιάνω εννοείται και την αμόλησα να φύγει.

Ο απολογισμός, ένα 50άρικο στο σύνολο χαμένο, θα έριχνα ένα αξιοπρεπέστατο γαμήσι σε ένα στουντιάκι. Οι μαλακίες πληρώνονται σε αυτή τη ζωή. Καμία σχέση με τα μαυράκια της Αθηνάς, τουλάχιστον έτσι όπως τα είχα ζήσει εγώ προ 5ετίας. Την επόμενη φορά που θα με βγάλει ο δρόμος μου βράδυ από τη πιάτσα αυτή θα πατήσω γκάζι!

Καλές περιπλανήσεις και προσοχή μάγκες. Αν καθόταν η Αννούλα απόψε (το όνομα ενδεικτικό) δεν θα είχα μπλέξει με τις σάπιες.

Καλό ξημέρωμα..!  :headbang:

 

cosgeor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
265
Κριτικές
17
Like
75
Πόντοι
231
Πριν μερικά χρόνια υπήρξε μια περίοδος που έπαιρνα πολλά μαυράκια όχι όμως από τον δρόμο και στο πάρκο της Πατησίων. Τα περισσότερα λόγω του ότι κυκλοφορούν έξω όλο το βράδυ κάνοντας πιάτσα μυρίζουν πολύ άσχημα από τον ιδρώτα και φυσικά η εναλλαγή πελατών γίνεται χωρίς καμία καθαριότητα. Θυμάμαι κάθε βράδυ έξω από το ξενοδοχείο Αthens city στην Πατησίων υπήρχαν μετά τις 11 το βράδυ σταθερά 4-5 κορίτσια.
Συνήθως τις ψάρευα από το Badoo και το Tagged όπου ακόμα και σήμερα τις βρίσκεις εκεί.
Καλό είναι να ξέρετε μερικά πράγματα όσοι δεν έχετε δοκιμάσει αλλά το σκέφτεστε. Από τις μαυρούλες μην περιμένετε υπηρεσίες υψηλού επιπέδου. Στο σεξ γενικά είναι διεκπεραιωτικές προς ξεπέτες και είναι έτσι και στην προσωπική τους ζωή.
Οι Νιγηριανές και οι Γκανέζες έχουν μεγάλο κόλλημα με τα βυζιά τους. Θυμάμαι μια νέα κοπέλα που την πήδαγα για μεγάλο διάστημα μου έλεγε το εξής: Black girls don't give their breast except if you are their husband or boyfriend!! Το ίδιο ακριβώς συμβαίνει και με τα φιλιά στο στόμα. Μην το επιχειρήσετε γιατί θα σας την σπάσουν...
Ήμουν τυχερός με την κοπέλα που αναφέρω πιο πάνω γιατί με γούσταρε και μετά από λίγο καιρό με άφηνε χωρίς μουρμούρα.

Ποτέ δεν ζητάμε ακάποτα σε μαύρες. Οι περισσότερες βέβαια δεν το κάνουν αλλά είναι καλό να ξέρετε ότι πολλές είναι φορείς της ηπατίτιδας Α και Β χωρίς να το γνωρίζουν και αυτό οφείλεται στις άσχημες συνθήκες διαβίωσης που είχαν στις χώρες τους πριν έρθουν εδώ!

Μην ρισκάρετε να τις παίρνετε στο πάρκο. Λόγω ότι είμαι κάτοικος κοντινής περιοχής του πάρκο Φιξ γνωρίζω ότι έχουν συμβεί πολλά επεισόδια εκεί και κάποιες φορές με όχι και πολύ ευχάριστο αποτέλεσμα.
Στην πλατεία Αμερικής είναι το ξενοδοχείο exis και λίγο ποιο πέρα το Ινόη όπου με 15€ το δίωρο θα κάνεις την δουλειά σου σε καθαρό χώρο και με ασφάλεια.

Οι περισσότερες ζητάνε γύρω στο 50ρικο για να έρθουν στο ξενοδοχείο αλλά πέφτουν πολύ εύκολα στην τιμή με λίγο παζάρι. Υπάρχει μεγάλη πείνα. Άλλωστε να ξέρετε ότι δεν θα πάρετε κάτι περισσότερο αν πληρώσετε παραπάνω.

Ενδεικτικά σας παραθέτω 2-3 links για να κάνετε παιχνίδι




Ασφαλώς βέβαια υπάρχουν και πολλά ακόμα οπότε ψάξτε λίγο και κάντε παιχνίδι.
Αν κάποιος δοκιμάσει ας μας ενημερώσει για την εμπειρία του ...

Γαμάτε προσεκτικά και με ασφάλεια!!!
 

Επισκέπτης
Εμενα 20 ευρω μου εχουν ζητησει για ξενοδοχειο. Εχουν και κατι καβατζες σε σκοτεινα σημεια των πεζοδρομιων. Μια φορα μας πηραν χαμπαρι οι γειτονες και μας κυνηγησαν. 2φαννυ!
Γενικα δεν αξιζει γιατι κανουν βιαστικη βιαιη ξεπετοπιπα με κινδυνο τραυμαστισμου, αλλα πιο παλια μου ειχαν τυχει και καλες περιπτωσεις που δεν υπαρχουν πια.
 

cosgeor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
265
Κριτικές
17
Like
75
Πόντοι
231
Με 30-40€ έχω πάρει αρκετά μαυράκια αλλά πάντα σε ξενοδοχείο. Τα περισσότερα ήταν κομοδίνα αλλά σε αυτό υπάρχει λύση. Τα βάζεις στα 4 και τα ξεμουνιάζεις.... Γενικά έχουν καλά και σφικτά σώματα και κωλαράκια που αντέχουν. Πάντα με προσοχή όμως γιατί είπαμε παραπάνω για τους κινδύνους που παραμονεύουν.
 

xxxnikos69

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
211
Like
30
Πόντοι
1
Δεν αξίζει τον κόπο. Ξεπέτες και χαμηλού επιπέδου υγιεινής. Αντε να το κάνεις μιά φορά για χάρη της καλτίλας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom