Νέα

Αραπάκια στην Πατησίων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giannispeiraias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 889
  • Εμφανίσεις 262K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

karxies28

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2017
Μηνύματα
61
Like
6
Πόντοι
0
παρελαση γκεη ειχε ομως στο συνταγμα.
συνεχιζετε να ψηφιζετε συριζα και καμινη , για μια αθηνα που θα ειναι για τους λιγους γκεη και οχι για τους πολλους στρεητ, γιατι μη ξεχνοιμαστε οσοι ειναι υπερ των στρεητ ειναι φασιστες σεξιστες κλπ κλπ
Εισαι μεγαλος τρομπας με τις μαλακιες που λες γελαει ο κοσμος με τις συγκρισεις σου!
Καθε καμενος εδω μεσα βρισκεται
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.437
Κριτικές
23
Like
3.479
Πόντοι
4.060
στα στενα διπλα στο lidl και πισω απο το παρκο στον παραδρομο
τηλ δεν παίζει σπάνια δίνουν αν πας συνέχεια και σε μάθουν μπορεί να τις περνεις και να πάτε και χοτελ
 

Επισκέπτης
τηλ δεν παίζει σπάνια δίνουν αν πας συνέχεια και σε μάθουν μπορεί να τις περνεις και να πάτε και χοτελ
πες μου το κολπο να ξεφευγω απο τη χοντρη που με πιανει αγκαζε και δε με αφηνει να παω στις αλλες
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.437
Κριτικές
23
Like
3.479
Πόντοι
4.060
πες μου το κολπο να ξεφευγω απο τη χοντρη που με πιανει αγκαζε και δε με αφηνει να παω στις αλλες
τι κόλπο ρε αδερφέ πας στην αλλά κατευθείαν την χοντρή δεν την περνει κανένας γιαυτό κάνει σαν τρελή
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537

Εδω και πολυ καιρο, όποτε παω Πατησιων για πιπες ριχνω ενα τηλεφωνο στη Bella...
Η τυπισσα ειναι ετη φωτος μπροστα απο κάθε αλλη κοπελα της πιατσας: Πανεμορφη, προσχαρη, καυλιαρα, με μεγαλη διαθεση να σε κανει πελατη. Κατεβαζει παντελονι, αφηνει χουφτωματα και μπατσακια στον κωλο, κανει dt, ενίοτε πεταει και λιγο βυζι... κλπ κλπ, ολα αυτα μες στο ΙΧ.

Καποιες φορες, ειχαμε δυσκολίες στην επικοινωνια. Πχ, δηλωνε οτι θα ειναι στην πιατσα την ταδε ωρα κι εσκαγε μυτη πολυ αργοτερα. Ή δεν μπορουσα να συνεννοηθω για το πού ακριβως θα συναντηθουμε. Αλλά μες στην καυλα μου τα παρεβλεπα ολα αυτα, και την ξανακαλούσα...

Αποψε συνεβη το εξης εκπληκτικο:

Παιρνω τηλ. στις 11 παρα 20 => Θα εισαι εκει?/ Ναι, στις 11 ακριβως!
Παιρνω τηλ. στις 11:10, ενώ ειμαι ηδη στην πιατσα και περιμενω => Δεν απανταει. Κανω κυκλους με το ΙΧ. Ξαναπαιρνω => Δεν απανταει. Συνεχιζω τουυς κυκλους.
Παιρνω 3η φορα, ενώ ημουν ετοιμος να φυγω => Μου λεει "Ελα! Πού εισαι? Εγω εδω ειμαι!" Της λεω "ερχομαι σε 1 λεπτο".
Ειμαι εκει σε 1 λεπτο. Την παιρνω τηλ. Μου απαντάει: "ειμαι σπιτι, θελω να κανω κι ενα μπανιο, μπορεις να περιμενεις άλλα 5 λεπτα?". Της λεω "οχι" (φυσικα!) κι αρχιζω να κατεβαινω προς Ομονοια.
Οταν φτανω Πλ. Αμερικης, μες στην αρρωστια της καυλας μου, ΞΑΝΑπαιρνω!! => Της λεω "ειμαι Πλ. Αμερικης, θες να σε παρω απ' το σπιτι σου?" (την ειχα αφησει σπιτι μια φορα, ψιλοθυμομουν πού ειναι). Μου λεει "Ναι". Μου δινει και την οδό.
Φτανω στην περιοχη, παιρνω τηλ. Δεν απανταει ποτέ.

Μ' αυτη τη μικρη ιστορία, θελω να επισημανω αφενος πόσο χαμηλα μπορει να πεσει καποιος για ενα φτηνο τσιμπουκι, και αφετερου πόσο ΖΩΑ ειναι αυτοι οι ανθρωποι - χωρις να εξεταζω DNA κι ολες αυτες τις μαλακίες, αλλά την προελευσή τους απο κουλτουρες εκτος Διαφωτισμου, εκτος στοιχειωδους ορθολογισμου (οπως τον ξερουμε εμεις).

ΥΓ- Να λαβετε υποψιν οτι μιλαμε για την απολυτη κορυφη της πιατσας, την τυπισσα με το υψηλοτερο IQ, το μεγαλυτερο "επαγγελματισμο", τη μεγαλυτερη ορεξη για δουλεια...
Αυτο νομιζω τα λεει ολα για το γενικο επιπεδο.

ΥΓ2- Θα ηθελα να δηλωσω οτι δεν θα ξανα-ασχοληθω ποτέ με τις μαυρες, αλλά η φτωχεια μου και η αναγκη να χυνω με 10 ευρω, ενδεχομενως να μ' αναγκασουν.
 

Επισκέπτης
Φιλε περσι ειχε κατι μικρες με βυζι λαστιχο. Τις ειχες παρει αυτες;
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Αποψε συνεβη το εξης εκπληκτικο:

Παιρνω τηλ. στις 11 παρα 20 => Θα εισαι εκει?/ Ναι, στις 11 ακριβως!
Παιρνω τηλ. στις 11:10, ενώ ειμαι ηδη στην πιατσα και περιμενω => Δεν απανταει. Κανω κυκλους με το ΙΧ. Ξαναπαιρνω => Δεν απανταει. Συνεχιζω τουυς κυκλους.
Παιρνω 3η φορα, ενώ ημουν ετοιμος να φυγω => Μου λεει "Ελα! Πού εισαι? Εγω εδω ειμαι!" Της λεω "ερχομαι σε 1 λεπτο".
Ειμαι εκει σε 1 λεπτο. Την παιρνω τηλ. Μου απαντάει: "ειμαι σπιτι, θελω να κανω κι ενα μπανιο, μπορεις να περιμενεις άλλα 5 λεπτα?". Της λεω "οχι" (φυσικα!) κι αρχιζω να κατεβαινω προς Ομονοια.
Οταν φτανω Πλ. Αμερικης, μες στην αρρωστια της καυλας μου, ΞΑΝΑπαιρνω!! => Της λεω "ειμαι Πλ. Αμερικης, θες να σε παρω απ' το σπιτι σου?" (την ειχα αφησει σπιτι μια φορα, ψιλοθυμομουν πού ειναι). Μου λεει "Ναι". Μου δινει και την οδό.
Φτανω στην περιοχη, παιρνω τηλ. Δεν απανταει ποτέ.
ο προεδρος του εδεσσαικου εισαι τυπε...? :think: :S :S :S
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
1η φορά εξόρμηση για μαυράκια μετά απο αποτυχία ψαρέματος τσιγγάνας σε ΚΤΕΛ κηφισσού ή μοναστηράκι...

Περπάτησα ΟΛΗ σχεδόν την Πατησίων μέχρι να βρω που κάνουν πιάτσα...

Βρήκα 4-5 μαυρούλες....τπτ τρελό...Ωραία κορμάκια όλες με μια γρήγορη ματιά...Πήρα μία εκεί στο πάρκο μέσα...

Χάζεψα και πλατεία Αμερικής να δω αν παίζει τπτ...Πολλές μαυρούλες εκεί αλλά δεν μπόρεσα να καταλάβω αν είναι του επαγγελματος...
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
1η φορά εξόρμηση για μαυράκια μετά απο αποτυχία ψαρέματος τσιγγάνας σε ΚΤΕΛ κηφισσού ή μοναστηράκι...

Περπάτησα ΟΛΗ σχεδόν την Πατησίων μέχρι να βρω που κάνουν πιάτσα...

Βρήκα 4-5 μαυρούλες....τπτ τρελό...Ωραία κορμάκια όλες με μια γρήγορη ματιά...Πήρα μία εκεί στο πάρκο μέσα...

Χάζεψα και πλατεία Αμερικής να δω αν παίζει τπτ...Πολλές μαυρούλες εκεί αλλά δεν μπόρεσα να καταλάβω αν είναι του επαγγελματος...

Εγώ πάντως που περνάω συχνά από κει τα βράδια είναι αρκετές.
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Σε ποιο ύψος μπρο μου? τι ώρες?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Σε ποιο ύψος μπρο μου? τι ώρες?

Όπως έχεις κατεύθυνση για Πολυτεχνείο επί της Πατησίων στο δεξί σου χέρι στο παρκάκι απέναντι από τον Βασιλόπουλο.
Εγώ προσωπικά τις βλέπω από τις 22:00 έως και τα ξημερώματα τις περισσότερες μέρες.
 

Επισκέπτης
50-50 να φας μεγαλη φολα.

Επειδη τις κυνηγαει η αστυνομια καλυτερα να μη λεμε που ακριβως πιατσαρουν.

Παντως αφου καταφερε να αποφυγει τη χοντρη ο συναγωνιστης μπραβο του. Αυτη τρεχει πρωτη και σε αρπαζει απ το χερι και μετα δεν πλησιαζει καμια αλλη.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
50-50 να φας μεγαλη φολα.

Επειδη τις κυνηγαει η αστυνομια καλυτερα να μη λεμε που ακριβως πιατσαρουν.

Παντως αφου καταφερε να αποφυγει τη χοντρη ο συναγωνιστης μπραβο του. Αυτη τρεχει πρωτη και σε αρπαζει απ το χερι και μετα δεν πλησιαζει καμια αλλη.

Θεωρώ πως είναι προτιμότερο οι μπασκίνες ν'ασχοληθούν με την εγκληματικότητα που έχει χτυπήσει κόκκινο και ας αφήσουν τις κακομοίρες τις μαυρούλες να βγάλουν κι αυτές κάνα κομμάτι ψωμί.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596
Θεωρώ πως είναι προτιμότερο οι μπασκίνες ν'ασχοληθούν με την εγκληματικότητα που έχει χτυπήσει κόκκινο και ας αφήσουν τις κακομοίρες τις μαυρούλες να βγάλουν κι αυτές κάνα κομμάτι ψωμί.
κανε μας μια λιστα τυπε με ποια αδικηματα πρεπει να ασχοληθει η αστυνομια :S :S :S
 

Επισκέπτης
Στο εξωτερικο δε θυμαμαι σε ποια χωρα εχουν φτιαξει υποστεγα για να πηγαινουν οι πιατσουδες με πελατες νομιμα.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546

kolofardos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2005
Μηνύματα
78
Like
83
Πόντοι
0
1η φορά εξόρμηση για μαυράκια μετά απο αποτυχία ψαρέματος τσιγγάνας σε ΚΤΕΛ κηφισσού ή μοναστηράκι...

Περπάτησα ΟΛΗ σχεδόν την Πατησίων μέχρι να βρω που κάνουν πιάτσα...

Βρήκα 4-5 μαυρούλες....τπτ τρελό...Ωραία κορμάκια όλες με μια γρήγορη ματιά...Πήρα μία εκεί στο πάρκο μέσα...

Χάζεψα και πλατεία Αμερικής να δω αν παίζει τπτ...Πολλές μαυρούλες εκεί αλλά δεν μπόρεσα να καταλάβω αν είναι του επαγγελματος...

Θα μπορούσατε αγαπητέ συνάδελφε να μας πείτε περισσότερες γαργαλιστικές λεπτομέρειες για τις τσιγγάνες στα ΚΤΕΛ και στο μοναστηράκι; Έχετε ξαναψωνίσει;
 

nitsche

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
150
Like
128
Πόντοι
1
την ειχα ξαναπατησει πριν τρια χρονια και την ξαναπατησα παλι χθες ......πηρα μια για ξενοδοχειο.....ξοδεψα 55 ευρω και δεν αξιζε ουτε για 10.....η χειροτερη πιατσα στα χρονικα....οι κοπελες ειναι ειδικευμενες στο μπουκι του παρκου τιποτε αλλο..... οχι μονο  δεν  ξαναπαω αλλα ......αν ξαναχρειαστει να περασω απλως απο κει θα πατησω γκαζι.....
 

Επισκέπτης
την ειχα ξαναπατησει πριν τρια χρονια και την ξαναπατησα παλι χθες ......πηρα μια για ξενοδοχειο.....ξοδεψα 55 ευρω και δεν αξιζε ουτε για 10.....η χειροτερη πιατσα στα χρονικα....οι κοπελες ειναι ειδικευμενες στο μπουκι του παρκου τιποτε αλλο..... οχι μονο  δεν  ξαναπαω αλλα ......αν ξαναχρειαστει να περασω απλως απο κει θα πατησω γκαζι.....
Εχει ξενοδοχειο εκει κοντα; Τι εκανε και σε ξενερωσε; Περιγραφη κοπελας;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom