Νέα

Αραπάκια στην Πατησίων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giannispeiraias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 876
  • Εμφανίσεις 254K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
Δε γουσταρω τετοια φαση. Θελω να γαμησω στα δεντρα σαν τα ζευγαρακια. Κουβαλανε ολες οι γαμιολες στρωματα αφρολεξ απο το σουπερ, αυτα που γινονται ρολο, και γιαμιουνται οπου θελουν.
το παρκο ειναι πατησιων μετα την καυτατζογλου,μπορει να το δεις στο street view
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
507
Κριτικές
2
Like
636
Πόντοι
86
Ποιο παρκάκι;
Υπάρχει μια πολύ παλιά πολυκατοικία κοντά στην Κύπρου όπου στεγάζονται κυρίως γραφεία.
Η είσοδός της λοιπόν είναι μισάνοιχτη με τέτοιο τρόπο μάλιστα που δεν φαίνεται με την πρώτη ματιά.
Εκεί λοιπόν σε πάνε μερικές από τις μαυρούκες και όλη η δουλειά γίνεται καβατζωτά σε κάποιο απ'τις διαδρόμους!
Στο παρκάκι Παρησίων & Κύπρου πιατσάρουν αυτές;
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
παιδιά εγώ δουλεύω στο φούρνο στεργιου απέναντι από το πάρκο υπάρχουν καλά κομμάτια.αλλά απ όσο ξέρω χωρίς προφυλακτικό δεν κάνουν πίπα.σε εμένα κάτι πρωινά με καυλες επερνα καμιά μέσα στο φούρνο για καμιά πίπα  :happy: :dancing: :dancing:με αντάλλαγμα 1 τυρόπιτα και μιλκο

:rockon:
 

rigasan

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
130
Like
95
Πόντοι
1
Τι ώρες παίζουν εκεί τα αραπακια;
 

rigasan

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
130
Like
95
Πόντοι
1
:afro: ευχαριστώ μαν! Θα κάνω καμία βόλτα μόλις πέσει το σκότος ..
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
με πίπα δεν κόλας κάτι
κόλλας φίλε μου... Χλαμυδια, ουρεοπλασμα, γονόρροια, σύφιλη, hpv και άλλες όμορφες ιογενείς λοιμώξεις που μπορεί να σου κάνουν μια ωραία χρονια προστατιτιδα...
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.324
Κριτικές
15
Like
5.854
Πόντοι
1.496
Ειδα μια απιστευτη μαυρη στη Πατησιων μερικα στενα πριν το παρκο Φιξ ,σημερα στις 8.30 το πρωι.Προσωπο τραχυ,οχι ασχημη ομως,σορτσακι με μπουταρες,σαγιοναρα ,τσεμπερι αφρικανικο στο κεφαλι απ αυτα που φορανε για τα μαλια και ροζ μπλουζακι με απιστευτες γεματες βυζαρες Νο 4 με ρωγα που φαινοταν αφου δε φοραγε στηθοδεσμο.Κραταγε ψωνια στο χερι,μιλαγε στο κινητο και ηταν μισοκοιμισμενη.Δε μου δοθηκε η ευκαιρια να τη ρωτησω στη ψυχρα αν δουλευει εκει κοντα κι αν κανει την εμφανιση της καθως βιαζομουν για δουλεια.Θα εχω το νου μου αμα τη ξαναδω.
 

f21

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
23
Like
3.475
Πόντοι
3.436
η πλακα ειναι οτι το αστυνομικο τμημα πατησιων ειναι 200 μετρα πιο πανω.
ναι όντως περνάνε καμιά φορά τα περιπολικά  και τρέχουν να κρυφτούν στα στενά τα μαυρακια
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
638
Κριτικές
12
Like
189
Πόντοι
5.765
Ρε παιδια να σας πω σκηνικό που εζησα και τα επαιξα τελειως .
Κατοικος της περιοχης ειμαι ( κοντα στην πλ κολιατσου ).
Εχω παει σε ενα φιλο μεσα αυγουστου και πινουμε μπυρες στο μπαλκονι του .
Μενει στην πλατεια αμερικης και εχει "πιατο" την πλατεια .
Κατα τις 01:00 που ειπα να φυγω μου λεει που πας τωρα ξεκινανε τα καλα ......
Εμεινα λοιπον και περιμενα .......
Σκηνικό οπως το εβλεπα απο ψηλα , 5-6 μαυρουλες εκαναν βολτα γυρω γυρω την πλατεια αμερικης , στα παγκακια καθοντας καμποσοι μαυροι .
Μπαινει στο κεντρο της πλατειας πακιστανος (μαλλον γιατι εχουμε απο ολες τις φυλες εδω ) με μια μαυρουλα .
Αυτη παει και λεει κατι σε εναν απο τους μαυρους .
Καπακι σηκώνονται 4 απο αυτους κρατωντας κατι "σεντονια" .
Πλησιασαν το ζευγαρακι τους κυκλωσαν με τα σεντονια υψωμενα και στο κεντρο το πακι ξεκινησε να πηδαει την μαυρουλα ........
Μολις τελειωσε την πραξη μαζεψαν οι μαυροι τα σεντονια και γυρισαν στα παγκακια της πλατειας .........

Σκηνες απειρου καλους λεμε ...
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Ρε παιδια να σας πω σκηνικό που εζησα και τα επαιξα τελειως .
Κατοικος της περιοχης ειμαι ( κοντα στην πλ κολιατσου ).
Εχω παει σε ενα φιλο μεσα αυγουστου και πινουμε μπυρες στο μπαλκονι του .
Μενει στην πλατεια αμερικης και εχει "πιατο" την πλατεια .
Κατα τις 01:00 που ειπα να φυγω μου λεει που πας τωρα ξεκινανε τα καλα ......
Εμεινα λοιπον και περιμενα .......
Σκηνικό οπως το εβλεπα απο ψηλα , 5-6 μαυρουλες εκαναν βολτα γυρω γυρω την πλατεια αμερικης , στα παγκακια καθοντας καμποσοι μαυροι .
Μπαινει στο κεντρο της πλατειας πακιστανος (μαλλον γιατι εχουμε απο ολες τις φυλες εδω ) με μια μαυρουλα .
Αυτη παει και λεει κατι σε εναν απο τους μαυρους .
Καπακι σηκώνονται 4 απο αυτους κρατωντας κατι "σεντονια" .
Πλησιασαν το ζευγαρακι τους κυκλωσαν με τα σεντονια υψωμενα και στο κεντρο το πακι ξεκινησε να πηδαει την μαυρουλα ........
Μολις τελειωσε την πραξη μαζεψαν οι μαυροι τα σεντονια και γυρισαν στα παγκακια της πλατειας .........

Σκηνες απειρου καλους λεμε ...
:vomit: :vomit:
 

sotirakis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
23
Like
517
Πόντοι
291
Ρε παιδια να σας πω σκηνικό που εζησα και τα επαιξα τελειως .
Κατοικος της περιοχης ειμαι ( κοντα στην πλ κολιατσου ).
Εχω παει σε ενα φιλο μεσα αυγουστου και πινουμε μπυρες στο μπαλκονι του .
Μενει στην πλατεια αμερικης και εχει "πιατο" την πλατεια .
Κατα τις 01:00 που ειπα να φυγω μου λεει που πας τωρα ξεκινανε τα καλα ......
Εμεινα λοιπον και περιμενα .......
Σκηνικό οπως το εβλεπα απο ψηλα , 5-6 μαυρουλες εκαναν βολτα γυρω γυρω την πλατεια αμερικης , στα παγκακια καθοντας καμποσοι μαυροι .
Μπαινει στο κεντρο της πλατειας πακιστανος (μαλλον γιατι εχουμε απο ολες τις φυλες εδω ) με μια μαυρουλα .
Αυτη παει και λεει κατι σε εναν απο τους μαυρους .
Καπακι σηκώνονται 4 απο αυτους κρατωντας κατι "σεντονια" .
Πλησιασαν το ζευγαρακι τους κυκλωσαν με τα σεντονια υψωμενα και στο κεντρο το πακι ξεκινησε να πηδαει την μαυρουλα ........
Μολις τελειωσε την πραξη μαζεψαν οι μαυροι τα σεντονια και γυρισαν στα παγκακια της πλατειας .........

Σκηνες απειρου καλους λεμε ...

παλιά είχα ακούσει για τέτοια σκηνικά, με μαύρους να απλώνουν τα σεντόνια και νόμιζα πως ανήκουν στην σφαίρα του ανεξήγητου με των Κώστα Χαρδαβέλλα, τελικά αληθεύουν.
 

sotirakis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
23
Like
517
Πόντοι
291
με πίπα δεν κόλας κάτι


μαλακίες λες, κολλάς μια χαρά ... ειδικά στις μέρες μας με τόσους που έχουν μαζευτεί εδώ και με τα χυσίματα τα ακάποτα, τα κατρουλιά και τις γλυφοκωλάδες, μια χαρά σε κολλάει η γκόμενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom