Νέα

Αραπάκια στην Πατησίων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giannispeiraias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 906
  • Εμφανίσεις 266K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.792
Κριτικές
8
Like
2.588
Πόντοι
506
η ξανθιες γυναικες ειναι η αδυναμια μου 
εδω τα χαλαμε.η μεγαλη καυλα ειναι οι μελαχρινες και ειδικα τετοιου ειδους

13767184_905473826224122_4144100810772544822_o.jpg
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
και μελαχρινες δεν εχω ζητημα μονο η χοντρες δεν μου  αρεσουν  
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.792
Κριτικές
8
Like
2.588
Πόντοι
506
ναι.εκτος απο γριες.βέβαια ακομα και αυτες με ελαχιστες εξαιρέσεις.μαλακισμενες στο μυαλο δεν γαμαω
τα καλυτερα γαμισια τα εχω κανει με gothic γκομενακια.δεν λενε οχι σε τιποτα και γουσταρουν τρελα την πουτσα
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
Μπατσινες για να πιασουν αλλες που εκπορνευονται ναι...αλλα να πιασουν εσενα για κανενα λογο....αν ειναι μπατσινες απλα θα σε αποφυγουν....μη μασας αντε δες και ενημεροσε μας :rockon:
γιατι το αποκλειεις ετσι να παιζει και δεσιμο?εμενα μου φανηκε πολυ παραξενο γιατι οι λευκες ηταν πολυ καλα μουνακια και πολυ teen και το οτι καθοντουσαν στα 2 μετρα αποσταση με τις μαυρες τις εκανε να ξεχωριζουν απο αυτες και φαινομενικα να τους τρωνε τη δουλεια...λογικα δεν θα ειχαν αρπαχτει αν ηταν ολες για δουλεια εκει?
 

Jimmii

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Νέος εδώ. Για γράψτε ακριβή σημείο και ώρες για μαυρακια. Το γνωστό παρκάκι πιο ειναι; Άλλοι οδοί με διασταυρώσεις;
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.823
Πόντοι
2.537

Απ' την ωρα που σηκωθηκα το πρωι ειχα ριγη, βαριομουν να κανω τ' οτιδηποτε, χαζευα ασκοπα στο ιντερνετ.

Με το που επεσε στα χερια μου ενα 20ευρω ηξερα τι πρεπει να κανω...

Οδηγωντας για Αθηνα, συνεχιζα να κρυωνω, να νιωθω αρρωστος, να τρεμω απο καυλες και, παραλληλα, να σερνομαι σαν το οκνηρο σαλιγγαρι. Δε μπορουσα να συγκεντρωθω να οδηγησω.
Ποναγε το ποδι μου απ' τον συμπλεκτη. Απορω πώς δεν τρακαρα, μες στη βροχη.

Μετα απο μια συντομη υποχρεωση 8-10, πηρα τηλ. τη Τζεσσικα, μια μαυρουλα που 'χω σταμπαρει και κανει καλο σερβις στο ΙΧ (πιπα, πιασιματα με κατι παραπανω κλπ). Η Τζεσσικα ειναι η μονη μαυρη που ΘΕΛΕΙ να τής τα σκασεις και δεν ειναι εξ ολοκληρου θυμα trafficking. [Μαλιστα, μου εχει εξηγησει και τι παιζει με τις ταριφες προς τους νταβαδες, αλλά δεν θα πλατιασω εδω μεσα για να μην καρφωθω]

Anyway, με +4 ευρω εβγαλε και εστησε την κωλαρα της (εχυσα σε ελαχιστα sec. απ' οταν την ειδα-επιασα), και πεταξε και λιγο βυζακι.

Αφου ειχα αδειασει τ' αρχιδια μου, εφυγα απ' το Κεντρο ανετος, χωρις πονους στις αρθρωσεις και με κατεβασμενο το τζαμι του ΙΧ. Δεν κρυωνα, πια.
Ο κοσμος ηταν εξισου αχαρος, αλλά υποφερτός...
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Απ' την ωρα που σηκωθηκα το πρωι ειχα ριγη, βαριομουν να κανω τ' οτιδηποτε, χαζευα ασκοπα στο ιντερνετ.

Με το που επεσε στα χερια μου ενα 20ευρω ηξερα τι πρεπει να κανω...

Οδηγωντας για Αθηνα, συνεχιζα να κρυωνω, να νιωθω αρρωστος, να τρεμω απο καυλες και, παραλληλα, να σερνομαι σαν το οκνηρο σαλιγγαρι. Δε μπορουσα να συγκεντρωθω να οδηγησω.
Ποναγε το ποδι μου απ' τον συμπλεκτη. Απορω πώς δεν τρακαρα, μες στη βροχη.

Μετα απο μια συντομη υποχρεωση 8-10, πηρα τηλ. τη Τζεσσικα, μια μαυρουλα που 'χω σταμπαρει και κανει καλο σερβις στο ΙΧ (πιπα, πιασιματα με κατι παραπανω κλπ). Η Τζεσσικα ειναι η μονη μαυρη που ΘΕΛΕΙ να τής τα σκασεις και δεν ειναι εξ ολοκληρου θυμα trafficking. [Μαλιστα, μου εχει εξηγησει και τι παιζει με τις ταριφες προς τους νταβαδες, αλλά δεν θα πλατιασω εδω μεσα για να μην καρφωθω]

Anyway, με +4 ευρω εβγαλε και εστησε την κωλαρα της (εχυσα σε ελαχιστα sec. απ' οταν την ειδα-επιασα), και πεταξε και λιγο βυζακι.

Αφου ειχα αδειασει τ' αρχιδια μου, εφυγα απ' το Κεντρο ανετος, χωρις πονους στις αρθρωσεις και με κατεβασμενο το τζαμι του ΙΧ. Δεν κρυωνα, πια.
Ο κοσμος ηταν εξισου αχαρος, αλλά υποφερτός...
Το μαύρο σιρόπι σε γιάτρεψε φίλε !
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.419
Κριτικές
15
Like
6.079
Πόντοι
1.496
Όπως εχω πει,ακομα και πριν τη πλατεια Κολιατσου υπαρχουν πολλες εκτος από το παρκο ΦΙΞ και απ ότι μου εχουν  πει γνωστοι που μενουν εκει κοντα,πηγαινουν και για ένα μπουκαλι γαλα.Οποτε υπαρχει η πιθανοτητα παζαριού.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
λοιπον προσεξτε
μαυρακια υπαρχουν στις εξης περιοχες
1) στο γνωστο παρκακι στη συμβολη των οδων πατησιων και καυτατζογλου υπαρχουν καθε βραδυ 6-7 μαυρακια τα οποια καθονται 3 απο τη μια μερια του δρομου και 4 απο την αλλη. απο τις 11 το βραδυ και μετα. οταν ο καιρος ηταν καλος τους προηγουμενος μηνες τις ειχα πετυχει και στις 4 τα ξημερωματα, τωρα με το πουτσοκρυο δεν ξερω ποσο καθονται.
2) 1-2 μαυρακια ειναι που και που (οχι σε σταθερη βαση) στην καποδιστριου. η μια καθεται στο φαναρι καποδιστριου και 3ης σεπτεμβριου και η αλλη μαζι με τις αλβανιδες μπαζολες στο φαναρι καποδιστριου και αριστοτελους. δεν ειναι παντα ομως, που και που μπορειτε να τις πετυχετε, συνηθως ΣΚ
3) μια νταρντανομαυρουλα περιμενει στο παλιο καλο στεκι της σωκρατους πισω απο το δημαρχειο. κι αυτη δεν ειναι παντα. αλλα 3-4 φορες που την εχω πετυχει μολις στριβω δεξια στην πολυκλινικη, περιμενει καμια 50αρια - 70αρια μετρα πιο μεσα στο αριστερο πεζοδρομιο και αμα κανεις το λαθος και την κοιταξεις κανει σπριντ γιουσειν μπολντ να σε προλαβει και κρεμεται απο το αμαξι φωναζοντας "περιμενε περιμενε μουνακι"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom