Νέα

Αποζημίωση σε ιερόδουλη από το Δημόσιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Μα φυσικα, επαιρνε 5 πιπες και 7 γαμισια την μερα, 10 την πιπα 20 το γαμησι μας κανουν 190 ευρω την μερα. 
Να το δω αυτο στα δικαστηρια και τιποτα αλλο.
Το ξερεις φανταζομαι οτι πρεπει να αποδειξεις οτι εχεις διαφυγοντα κερδη βλακα. Στην υπερασπιστικη γραμμη θα ερχοταν η πιατσα να πει ποση καλη ηταν στην δουλεια της?
:2funny:
Ναι ρε ηλιθιε εννοειται οτι δεν ειναι δυνατον να αποδειχθει κατι τετοιο αλλα θα μπορουσε να υπαρχει ενα μινιμουμ

Ολα στα ακρα .....  :headbang: :headbang: :headbang:



Εχετε πολυ πλακα τελικα ...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


URL]]
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
στειλε φιλακια στοκε.αγαπες σου εκανε.παλι καλα που αυτο το καταλαβες  :jerking:
ζηλεψες μαναρι ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σιγα μην περιμενα αγαπες σε ενα μπουρδελοσαιτ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μαλακα .... ε μαλακα !!!!!


 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ναι ρε ηλιθιε εννοειται οτι δεν ειναι δυνατον να αποδειχθει κατι τετοιο αλλα θα μπορουσε να υπαρχει ενα μινιμουμ

Ολα στα ακρα .....  :headbang: :headbang: :headbang:
:2funny:
9 ευρω την μερα εως μινιμουμ βλακα.
Για διαφυγοντα κερδη πρεπει να αποδειξει το ποσο που επαιρνε.


ζηλεψες μαναρι ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σιγα μην περιμενα αγαπες σε ενα μπουρδελοσαιτ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μαλακα .... ε μαλακα !!!!!
Σε αλλα site ομως περιμενουμε αγαπες?
 

topkouzoulos84

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2011
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

τόσο κοστολογείται η ελευθερία;
μάλλον τόσο θα κοστολογείται! η μεγαλύτερη αποζημιωση που δόθηκε ποτέ ήταν σε μια κοπέλα που φυλακιστηκε 3 χρονια άδικα επειδη ο φίλος της (σχεση 2μηνων δλδ)πιάστηκε με μεγαλη ποσοτητα ναρκωτικων, την οποια δραστηριοτητα του αυτη ουτε τη γνωριζε ουτε ειχε αναμειξη. καταδικάστηκε σε 8 χρονια και μετα από μεγαλους δικαστικους αγωνες αθωοθηκε και πηρε αποζημιωση 30€/ημερα αλλά όπως η ιδια είπε αυτό που πέρασε δεν αποζημιωνεται με κανενα χρηματικό ποσό.
 

Επισκέπτης
μάλλον τόσο θα κοστολογείται! η μεγαλύτερη αποζημιωση που δόθηκε ποτέ ήταν σε μια κοπέλα που φυλακιστηκε 3 χρονια άδικα επειδη ο φίλος της (σχεση 2μηνων δλδ)πιάστηκε με μεγαλη ποσοτητα ναρκωτικων, την οποια δραστηριοτητα του αυτη ουτε τη γνωριζε ουτε ειχε αναμειξη. καταδικάστηκε σε 8 χρονια και μετα από μεγαλους δικαστικους αγωνες αθωοθηκε και πηρε αποζημιωση 30€/ημερα αλλά όπως η ιδια είπε αυτό που πέρασε δεν αποζημιωνεται με κανενα χρηματικό ποσό.

για Ελλάδα μιλάμε πάντα έτσι;
 

Επισκέπτης
Μια ερώτηση:
δλδ αν μισώ κάποιον και τον απαγάγω, τον φυλακίσω σ ένα κελί με νορμάλ συνθήκες διαμονής, σίτισης, ψυχαγωγίας, κλπ για να τον τιμωρήσω

μετά με 9 ευρώ / ημέρα αποζημίωση έχω καθαρίσει;
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
ζηλεψες μαναρι ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σιγα μην περιμενα αγαπες σε ενα μπουρδελοσαιτ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μαλακα .... ε μαλακα !!!!!

ζηλεψα?ποσο ηλιθιος μπορει να εισαι ρε?σε κορόιδεψε η βελβω και συ της στέλνεις φιλια βρε τουβλο.
ε ναι αγαπες απο το μπου σιγα μην περιμενεις.
εχεις τους γυναικείους κλωνους σου που σου καλύπτουν αυτη την αναγκη σου.(γενικότερα οχι μονο εδω φυσικα)
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
ζηλεψα?ποσο ηλιθιος μπορει να εισαι ρε?σε κορόιδεψε η βελβω και συ της στέλνεις φιλια βρε τουβλο.
Γιατι πιστευεις οτι μπορει να μην ηταν ειρωνικο και το δικο μου ποστ ?  :2funny:

Απλα εχω αποφασισει οτι δεν αξιζει να βριζω μερικους και απλα τους ειρωνευομαι με τον τροπο μου
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Γιατι πιστευεις οτι μπορει να μην ηταν ειρωνικο και το δικο μου ποστ ?  :2funny:

Απλα εχω αποφασισει οτι δεν αξιζει να βριζω μερικους και απλα τους ειρωνευομαι με τον τροπο μου
Γεια σου ρε Μήτσο είρωνα. :boobies: :rockon:
 

topkouzoulos84

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2011
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μια ερώτηση:
δλδ αν μισώ κάποιον και τον απαγάγω, τον φυλακίσω σ ένα κελί με νορμάλ συνθήκες διαμονής, σίτισης, ψυχαγωγίας, κλπ για να τον τιμωρήσω

μετά με 9 ευρώ / ημέρα αποζημίωση έχω καθαρίσει;
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα τραγικο ρε φίλε! tragic τασουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.991
Κριτικές
1
Like
690
Πόντοι
96
Όσο αφορα την ιεροδουλη θα μπορουσε να ασκήσει διώξη για αποζημίωση απο διαφυγοντα κέρδη και ψυχική οδύνη καθώς και ηθική βλάβη αν ήταν νόμιμη κατα παντός υπευθυνου

Ναι και μετα να πληρωσει ολη την αποζημιωση σε δικηγορο  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom