Νέα

Αποπλάνηση από Κύπρια παρθένα φοιτήτρια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DoBeL
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tarzan71

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2019
Μηνύματα
122
Like
326
Πόντοι
21
Ενώ βλέπαμε ταινία μου ξεκούμπωσε το παντελόνι και άρχισε να μου τον παίζει. Στη συνέχεια, γονάτισε μπροστά στον καναπέ, συνέχιζε να μου τον παίζει ακουμπώντας τον απλώς στα χείλη της.
Ηθικό δίδαγμα για τους νέους, ο πoυτσος μας πρέπει να είναι πάντα πλυμένος
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.536
Like
12.529
Πόντοι
2.256
Εγώ μια φορά είχα γνωρίσει μια Κύπρια προ 10 ετιας περίπου και με κάλεσε σπίτι της κατευθείαν ύστερα από κάμερα με τσατ.Φοιτητρια σε ένα κολέγιο πάνω στη Αγία Παρασκευή...δεν θυμάμαι πως λέγεται.Τις λέω να πάω λίγο τουαλέτα? Ναι μου λέει...μπαίνω μέσα να ρίξω ένα κατούρημα και όπως σηκώνω τη λεκάνη βλέπω ένα φρενάρισμα από σσσκατο ίσα με 10 πόντους πάχος... ύστερα από κάνα μισάωρο την έκανα.Οχι δε γάμησα και δε μπήκα στο κοπο
Να πας σε σπίτι Ικαριώτισσας φοιτήτριας, να μην ανοίγει η πόρτα από την ακαταστασία και να κοιμάται και ο σκύλος στο κρεβάτι!!!! Εκεί να δεις τρέξιμο!!!
 
OP
OP
DoBeL

DoBeL

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
34
Like
3.017
Πόντοι
2.591
Να πας σε σπίτι Ικαριώτισσας φοιτήτριας, να μην ανοίγει η πόρτα από την ακαταστασία και να κοιμάται και ο σκύλος στο κρεβάτι!!!! Εκεί να δεις τρέξιμο!!!
Για πες μας για την ικαριωτισσα
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.536
Like
12.529
Πόντοι
2.256
Για πες μας για την ικαριωτισσα
Σου λέω η πόρτα του σπιτιού άνοιγε δύσκολα!!! Είχε πεταμένα στο πάτωμα ρούχα, παπούτσια, πλυμένα άπλυτα όλα μαζί!!! Τα τασάκια ξεχειλισμένα αποτσίγαρα και να βρωμάει τσιγαρίλα!!! Ένα Λαμπραντόρ να κοιμάται στο κρεβάτι, σήκωσε το κεφάλι να μας δει και συνέχισε τον ύπνο!!! Όπισθεν ολοταχώς!!!
Της λέω, ξέχασα τις καπότες, είσαι για μια ανωμαλία;;;; Τη γάμησα στο αμάξι για πρώτη φορά και τις επόμενες ξενοδοχείο!!!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Να πας σε σπίτι Ικαριώτισσας φοιτήτριας, να μην ανοίγει η πόρτα από την ακαταστασία και να κοιμάται και ο σκύλος στο κρεβάτι!!!! Εκεί να δεις τρέξιμο!!!
Πριν 2 χρόνια γαμουσα μια 35ρα από Κολομβία την ειχα γνωρίσει στη δουλειά.Αυτη λοιπόν είχε ένα τεράστιο γατο σπίτι και κάθε φορά ανεβαίνε πάνω στο κρεβάτι εκεί που τη γαμουσα και έκανε κύκλους
 
OP
OP
DoBeL

DoBeL

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
34
Like
3.017
Πόντοι
2.591
Σου λέω η πόρτα του σπιτιού άνοιγε δύσκολα!!! Είχε πεταμένα στο πάτωμα ρούχα, παπούτσια, πλυμένα άπλυτα όλα μαζί!!! Τα τασάκια ξεχειλισμένα αποτσίγαρα και να βρωμάει τσιγαρίλα!!! Ένα Λαμπραντόρ να κοιμάται στο κρεβάτι, σήκωσε το κεφάλι να μας δει και συνέχισε τον ύπνο!!! Όπισθεν ολοταχώς!!!
Της λέω, ξέχασα τις καπότες, είσαι για μια ανωμαλία;;;; Τη γάμησα στο αμάξι για πρώτη φορά και τις επόμενες ξενοδοχείο!!!
Και σε πήγε σπίτι η ανεπρόκοπη χωρίς να σου πει έστω «είναι ακατάστατα»; Ωραία ξηγηθηκες
 
OP
OP
DoBeL

DoBeL

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
34
Like
3.017
Πόντοι
2.591
Πριν 2 χρόνια γαμουσα μια 35ρα από Κολομβία την ειχα γνωρίσει στη δουλειά.Αυτη λοιπόν είχε ένα τεράστιο γατο σπίτι και κάθε φορά ανεβαίνε πάνω στο κρεβάτι εκεί που τη γαμουσα και έκανε κύκλους
Μου ‘χει γλείψει την κωλοτρυπιδα ντόπερμαν ενώ πήδαγα την αφεντικίνα του. Χεστηκα απάνω μου
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.425
Like
4.867
Πόντοι
456

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.550
Κριτικές
10
Like
2.885
Πόντοι
746
Εγώ μια φορά είχα γνωρίσει μια Κύπρια προ 10 ετιας περίπου και με κάλεσε σπίτι της κατευθείαν ύστερα από κάμερα με τσατ.Φοιτητρια σε ένα κολέγιο πάνω στη Αγία Παρασκευή...δεν θυμάμαι πως λέγεται.Τις λέω να πάω λίγο τουαλέτα? Ναι μου λέει...μπαίνω μέσα να ρίξω ένα κατούρημα και όπως σηκώνω τη λεκάνη βλέπω ένα φρενάρισμα από σσσκατο ίσα με 10 πόντους πάχος... ύστερα από κάνα μισάωρο την έκανα.Οχι δε γάμησα και δε μπήκα στο κοπο
Νοικοκυρά για παντρειά...:wink:
Έχασες ευκαιρία...:badair:
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.733
Κριτικές
56
Like
17.905
Πόντοι
13.636
Μου ‘χει γλείψει την κωλοτρυπιδα ντόπερμαν ενώ πήδαγα την αφεντικίνα του. Χεστηκα απάνω μου
Έπρεπε να τον κεράσεις Μερέντα τύπε μου τον αγενέστατο σκύλο :shit:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.935
Κριτικές
1
Like
29.660
Πόντοι
8.006
Εσκασε Κυριακάτικο από το Σάββατο?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.731
Κριτικές
62
Like
40.095
Πόντοι
8.530
Μια κι έξω ήταν. Δε με γούσταρε. Ήθελε απλώς να πάει χωρίς υμένα.
Πήρε αυτό που ήθελε και σε παράτησε σαν χρησιμοποιημένο προφυλακτικό...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μου ‘χει γλείψει την κωλοτρυπιδα ντόπερμαν ενώ πήδαγα την αφεντικίνα του. Χεστηκα απάνω μου
Ντόπερμαν αρσενικό ή θηλυκό;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.731
Κριτικές
62
Like
40.095
Πόντοι
8.530
Πριν 2 χρόνια γαμουσα μια 35ρα από Κολομβία την ειχα γνωρίσει στη δουλειά.Αυτη λοιπόν είχε ένα τεράστιο γατο σπίτι και κάθε φορά ανεβαίνε πάνω στο κρεβάτι εκεί που τη γαμουσα και έκανε κύκλους
Μου έχει τύχει περίπτωση με σκυλάκο του καναπέ που είχε αραξει κάτω από το κρεβάτι ενώ ξεκωλιαζα την αφεντικινα του...
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.362
Κριτικές
8
Like
11.071
Πόντοι
3.786
πάντως μπράβο στην Κύπρια, το είδε πατριωτικά το θέμα. Μην πάει στην Ισπανία και νομίζουν οι Ισπανοί ότι Έλληνες και Κύπριοι δε γαμάμε καθόλου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom