Νέα

Αποπλάνηση από Κύπρια παρθένα φοιτήτρια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DoBeL
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DoBeL

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
34
Like
3.017
Πόντοι
2.591
Πρωτοετής, σε πανεπιστήμιο της επαρχίας.
Εκείνη στο τρίτο έτος.
Τέλη χειμερινού εξαμήνου.
Με προσέγγισε. «Δεν έχω φίλους. Θες να έρθεις από μένα να δούμε καμία ταινία;»
Καυλοραπανο, με μικρά στρογγυλά βυζακια και κωλαρακι σε σχήμα καρδιάς.
Ενώ βλέπαμε ταινία μου ξεκούμπωσε το παντελόνι και άρχισε να μου τον παίζει. Στη συνέχεια, γονάτισε μπροστά στον καναπέ, συνέχιζε να μου τον παίζει ακουμπώντας τον απλώς στα χείλη της.
«Λοιπόν, άκου, σε κανα μήνα πάω εράσμους στην Ισπανία, δεν θέλω να πάω παρθένα. Ελα μη σοκάρεσαι. Δεν μου αρέσουν οι Έλληνες, δεν τους συμπαθώ. Και Κύπριο δεν θέλω, είναι κουτσομπόληδες και ψεύτες. Εσυ φαίνεσαι τρυφερός»
Της έκανα την εξυπηρέτηση.
Ελπίζω να τη χάρηκαν οι Ισπανοί. Έχουν περάσει πολλά χρόνια έχω χάσει τα ίχνη της.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.320
Like
10.839
Πόντοι
3.556
«Λοιπόν, άκου, σε κανα μήνα πάω εράσμους στην Ισπανία, δεν θέλω να πάω παρθένα. Ελα μη σοκάρεσαι. Δεν μου αρέσουν οι Έλληνες, δεν τους συμπαθώ. Και Κύπριο δεν θέλω, είναι κουτσομπόληδες και ψεύτες. Εσυ φαίνεσαι τρυφερός»
Της έκανα την εξυπηρέτηση.
Ελπίζω να τη χάρηκαν οι Ισπανοί. Έχουν περάσει πολλά χρόνια έχω χάσει τα ίχνη της.

Ελπιζω να την ξεκωλιασες ολον τον μηνα ωσπου να φυγει τυπε
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.536
Like
12.521
Πόντοι
2.256
Τελικά;;;; Ήσουν τρυφερός;;; Αυτή;;; Ούτε ένα ευχαριστώ;;;
Ήταν παρθένα από παντού;;; Κώλο έδωσε;;;;
:wink:
 
OP
OP
DoBeL

DoBeL

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
34
Like
3.017
Πόντοι
2.591
OP
OP
DoBeL

DoBeL

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
34
Like
3.017
Πόντοι
2.591
Τελικά;;;; Ήσουν τρυφερός;;; Αυτή;;; Ούτε ένα ευχαριστώ;;;
Ήταν παρθένα από παντού;;; Κώλο έδωσε;;;;
:wink:
Δυσκολεύτηκα. Την είχα για πουτανακι και μου ‘ρθε κεραμίδα. Κωλο αμφιβάλλω αν έχει δώσει ποτε. Ούτε δάχτυλο δεν ήθελε
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.342
Κριτικές
5
Like
5.399
Πόντοι
1.056
Πρωτοετής, σε πανεπιστήμιο της επαρχίας.
Εκείνη στο τρίτο έτος.
Τέλη χειμερινού εξαμήνου.
Με προσέγγισε. «Δεν έχω φίλους. Θες να έρθεις από μένα να δούμε καμία ταινία;»
Καυλοραπανο, με μικρά στρογγυλά βυζακια και κωλαρακι σε σχήμα καρδιάς.
Ενώ βλέπαμε ταινία μου ξεκούμπωσε το παντελόνι και άρχισε να μου τον παίζει. Στη συνέχεια, γονάτισε μπροστά στον καναπέ, συνέχιζε να μου τον παίζει ακουμπώντας τον απλώς στα χείλη της.
«Λοιπόν, άκου, σε κανα μήνα πάω εράσμους στην Ισπανία, δεν θέλω να πάω παρθένα. Ελα μη σοκάρεσαι. Δεν μου αρέσουν οι Έλληνες, δεν τους συμπαθώ. Και Κύπριο δεν θέλω, είναι κουτσομπόληδες και ψεύτες. Εσυ φαίνεσαι τρυφερός»
Της έκανα την εξυπηρέτηση.
Ελπίζω να τη χάρηκαν οι Ισπανοί. Έχουν περάσει πολλά χρόνια έχω χάσει τα ίχνη της.
Εσύ τύπε, τι ιδιότητα είχες όταν στην έπεσε;
 
OP
OP
DoBeL

DoBeL

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
34
Like
3.017
Πόντοι
2.591
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Πρωτοετής, σε πανεπιστήμιο της επαρχίας.
Εκείνη στο τρίτο έτος.
Τέλη χειμερινού εξαμήνου.
Με προσέγγισε. «Δεν έχω φίλους. Θες να έρθεις από μένα να δούμε καμία ταινία;»
Καυλοραπανο, με μικρά στρογγυλά βυζακια και κωλαρακι σε σχήμα καρδιάς.
Ενώ βλέπαμε ταινία μου ξεκούμπωσε το παντελόνι και άρχισε να μου τον παίζει. Στη συνέχεια, γονάτισε μπροστά στον καναπέ, συνέχιζε να μου τον παίζει ακουμπώντας τον απλώς στα χείλη της.
«Λοιπόν, άκου, σε κανα μήνα πάω εράσμους στην Ισπανία, δεν θέλω να πάω παρθένα. Ελα μη σοκάρεσαι. Δεν μου αρέσουν οι Έλληνες, δεν τους συμπαθώ. Και Κύπριο δεν θέλω, είναι κουτσομπόληδες και ψεύτες. Εσυ φαίνεσαι τρυφερός»
Της έκανα την εξυπηρέτηση.
Ελπίζω να τη χάρηκαν οι Ισπανοί. Έχουν περάσει πολλά χρόνια έχω χάσει τα ίχνη της.
Εγώ μια φορά είχα γνωρίσει μια Κύπρια προ 10 ετιας περίπου και με κάλεσε σπίτι της κατευθείαν ύστερα από κάμερα με τσατ.Φοιτητρια σε ένα κολέγιο πάνω στη Αγία Παρασκευή...δεν θυμάμαι πως λέγεται.Τις λέω να πάω λίγο τουαλέτα? Ναι μου λέει...μπαίνω μέσα να ρίξω ένα κατούρημα και όπως σηκώνω τη λεκάνη βλέπω ένα φρενάρισμα από σσσκατο ίσα με 10 πόντους πάχος... ύστερα από κάνα μισάωρο την έκανα.Οχι δε γάμησα και δε μπήκα στο κοπο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom