Νέα

Απλά Ρουμανικά για χρήση σε μπουρδέλο/στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Έχω διαβάσει πολλές κριτικές όπου βρισκόμαστε σε συνεύρεση με κάποια κοπέλα από την φίλη και σύμμαχο χώρα Ρουμανία.
Χώρα με την οποία μας συνδέουν δεσμοί φιλίας από την εποχή του Αλέξανδρου Υψηλάντη, του Τουντόρ Βλαδιμιρέσκου, των παραδουνάβιων ηγεμονιών και της Φιλικής Εταιρείας.

Είναι κρίμα όμως, όταν κάποιες φορές, επειδή η κοπέλα ήρθε πρόσφατα στην Ελλάδα και δεν έμαθε ελληνικά αλλά δεν γνωρίζει και αγγλικά να δυσκολευόμαστε να επικοινωνήσουμε μαζί της για να ζητήσουμε αυτό που θέλουμε ή ακόμη και για να σπάσουμε τον πάγο, κάτι το οποίο μπορεί να βελτιώσει την ατμόσφαιρα της συνέυρεσης.

Επειδή έχω ζήσει τρία χρόνια στην Ρουμανία θα ήθελα να βοηθήσω στην κατεύθυνση αυτή με μία ανθολογία απλών φράσεων που διευκολύνουν την επικοινωνία με αυτά τα όμορφα κορίτσια.

Οι εκφράσεις καλύπτουν την αρχική προκαταρκτική επικοινωνία κατά την είσοδο της κοπέλας στο δωμάτιο, το πώς ζητάμε κάποια πράγματα στο σεξ και τέλος διάφορα πράγματα που μπορεί να προκύψουν κατά το τέλος.

Γράφω κάθε φράση στα Ρουμανικά με λατινικούς χαρακτήρες, με φωνητική απόδοση στα ελληνικά αλλά και πάλι με λατινικούς χαρακτήρες για να αποδώσω κάποιους φθόγγους της Ρουμανικής όπως το παχύ σ (sh) που δεν υπάρχουν στα Ελληνικά και τέλος στα Ελληνικά.

Ελπίζω να βοηθάω. Στην πορεία αν υπάρχει κάποια φράση που θα θέλατε να μάθετε με ρωτάτε.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
οι βλαχοι παντως δεν χρειαζονται το θρεντ αυτο,μπορουν απλα να μιλησουν την μητρικη τους γλωσσα με την πουτανα....κατι θα συνενοηθουν
 

Επισκέπτης
Περιμένουμε.

Δεν ξέρω αν θα ήταν δυνατή η απόδοση κάποιων λέξεων σε IPA ώστε να αρθρώσουμε σωστά και τα φωνήεντα.
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
οι βλαχοι παντως δεν χρειαζονται το θρεντ αυτο,μπορουν απλα να μιλησουν την μητρικη τους γλωσσα με την πουτανα....κατι θα συνενοηθουν

Υπάρχει σχέση βλάχικης και ρουμανικής αλλά δεν ξέρω πόσο ταυτίζονται οι δύο γλώσσες ειδικά όταν έχουμε και λεξιλόγιο ειδικού ενδιαφέροντος.

Συγνώμη για την καθυστέρηση, είχα πρόβλημα με τον υπολογιστή. Με κάποια φωνήεντα υπάρχει ένα θέμα, εκεί κατά περίπτωση θα εξηγώ όσο μπορώ. Το ΙΡΑ δεν το ξέρω, δεν είμαι φιλόλογος. Επίσης όπου βολεύει αντί για λατινικά θα δείχνει την προφορά με ελληνικούς χαρακτήρες.

Είσοδος κοπέλλας στο δωμάτιο

Buna dimineata
Μπούνα ντιμινεάτσα
Καλό πρωί

Πρωινός χαιρετισμός αν έχουμε επίσκεψη στην κοπέλα νωρίς το πρωί.

Buna ziua
Μπούνα ζίουα
Καλημέρα

Γενικός χαιρετισμός, λέγεται μέχρι και το μεσημέρι.

Buna seara
Μπούνα σεάρα
Καλησπέρα

Ce faci
Τσε φατσ
Τι κάνεις

Esti frumoasa
Γιεστ φρουμοάσα
Είσαι όμορφη

Αi ochi frumoase
Άι όκι φρουμοάσε
Έχεις όμορφα μάτια

Ai par frumos
Άι παρ φρουμός
Έχεις ωραία μαλλιά

Ai cur/spate frumos
Άι κουρ/σπάτε φρουμός
Έχεις ωραίο κώλο 
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
τι ν αυτα ρε μαν;εχεις παει σε μπουρδελο ποτε; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


να μας μαθεις το

ποσο παει;
δινεις κουλουρι;

ρουφα μου και τις μπαλες....τις μπαλες....

χυνω μωρη αρρωστη

παρτα να χεις
και τετοια ομορφα.....

α και πως λενε στα ρουμανικα την καριολα,την πουτανα και την καυλιαρα....και το σε γαμαω μωρη σ αρεσει;θες να σου γλειψω το μουνακι;
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Câte ani ai
Κίτε άνι άι
Πόσα χρόνια έχεις, δηλαδή πόσων ετώ είσαι
Εδώ στην πρώτη λέξη το a μετά το c προφέρεται λίγο μεταξύ ι και ου, δύσκολο να το αποδώσω.

De unde esti
Ντε ούντε γιεστ
Από που είσαι
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
τι ν αυτα ρε μαν;εχεις παει σε μπουρδελο ποτε; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


να μας μαθεις το

ποσο παει;
δινεις κουλουρι;

ρουφα μου και τις μπαλες....τις μπαλες....

χυνω μωρη αρρωστη

παρτα να χεις
και τετοια ομορφα.....

α και πως λενε στα ρουμανικα την καριολα,την πουτανα και την καυλιαρα....και το σε γαμαω μωρη σ αρεσει;θες να σου γλειψω το μουνακι;

νομίζω κάποιοι θα τα εκτιμήσουν και αυτά. Θα τα πω πιο κάτω αλλά για τους βιαστικούς.

Cât costa
Kιτ κόστα
Πόσο κοστίζει

Το πρόβλημα με το â που είπαμε πιο πάνω.

Faci sex pe cur/spate
Φατσ σεξ πε κουρ/σπάτε
Κάνεις σεξ από τον κώλο/πίσω

 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Υπάρχει σχέση βλάχικης και ρουμανικής αλλά δεν ξέρω πόσο ταυτίζονται οι δύο γλώσσες ειδικά όταν έχουμε και λεξιλόγιο ειδικού ενδιαφέροντος.

Συγνώμη για την καθυστέρηση, είχα πρόβλημα με τον υπολογιστή. Με κάποια φωνήεντα υπάρχει ένα θέμα, εκεί κατά περίπτωση θα εξηγώ όσο μπορώ. Το ΙΡΑ δεν το ξέρω, δεν είμαι φιλόλογος. Επίσης όπου βολεύει αντί για λατινικά θα δείχνει την προφορά με ελληνικούς χαρακτήρες.

Είσοδος κοπέλλας στο δωμάτιο

Buna dimineata
Μπούνα ντιμινεάτσα
Καλό πρωί

Πρωινός χαιρετισμός αν έχουμε επίσκεψη στην κοπέλα νωρίς το πρωί.

Buna ziua
Μπούνα ζίουα
Καλημέρα

Γενικός χαιρετισμός, λέγεται μέχρι και το μεσημέρι.

Buna seara
Μπούνα σεάρα
Καλησπέρα

Ce faci
Τσε φατσ
Τι κάνεις

Esti frumoasa
Γιεστ φρουμοάσα
Είσαι όμορφη

Αi ochi frumoase
Άι όκι φρουμοάσε
Έχεις όμορφα μάτια

Ai par frumos
Άι παρ φρουμός
Έχεις ωραία μαλλιά

Ai cur/spate frumos
Άι κουρ/σπάτε φρουμός
Έχεις ωραίο κώλο 
ελα ρε παιχτη δεν παμε για καμακισ το μπουρδελο τετοια λεμε οταν γνωριζουμε μια σε κανα μπαρ/κλαμπ

πως μπορω να πω θελω να γλειψω τα ποδια σου?  :2on1: ξερω μια ρουμανα ξανθια με ποδαρες αλλα δεν ξερει ελληνικα  :birdman:

μονο τα ποδια της αξιζουν..
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
Έχω διαβάσει πολλές κριτικές όπου βρισκόμαστε σε συνεύρεση με κάποια κοπέλα από την φίλη και σύμμαχο χώρα Ρουμανία.
Χώρα με την οποία μας συνδέουν δεσμοί φιλίας από την εποχή του Αλέξανδρου Υψηλάντη, του Τουντόρ Βλαδιμιρέσκου, των παραδουνάβιων ηγεμονιών και της Φιλικής Εταιρείας.

Είναι κρίμα όμως, όταν κάποιες φορές, επειδή η κοπέλα ήρθε πρόσφατα στην Ελλάδα και δεν έμαθε ελληνικά αλλά δεν γνωρίζει και αγγλικά να δυσκολευόμαστε να επικοινωνήσουμε μαζί της για να ζητήσουμε αυτό που θέλουμε ή ακόμη και για να σπάσουμε τον πάγο, κάτι το οποίο μπορεί να βελτιώσει την ατμόσφαιρα της συνέυρεσης.

Επειδή έχω ζήσει τρία χρόνια στην Ρουμανία θα ήθελα να βοηθήσω στην κατεύθυνση αυτή με μία ανθολογία απλών φράσεων που διευκολύνουν την επικοινωνία με αυτά τα όμορφα κορίτσια.

Οι εκφράσεις καλύπτουν την αρχική προκαταρκτική επικοινωνία κατά την είσοδο της κοπέλας στο δωμάτιο, το πώς ζητάμε κάποια πράγματα στο σεξ και τέλος διάφορα πράγματα που μπορεί να προκύψουν κατά το τέλος.

Γράφω κάθε φράση στα Ρουμανικά με λατινικούς χαρακτήρες, με φωνητική απόδοση στα ελληνικά αλλά και πάλι με λατινικούς χαρακτήρες για να αποδώσω κάποιους φθόγγους της Ρουμανικής όπως το παχύ σ (sh) που δεν υπάρχουν στα Ελληνικά και τέλος στα Ελληνικά.

Ελπίζω να βοηθάω. Στην πορεία αν υπάρχει κάποια φράση που θα θέλατε να μάθετε με ρωτάτε.

τυπε επισης δεν πρεπει να ξεχασουμε τον γκεοργκι χατζι,και τον λουπου.εκει να δεις δεσμοι που μας συνδεουν  :rockon: :rockon: :rockon:

[URL unfurl="true"]http://pesetero-blog.blogspot.gr/2008/02/blog-post_3492.html[/url]
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
τυποι δηλαδη νομιζετε οτι πρεπει να της μιλησετε της ρουμανας για να την γαμησετε;  :think:
νομιζω οτι η εν λογω ποικιλια γυναικας γαμιεται ασυστολα,ακομα και αν παει καποιος και της κανει τον γοριλλα

 

Συνημμένα

  • gorilla_playing_bouzouki.jpg
    gorilla_playing_bouzouki.jpg
    217,9 KB · Εμφανίσεις: 87
  • gorilla_playing_guitar.jpg
    gorilla_playing_guitar.jpg
    252,9 KB · Εμφανίσεις: 58
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
συνεχίζω σε περίπου μία ώρα.

όλα θα απαντηθούν,  ποδολαγνεία, κοπρολαγνεία κλπ.

σιγά σιγά με την σειρά, πρώτα τα straight γούστα, μετά οι παραφιλίες.

επιστρέφω.

επίσης δεν κάνω goοgle μετάφραση. σωστό για το φουντουλέτς απλά το σπάτε είναι πιο επίσημο, σίγουρα στην καθομιλούμενη θα έλεγες κουρ ή φουντουλέτς.
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
τυποι δηλαδη νομιζετε οτι πρεπει να της μιλησετε της ρουμανας για να την γαμησετε;   :think:
νομιζω οτι η εν λογω ποικιλια γυναικας γαμιεται ασυστολα,ακομα και αν παει καποιος και της κανει τον γοριλλα

ας απαντήσω και σε αυτήν την ευφυέστατη εξυπνάδα πριν φύγω.

δεν είπαμε οτι πρέπει να μιλάς ρουμανικά ούτε μαθαίνουμε ρουμανικά τώρα. διευκολύνουμε καταστάσεις.
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Kαι ενα πολυ αγαπημενο τραγουδι που το ακουω συχνα στους οικους ανοχης με Ρουμανες...
(Το βαζω για να ξερουμε τι ακουμε οταν επισκεπτομαστε τους οικους).

Doua suflete intr-unul.  -   Δυο καρδιες σε μια.

 
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
πούλα μάρε :2on1:

φουτ φουτ :zfuck:

μπουλ μπουλ :fuck2:

και συνεννοηθηκες
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.123
Like
1.934
Πόντοι
216
Σιγα μην κατσουμε να μαθουμε και ρουμανικα για την καθε τυχαια.

Ας μαθει ελληνικα αυτη.Ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια θα ειναι.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom