Νέα

Άπιστος ένας στους πέντε Έλληνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα patrick
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Το 80% των ανδρων λεει ψεμματα.Μονο στην δικια μου παρεα δηλαδή κοκορεύονται ολοι ότι ξενοπηδανε???Και στις παντρεμένες πανω από 30 χρονων οι μισες ξενοκοιμούνται.
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
17
Like
655
Πόντοι
326
ας γινει και μια ερευνα για τις γυναικες 20-50 . ποσες κερατωνουν ακομα και σχεση να εχουν. ειδικα για τις εμφανισιμες να γινει η ερευνα αυτη. ημουν σε ενα μπαρ την επεσα σε μια σερβιτορα μου λεει εχω σχεση κλπ και της λεω αστο μου λεει γιατι? της απανταω αφου εχεις σχεση μου λεει σιγα και μου κανει γραψε το τηλ μου και στειλε μνμ
 

fysarmonika

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
497
Κριτικές
3
Like
774
Πόντοι
81
εφαγα κερατο απο την γυναικα μου πριν μερικα χρονια..γαμιοτανε επι 5 χρονια με τον πιο καλο μου φιλο αλλα δεν ειχα παρει τπτ χαμπαρι..οταν την επιασα φτασαμε μια ανασα απο το διαζυγιο, αλλα μετα σκεφτηκα οτι αφου εχει λεφτα δεν με συμφερει..την συγχωρεσα και την εχω τρελλανει στο κερατο..με δικα της χρηματα γαμω πιτσιρικες.. :rockon:

καλος μαλακας εισαι...  κι ας νομιζεις οτι εισαι μαγκας και βγαζεις το αχτι σου
 

giovanara

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2014
Μηνύματα
20
Like
19
Πόντοι
0
εφαγα κερατο απο την γυναικα μου πριν μερικα χρονια..γαμιοτανε επι 5 χρονια με τον πιο καλο μου φιλο αλλα δεν ειχα παρει τπτ χαμπαρι..οταν την επιασα φτασαμε μια ανασα απο το διαζυγιο, αλλα μετα σκεφτηκα οτι αφου εχει λεφτα δεν με συμφερει..την συγχωρεσα και την εχω τρελλανει στο κερατο..με δικα της χρηματα γαμω πιτσιρικες.. :rockon:

Ρε φιλε, κακως σου τα φορεσε, αλλα κατα την γνωμη αντεδρασες παρα πολυ σωστα!!!. Η εκδικηση τρωγεται παντοτε κρυα, ιδιως οταν ο φταιχτης πληρωνει και τα γαμισιατικα στην κυριολεξια!!!
Μαλιστα θα μπορουσες να της προτεινεις και ενα τριο μαζι με τον φιλο σου/εραστη της και πανω στην φαση να την εξευτελισεις σεξουαλικα (πχ βρισιδια κλπ υποτιμητικα...) και ακομα αν σου δωθει η ευκαιρια τον ακουμπας και στον εραστη της.
Τοτε θα εχεις την ικανοποιηση να σκεφτεσαι "ποιος τελικα γαμαει ποιον και με τι ορους"
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
οποτε εγω που γαμαω και την γυναικα και το παντρεμενο milfaki ειμαι μεσα στα στατιστικα???? Δηλαδης η γυναικα μου ειναι στο 90% αυτων που δεν ειναι απιστες , το μιλφ ειναι στο 10% , ο αντρας της ειναι στο 80% και εγω ειμαι στο 20% ??????????????  :think: :think: :think: ποτε δεν ημουν καλος στα μαθηματικα ρε πουστη μου.....  :2funny: :2funny:
 

jimpap69

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
σε αυτό το θέμα δεν πρόκειται να υπάρξει ακριβής στατιστική...όλοι λένε ψεμματα γυναίκες ανδρες.
 

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
εφαγα κερατο απο την γυναικα μου πριν μερικα χρονια..γαμιοτανε επι 5 χρονια με τον πιο καλο μου φιλο αλλα δεν ειχα παρει τπτ χαμπαρι..οταν την επιασα φτασαμε μια ανασα απο το διαζυγιο, αλλα μετα σκεφτηκα οτι αφου εχει λεφτα δεν με συμφερει..την συγχωρεσα και την εχω τρελλανει στο κερατο..με δικα της χρηματα γαμω πιτσιρικες.. :rockon:

Τώρα εξηγείται που βρήκες τα €12.000 ευρώ και πέταξες μέσα σε ένα χρόνο στο 20άχρονο πιπίνι που δεν κάνεις και πάσα. ΧΑΡΑΜΟΦΑΕΙ, ΚΟΥΒΑΡΝΤΑ ΜΟΥ ΕΣΥ!!!!!   :2funny:
 
OP
OP
patrick

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Η απιστία, αναμφίβολα είναι ιδιαίτερα δυσάρεστη, τουλάχιστον για το… θύμα, τον απατημένο/νη. Όπως λένε οι ειδικοί, η απιστία είναι περισσότερο σεξουαλική, παρά συναισθηματική… Με λίγα λόγια, οι περισσότεροι κάνουν μία ερωτική… παράσπονδη και πολύ λιγότεροι συνδέονται συναισθηματικά και εγκεφαλικά με τον… θύτη της απιστίας.

Το καλύτερο είναι να “μην το καταλάβεις”, αφού το μεγαλύτερο ποσοστό των απίστων σε έναν γάμο, επιστρέφει στη μόνιμη σύντροφό του. Στους άντρες δε, αυτό το ποσοστό είναι συντριπτικό. Οπότε αν δε θέλεις να μάθεις, μην ψάχνεις.

Αν όμως θέλεις να μάθεις και πέρα απο το υποτιμητικό -για πολλούς- ψαχούλεμα σε κινητό και υπολογιστή-  αυτές είναι οι επτά βασικές συμπεριφορές που μυρίσουν έντονα, απιστία, σύμφωνα με συμβούλους γάμου – ψυχολόγους:

1. Ξαφνικές αλλαγές στην εμφάνιση και την συμπεριφορά
2. Οταν μειώνεται η οικειότητα ανάμεσα στο ζευγάρι
3. Οταν κάποιος από τους δύο αρχίζει να γίνεται μυστικοπαθής
4. Οταν εκτός από το σύντροφο παραμελεί και την υπόλοιπη οικογένεια
5. Οταν σταματάει κάποιος τους καυγάδες και τις διαφωνίες γιατί το μυαλό του είναι αλλού
6. Οταν είναι κολλημένος με το κινητό του ή τον υπολογιστή. Τα παίρνει ακόμα και στην τουαλέτα
7. Οταν καθυστερεί να επιστρέψει από τη δουλειά, τα ψώνια και επικαλείται δικαιολογίες και συνήθειες, οι οποίες συνήθως είναι καινούργιες…

ΠΗΓΗ www.newsauto.gr/epta-simadia-pou-dichnoun-oti-sas-apatoun/]http://www.newsauto.gr/epta-simadia-pou-dichnoun-oti-sas-apatoun/[/url]
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.947
Πόντοι
3.496
Aπιστος ενας στους πεντε Ελληνες.. Η' αραγε πιστη,μια στις πεντε Ελληνιδες;
Τελικα σοφο το, κανεις δεν ειναι κανενος..
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Οποιος μπορει να γαμησει ξενογαμαει. Δυστυχως υπαρχουν πολλοι ανικανοι λογω κακης διατροφης και ντρεπονται να παρουν λιγο spedra.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.105
Πόντοι
3.556
Οποιος μπορει να γαμησει ξενογαμαει. Δυστυχως υπαρχουν πολλοι ανικανοι λογω κακης διατροφης και ντρεπονται να παρουν λιγο spedra.
Όντως φίλε, έχω ακούσει ότι σε πολλούς 30άρηδες δεν τους σηκώνεται. Δεν χρειάζονται φάρμακα.Κάνε βάρη και πολεμικές τέχνες και η τεστο θ ανέβει κατακόρυφα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom