Νέα

Οκτώ λόγοι που οι άντρες προτιμούν γυναίκες με καμπύλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ettore
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Golfakias93

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
116
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
1
οι χοντρές πάντα έχουν γκόμενο.


εχουν επειδη ξερουν να μαγειρευουν
οι χοντρές πάντα έχουν γκόμενο.

ρε φιλε οσο υπαρχουν αντρες που κανουν σαν λιγουρια ακομα και για τον golum ( ασχημο πλασμα απο τον αρχοντα των δαχτυλιδιων οποιος δεν ξερει τον golum) φυσικα και θα εχουν οι χοντρες αντρα. και οχι μονο οι χοντρες αλλα ολες οι γυναικες!
το τραγικο ειναι οτι οι γυναικες θελουν πολυ περισσοτερο το σεξ απο τους αντρες! απλα εχουν τη δυνατοτητα να το κρυβουν για να εχουν το πανω χερι... γιατι οταν καυλωνει ο αντρας οχι μονο σε χοντρη μπαινει αλλα και σε εξατμιση αυτοκινητου!


για μενα αυτο που μετραει δεν ειναι η γυναικα να εχει η να μην εχει καμπυλες..ειτε μικρες ειτε ξεχιλωμενες..
αλλα με τους ανθρωπους που ειμαστε να τους γουσταρουμε οντως και να μην κοροιδευουμε τον κοσμο.. αν δεν σ αρεσει η χοντρη μην μπεις μονο και μονο για να βαλεις καπου το πουλι σου... και το αντιστροφο
τωρα αν καποια εχει καμπυλες η οχι εχει να κανει με το πως γουσταρει να ειναι το σωμα της οπως και στους αντρες... αλλοι θελουν να ειναι γυμνασμενοι και πανε γυμναστηριο και αλλοι δεν τους νοιαζει και πινουν μπυρες
στον εαυτο σου ν αρεσεις πανω απ ολα! γιατι οτι και να λεμε εδω εμεις ειμαστε οι πιο αυστηροι κριτες του εαυτου μας!
 

paladium69

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
1. Μεγαλύτερο στήθος

Όσο μεγαλύτερο τόσο το καλύτερο; Σίγουρα όχι, αλλά όσο να πεις, μία γυναίκα χυμώδης είναι αδιανόητο να μην έχει πλούσιο στήθος. Κάτι που οι άντρες εκτιμούν δεόντως.

2. Μεγαλύτερα οπίσθια

Αυτό πηγαίνει κατά το μεγαλύτερο στήθος! Γενικά ο άντρας θέλει να τη γεμίζει τη χούφτα του κατά τη διάρκεια του σεξ. Κακά τα ψέματα.


3. Είναι πιο απαλές

Άλλο να αγκαλιάζει ένα μάτσο κόκαλα, και να χτυπάει πάνω σε σπονδυλική στήλη ή οπουδήποτε αλλού με αιχμηρή επιφάνεια, κι άλλο να αγκαλιάζει το απαλό δερματάκι της χυμώδους παρτενέρ.

4. Μπορούν να γίνουν πιο βίαιοι

Ε ναι. Το ίδιο είναι να ρίξεις το χαστούκι σε μία κοπέλα 45 κιλά και το ίδιο να το ρίξεις σε μία νταρντάνα που στο κάτω κάτω δε θα φοβηθείς μήπως τη σπάσεις;
Ε δεν είναι.

5. Δείχνουν νεότερες

Προφανώς και ισχύει αυτό και πάρτε παράδειγμα και από τον ίδιο σας τον εαυτό. Όταν παίρνετε κιλά η μαμά σας και η γιαγιά σας δεν ενθουσιάζονται και λένε ότι είστε πολύ πιο όμορφες; Μην τις αποπαίρνετε, μπορεί όντως ο χειρότερός τους εφιάλτης να είναι ότι κάνετε δίαιτα γιατί φοβούνται μην πάθετε νευρική ανορεξία (παρόλο που αυτό είναι σενάριο επιστημονικής φαντασίας) αλλά όντως το πρόσωπο όταν είναι πιο γεμάτο φαίνεται πιο όμορφο και φρέσκο.

6. Είναι δείγμα γονιμότητας

Έχει επικρατήσει η άποψη ότι η γυναίκα με καμπύλες και πιο ανοιχτή λεκάνη, έχει πολύ περισσότερες πιθανότητες να συλλάβει από μία γυναίκα με πιο στενή και λεπτή σιλουέτα. Και μπορεί ο καλός σου να ακούει μωρό και να τρέχει γρηγορότερα και από τον Μπολτ, αλλά κατά βάθος τα έχει σκεφτεί όλα!

7. Η ομορφιά τους είναι κλασική

Πίνακες, γλυπτά, τοιχογραφίες, όλα δείχνουν γυναίκες με τουλάχιστον 10 κιλά περισσότερα. Δεν είναι μάλιστα τυχαίο ότι αυτά είναι τα πρότυπα της ομορφιάς ακόμη και σήμερα. Επίσης, Marilyn Monroe και Μοnica Bellucci έχουν λατρευτεί με πάθος, χωρίς να είναι καμιά τους αδύνατη.

8. Τρώνε

Τα είπαμε αυτά: Οι άντρες σε θέλουν να τρως γιατί αυτό δείχνει υγεία, αυτοπεποίθηση και φυσικά σεξουαλικότητα. Θες κι άλλα πειστήρια;

Θηλυκοτητα απλα. Ettore respect
 

tiger 40

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2015
Μηνύματα
113
Κριτικές
4
Like
56
Πόντοι
1
Κι εγω προτιμω πιασιματα,οσο για το αλλο,εχω μια συγγενη που οχι μονο ειναι χοντρη,χλαπατσα, με φατσα βαγγελης ο σουγιας και στομα βοθρος αλλα εχει και γκομενο πιο μικρο της και αναρωτιεμαι θα πηγαινα κι εγω αμα με ειχε βαρεσει η ελλειψη με μια τετοια;
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2018
Μηνύματα
194
Like
504
Πόντοι
21
Κι εγω προτιμω πιασιματα,οσο για το αλλο,εχω μια συγγενη που οχι μονο ειναι χοντρη,χλαπατσα, με φατσα βαγγελης ο σουγιας και στομα βοθρος αλλα εχει και γκομενο πιο μικρο της και αναρωτιεμαι θα πηγαινα κι εγω αμα με ειχε βαρεσει η ελλειψη με μια τετοια;
Εγώ παίζει να κάνω τρύπες και στον τοίχο αν δεν βαρέσω καμιά βδομάδα.

Όταν ήμουν φοιτητής, είπα να ξεκινήσω το #nofap, μιας και άρχισε να με πιάνει κατάθλιψη επειδή δεν είχα γκόμενα. "Ρε μπας και είμαι μόνος γιατί έχω θέσει τον πήχη ψηλά;" έλεγα.

Γκόμενες στο δρόμο σχετικά μέτριες, άρχισαν να μου φαίνονται γλυκούλες απ' την 3η κιόλας μέρα αποχής.
Με όποια άγνωστη γυναίκα μίλαγα, έβρισκα στο λέγειν μου υπονοούμενα και μια χροιά τύπου "Θα σε γαμάω μέχρι να λιποθημήσεις από ηδονή".
5η-6η μέρα άρχισε να θολώνει το μυαλό σε φάση που είχα φαντασιώσεις να έμπαινα και σε γκιλφ ταμεία του Μασούτη, από κώλο, ακάποτα.

Όντας σιχασιάρης, αυτές οι σκέψεις με επανέφεραν γρήγορα στα λογικά μου και ηρέμησα για μερικά μισάωρα. Αμέσως μετά όμως οι σεξουαλικές φαντασιώσεις επανήλθαν πολύ ισχυρότερες, σχετικά πιο φυσιολογικές (να γλύψω κάνα μουνάκι, να δαγκώσω κάθε εκατοστό του κορμιού της τύπισσας, να την κάνω να πάλλεται από τους οργασμούς, τέτοια..).

Δεν μπορούσα αλλά και ούτε ήθελα άλλο να συγκρατηθώ. Δεν ήθελα ούτε όμως να αυνανιστώ. Στράφι να πάει τόση αυτοσυγκράτηση;

Πριν τελειώσει η 7η μέρα πήγα στο Μασούτη και αγόρασα μεταξύ άλλων σφουγγαράκια για τα πιάτα, το γκιλφάκι δεν είχε βάρδια εκείνη την ώρα.

Στο δρόμο για το σπίτι μπήκα και στο φαρμακείο και αγοράσα γάντια να πλύνω τα πιάτα γιατί είχαν αρχίσει να σκάνε τα χέρια μου. Με ρωτάει ο μαλάκας ο φαρμακοποιός "τι τα θες;". Του είπα για τα πιάτα, λέει οκ. Εντωμεταξύ, όταν είχα παλιότερα είχα αγοράσει απ'το ίδιο φαρμακείο προφυλακτικά, η γυναίκα του με ρώτησε "τι προφυλακτικά;". Καταστασιόν γαμηστασιόν εκεί στην Καβάλα. Της είχα πει κι αυτηνής την αλήθεια: "Για μεγάλη ματαιοδοξία". Αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία.

Μην τα πολυλογώ, μπήκα σφαίρα σπίτι αλλά πριν αρχίσω να πλένω τα πιάτα είχα σχεδιάσει να κάνω κάτι άλλο πρώτα, κάτι πολύ πιο δημιουργικό ->
 

Steve Madden

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2018
Μηνύματα
178
Like
46
Πόντοι
1
Ο εγκέφαλος του εμβρύου τρέφεται από το λίπος του κώλου της γυναίκας. Οπότε ο άνδρας έλκεται από μεγάλους κώλους επειδή υποσυνείδητα αποσκοπεί σε έξυπνους απογόνους.
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.701
Πόντοι
7.216
ειχα γνωρισει μια κοπελα αδυνατη, μοντελο φαση. Ειχε αρκετες φορες νευρα και φαινοταν δυστηχισμενη. Ανθυγιεινη κατασταση για μενα, εδωσα γρηγορα τελος

Κι εγώ μια φορά είχα πάει στο μπακάλη να πάρω γάλα και είχε τελειώσει τύπε!
Από τότε σταμάτησα το γάλα.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Εγώ παίζει να κάνω τρύπες και στον τοίχο αν δεν βαρέσω καμιά βδομάδα.

Όταν ήμουν φοιτητής, είπα να ξεκινήσω το #nofap, μιας και άρχισε να με πιάνει κατάθλιψη επειδή δεν είχα γκόμενα. "Ρε μπας και είμαι μόνος γιατί έχω θέσει τον πήχη ψηλά;" έλεγα.

Γκόμενες στο δρόμο σχετικά μέτριες, άρχισαν να μου φαίνονται γλυκούλες απ' την 3η κιόλας μέρα αποχής.
Με όποια άγνωστη γυναίκα μίλαγα, έβρισκα στο λέγειν μου υπονοούμενα και μια χροιά τύπου "Θα σε γαμάω μέχρι να λιποθημήσεις από ηδονή".
5η-6η μέρα άρχισε να θολώνει το μυαλό σε φάση που είχα φαντασιώσεις να έμπαινα και σε γκιλφ ταμεία του Μασούτη, από κώλο, ακάποτα.

Όντας σιχασιάρης, αυτές οι σκέψεις με επανέφεραν γρήγορα στα λογικά μου και ηρέμησα για μερικά μισάωρα. Αμέσως μετά όμως οι σεξουαλικές φαντασιώσεις επανήλθαν πολύ ισχυρότερες, σχετικά πιο φυσιολογικές (να γλύψω κάνα μουνάκι, να δαγκώσω κάθε εκατοστό του κορμιού της τύπισσας, να την κάνω να πάλλεται από τους οργασμούς, τέτοια..).

Δεν μπορούσα αλλά και ούτε ήθελα άλλο να συγκρατηθώ. Δεν ήθελα ούτε όμως να αυνανιστώ. Στράφι να πάει τόση αυτοσυγκράτηση;

Πριν τελειώσει η 7η μέρα πήγα στο Μασούτη και αγόρασα μεταξύ άλλων σφουγγαράκια για τα πιάτα, το γκιλφάκι δεν είχε βάρδια εκείνη την ώρα.

Στο δρόμο για το σπίτι μπήκα και στο φαρμακείο και αγοράσα γάντια να πλύνω τα πιάτα γιατί είχαν αρχίσει να σκάνε τα χέρια μου. Με ρωτάει ο μαλάκας ο φαρμακοποιός "τι τα θες;". Του είπα για τα πιάτα, λέει οκ. Εντωμεταξύ, όταν είχα παλιότερα είχα αγοράσει απ'το ίδιο φαρμακείο προφυλακτικά, η γυναίκα του με ρώτησε "τι προφυλακτικά;". Καταστασιόν γαμηστασιόν εκεί στην Καβάλα. Της είχα πει κι αυτηνής την αλήθεια: "Για μεγάλη ματαιοδοξία". Αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία.

Μην τα πολυλογώ, μπήκα σφαίρα σπίτι αλλά πριν αρχίσω να πλένω τα πιάτα είχα σχεδιάσει να κάνω κάτι άλλο πρώτα, κάτι πολύ πιο δημιουργικό ->

Τυπε εβαλας και AVA μεσα να γλυστραει.????  :2funny:
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2018
Μηνύματα
194
Like
504
Πόντοι
21
Αφρόλουτρο, μη μου σκάσει το δέρμα κάτω όπως στα χέρια :￸p

8571022882_milo_menta_back_450ml_co_3.png
 

King of the Island

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
718
Like
0
Πόντοι
6
Οι σκατοχοντρες δε σεβονται καταρχην τον εαυτο τους και απαιτουν κιολας να τις σεβαστούμε εμεις. Ολη μερα σαβουριαζουν απο το ψυγειο και τα ριχνουν στο θυροειδη. Δε μπορουν να παρουν τα ποδια τους, ιδρωνουν συνεχεια και λαχανιαζουν στο 10 βηματα αλλα πινουν κοκα κολα zero.

Σκατοκατασταση λιποσακουλα. Και θελουν να τις σεβομαστε, να τις θεωρουμε ομορφες κατα του κατεστημενου και καλά ενω συν τοις αλλοις που να πεις οτι κατι ειναι ομορφο ενω ειναι ανθυγιεινο. Φουλ διαβητης και ζαχαρο.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom