Νέα

Απίστευτο τροχαίο στην Εθνική οδό Αθηνών-Λαμίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dopamina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 80K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
κατω των 60 χιλιομετρων εγραψα

ξυπνα

αν ειπα 80 ητανε τυπογραφικο

μην μας φας κιολας

εχω δει ολα τα βιντεο του ιαβερη και πιστεψε με το εχω ψαξει το θεμα.

αν εχεις ορεξη να παιξεις το πουλακι σου πες το μου.
Γιατί θες να μου το παίξεις;
Δεν πας σε κανενα αλλο θέμα γιατί εχεις καεί σε αυτό;Το άρχισες στραβα και συνεχίζεις να το γαμας.Εκτός αν όντως είσαι τόσο μαλάκας που δεν το καταλαβαίνεις.
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
εδω ξεστραβωθειτε μπας και καλυτερεψει λιγο το μπουρδελο στο οποιο ζουμε

ολα τα βιντεο του ιαβερη

 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
16
Like
13.518
Πόντοι
5.577
και τι μπορεί να κάνει αυτός που βλέπει την κάμερα πέρα από το να ειδοποιήσει ένα περιπολικό το οποίο φυσικά δεν μπορεί να την προλάβει ???

και μονο παρουσια περιπολικου δρα προληπτικα τυπε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.986
Κριτικές
1
Like
29.698
Πόντοι
8.006
Επι ποσα χρονια γκρινιαζαμε για τους κωλοδρομους οτι ειναι καρμανιολες. Και αντε σιγα σιγα γιναν καποιοι δρομοι της προκοπης. Αλλα και σε αυτους θύματα μετραμε. θυμηθειτε το φορτηγο στην εγνατια περυσι. Αφου απο οδηγικη παιδεια ειμαστε υπο το μηδεν...
Ενταξει, δεν ειναι και ετσι. Εγω θυμαμαι οταν ημουν μικρος, την δεκαετια του 1980, που μετραγαμε καπου 35-40 νεκρους σε καθε εορταστικη εξοδο. Τωρα δεν υπαρχουν πλεον αυτα.
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Γιατί θες να μου το παίξεις;
Δεν πας σε κανενα αλλο θέμα γιατί εχεις καεί σε αυτό;Το άρχισες στραβα και συνεχίζεις να το γαμας.Εκτός αν όντως είσαι τόσο μαλάκας που δεν το καταλαβαίνεις.

καλα εσυ τραβας μαλακια

σου λεω οι αλλοι περασανε με κοκκινο και εγω ημουνα με μεσαια λωριδα και πηγαινα με 60 και θα μας την πεις και απο πανω.

αμα εισαι μαλακας παω πασο

 

karamba

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
560
Like
12
Πόντοι
6
Ενταξει, δεν ειναι και ετσι. Εγω θυμαμαι οταν ημουν μικρος, την δεκαετια του 1980, που μετραγαμε καπου 35-40 νεκρους σε καθε εορταστικη εξοδο. Τωρα δεν υπαρχουν πλεον αυτα.
βελτιωθηκαν και τα αυτοκινητα ομως...
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
φιλε σορρυ που στο λεω
αλλα καθε μερα εχουμε

5 νεκρους απο τροχαια
5 τετραπληγικους
5 απλα αναπηρους
και 5 ελαφρα τραυματιες

χαλαρωσε

ειναι επειδη το συγκεκριμενο το βγαλανε στην φορα

καθε μερα επρεπε να φοραμε μαυρα

οσο η πολιτεια κοιμαται τον υπνο του δικαιου αυτα θα συνεχιζονται
Και εναν εγκεφαλικά νεκρό που γράφει στο μπου.κομ  Αντε γαμήσου ρε μαλάκα.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
λοιπον εγω λεω να αφησετε τις μαλακιες και να ξεστραβωθειτε λιγο με τα βιντεο του ιαβερη
εγω το αμαξι το εχω κωλοφτιαξει κυριως για τα γκομενακια και κανενα καμακι στον δρομο
η ταχυτητα δεν με ενδιαφερει καθολου
αλλα αν θελετε να μαθετε εστω τα βασικα δειτε τα βιντεο του ιαβερη
παντως το καλοκαιρακι θα το εχω ανοιξει cabrio και πιστευω να πεφτουν το ενα γκομενακι μετα το αλλο
ρε τυπε τουλαχιστον σε αυτο το θεμα να μην λεμε για γκομενακια και να γελαμε,για σεβασμο στους νεκρους :hi:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
16
Like
13.518
Πόντοι
5.577
καλα εσυ τραβας μαλακια

σου λεω οι αλλοι περασανε με κοκκινο και εγω ημουνα με μεσαια λωριδα και πηγαινα με 60 και θα μας την πεις και απο πανω.

αμα εισαι μαλακας παω πασο

τυπε γιατι δεν πας στο θρεντ του survivor που είναι χαβαλέ να πεις τις κρυαδες σου?  :think:
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
656
Πόντοι
146
εδω ξεστραβωθειτε μπας και καλυτερεψει λιγο το μπουρδελ
εδω ξεστραβωθειτε μπας και καλυτερεψει λιγο το μπουρδελο στο οποιο ζουμε

ολα τα βιντεο του ιαβερη

Για ιστορικούς λόγους:

Η σοβαρότερη ακαδημία ασφαλούς & αγωνιστικής οδήγησης στην Ελλάδα - στα πρότυπα των αντίστοιχων σχολείων της πόρσε και αλφα ρομέο - είχε οργανωθεί στο αυτοκινητοδρόμιο μεγάρων από τον Κώστα Καββαθά και τις τεχνικές εκδόσεις δεκαετίες πριν οι υπόλοιποι πάρουν μυρωδιά για το τί συνέβαινε ...
 

karamba

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
560
Like
12
Πόντοι
6
λοιπον εγω λεω να αφησετε τις μαλακιες και να ξεστραβωθειτε λιγο με τα βιντεο του ιαβερη
εγω το αμαξι το εχω κωλοφτιαξει κυριως για τα γκομενακια και κανενα καμακι στον δρομο
η ταχυτητα δεν με ενδιαφερει καθολου
αλλα αν θελετε να μαθετε εστω τα βασικα δειτε τα βιντεο του ιαβερη
παντως το καλοκαιρακι θα το εχω ανοιξει cabrio και πιστευω να πεφτουν το ενα γκομενακι μετα το αλλο
Μαστορα εχω παρακολουθησει απο κοντα τον Ιαβερη 3 φορες και μπορω να σου οτι εχω τρομαξει. Αλλα χρειαζονται και λυσεις στο προβλημα. Οχι μονο επισημανσεις...
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
ρε τυπε τουλαχιστον σε αυτο το θεμα να μην λεμε για γκομενακια και να γελαμε,για σεβασμο στους νεκρους :hi:

ρε φιλε καταλαβαινω απολυτα τι λες

αλλα το θεμα δεν ειναι κατι διαφορετικο απο τα υπολοιπα τροχαια που γινονται καθε μερα.

κλαιμε για αυτο σημερα.

εγω χθες βραδυ παλι ειδα στην βουλιαγμενης διαλυμμενο αμαξι τελειως.

προχθες στο κολωνακι παλι τα ιδια.

καθε μερα το ιδιο γινεται.

εμφυλιος πολεμος ειναι πλεον. αλληλοσκοτωνομαστε.

να βαζω εγω καθε μερα τα μαυρα επειδη σκοτωνονται δεν παιζει.

ο καθενας πλεον πρεπει να ξερει που ζει και να παιρνει τα αναλογα μετρα.

ενταξει για τα γκομενικα ητανε λαθος που το εγραψα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.986
Κριτικές
1
Like
29.698
Πόντοι
8.006
βελτιωθηκαν και τα αυτοκινητα ομως...
Σιγουρα. Εν προκειμενω ομως προκειται και για κολοσσιαια γκαντεμια ρε φιλε, τρεχει ο αλλος με 200 επι δεκα χιλιομετρα, κάποια στιγμη του διπλώνει και τυχαινει να πεσει πανω σε ενα αυτοκινητο παρκαρισμενο στην εθνικη οδο και σε παρκινγκ μαλιστα. Τι πιθανοτητες υπηρχαν να γινει αυτο? Ειναι να τρελαινεσαι. Αν το ειχαν σχεδιασμενο να γινει για τις αναγκες καποιας ταινιας, θα το γυριζανε εβδομαδες για να το πετυχουν.
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Μαστορα εχω παρακολουθησει απο κοντα τον Ιαβερη 3 φορες και μπορω να σου οτι εχω τρομαξει. Αλλα χρειαζονται και λυσεις στο προβλημα. Οχι μονο επισημανσεις...

η μονη λυση ξεκιναει απο τον καθενα μας.

αν αλλαξουμε ο καθενας ξεχωριστα θα αλλαξει και το συνολο.

εγω δεν περιμενα να γινει καλυτερος ο αλλος.

αλλαξα απο μονος μου.

φοραω παντα ζωνη οδηγαω παντα μεσαια λωριδα σαν κοτα κτλπ

το αμαξι γαμησε τα το πηρα μονο για μουρη στα γκομενακια και δεν με ενδιαφερουν οι ταχυτητες.

αλλα οσον αφορα τον ιαβερη πιστευω οτι οποιος δινει εστω και λιγο σημασια στην ζωη του πρεπει απο σημερα κιολας να ξεκινησει να βλεπει ολα τα βιντεο του να μαθει οσα περισσοτερα γινεται γιατι μιλαμε για τους θανατους στα τροχαια πλεον σαν κατι απολυτως φυσιολογικο.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.150
Κριτικές
496
Like
61.971
Πόντοι
39.662
Στην Πόρσε υπήρχε γκομενάκι που βγήκε ζωντανό !
Δεν την γλιτώνουμε τελικά την Παντελιάδα vol 2 !
 

mkce12

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2007
Μηνύματα
308
Κριτικές
5
Like
237
Πόντοι
281
Σε ποια χώρα υπάρχει τέτοιος περιοριστής ρε φίλε;
Μην αρχίσουμε τις μαλακίες τώρα.
Απ' οσο ξερω στην Ιαπωνια εχουν περιορισμο ολα τα αυτοκινητα ΚΑΙ super cars στα 180 !!!!!
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
16
Like
13.518
Πόντοι
5.577
Και τι είναι το περιπολικό να βρεθεί στο σημείο που θέλουμε;Ελικόπτερο;

άλλο λεμε τυπε, αμα βλεπει ενας οδηγος σε τακτα διαστήματα την τροχαια, λογικα συγκρατειται καπως  :S
 

karamba

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
560
Like
12
Πόντοι
6
Σιγουρα. Εν προκειμενω ομως προκειται και για κολοσσιαια γκαντεμια ρε φιλε, τρεχει ο αλλος με 200 επι δεκα χιλιομετρα, κάποια στιγμη του διπλώνει και τυχαινει να πεσει πανω σε ενα αυτοκινητο παρκαρισμενο στην εθνικη οδο και σε παρκινγκ μαλιστα. Τι πιθανοτητες υπηρχαν να γινει αυτο? Ειναι να τρελαινεσαι. Αν το ειχαν σχεδιασμενο να γινει για τις αναγκες καποιας ταινιας, θα το γυριζανε εβδομαδες για να το πετυχουν.
Καλα, δεν το συζητηταμε οτι τραβηξε λαχνο ο ατυχος πατερας...Εδω εβαλε ο διαολος το χερι του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom