Νέα

Απίστευτο τροχαίο στην Εθνική οδό Αθηνών-Λαμίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dopamina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 80K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lookatme21

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2015
Μηνύματα
7.624
Like
0
Πόντοι
66
Θα γραφτεί και 2η Παντελιάδα τώρα αν είναι ο γιος του Jumbo. Ποιος οδηγούσε, ποιος τον παρέσυρε, τι του ρίξαν στο ποτό  :jerking: :jerking:
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
υ.γ θελω να πω 2 περιστατικα που μου συνεβησαν σημερα και πραγματικα αν ειχα πατησει γκαζι θα ειχα γινει αλοιφη

περναω με την bmw που ανετα πιανει τα 100 αλλα παω σαν κοτα με 50-60 μεσαια λωριδα και σμαρτακι μαυρο περναει καθετα την βουλιαγμενης με κοκκινο !!!

αν πηγαινα με 80-100 το ειχα κανει αλοιφη αυτον και εμενα μαζι.

και μετα καπακια στον επομενο καθετο δρομο σκουτερακι χωρις κρανος ο τυπος παλι περασε με κοκκινο

αν πηγαινα με 80-100 παλι θα τον ειχα χτυπησει

γενικα δεν ειναι να οδηγας

επειδη κανω αρκετα πουτανιλικια το βραδυ αναγκαζομαι και οδηγαω και σχεδον καθε βραδυ βλεπω τρακαρισμενα αμαξια στην βουλιαγμενης

μαγκες εγω προσωπικα εχω κωλοχεστει πανω μου και παω συνεχεια με 60 στην μεσαια λωριδα
για να μην πω 40 στο τελος
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.323
Κριτικές
16
Like
13.397
Πόντοι
5.577
αλλοι εδώ μεσα σχολιαζουν on Line το survivor, αλλοι τα 'χουν παρει με το τροχαιο, κι η αννουλα 110 ψαχνει για πελατες ...

ότι να ΄ναι  :S :S :S
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
5 χιλιαρικα μονο για τις ζαντες εδωσα

παω να τις γυρισω πισω να παει να γαμηθει το κωλοαμαξο

το θεμα ειναι και πεζος μπορεις να πας για ψοφο

1 στους 4 που σκοτωνονται δεν ειναι απο οδηγηση

γαμανε και τους πεζους !!!

με λιγα λογια ο μονος τροπος να μην εχεις κανεναν απολυτως κινδυνο ειναι να κατσεις σπιτι σου !!!
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Έχεις αναρωτηθεί γιατί ενώ είναι απλούστατο να ενεργοποιηθεί ηλεκτρονικός περιοριστής ταχύτητας στα πχ 150 ονομαστικά χαω σε όλα τα αμάξια που κυκλοφορούν πχ στην Ελλάδα, παρ όλα αυτά επιτρέπουν να πωλούνται αυτοκίνητα με τελικές 10δες χιλόμετρα παραπάνω από τα ανώτατα κατά κοκ επιτρεπτά όρια?
Σε ποια χώρα υπάρχει τέτοιος περιοριστής ρε φίλε;
Μην αρχίσουμε τις μαλακίες τώρα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.697
Κριτικές
1
Like
29.399
Πόντοι
8.006

κι άλλο θανατηφορο τροχαιο κοντα στη πατρα.

Μεθυσμένοι ολοι μπηκαν στα αμαξια μετα τα καρναβαλια και θερισαν.

Καρναβαλι ολη η χωρα  :S
Και οι αλλοι οδηγοι λεει εβριζαν την αστυνομια και την πυροσβεστικη επειδη αργησαν. Οταν συμβει το κακο, ολοι θελουν εναν αστυνομικο δίπλα τους. Οταν ολα ειναι καλα, νιωθουν καταπιεση.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.323
Κριτικές
16
Like
13.397
Πόντοι
5.577
τυπε ένα ban το χρειαζεσαι αλλα φαινεται η διαχειριση είναι αποροφημενη στο survivor  :S
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
3
Like
1.379
Πόντοι
496
5 χιλιαρικα μονο για τις ζαντες εδωσα

παω να τις γυρισω πισω να παει να γαμηθει το κωλοαμαξο

το θεμα ειναι και πεζος μπορεις να πας για ψοφο

1 στους 4 που σκοτωνονται δεν ειναι απο οδηγηση

γαμανε και τους πεζους !!!

με λιγα λογια ο μονος τροπος να μην εχεις κανεναν απολυτως κινδυνο ειναι να κατσεις σπιτι σου !!!

τυπε επειδη σε κοβω λιγο αλαφροισκιωτο
κοιτα μην παρεις κανα ανθρωπακο στο λαιμο σου σαν το κωλοπαιδο με το πορσικο σημερα
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
ασχετα με το θεμα μας.... ο μαλακας παντα ΜΑΛΑΚΑΣ θα ειναι .
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
αλλοι εδώ μεσα σχολιαζουν on Line το survivor, αλλοι τα 'χουν παρει με το τροχαιο, κι η αννουλα 110 ψαχνει για πελατες ...

ότι να ΄ναι   :S :S :S

ρε φιλε πως την ειδες δηλαδη να παθουμε ολοι καταθλιψη στην Ελλαδα επειδη οι Ελληνες ειναι μαλακες οδηγοι και αμυαλοι ?

Το ξερεις οτι καθε μερα στην Ελλαδα υπαρχουνε 5 νεκροι απο τροχαια 5 τετραπληγικοι 5 απλα αναπηροι και 5 ελαφρα τραυματισμενοι ?

θα επρεπε καθε μερα να ειμαστε μεσα στην κλαψα

σοβαρευτειτε λιγο.

 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
493
Like
60.788
Πόντοι
39.662
αλλοι εδώ μεσα σχολιαζουν on Line το survivor, αλλοι τα 'χουν παρει με το τροχαιο, κι η αννουλα 110 ψαχνει για πελατες ...

ότι να ΄ναι   :S :S :S

Εγώ τυπε είμαι ξάπλα στον καναπέ με το τάμπλετ στα χέρια και πιο κάτω μία Ρουμάνα μου ρουφάει το καυλί μου. Μπορεί να ανεβάσω φωτο.
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
τυπε επειδη σε κοβω λιγο αλαφροισκιωτο
κοιτα μην παρεις κανα ανθρωπακο στο λαιμο σου σαν το κωλοπαιδο με το πορσικο σημερα

φιλε σαν εμενα ουτε 80αρης κωλογερος δεν οδηγαει

στην θεση μου (πιτσιρικας 28 ειμαι ) με τετοια bmw θα το ειχανε πατησει να πηγαινανε με 200

εγω παω σαν κοτα μεσαια λωριδα

τι μου λες
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
αυτη η κωλο ευθια της θηβας εχει παρει πολους στο αλλο κοσμο γιατι δεν κανουν κατυ
 

karamba

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
560
Like
11
Πόντοι
6
Τι να του πεις, να τον παρηγορησεις, αυτον τον πατερα...Ο ιδιος νομιμοτατος πηγε σε παρκινγκ για τουαλετα, οταν οι περισσοτεροι απο εμας παρκαρουμε οπου να 'ναι και εγινε οτι εγινε. Τι να πεις?
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
γιατι να μην τρεξει ρε τυπε? μπουρδελο κρατος, μπορει να οδηγήσεις από τις σερρες μεχρι την καλαματα και να μην δεις τροχονομο στο δρομο.

Αλλα απο τις καμερες δεν εβλεπαν τον παλαβο? στα αρχιδια τους, τα διοδια να εισπρατουν 50 ευρω πηγαινε ελα αθηνα καλαματα  >:(
ακριβως ρε τυπε
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Εγώ τυπε είμαι ξάπλα στον καναπέ με το τάμπλετ στα χέρια και πιο κάτω μία Ρουμάνα μου ρουφάει το καυλί μου. Μπορεί να ανεβάσω φωτο.

χααχαχαχαχαχ ρε μαλακα

μας εχεις λιωσει χααχαχαχαχ

ειναι το θεμα σοβαρο και πετας ολο μαλακιες ελεος χαχααχχαχαχα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.697
Κριτικές
1
Like
29.399
Πόντοι
8.006
5 χιλιαρικα μονο για τις ζαντες εδωσα

παω να τις γυρισω πισω να παει να γαμηθει το κωλοαμαξο

το θεμα ειναι και πεζος μπορεις να πας για ψοφο

1 στους 4 που σκοτωνονται δεν ειναι απο οδηγηση

γαμανε και τους πεζους !!!

με λιγα λογια ο μονος τροπος να μην εχεις κανεναν απολυτως κινδυνο ειναι να κατσεις σπιτι σου !!!
Κι αν γινει σεισμος και πεσει το σπιτι και σε πλακωσει τύπε?
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
656
Πόντοι
146
'Εκανα ένα πρόχειρο υπολογισμό χρησιμοποιώντας σαν μέτρο το χρονόμετρο της κάμερας στο βίντεο σε συνδυασμό με το (γωνιακό) μήκος του σταματημένου ... Από τις σχετικές αναγωγές προκύπτει ότι το πορσικό μπαίνει ΔΙΠΛΩΜΕΝΟ στο πάρκινγκ με 170-200 χαω ... απλά δεν υπάρχει όχημα παραγωγής που να μπορεί να σώσει επιβαίνοντες από τέτοιες καταστάσεις ... RIP στους πεθαμένους και καλά κουράγια στους ζωντανούς ... Δυστυχώς είναι να μην σου κάτσει ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom