Νέα

Άντρες που τους αρέσει να τους γαμάνε τη γυναίκα...(γιατί όχι και με δωράκι...)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bignick14
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 379K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

emperor90

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2016
Μηνύματα
13
Like
44
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Όποιος ενδιαφέρεται για πηδηγμα της γυναίκας σε αμάξι ή ακόμα και κάτι πιο soft, να μου στείλει! Κώστας, 29, εμφανίσιμος, Αθήνα. Δίνω skype για να με δείτε αν είμαι οκ!
 

manios986

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Αν ενδιαφέρεται κανείς να του χύσουν - γαμήσουν τη γυναίκα για Ηράκλειο στέλνει inbox
 

nkido101

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2024
Μηνύματα
13
Like
91
Πόντοι
0
η κοπελα μου
σχολιαστε ελευθερα
 

Συνημμένα

  • Inked432488233_1175341577161769_3006753198953598303_n.jpg
    Inked432488233_1175341577161769_3006753198953598303_n.jpg
    188,5 KB · Εμφανίσεις: 19

kalamobixths

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2022
Μηνύματα
118
Like
1.356
Πόντοι
201
Καλημερα σε ολους/ες και κυριως σε οσους δεν ειναι τρολ! Εδω και καποια χρονια μου ειχε μπει η ιδεα να πεισω την γυναικα μου να απελευθερωθουμε στο θεμα του σεξ. Οσοι εισαστε παντρεμενοι και ειδικα με παιδια καταλαβαινετε ισως οτι απο ενα σημειο και μετα αν δεν υπαρχει μια ποικιλια υπαρχει βαρεμαρα και το γαμησι ειναι τυπικο και ολο και πιο αραιο. Μεσα σε αυτα τα 4-5 χρονια που το παλευω καταφερα να την πεισω εκτος απο ευκολα αλλα ωραια πραγματα πχ δονητες βιντεο χυσιμο στα μουτρα/κωλο κλπ για 3 πραγματα που μας εδωσαν αρκετη καβλα.
1. Να γραφουμε στο φορουμ εδω ( φωτο απο γυναικες μας κλπ) ανεβαζοντας φωτο της και να βλεπουμε σχολια. Γινοταν μουσκεμα η πουτανα και γαμιομασταν τρελα! Ωραια φαση κρατησε 1 χρονο
2. Πηγαμε σε swingers club 1 φορα και γαμηθηκαμε διπλα διπλα με ενα αγνωστο ζευγαρι ενω αρκετοι μας επαιρναν ματι
3. Την γαμησα μαζι με μια εσκορτ οπου εγιναν ολες οι εναλλαγες και αφησε και την πιτσιρικα να την γλειψει που δεν το περιμενα με τιποτα!
 

kalamobixths

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2022
Μηνύματα
118
Like
1.356
Πόντοι
201
Η φαση εχει κολλησει εδω και κανενα εξαμηνο και δεν θελει επαναληψη. Ουτε με γυναικα ουτε με αντρα που θα ηθελα να την γαμησω μια φορα. Ετσι σκεφτομαι να αναζητησω την εμπειρια αυτη αλλιως πηδωντας την γυναικα αλλου με ενα ζευγαρι που θα το γουσταρε. Μακαρι στο μελλον να ψηθει και η δικια μου αλλα αυτα δεν γινονται με πιεση
 

pantelisathina

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
246
Like
716
Πόντοι
81
Καλημερα σε ολους/ες και κυριως σε οσους δεν ειναι τρολ! Εδω και καποια χρονια μου ειχε μπει η ιδεα να πεισω την γυναικα μου να απελευθερωθουμε στο θεμα του σεξ. Οσοι εισαστε παντρεμενοι και ειδικα με παιδια καταλαβαινετε ισως οτι απο ενα σημειο και μετα αν δεν υπαρχει μια ποικιλια υπαρχει βαρεμαρα και το γαμησι ειναι τυπικο και ολο και πιο αραιο. Μεσα σε αυτα τα 4-5 χρονια που το παλευω καταφερα να την πεισω εκτος απο ευκολα αλλα ωραια πραγματα πχ δονητες βιντεο χυσιμο στα μουτρα/κωλο κλπ για 3 πραγματα που μας εδωσαν αρκετη καβλα.
1. Να γραφουμε στο φορουμ εδω ( φωτο απο γυναικες μας κλπ) ανεβαζοντας φωτο της και να βλεπουμε σχολια. Γινοταν μουσκεμα η πουτανα και γαμιομασταν τρελα! Ωραια φαση κρατησε 1 χρονο
2. Πηγαμε σε swingers club 1 φορα και γαμηθηκαμε διπλα διπλα με ενα αγνωστο ζευγαρι ενω αρκετοι μας επαιρναν ματι
3. Την γαμησα μαζι με μια εσκορτ οπου εγιναν ολες οι εναλλαγες και αφησε και την πιτσιρικα να την γλειψει που δεν το περιμενα με τιποτα!
Από τρόλ εδώ μέσα γίνεται χαμός...νομίζω όπως ξεκινάς τη δημοσίευση σου εκφράζεις αρκετούς.
 

kalamobixths

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2022
Μηνύματα
118
Like
1.356
Πόντοι
201
Αν υπαρχουν στο φορουμ ζευγαρια που δεν ειναι τρολ μπορουμε να ανταλλαξουμε σκεψεις pm. Οι καβλες σιγουρα παντως δεν πρεπει να μενουν απωθημενα γιατι μετα αυτα σκανε αλλου!!
 

mitsos1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
483
Like
4.529
Πόντοι
441
Αν υπαρχουν στο φορουμ ζευγαρια που δεν ειναι τρολ μπορουμε να ανταλλαξουμε σκεψεις pm. Οι καβλες σιγουρα παντως δεν πρεπει να μενουν απωθημενα γιατι μετα αυτα σκανε αλλου!!
Έχεις pm
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.484
Like
65.102
Πόντοι
11.956
χαχα η αληθεια ειναι αρκετοι ηθελαν να την γαμησουν :)
Και τι περίμενες όταν βάζεις τέτοια φωτογραφία και ζητάς σχόλια σε αυτό το νήμα ...να στείλουν λουλούδια....!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom