Νέα

Άντρες που τους αρέσει να τους γαμάνε τη γυναίκα...(γιατί όχι και με δωράκι...)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bignick14
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 379K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
224
Like
1.445
Πόντοι
201
Γ αυτό χαλάνε όλα τα νήματα και δε μυραζομαστε, γιατί βγαίνετε όλη η βλακες να γαμησετε έγραψα κάτι κ μου έχετε στείλει 100 μήνυμα ότι κάνετε μασάζ κ να σας φέρω την κοπελα μου τι να πω έλεος
Γ αυτό χαλάνε όλα τα νήματα και δε μυραζομαστε, γιατί βγαίνετε όλη η βλακες να γαμησετε έγραψα κάτι κ μου έχετε στείλει 100 μήνυμα ότι κάνετε μασάζ κ να σας φέρω την κοπελα μου τι να πω έλεος


Το κακό δεν είναι οτι στέλνουν κ σου λένε μαλακίες, το κακό είναι οτι πραγματικά πιστεύουν θα τους πεις ναι πες μου που είσαι να σου φέρω την κοπέλα/γυναίκα μου. Λες και είναι κανένα έπιπλο που το πουλάς. Τόσο μυαλό. Για αυτό οι περισσότεροι αυτοαποκαλούμενοι balader είναι αποτυχημένοι κ μετά τους φταίνε τα ζευγάρια.
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
228
Like
383
Πόντοι
21
Το κακό δεν είναι οτι στέλνουν κ σου λένε μαλακίες, το κακό είναι οτι πραγματικά πιστεύουν θα τους πεις ναι πες μου που είσαι να σου φέρω την κοπέλα/γυναίκα μου. Λες και είναι κανένα έπιπλο που το πουλάς. Τόσο μυαλό. Για αυτό οι περισσότεροι αυτοαποκαλούμενοι balader είναι αποτυχημένοι κ μετά τους φταίνε τα ζευγάρια.
Έτσι όπως το λες είναι άλλα τόσο μυαλό υπάρχει. Αν δε βγαίνει στην κοπέλα δε γίνεται τίποτα
 

ΚΥΡΙΟΣ36

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2024
Μηνύματα
21
Like
14
Πόντοι
0
Στειλε μου ιδιωτικά μνμ να μάθεις

Η διαφορα με εμένα είναι ότι δεν το παίζω αλλά είμαι
Έχω κεντρο με συνεδρίες
Στειλε πληροφορίες Μιχάλη κ εδω
Έτσι όπως το λες είναι άλλα τόσο μυαλό υπάρχει. Αν δε βγαίνει στην κοπέλα δε γίνεται τίποτα
κ υπάρχουν κ οι νέοι σε αυτο το παιχνίδι που φοβούνται να μπουν με αυτα π βλέπουν
 

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
125
Like
186
Πόντοι
1
Έτσι όπως το λες είναι άλλα τόσο μυαλό υπάρχει. Αν δε βγαίνει στην κοπέλα δε γίνεται τίποτα
Θέλει τρόπο κ πρέπει να έχει εμπειρία ο άλλος
Άσε τι μου έχουν πει ζευγάρια στην προσπάθεια τους να βρεθούν με κάποιους…φρίκη πολύ καγκουρια
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
228
Like
383
Πόντοι
21
Θέλει τρόπο κ πρέπει να έχει εμπειρία ο άλλος
Άσε τι μου έχουν πει ζευγάρια στην προσπάθεια τους να βρεθούν με κάποιους…φρίκη πολύ καγκουρια
Κ εμείς θέλαμε αλλά είχαμε δει διαφορά κ φοβόταν η κοπέλα κ τον τύπο μας τον σύστησε κοπέλα κ όντως ήταν πολύ καλός κ ήρεμος
 

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
125
Like
186
Πόντοι
1
Κ εμείς θέλαμε αλλά είχαμε δει διαφορά κ φοβόταν η κοπέλα κ τον τύπο μας τον σύστησε κοπέλα κ όντως ήταν πολύ καλός κ ήρεμος
Έτσι ακριβώς όποτε θέλετε δοκιμάστε κ μαζί μου
 

Yiannisamg

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
10
Like
130
Πόντοι
0
Να συνεχίσω με μια εκδρομή που πήγαμε έξω από τα Τρικαλα...Το έιχαμε προγραμματισμένο και εγω εμπαινα συνέχεια σε σαιτ να βρώ υποψήφιους γαμιάδες για την μουνάρα μου.... Τελικά είχα βρεί δυό...Εμενε να δω αν θα ερχόντυσαν τελικα...Φτάνουμε ξενοδοχείο και περάσαμε ως το απόγευμα με βόλτα και φαγητό...Ο πρώτος τύπος θα ερχόταν το βραδάκι....Ηταν παντρεμ'ενος και από ότι μου είχε πεί δεν είχε ποτέ γαμήσει γυνάικα από κώλο.....Πέρασε η ώρα και ηρθε....Βγήκα από το ξενοδοχείο και τον συνάντησα έξω....Ανεβήκαμε μαζί στο δωλάτιο που περίμενε η δικιά μου με ένα νυχτικό διάφανο και χωρίς εσώρουχα...Τον έιχα δασκαλέψει μόλις ειναι ετοιμος να βγάλει την ψωλή του και να της ζητήσει να γονατίσει μπροστά της...Μόλις την είδε τρελάθηκε...δεν το πίστευε ότι θα γαμήσει τέτοιο μουνι.....Την βγάζει έξω γονατίζει η δικιά μου και αρχίζει το γλύψιμο.....Πάω από πίσω της και της βγάζω το νυχτικό.....Ο τύπος εχει γίνει πέτρα από την κάβλα....Σταματάνε γδυνεται κ ο μαγκας και αρχίζουν τα φιλιά και τα χάδια..Του λέω ότι γουστάρω να δω να την γαμάς από κώλο....Τον έχωσε ευκολα γιατί και η δικιά μου ήταν τέρμα καβλωμένη....Την γαμούσε για ενα εικοσάλεπτο και σταμάτησε για να μην χύσει δυό φορές....Η δικιά μου τελικά εχυσε με την ψωλή του στο κωλαράκι της και τρέχανε τα υγρά της στα μπουτάκια της.....Αρχισε μετά να της γαμάει και το μουνι αλλά από τις φορές που είχε κοπεί ειχε αρχίσει να πεφτει η ψωλή του....Η δικιά μου χορτασμένη τότε τον πήρε στο στόμα και τον αδειασε στο στόμα της....Ο τύπος ευχαρίστησε κια εφυγε....μόλις έφυγε πλάκωσα στα φιλιά την δικιά μου και της εχυσε το μουνάκι το οποίο ήταν μούσκεμα....Πέσαμε για υπνο γιατί την αλλη μερα το πρωί θα ερχόταν ο δευτερος γαμιας .....Το πρώί ίδιο σκηνικό με τον δευτερο τυπο λίγο ατσουρμπαλο με κοιλίτσα να την ξεκωλιάζει και να της ρίχνει μπινελίκια.....Την γάμησε από παντού και αν θυμάμαι καλά την έχυσε μεσα στο μουνί....μολις έφυγε την γάμησα και εγώ.....Ηταν ενα πολύ γαμάτο σκ ...Με τον τύπο τον πρώτο μιλάγαμε για κάμποσο καιρό,μια φορά λίγο έλειψε να βρεθούμε και Αθήνα αλλά τελικά δεν μπορέσαμε....
 

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
655
Like
1.602
Πόντοι
206
Να συνεχίσω με μια εκδρομή που πήγαμε έξω από τα Τρικαλα...Το έιχαμε προγραμματισμένο και εγω εμπαινα συνέχεια σε σαιτ να βρώ υποψήφιους γαμιάδες για την μουνάρα μου.... Τελικά είχα βρεί δυό...Εμενε να δω αν θα ερχόντυσαν τελικα...Φτάνουμε ξενοδοχείο και περάσαμε ως το απόγευμα με βόλτα και φαγητό...Ο πρώτος τύπος θα ερχόταν το βραδάκι....Ηταν παντρεμ'ενος και από ότι μου είχε πεί δεν είχε ποτέ γαμήσει γυνάικα από κώλο.....Πέρασε η ώρα και ηρθε....Βγήκα από το ξενοδοχείο και τον συνάντησα έξω....Ανεβήκαμε μαζί στο δωλάτιο που περίμενε η δικιά μου με ένα νυχτικό διάφανο και χωρίς εσώρουχα...Τον έιχα δασκαλέψει μόλις ειναι ετοιμος να βγάλει την ψωλή του και να της ζητήσει να γονατίσει μπροστά της...Μόλις την είδε τρελάθηκε...δεν το πίστευε ότι θα γαμήσει τέτοιο μουνι.....Την βγάζει έξω γονατίζει η δικιά μου και αρχίζει το γλύψιμο.....Πάω από πίσω της και της βγάζω το νυχτικό.....Ο τύπος εχει γίνει πέτρα από την κάβλα....Σταματάνε γδυνεται κ ο μαγκας και αρχίζουν τα φιλιά και τα χάδια..Του λέω ότι γουστάρω να δω να την γαμάς από κώλο....Τον έχωσε ευκολα γιατί και η δικιά μου ήταν τέρμα καβλωμένη....Την γαμούσε για ενα εικοσάλεπτο και σταμάτησε για να μην χύσει δυό φορές....Η δικιά μου τελικά εχυσε με την ψωλή του στο κωλαράκι της και τρέχανε τα υγρά της στα μπουτάκια της.....Αρχισε μετά να της γαμάει και το μουνι αλλά από τις φορές που είχε κοπεί ειχε αρχίσει να πεφτει η ψωλή του....Η δικιά μου χορτασμένη τότε τον πήρε στο στόμα και τον αδειασε στο στόμα της....Ο τύπος ευχαρίστησε κια εφυγε....μόλις έφυγε πλάκωσα στα φιλιά την δικιά μου και της εχυσε το μουνάκι το οποίο ήταν μούσκεμα....Πέσαμε για υπνο γιατί την αλλη μερα το πρωί θα ερχόταν ο δευτερος γαμιας .....Το πρώί ίδιο σκηνικό με τον δευτερο τυπο λίγο ατσουρμπαλο με κοιλίτσα να την ξεκωλιάζει και να της ρίχνει μπινελίκια.....Την γάμησε από παντού και αν θυμάμαι καλά την έχυσε μεσα στο μουνί....μολις έφυγε την γάμησα και εγώ.....Ηταν ενα πολύ γαμάτο σκ ...Με τον τύπο τον πρώτο μιλάγαμε για κάμποσο καιρό,μια φορά λίγο έλειψε να βρεθούμε και Αθήνα αλλά τελικά δεν μπορέσαμε....
Ακάποτα την έχυσε ο δεύτερος?
 
Εγγρ.
26 Φεβ 2024
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Ξέρω ότι αρκετοί ίσως βγουν να κράξουν το θέμα... και κάποιοι να κάνουν χαβαλέ... αλλά γεγονός είναι ότι υπάρχει και τέτοια κατηγορία...
Οπότε σε όποιον δεν αρέσει το θέμα ή έχει όρεξη για πλάκα...να πάει αλλού...

Ζευγάρια swingers και άντρες που τους αρέσει να βλέπουν τη γυναίκα τους να γαμιέται με άλλους... ίσως να θέλουν να το εκμεταλευτούν, περνώντας καλά οι ίδιοι και κερδίζοντας και κάποιο δωράκι... Άντρες επίσης που βαρέθηκαν να πετάνε κατοστάρικα σε επαγγελματίες, μπορεί να βρουν ενδιαφέρων μια τέτοια ερασιτεχνική εμπειρία...

Ξεκινάμε λοιπόν τη κουβέντα... όποιος θέλει μπορεί να βάλει και φωτό από τη γυναίκα του... για να έρθουν σε επικοινωνία οι ενδιαφερόμενοι... ή απλά να πει ότι ανήκει σε αυτή τη κατηγορία για να γίνει η συνεννόηση μέσω pm... Επίσης και άντρες μόνοι που θέλουν τέτοια εμπειρία, μπορούν να γράφουν μήνυμα εδώ για να τους βρίσκουν τα ζευγάρια που δεν θέλουν να διαφημιστούν δημόσια...
Κι εμένα μου αρέσει να γαμιεται με ξένους η γυναίκα μού!
 

Yiannisamg

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
10
Like
130
Πόντοι
0
Ακάποτα την έχυσε ο δεύτερος?
Ολοι ακάποτα την έχουν χύσει.....Αν υπολογίσετε ότι την εχουν γαμήσει καμμιά 20αρια σε όλη την ζωή της ,παντρεμένοι οι περισσότεροι (τους προτιμούσαμε) είναι ενα καλό ποσοστο ασφάλειας...Ποτέ δεν μας έχει κολλήσει κάποιος κάτι..Πλέον δε δεν τίθεται και θέμα γιατί το κόψαμε το αθλημα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Cheng

Yiannisamg

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
10
Like
130
Πόντοι
0
Θα γράψω και την τελευταία ιστορία...Διακοπές Κρήτη.... Πολύ ψάξιμο αλλά τίποτα ενδιαφέρον ....Λόγω καύσωνα αλλαγή προγράμματτος και αφιξη σε μεγάλη πολη...Την ίδια μέρα βρίσκω αξιόλογο τύπο ...Πάμε στην δουλειά του πρωινό (σε καφε) και τον γνωρίζουμε...Το βραδάκι πάμε στο ίδιο μέρος...Η δικιά μου φαίνεται ότι τον γουστάρει....Φεύγουμε οι τρεις μας και ενω οδηγώ εγώ πίσω γίνεται ο χαμός από χάδια και φιλιά...Πάμε στο χώρο του λιμανιου...Δεν βολεύονται πίσω και βγαίνουν έξω...Αρχίζει την πίπα η δικιά μου και καταλαβαίνω ότι έχει καβλώσει μαζί του ....σε μιά στιγμή βγαζει το φόρεμά της και μένει ολόγυμνη...Της βάζω χέρι και της λέω ότι παντού εδω υπάρχουν κάμερες και συνετίζεται...Με παρακαλάει να πάμε δωμάτιο.....Με τον τύπο πηδιότανε για 3 ώρες..Εχυσε αμέτρητες φορές...Την γάμησε και αυτός από παντού...Εγώ απλά έβλεπα. Αφού εφυγε μου πήρε πίπα και έχυσα....Το πρωί ο τύπος ξαναήρθε για δεύτερο γύρο.....Το ίδιο σκηνικό....να χύνει η δικιά μου ασταμάτητα...Την είχε τρελλάνει....Τελικά με τον φίλο αν και μιλούσαμε πολύ καιρό και μιλούσε και η δικιά μου μαζί του δεν ξαναβρεθήκαμε γιατί ξενέρωσε η δικιά μου που ενω την είχε στην μπριζα δεν εμπαινε στο γαμωαεροπλάνο να έρθει....Κάπως έτσι τελείωσαν και οι περιπέτειές μας Δεν τις έγραψα όλες...εγραψα αυτές που μου έχουν μείνει περισσότερο....καλή συνέχεια μάγκες'
 

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
655
Like
1.602
Πόντοι
206
Ολοι ακάποτα την έχουν χύσει.....Αν υπολογίσετε ότι την εχουν γαμήσει καμμιά 20αρια σε όλη την ζωή της ,παντρεμένοι οι περισσότεροι (τους προτιμούσαμε) είναι ενα καλό ποσοστο ασφάλειας...Ποτέ δεν μας έχει κολλήσει κάποιος κάτι..Πλέον δε δεν τίθεται και θέμα γιατί το κόψαμε το αθλημα
Πώς κ δε την άφησε έγγυο κάποιος?
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
705
Κριτικές
5
Like
2.728
Πόντοι
726

Pistolero7@

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2024
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Αυτό καλύτερα να έπαιρνες και να εχυνες....
Το πρώτο της στριγκακι που έχει από φοιτήτρια και την έχουν πάρει όλοι με αυτό....
Τι δεν θα έδινα να έβλεπα τους πρώην γαμιαδες της να την πηδάνε με αυτό μπροστά μου..
Ενδιαφέρομαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom