Νέα

Άντρες που τους αρέσει να τους γαμάνε τη γυναίκα...(γιατί όχι και με δωράκι...)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bignick14
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 379K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Λάθος κάνεις κι εσύ. Εννοεί κάνα ασημικό , καμιά φοντανιέρα , κανάν αποχυμωτή , τέτοια πράματα που παίζουν στους γάμους.

Λίστα δώρων μην ξεχάσετε να κάντε.
εγο θελο φαγιτα
 

temeteros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
143
Like
8
Πόντοι
1
αυτο που αναφερεις ειναι το cuckolding και ειναι διαδεδομενο κυριως στο εξωτερικο...πρεπει να το διαχωριζεις ομως απο το swinging γιατι εκει μιλαμε για ανταλλαγη ζευγαριων οπου υπαρχει καθαρα δουναι και λαβειν....Στο cuckolding υπαρχει απλως το βιτσιο ενος αντρα να μοιραζεται τη γυναικα του με αλλους αντρες ,να τον ξεφτιλιζουν πολλες φορες κτλ
 

GEORGEG

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
σωστος ο temeteros !!! To cuckold ειναι ακριβως αυτο που περιγραφει δηλαδη οταν ενας αντρας γουσταρει να βλεπει να πηδανε τη γυναικα του ενας ή περισσοτεροι αντρες. Στο εξωτερικο ειναι διαδεδομενο. Το swinging αφορα στην ανταλλαγη συντροφων. Βεβαια υπαρχουν και περιπτωσεις που καποιοι γουσταρουν και swinging kai cuckolding...
 

temeteros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
143
Like
8
Πόντοι
1
σωστος ο temeteros !!! To cuckold ειναι ακριβως αυτο που περιγραφει δηλαδη οταν ενας αντρας γουσταρει να βλεπει να πηδανε τη γυναικα του ενας ή περισσοτεροι αντρες. Στο εξωτερικο ειναι διαδεδομενο. Το swinging αφορα στην ανταλλαγη συντροφων. Βεβαια υπαρχουν και περιπτωσεις που καποιοι γουσταρουν και swinging kai cuckolding...
ναι αυτα τα 2 μπορουν να συνυπαρχουν ...παντως ειναι τελειως διαφορετικα στην πραξη  με την εννοια οτι συνηθως στο cuckolding οι αντρες γουσταρουν ο εραστης της γυναικας τους να ειναι πιο "αντρας " απο αυτους ,να τους ξεφτιλιζουν κ.α. Το swinging ειναι πιο πολυ κοινοκτημοσυνη
 

CrashTest

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.079
Like
8
Πόντοι
16
ναι αυτα τα 2 μπορουν να συνυπαρχουν ...παντως ειναι τελειως διαφορετικα στην πραξη  με την εννοια οτι συνηθως στο cuckolding οι αντρες γουσταρουν ο εραστης της γυναικας τους να ειναι πιο "αντρας " απο αυτους ,να τους ξεφτιλιζουν κ.α. Το swinging ειναι πιο πολυ κοινοκτημοσυνη

:2funny: :2funny: M'αρέσει που δίνουν μια ξενική λέξη σε όλα αυτά και τα κάνουν πιο χάιπ ναουμ.

Εμείς εδώ κάτω αυτούς τους λέμε πεζεβέγκηδες. Το σπορ δε, ονομάζεται πεζεβεγκλίκκι  :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
:2funny: :2funny: M'αρέσει που δίνουν μια ξενική λέξη σε όλα αυτά και τα κάνουν πιο χάιπ ναουμ.

Εμείς εδώ κάτω αυτούς τους λέμε πεζεβέγκηδες. Το σπορ δε, ονομάζεται πεζεβεγκλίκκι  :2funny:

και κατι αλλο δε σημαινει πεζεβενγκης?
 

CrashTest

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.079
Like
8
Πόντοι
16
και κατι αλλο δε σημαινει πεζεβενγκης?

Όχι , στην ουσία είναι ο εν γνώση του κερατάς. Παλιά έλεγαν και αυτον που του γαμούσαν την κόρη, πριν την παντρεψει . Πλέον όλους τους γαμάνε την κόρη , οπότε έμεινε η πρώτη ερμηνία.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Ξεκινάμε λοιπόν τη κουβέντα...

Γνωστός μου, που κινείται στους ευρύτερους νομικούς κύκλους, δήλωνε (και ήταν) swinger. Κάποια στιγμή, που πιάσαμε την κουβέντα σ'αυτό το θέμα πιό σοβαρά, μου αποκάλυψε, ότι επειδή η γυναίκα του ντρεπόταν κατά τη διάρκεια του swinging, (συνήθως έκανε μόνο παιγνίδια με την κυρία του ετέρου ζεύγους), αυτός μετά το lesbian show των κυριών, πήδαγε την κυρία του άλλου ζευγαριού, ενώ η δική του περιοριζόταν σε χάδια ή στοματικό σέξ με τον άλλο κύριο. Έτσι έπαιζε εκ του ασφαλούς.

Κάποια στιγμή, γνώρισαν ένα πολύ αισθησιακό ζευγάρι, του οποίου ο κύριος βρήκε το κουμπί της κυρίας του γνωστού μου, και της άλλαξε τα φώτα στο  :fuck2:!!! Το κρίσιμο σημείο ήταν ότι η γυναίκα του εν λόγω, το ευχαριστήθηκε ιδιαίτερα!!! ;)

Βέβαια, μετά από αυτή την εξέλιξη, μπορώ να σας αποκαλύψω, πόσο είχε στραβώσει ο φίλος μου, που είχε εξελιχθεί έτσι το πράγμα........

Τα ανωτέρω, προς γνώσιν και συμμόρφωσιν για επίδοξους swingers.

Υ.Γ. Προς άρσιν κάθε παρεξήγησης, το ζευγάρι στο οποίο αναφέρομαι δεν είμαστε εγώ και η κυρία μου!
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
967
Κριτικές
39
Like
2.589
Πόντοι
6.745
Σαν Φαντασίωση είναι πολύ καλή και κυρίως σαν μέρος της παρτούζας. θα μ'αρεσε να το κάνω με την κοπέλα μου αλλα δεν ξέρω αν θα γινει πραξει ποτε...
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.120
Πόντοι
216
Η αληθεια ειναι πως πηδαω μια milf αυτη την περιοδο και θελουμε να βαλουμε και μια δευτερη γυναικα αναμεσα μας...
Οποια ενδιαφερεται ας με ενημερωσει...
 

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
67
Πόντοι
1
Ειναι οτι καλήτερο μπορει μου εχει συμβει με ενα που εχει δεσει η χειμεια μας και ξεσκηζη τη γυναικα μου
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Ξέρω ότι αρκετοί ίσως βγουν να κράξουν το θέμα... και κάποιοι να κάνουν χαβαλέ... αλλά γεγονός είναι ότι υπάρχει και τέτοια κατηγορία...
Οπότε σε όποιον δεν αρέσει το θέμα ή έχει όρεξη για πλάκα...να πάει αλλού...

Ζευγάρια swingers και άντρες που τους αρέσει να βλέπουν τη γυναίκα τους να γαμιέται με άλλους... ίσως να θέλουν να το εκμεταλευτούν, περνώντας καλά οι ίδιοι και κερδίζοντας και κάποιο δωράκι... Άντρες επίσης που βαρέθηκαν να πετάνε κατοστάρικα σε επαγγελματίες, μπορεί να βρουν ενδιαφέρων μια τέτοια ερασιτεχνική εμπειρία...

Ξεκινάμε λοιπόν τη κουβέντα... όποιος θέλει μπορεί να βάλει και φωτό από τη γυναίκα του... για να έρθουν σε επικοινωνία οι ενδιαφερόμενοι... ή απλά να πει ότι ανήκει σε αυτή τη κατηγορία για να γίνει η συνεννόηση μέσω pm... Επίσης και άντρες μόνοι που θέλουν τέτοια εμπειρία, μπορούν να γράφουν μήνυμα εδώ για να τους βρίσκουν τα ζευγάρια που δεν θέλουν να διαφημιστούν δημόσια...       

Ψαχνομαι για Swinging.... Aν γουσταρεις στειλε π.μ.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Γνωστός μου, που κινείται στους ευρύτερους νομικούς κύκλους, δήλωνε (και ήταν) swinger. Κάποια στιγμή, που πιάσαμε την κουβέντα σ'αυτό το θέμα πιό σοβαρά, μου αποκάλυψε, ότι επειδή η γυναίκα του ντρεπόταν κατά τη διάρκεια του swinging, (συνήθως έκανε μόνο παιγνίδια με την κυρία του ετέρου ζεύγους), αυτός μετά το lesbian show των κυριών, πήδαγε την κυρία του άλλου ζευγαριού, ενώ η δική του περιοριζόταν σε χάδια ή στοματικό σέξ με τον άλλο κύριο. Έτσι έπαιζε εκ του ασφαλούς.

Κάποια στιγμή, γνώρισαν ένα πολύ αισθησιακό ζευγάρι, του οποίου ο κύριος βρήκε το κουμπί της κυρίας του γνωστού μου, και της άλλαξε τα φώτα στο  :fuck2:!!! Το κρίσιμο σημείο ήταν ότι η γυναίκα του εν λόγω, το ευχαριστήθηκε ιδιαίτερα!!! ;)

Βέβαια, μετά από αυτή την εξέλιξη, μπορώ να σας αποκαλύψω, πόσο είχε στραβώσει ο φίλος μου, που είχε εξελιχθεί έτσι το πράγμα........

Τα ανωτέρω, προς γνώσιν και συμμόρφωσιν για επίδοξους swingers.

Υ.Γ. Προς άρσιν κάθε παρεξήγησης, το ζευγάρι στο οποίο αναφέρομαι δεν είμαστε εγώ και η κυρία μου!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ε αφου το επεδιωκε μονος του το κερατο ας προσεχε προτου κανει την γυναικα του ετσι. :grin: :grin:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
ήθελε να πηδήξει την γυναίκα του άλλου και τελικά πηδήχθηκε η δικιά του ? και που να δεις αν τον χώριζε τον΄φίλο σου για τον άλλον . Ακόμα και να μη χώριζε μετά από 3 μήνες σε ταβέρνα να έρθει αυτός σε κατάσταση ευθυμίας και να θέλει να την ξαναπηδήξει εδώ και τώρα. Επίσης ως αντικείμενο εκβιασμού από εγκληματίες π.χ. δώσε 1000 ευρω γιατί άλλως θα στείλω επιστολή στον πεθερό σου τι κάνεις με την κόρη του που σου έδωσε για γυναίκα.



Κάποια στιγμή, γνώρισαν ένα πολύ αισθησιακό ζευγάρι, του οποίου ο κύριος βρήκε το κουμπί της κυρίας του γνωστού μου, και της άλλαξε τα φώτα στο  :fuck2:!!! Το κρίσιμο σημείο ήταν ότι η γυναίκα του εν λόγω, το ευχαριστήθηκε ιδιαίτερα!!! ;)

Βέβαια, μετά από αυτή την εξέλιξη, μπορώ να σας αποκαλύψω, πόσο είχε στραβώσει ο φίλος μου, που είχε εξελιχθεί έτσι το πράγμα........
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
εγώ είμαι swinger... έχω πολλές εμπειρίες με γκόμενα παλαιότερα... δεν είχα πρόβλημα να τη πηδάνε...γιατί πήδαγα και εγω άλλες... έτσι ειναι το swinging.... και τώρα έχω γκόμενα που μπορώ να κάνω παρτούζες κ.τ.λ... και βέβαια αν κάποιο ζευγάρι ψάχνετε και έχει ωραία γυναίκα χίλιες φορές να δώσω σε αυτούς τα 100 γιατί ξέρω ότι γουστάρουν και αυτοί την παρτούζα και περνάνε καλά... παρά να το δώσω σε ένα μαλακισμένο 20χρονο που θα έρθει να με ξεπετάξει... εγώ προσωπικά και προσφέρω... και ζητάω...

Για δες εδω φιλε .... η κοπελα φαινεται πολυ ομορφη αλλα δεν ξερω το ζευγαρι αν δεχεται συμμετοχη
Τυχαια ειδα την αγγελια ψαχνωντας για κατι αλλο
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom