Νέα

Άντρεα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pezaxa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

leon30

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
206
Like
80
Πόντοι
1
Κανα νεο για την Αντρεα ρε παιδια?
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
125
Like
21.640
Πόντοι
28.900
Κανα νεο για την Αντρεα ρε παιδια?


Δεν υπάρχει περίπτωση προς το παρόν να επιστρέψει. Μένει στην Αθήνα με τον σύζυγό της και την κορούλα τους και δείχνει πολύ ευτυχισμένη. Την βλέπω στο φατσοβιβλιο. Καλά να περνάει,της το εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου.
Και σε μας μένουν οι ωραίες στιγμές που ζήσαμε στα κρεβάτια των studio που εργαζοτανε.

Καλά να περνάς Άντρεα!!!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
Δεν υπάρχει περίπτωση προς το παρόν να επιστρέψει. Μένει στην Αθήνα με τον σύζυγό της και την κορούλα τους και δείχνει πολύ ευτυχισμένη. Την βλέπω στο φατσοβιβλιο. Καλά να περνάει,της το εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου.
Και σε μας μένουν οι ωραίες στιγμές που ζήσαμε στα κρεβάτια των studio που εργαζοτανε.

Καλά να περνάς Άντρεα!!!

Σωστος
 

topays

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2014
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Μήπως κάποιος συναγωνιστής γνωρίζει εάν η Αντρέα έχει επιστρέψει και εργάζεται σε κάποιο μαγαζί?
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
125
Like
21.640
Πόντοι
28.900
Μήπως κάποιος συναγωνιστής γνωρίζει εάν η Αντρέα έχει επιστρέψει και εργάζεται σε κάποιο μαγαζί?
Όχι δεν έχει επιστρέψει και ούτε πρόκειται. Μάλιστα πριν λίγο καιρό γέννησε και το δεύτερο παιδάκι της. Να είναι γερό και να το χαίρεται!!!
 

topays

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2014
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Όχι δεν έχει επιστρέψει και ούτε πρόκειται. Μάλιστα πριν λίγο καιρό γέννησε και το δεύτερο παιδάκι της. Να είναι γερό και να το χαίρεται!!!
OK!! ΤΙς καλύτερες ευχές μου! Να είναι πάντα καλά!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom