Νέα

Aντλιες πεους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

amaru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2019
Μηνύματα
12
Κριτικές
16
Like
637
Πόντοι
990
η μονη χρησιμότητατης αντλιας πεους ειναι αυτη .... Ωραια γαμησια.... :wanker: :fuck2:

Ο μόνη όμως,οντως
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
παιδιά εχω πάει με τύπο που χρησιμοποιούσε τέτοια αντλία...θυμάμαι οτι το καυλί του το έκανε πολυ χοντρό και πολύ ευαίσθητο στο χύσιμο..έχυνε εύκολα..το κακό, απο οτι μου έλεγε χαρακτηριστικά, είναι οτι  "θελει συντήρηση" με το ανάλογο κόστος βέβαια..
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.392
Κριτικές
14
Like
3.357
Πόντοι
4.895
Όταν έλεγε συντήρηση τι εννοούσε....πιο συχνά στην αντλία , πιο συχνά να πηδάει ή κάτι άλλο...
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Όταν έλεγε συντήρηση τι εννοούσε....πιο συχνά στην αντλία , πιο συχνά να πηδάει ή κάτι άλλο...
Nα αλλάζει λάστιχα,λάδια και να κοιτάει τους εκκεντροφόρους μην πηδήξει δόντι!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: GRxx

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.324
Κριτικές
16
Like
13.399
Πόντοι
5.577
παιδιά εχω πάει με τύπο που χρησιμοποιούσε τέτοια αντλία...θυμάμαι οτι το καυλί του το έκανε πολυ χοντρό και πολύ ευαίσθητο στο χύσιμο..έχυνε εύκολα..το κακό, απο οτι μου έλεγε χαρακτηριστικά, είναι οτι  "θελει συντήρηση" με το ανάλογο κόστος βέβαια..

τυπισσα μαρινα cross οι γνωσεις σου μας ειναι πολυτιμες  :headbaning1:
 

Επισκέπτης
Μακη οι γερμανιδες σημερα στην Ακροπολη φορουσαν πολυ προκλητικα σορτσακια που εμπαιναν αναμεσα στα κωλομερια τους, τα διαχωριζαν, και αφηναν το κατω μερος να φαινεται, σαν ντεκολτε.
 

Ταθλι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2019
Μηνύματα
15
Κριτικές
11
Like
304
Πόντοι
290
Αν δε παίξει νυστέρι μη περιμένεις να δεις από ματζουνια, τρόμπες και κρέμες προκοπη
 

chuk

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2011
Μηνύματα
72
Like
6
Πόντοι
0
δεν ξερω για το αν παιζει μεγαλωμα αλλα σιγουρα παιζει ευχαριστηση! μου αρεσει ετσι οπως τον φουσκωνει και πεταγονται οι φλεβες ολες.
δεν ειναι και τιποτα ακριβό οπότε αξίζει το τεστ ντραηβ  :headbaning1: :headbaning1:

www.kinkqueer.gr/en/toys/Toys-Pumps/Toys-Pumps-Penis/9438-red-pleasure-pump-rock-hard.html]https://www.kinkqueer.gr/en/toys/Toys-Pumps/Toys-Pumps-Penis/9438-red-pleasure-pump-rock-hard.html[/url]

καλα τρομπαρισματα να χουμε :2funny: :2funny: :2funny:
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Τυρογαριδάκι τύπε;
Ακόμα μικρότερο ;
Τυπε μπορεις να ξεκινησεις με ενα τετοιο που ειναι για μεχρι 5cm
https://[URL unfurl="true"]www.kinkqueer.gr/3-large_default/penis-head-pump.jpg[/img[/URL]]
Μολις φτασεις τα 5cm προχωρας στην αγορα του επομενου και συνεχιζεις για αλογίσια μεγεθη, εχει και μετρητη
[img]https://[URL unfurl="true"]www.kinkqueer.gr/1456-large_default/menzstuff-redline-pump.jpg[/img[/URL]]

Προσοχη!!! Το προηγουμενο μοντελο ΔΕΝ το πετας! οταν φτασεις στο επομενο σταδιο στην μικρη βαζεις μεσα τα αρχιδια σου και τρομπαρεις ταυτοχρονα και τις δυο για να αποχτησει ομοιομορφο σχημα

:S :S
 

Aaaaztek 84

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
164
Κριτικές
5
Like
449
Πόντοι
281
Χαχαχ σαν τουρμπίνα από φορτηγό είναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom