Νέα

Αντιοχείας 64 (Γέφυρα Βρυούλων), Νέα Φιλαδέλφεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tarasch
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 455
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
Μην περιμένεις να το μάθεις πάντως από αυτόν που έκανε κριτική.
Μίνος η περίπτωση.
ΜΙΝΟΣ οπως λεμε Μινως σε γαμω ριχνονται Μινως σε χαροκοπη???
Η Δεσπο κανει πολεμο με νυφες και με 'γκονια???
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
Η οπως λεμε ρε ΜΙΝΑΡΑ
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
παντος απο μαλακια ειμασται πρωτοι
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Πραγματικα ενυπωσιακο.

Μεχρι να γινει προσωπικη αυτοψια οι πρωτες αποριες  :
Η Λαουρα ειναι η ιδια απο δροσοπουλου 95 ? Το στυλ και ο σωματοτυπος της μοιαζουν αρκετα.Αυτο το συμπερασμα βγαζω βλεποντας τις φωτογραφιες.

Η Σαμπρινα ειναι η ξανθη Τσεχα με το μεγαλο στυθος απο Βριλησοου 55-57, Βουλιαγμενης κλπ ?. Εδω δυστυχως δεν υπαρχουν φωτογραφιες,
Η δευτερη μου απορια περι Σαμπρινας τελικα λυθηκε. ειναι η ιδια κοπελα....

Περιμενουμε τωρα και για την Λαουρα......
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Η δευτερη μου απορια περι Σαμπρινας τελικα λυθηκε. ειναι η ιδια κοπελα....

Περιμενουμε τωρα και για την Λαουρα......
Όχι. Δεν είναι η ίδια Λάουρα. Αυτή εδώ πρέπει να είναι αυτή του Geisha
 

PAC-MAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2009
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Η Σαμπρινα στις φωτογραφιες ειναι η παλια Σαμπρινα?Δεν μπορω να το πιστεψω.Τοσο πολυ εχει αδυνατισει ή ειναι προιον photoshop?
 

brasidas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
95
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
0
υπάρχει πληροφόριση αν η Νταϊάνα δίνει κουλουράκι?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
υπάρχει πληροφόριση αν η Νταϊάνα δίνει κουλουράκι?
εαν ειναι η Νταιανα που δουλευε/ει  στο Αγιου Μελετιου 37, Αθανασιας 3, Φυλης 104, (που απο τις φωτογραφιες αυτο το συμπερασμα βγαζω) στα εκει ιδρυματα δεν εδινε.

Δεν ξερω εαν εδω αλλαζει το ρεπερτοριο......
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Πείτε μαλάκα που ξαναπήγα στην Roxana δικό μου λάθος! Αλλά η τσατσά που ούτε ρέστα δεν είχε να μου δώσει γιατί με έβαλε να κατουρήσω στον νιπτήρα ή την ντουσιέρα? Τουάλετα δεν έχει το "ίδρυμα"????  :think: :think: :think: :think:

Ειλικρινά! Πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό!!!! Καλά βάλατε το τίτλο "Alien Girls".  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Λέγε με παλιόπαιδο, λέγε με αλήτη , μέχρι και ληστή ,....
(αφιερώ- στον πιτσιρί-)

Τι να κάνεις ρε φίλε, όταν κάθε μέρα πρέπει να τσακώνεσαι για τα ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ !

Αλλά ξέρεις τι έπρεπε να της πείς της τσατσόγριας ,...?
-Κάτσε να κατουρήσω τη μοκέτα σε σκυλίσια στάση, γιατί έτσι με βολεύει μια και δεν φτάνω τον νιπτήρα,...
Αστα διάλα πιά !
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Λέγε με παλιόπαιδο, λέγε με αλήτη , μέχρι και ληστή ,....
(αφιερώ- στον πιτσιρί-)

Τι να κάνεις ρε φίλε, όταν κάθε μέρα πρέπει να τσακώνεσαι για τα ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ !

Αλλά ξέρεις τι έπρεπε να της πείς της τσατσόγριας ,...?
-Κάτσε να κατουρήσω τη μοκέτα σε σκυλίσια στάση, γιατί έτσι με βολεύει μια και δεν φτάνω τον νιπτήρα,...
Αστα διάλα πιά !

Μια συμβουλή προς επίδοξους "επισκέπτες" του εν λόγω studio: να έχετε κατουρήσει από το σπίτι!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
νταιανα η' ροξανα να χτυπησω??? τι λενε απο εμφανιση???
 

brasidas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
95
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
0
γραφει για τριτη Κατερίνα και Έφη...
φωτο τιποτα...
ενημερωση τι ειναι τουτα κανεις?
 

BON JOVI

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
αγαπητοι συναγωνιστες καινουριο στουντιο ετοιμαζετε να ανοιξει στη γεφυρα της νεας φιλαδελφειας στη κατηφορα που κατεβαινει για να μπεις στο ρευμα ανοδου ε.ο αθηνων -λαμιας.λεπτομερειες δε γνωριζω. :sunglasses:
Εγώ να πώ ότι έχει ανοίξει το στούντιο. Είναι σε πολύ ευκολο και προσβάσιμο σημείο και καλό πάρκιγκ. Ο χώρος είναι πολύ όμορφος και καθαρός ενώ η τσατσα είανι πολύ εξυπηρετική και ευγενική.Όσο για τα κορίτσια είναι φωτιά!! κορμιά φοβερά και καλές υπηρεσίες...Εγώ πήγα με τη Λαόυρα την οποία και συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!Είναι πολύ ωραίο κορίτσι (μοντέλο διαστάσεις), αλλά κυρίως υπομονετικό...Δεν σε αγχώνει καθόλου. Νομίζεις ότι το κάνεις με το κορίτσι σου....Πολύ καλά...θα ξαμαπάω σίγουρα!!! συνεχίστε τη καλή δουλειά και μη χαλάσετε κατά τη διαδρομή.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227

Απόσπασμα από την κριτική του συνοδοιπόρου Cheyenne για το "ίδρυμα" Αντιοχείας 64

"...Φεύγοντας η υπηρεσία με πολύ ενδιαφέρον με ρώτησε πως πέρασα, ενώ δυο άλλοι συναγωνιστές περίμεναν στο σαλόνι χωρίς τους φίλους μου να με περιμένουν.
Τώρα θα εξηγήσω τον λόγω που εγραψα την προηγουμένη φράση:
Βγαίνοντας έξω είδα τους φίλους ου να περιμένουν στο αυτοκίνητο.
Πάνω στην κουβέντα μου είπαν ΠΩΣ Η ΤΣΑΤΣΑ τους έβγαλε από το studio, ενώ μόνο εγώ είχα περάσει και ότι δεν μπορούν να με περιμένουν στο σαλόνι.
Στην επισήμανση ότι έξω βρέχει, η τσατσα αδιαφόρησε και επέμεινε να βγουν. Πάλι καλά που ήταν και το αυτοκίνητο και δεν έγιναν μούσκεμα.
Δεν ξέρω εάν είναι απόφαση της τσατσας η πολιτική της ιδιοκτησίας του studio, πάντως είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.
Το 5 στη βαθμολογία της υπηρεσίας θα ήταν πολύ χαμηλότερα, επειδή σαν πελάτης δεν έχω παράπονο, όμως η συμπεριφορά της απέναντι στην παρέα μου ήταν άθλια..."


...................................................................................................

Έστω και καθυστερημένα να σχολιάσω πως η τσατσά, γιατί στην συγκεκριμένη περίπτωση περί τσατσάς πρόκειται και όχι για υπηρεσία, ήταν γλυκιά και ευγενική μέχρι να μας "ψήσει" (ούτε τα προγράμματα δεν ήξερε καλά καλά  :uglystupid: ). Αφού μέχρι και νερό και καραμέλες ήθελε να μας προσφέρει. Μόλις ο συναγωνιστής εισήλθε στο δωμάτιο όλα άλλαξαν  >:( ! Μας ρώτησε αν θα περάσουμε και είπαμε θα περιμένουμε τον φίλο μας.Και λέει με έναν πρωτοφανή και αγενή τρόπο να βγούμε έξω γιατί απλά δεν μπορούμε να κάτσουμε μέσα. Όταν δε, της είπα ότι βρέχει πολύ έξω και θα γίνουμε μούσκεμα, με έγραψε κανονικά και είπε απλά δεν πειράζει "δεν βρέχει και τόσο πολύ"  :headbang: :headbang: :headbang: !!! Αν δεν είχαμε αυτοκίνητο θα σου έλεγα αν πειράζει ή όχι να βρέχεσαι και να κρυώνεις όσο είσαι στα ζεστά τσατσά της πλάκας.
Αλλά δεν πειράζει. Εμείς βάλαμε το αυτοκίνητο εκεί μπροστά και περιμέναμε... παρακολουθούσαμε ποιος μπαίνει και βγαίνει και κοιτούσαν σαν να είμασταν στρουμφάκια...  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό, να σε διώχνει έτσι από το studio η τσατσά. Ακόμα και στο Βριλησσού 36 δεν συμπεριφέρονται έτσι!

Υ.Γ.1. Για μένα είναι κρίμα να δουλεύουν κορίτσια άξια όπως η Σαμπρίνα με τέτοιες υπηρεσίες...!

Υ.Γ.2. Τουαλέτα βάλανε για τους πελάτες ή κατουράμε ακόμα στους νιπτήρες και στις ντουσιέρες?  :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom