Νέα

Αντιοχείας 64 (Γέφυρα Βρυούλων), Νέα Φιλαδέλφεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tarasch
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 455
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Καλημέρα η Cindy που εμφανίζεται στο πρόγραμμα έδω και κάμποσο καιρό είναι παλιά καύλα cindy ? Γνωρίζει κανείς ?
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Πολλές σταμάτησαν από εκείνη την αλυσίδα. Αλλά έλεγα μήπως έγινε κάποιο δυνατό come back!!!
 

archer7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα η Cindy που εμφανίζεται στο πρόγραμμα έδω

Καλημέρα η Cindy που εμφανίζεται στο πρόγραμμα έδω και κάμποσο καιρό είναι παλιά καύλα cindy ? Γνωρίζει κανείς ?
Αν κρίνω απ την φωτογραφία αυτή είναι σίγουρα
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Αν κρίνω απ την φωτογραφία αυτή είναι σίγουρα
Άλλοι είπαν ότι δεν είναι αυτη και ότι την βάζουν έτσι για να τραβάει κόσμο και όταν πας είναι άλλη !!! Τα φώτα σας παρακαλώ!!!
 

Alverto

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2021
Μηνύματα
481
Κριτικές
27
Like
1.891
Πόντοι
2.471
Άλλοι είπαν ότι δεν είναι αυτη και ότι την βάζουν έτσι για να τραβάει κόσμο και όταν πας είναι άλλη !!! Τα φώτα σας παρακαλώ!!!
Ένα είναι το σίγουρο.Οτι πρέπει να πάμε από εκεί και να μην βασιζόμαστε σε φωτογραφίες
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
477
Κριτικές
284
Like
4.488
Πόντοι
10.751
Καλημέρα η Cindy που εμφανίζεται στο πρόγραμμα έδω και κάμποσο καιρό είναι παλιά καύλα cindy ? Γνωρίζει κανείς ?

Απ'οτι ειδα ειναι η παλια Cindy με το καινουριο σωμα... Εχει γεμισει η κοπελα δυστυχως οποτε δεν περασα να δω αν το σερβις παραμενει στα ιδια ψηλα επιπεδα.
 

archer7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Απ'οτι ειδα ειναι η παλια Cindy με το καινουριο σωμα... Εχει γεμισει η κοπελα δυστυχως οποτε δεν περασα να δω αν το σερβις παραμενει στα ιδια ψηλα επιπεδα.
Για την Αγκαθα καμία γνώμη; Τι λέει από εμφάνιση; Οι φωτογραφίες του σαιτ δεν λένε πολλά
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
477
Κριτικές
284
Like
4.488
Πόντοι
10.751
Για την Αγκαθα καμία γνώμη; Τι λέει από εμφάνιση; Οι φωτογραφίες του σαιτ δεν λένε πολλά
Η Αγκάθα ειναι μιλφ προσεγμένο σε κορμί, με προγραμμα οχι τετοιο οπως θα επρεπε για μιλφ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lavro

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
432
Κριτικές
9
Like
2.434
Πόντοι
481
Αυριο λεω να δοκιμασω Λεϊλα το μεσημερακι.Εχεις κανεις εμπειρια;Δουλευει και καποια Jenny επισης λεει το το προγραμμα...
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
40
Like
5.991
Πόντοι
2.846
Το συγκεκριμενο μαγαζι εχει φολες τουλαχιστον σε εμφανιση διοτι με αυτες ποτε δεν περναω και μαλιστα ψευτικες φωτογραφειες κ α ρ γ α.
Εχω επισκευτει το μαγαζι αρκετες φορες αλλα ποτε μα ποτε δεν ειδα κοπελες που εχουν στις φωτο.
Σκατομαγαζο σκατοτσατσαδες και ουτε για το μπουτσι δεν ειναι.
μια καινουργια και καλα η βικτωρεια που δεν ειναι η ιδια αλλα καποια αλλη κοπελα που εδω ομως δεν ειναι μπαζο ενω οι υπολοιπες χοντρες σκιαχτρα
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
40
Like
5.991
Πόντοι
2.846
προσπαθω ματαια να ανεβασω κριτικη για το στουντιο διοτι σημερα αξιζε τα παντα αλλα η κριτικη ποτέ δεν ανεβαινει οποτε τα γραφω εδω.

Το τελος της βολτας μου σημερα αλλα και η αρχη ηταν στο στουντιο Allien.
Αξιο αναφορας οσο δε παει.Παρολο που εχω γραψει και δικαιως ασχημες κριτικες για το εν λογο στουντιο σημερα με αποζημιωσε με το παραπανω.
Ονομα κοπελας LEYLA.
Κορμι κορμαρα πραγματικου μοντελου εσωρουχων και λιγα λεω.Θα προσπαθησω να τη δειξω μεσα απο τον γραπτο μου λογο οσο μπορεσω χωρις καμια υπερβολη.
Ψηλη κοπελα μελαχρινη οχι πολυ ομως αλλα οσο πρεπει δηλαδη οχι ηλιοκαμμενη.
Ποδαρες ολοισιες με γαμπες αβαν γκαρντ ατελειωτες και πανεμορφα πατουσακια για τους λατρεις.
Βυζια τοσο οσο να χωραει στο χερι σου και σχημα δακρυ το απολυτο σχημα.Ρογες που στις δινει να γλυψεις και μετα περαγονται.
Σωματοδομη σφιχτη στην οψη αλλα μαλακια οσο πρεπει να εχει μια γυναικα.Απαλο δερματακι λειο προσεγμενο.Πρεπει να αφιερωνει πολλες μα πολλες ωρες στην εμφανιση της και το κορμι της.
Κωλος χαρμα οφθαλμον μοντελου κωλος στημενος στη θεση του καλοσχηματισμενος ουτε τσουπωτος και ουτε κυταριτιδες κτλ.Μιλαμε για το ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΟΡΜΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΟΥ.
Προσωπο Κ Α Υ Λ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.
Στα του αγωνα περασα παρα μα παρα πολυ ομορφα.Η Λευλα κανει πολλα προκαταρκτικα ωστε να σε καυλωσει με γλειψιματα με χαδια σε ολο το σωμα σου με φιλια οχι στομα .Χαιδευεται πανω στο καυλι σου με λιγα λογια οταν θα σου φορεσει το σκουφι θα εισαι τεντα ρεντα.Σε ολες τις στασεις που καναμε ( 4 ) σημετειχε σαν να ημουνα το αγορι της το ζουσε ρε παιδακι μου η κοπελα.Δεν ακουσα οχι μη κτλ.
ΜΙΑ ΜΟΥΝΑΡΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΓΑΜΑΣ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ.
 
Εγγρ.
5 Δεκ 2023
Μηνύματα
8
Like
28
Πόντοι
0
προσπαθω ματαια να ανεβασω κριτικη για το στουντιο διοτι σημερα αξιζε τα παντα αλλα η κριτικη ποτέ δεν ανεβαινει οποτε τα γραφω εδω.

Το τελος της βολτας μου σημερα αλλα και η αρχη ηταν στο στουντιο Allien.
Αξιο αναφορας οσο δε παει.Παρολο που εχω γραψει και δικαιως ασχημες κριτικες για το εν λογο στουντιο σημερα με αποζημιωσε με το παραπανω.
Ονομα κοπελας LEYLA.
Κορμι κορμαρα πραγματικου μοντελου εσωρουχων και λιγα λεω.Θα προσπαθησω να τη δειξω μεσα απο τον γραπτο μου λογο οσο μπορεσω χωρις καμια υπερβολη.
Ψηλη κοπελα μελαχρινη οχι πολυ ομως αλλα οσο πρεπει δηλαδη οχι ηλιοκαμμενη.
Ποδαρες ολοισιες με γαμπες αβαν γκαρντ ατελειωτες και πανεμορφα πατουσακια για τους λατρεις.
Βυζια τοσο οσο να χωραει στο χερι σου και σχημα δακρυ το απολυτο σχημα.Ρογες που στις δινει να γλυψεις και μετα περαγονται.
Σωματοδομη σφιχτη στην οψη αλλα μαλακια οσο πρεπει να εχει μια γυναικα.Απαλο δερματακι λειο προσεγμενο.Πρεπει να αφιερωνει πολλες μα πολλες ωρες στην εμφανιση της και το κορμι της.
Κωλος χαρμα οφθαλμον μοντελου κωλος στημενος στη θεση του καλοσχηματισμενος ουτε τσουπωτος και ουτε κυταριτιδες κτλ.Μιλαμε για το ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΟΡΜΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΟΥ.
Προσωπο Κ Α Υ Λ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.
Στα του αγωνα περασα παρα μα παρα πολυ ομορφα.Η Λευλα κανει πολλα προκαταρκτικα ωστε να σε καυλωσει με γλειψιματα με χαδια σε ολο το σωμα σου με φιλια οχι στομα .Χαιδευεται πανω στο καυλι σου με λιγα λογια οταν θα σου φορεσει το σκουφι θα εισαι τεντα ρεντα.Σε ολες τις στασεις που καναμε ( 4 ) σημετειχε σαν να ημουνα το αγορι της το ζουσε ρε παιδακι μου η κοπελα.Δεν ακουσα οχι μη κτλ.
ΜΙΑ ΜΟΥΝΑΡΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΓΑΜΑΣ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ.
ετσι οπως τα λες φιλε μου. μοντελο .και νιωθεις ανετα μαζι της
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
40
Like
5.991
Πόντοι
2.846
ετσι οπως τα λες φιλε μου. μοντελο .και νιωθεις ανετα μαζι της
βεβαια ειναι παλια κριτικη και πλεον δεν ξερω τι και πως ειναι ουτε χαρακτηρα συμπεριφορα γιατι ολα αυτα αλλαζουν πολυ ευκολα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom