Νέα

Αντίδραση της γυναίκας σε μια πολύ μεγάλη πούτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bellylove
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 600
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

IvanTheGreat

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
18 Μαΐ 2019
Μηνύματα
68
Κριτικές
107
Like
5.682
Πόντοι
24.130

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
16
Like
1.734
Πόντοι
3.425
με λιγα λογια αν η γυναικα γκομενα σας σας παιρνει συνεχεια τσιμπουκι και προτιμάει το τσιμπουκι απο το σεξ,υπαρχει φοβος να μην ευχαριστιεται με το πεος σας ειτε λογο μεγέθους ειτε λογο τεχνικης η διαρκειας.

Ωχ, πάω να το συζητήσω με τη γυναίκα μου. Απαιτώ εξηγήσεις!

Π
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Ωχ, πάω να το συζητήσω με τη γυναίκα μου. Απαιτώ εξηγήσεις!

Π
χχχαχααχ πήγαινε πήγαινε, αλλά πρόσεξε μην σου ξεφύγει και της πεις ποιός και κυρίως απο που σου το είπε αυτό.
 

Bully954

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2019
Μηνύματα
12
Κριτικές
10
Like
329
Πόντοι
290
Οι γυναίκες που θα έπρεπε να μιλάνε εδώ,μουγκα.
Σίγουρα το κοιτάνε,με όσες το έχω συζητήσει καμία δε το έχει αρνηθεί,απλά μερικές προτιμούν το χοντρό,απτό μακρύ.
 

cocksucker81

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
Για τις γυναίκες δεν ξέρω, αλλά εμένα με τρελαίνει μια πολύ μεγάλη. Η δικιά μου είναι νορμάλ 16εκ και τουλαχιστον απο γυναίκες δεν είχα παράπονο. ;)
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Είναι ανάλογα τις γυναίκες
Εγώ που έχω μεγάλο εργαλείο, κάποιες κάθονται και τρελαίνονται και κάποιες με το που το βλέπουν την "κάνουν" και σου το λένε ότι δεν θα ξεσκιστω με αυτό το πράγμα!
Οπότε είναι καθαρά και μόνο ανάλογα την παρτενέρ που έχεις
Επίσης από κωλο είναι πολύ δύσκολο να ξέρετε.  Πρέπει να έχεις καμία ξεσκισμενη αλλιώς δεν μπαίνεις με τίποτα.  Και λόγω μεγέθους δεν μπορείς να το ζοριζεις και πολύ γιατί χάνεις πιο εύκολα την στύση σου από τα μικρότερα.
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Βεβαια αν προσεξει κανεις ημερομηνιες, για να βαλει 13 posts απο ξεκωλιαρες γερμανιδες, εφτασε πισω στο 2005. Οποτε σιγουρα υπαρχουν αυτες οι πηγαδομουνες αλλα μπορει και να μην ειναι ο κανονας ή οι περισσοτερες.
Σωστά . Για να λέμε την αλήθεια οι αφροασιάτες είναι πολίτες β κατηγορίας σε αυτές τις χώρες. Δεν θα τους κοιτάξει καμιά γυναίκα επιπέδου.
Το σενάριο ότι η καθώς πρέπει γερμανίδα στα κρυφά γαμιέται με μαύρους και κερατώνει τον επιτυχημένο κουστουμάτο άντρα της με το μισό Σουδάν υπάρχει στις τσόντες. Η πραγματικότητα είναι διαφορετική
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
Είναι ανάλογα τις γυναίκες
Εγώ που έχω μεγάλο εργαλείο, κάποιες κάθονται και τρελαίνονται και κάποιες με το που το βλέπουν την "κάνουν" και σου το λένε ότι δεν θα ξεσκιστω με αυτό το πράγμα!
αυτη η προτιμηση τους εχει σχεση με το υψος τους;
εχω την εντυπωση οτι μια ψηλη θελει οποσδηποτε ενα μεγαλο πεος για να ευχαριστηθει.
ψηλη εννοω απο 170-175 και ανω
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
230
Πόντοι
86
αυτη η προτιμηση τους εχει σχεση με το υψος τους;
εχω την εντυπωση οτι μια ψηλη θελει οποσδηποτε ενα μεγαλο πεος για να ευχαριστηθει.
ψηλη εννοω απο 170-175 και ανω

Μπα τυπε
Κοντοπουτανα μου τον επαιρναν συνεχεια και αλογες τα φτυνουν στο παρατεταμενο γαμησι και λενε οτι πονανε
 

gundick

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
17
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
0
ενα βλεμμα ολο αγωνια στην αρχη,μετα ενα χαμογελο απο τα βαθη της καρδιας και στη συνεχεια μετανοια στον πουτσο με αγκομαχητα
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Δεν υπάρχει και κανένας μικροτσούτσουνος σε ολόκληρο φόρουμ να μας πει την γνώμη ρε γμτ!!!
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
Δεν υπάρχει και κανένας μικροτσούτσουνος σε ολόκληρο φόρουμ να μας πει την γνώμη ρε γμτ!!!

εγω ειμαι μικροτσουτσουνος!


μια φορα γαμουσα μια καριολα.
με ρωτα το εβαλες αμαμητε;
ναι της λεω.
αχ πως ποναω! απαντα............
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.571
Like
2.884
Πόντοι
506
τι να κανουμε, το μεγεθος παιζει ρολο

εμας δηλαδη γιατι μας αρεσουν νατουραλ μασταρια
και δεν προτιμουμε γυναικες με αγοριστικα σωματα και στηθος πλακα A Cup....?

United States, D-Cup
(1.65/59kg) Natural Tits 75D

France, F-Cup
(1.70/57kg) Natural Tits 85F

United States, E-Cup
(1.63/50kg) Natural Tits 70E
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
919
Κριτικές
6
Like
1.178
Πόντοι
366
Λευκες που πηδιουνται με αραπηδες υπαρχουν πολλες. Λευκες που πηδιουνται με κινεζους, σχεδον καμια.

Μου έχει πει γκόμενα που σαν πρώτο κριτήριο είχε το μέγεθος κ την πηδούσα 2χρ, ότι πήγε με αραπη ποδοσφαιριστη κ ήταν γαριδακης.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.571
Like
2.884
Πόντοι
506
ελα μια στα γρηγορα, γερμανιδες part II

Der größte und der kleinste Schwanz, den ihr je hattet

Το μεγαλύτερο και το μικρότερο πέος που είχατε μέχρι τώρα



[size=8pt]*******ry13 Frau
134 Beiträge
Mein kleinster..so ca. 8-10cm...ging gar ned..nix gespürt und ständig rausgerutscht
hatte mal einen, der noch kleiner war..allerdings kein GV..kurz angeblasen, aber dann die lust verloren...wenn ich kleinigkeiten lutschen will, nehm ich ein bonbon

mein größter ca. 22cm..war schon grenzwertig, grade beim doggy...

ideal sind für mich so 19-20 cm...aber alles ab 16 geht auch

drunter...nee..brauch ich nimma

sorry..aber is so[/size]

O μικρότερος που είχα ήταν περίπου 8-10cm….ήταν πολύ άσχημη εμπειρία… δεν ένιωθα τίποτα και συνέχεια γλίστραγε έξω.

Μια φορά έτυχα σε έναν που τον είχε ακόμα πιο μικρό... δεν κάναμε σεξ, τον πίπωσα για λίγο, όμως μου έφυγε αμέσως η όρεξη... Άμα θέλω να γλείψω κάτι μικρό, βάζω καραμέλα και όχι πούτσα στο στόμα μου

Ο μεγαλύτερος μέχρι τώρα τον είχε 22cm... ήταν οριακό όσον αφορά τον πόνο, ειδικά στο doggy

Ιδανικό μέγεθος πιστεύω είναι 19-20cm... όμως οτιδήποτε από 16cm και περισσότερο είναι οκ

Λιγότερο από 16cm....μπααααα, ας το, δεν μου ξαναχρειάζεται τέτοια εμπειρία

Λυπάμαι, όμως έτσι είναι



[size=8pt]Ich gucke schon mal auf die Hose, was sich da so wölbt. Wenn ich gar nichts sehe, dann bin ich schon etwas skeptisch...oder wenn Männer so ganz eng die Beine übereinander schlagen.[/size]

Κοιτάζω καμιά φορά το παντελόνι τους για να δώ αν προεξέχει κάτι. Αν δεν βλέπω να διαγράφεται τίποτα τότε αυτό με κάνει αρκετά σκεπτική... επίσης με παραξενεύει όταν βλέπω άντρες να κάθονται σταυροπόδι.


[size=8pt]Mit dem kleinsten (13x2) war ich zehn Jahre verheiratet.
Nach der Scheidung und einigen "netten Begegnungen" war mir klar was mir gefehlt hat. 
Einer war dabei mit 22x6.... supermegaextremgenial.
Aber ich gebe mich auch mit weniger zufrieden. 
Also von 18 bis 22 ist alles gut, nur zu stängelig darf er nicht sein.[/size]

Με τον μικρότερο (13cm) ήμουν δέκα χρόνια παντρεμένη.
Μετά το διαζύγιο και ορισμένες "βαθύτερες γνωριμίες" κατάλαβα αμέσως τι μου έλειπε όλα αυτά τα χρόνια.
Ένας από τους άντρες που γνώρισα τον είχε 22x6.... Υπερτιτανοτεράστια καύλα!
Όμως εκτιμώ και μικρότερα εργαλεία.
Δηλαδή από 18 μέχρι 22cm είναι κομπλέ, αρκεί να μην είναι πολύ λεπτά.



[size=8pt]Geschätzte 12 cm...gingen absolut nicht.
Und über 20cm waren traumhaft!
Um so größer.... desto besser![/size]

Ο μικρότερος τον είχε περίπου 12cm.... δεν παλευονταν με τίποτα η κατάσταση.
Το ρεκόρ μου είναι 20cm και ήταν πανέμορφα!
Όσο πιο μεγάλο.... τόσο πιο καλό!



[size=8pt]Ich hatte auch so ein Date.
Ein Mann mit einem Penis von der Größe eines kleinen Fingers. Er hatte sich noch mit Toilettenpapier "aufgepolstert". Das war dann beim Fummeln und Ausziehen nur noch peinlich und ich hatte sofort keine Lust mehr. Wobei ich im nachhinein überlege ob es dir Größe des Penis war oder das Toilettenpapier.

Der längster Penis, mit dem ich Sex hatte war 25 cm. Er war sehr dünn
und es hat mir wenig Spaß gemacht.

Die Idealmaße für mich: 18-20 x 6cm.[/size]

Είχα και εγώ ένα τέτοιο ραντεβού.
Η πούτσα του άντρα που συνάντησα είχε το μέγεθος από το μικρό δάχτυλο του χεριού μου. Και σαν να μην έφτανε αυτό, είχε βάλει και τυλιγμένο χαρτί υγείας μέσα στο εσώρουχο για να δείχνει "φουσκωμένο" το παντελόνι. Όταν αρχίσαμε τα προκαταρκτικά το κατάλαβα και μόλις γδυθήκαμε η όλη φάση ήταν εντελώς γελοία και έχασα αμέσως κάθε διάθεση. Τώρα που το ξανασκέφτομαι, δε μπορώ να πώ αν ήταν πιο αστείο το μέγεθος του πέους ή το χαρτί υγείας που είχε τοποθετημένο στο μπροστινό μέρος του βρακιού.

Το μεγαλύτερο πέος με το οποίο έκανα σεξ ήταν 25cm. Ήταν πολύ λεπτό και δεν μου άρεσε το γαμήσι.
Το ιδανικό μέγεθος για μένα είναι: 18 - 20x6cm
   

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom