Νέα

Άνοιξε άνοιξε άνοιξε νέο «σπίτι» στην Πάτρα (Γλαύκου 118)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis333
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 218
  • Εμφανίσεις 73K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.516
Κριτικές
4
Like
1.765
Πόντοι
266
ρε σεις τι πάτε και δύνεται 35ε για ένα μαμιση, την έχουν δει μονοπώλιο και ζητάνε ότι θέλουν, άκου 35ε, και έβγαινε η ιδιοκτήτρια και κλεγώταν στα τοπικά κανάλια και έλεγε δεν βγαίνω έχει πέσει η δουλειά κ.α. και ζητά τον 35ε, ρε σεις με 35 πας με ένα φίλο σου η την κοπελιά σου στα Βραχνέϊκα και τρως του σκασμού.
 

ev-angel

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
μπαινεις μεσα δηλαδη lamxan στο χωρο του prosexeto?ή συνεχιζεις ευθεια τον δρομο?ξερουμε τι ωρες ειναι ανοικτο το εν λογώ?
 

XNIKO

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
0
μπαινεις μεσα στο χωρο του προσεχετο και ειναι 2 σπιτια το ενα το προσεχετο μπροστα και ακριβως πισω του το αλλο που λεει στουντιο ωρες δεν ξερω καλα απλα οτι κλεινει στις 12 το βραδυ επειδη καποιος ρωτησε για το αν ειναι ωραια κ.λ.π το γκομενακι φοβερο μουνι υπηρεσιες ετσι και ετσι τσιμπουκι του βαζω 10 για την ιζαμπελα μιλαμε παντα. προσοπικα εγω δυσκολα θα ξαναπαω το ξαναλεω ειναι πολλα ρε πουστη μου τα 35 για 5 λεπτα υποθεση τωρα ο καθενας κρινειαπο μονος του. επισης παλι απο δικια μου εμπειρια παλαιοτερη ναι μεν στο προσεχετο δεν προκειται να ξαναμπω οι κοπελες εκει δεν τιμανε καθολου τα λεφτα που τους δινεις σε σχεση με το στουντιο παντως πολυ καλυτερες υπηρεσιες συγκρινω αυτα μεταξυ τους και μονο μην παρεξηγηθουμε.
 

XNIKO

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
0
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΜΠΕΡΔΕΥΕΣΤΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕΤΟ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 2 ΣΠΙΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΧΩΡΟ ΑΛΛΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 30 ΕΥΡΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕΤΟ ΕΙΝΑΙ ΓΛΑΥΚΟΥ 118 ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΓΛΑΥΚΟΥ 120 ΟΚ?
 

lamxan

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
ρε σεις τι πάτε και δύνεται 35ε για ένα μαμιση, την έχουν δει μονοπώλιο και ζητάνε ότι θέλουν, άκου 35ε, και έβγαινε η ιδιοκτήτρια και κλεγώταν στα τοπικά κανάλια και έλεγε δεν βγαίνω έχει πέσει η δουλειά κ.α. και ζητά τον 35ε, ρε σεις με 35 πας με ένα φίλο σου η την κοπελιά σου στα Βραχνέϊκα και τρως του σκασμού.

Σιγά μην πεσει η δουλειά στα 'μαγαζιά΄αυτά μόνο ανεβαίνει :knockinb:
 

strikal

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Η καλύτερη για εμένα ήταν η Ellena  από Ρουμανία όχι ότι ήταν το κορμί αλλά ότι έκανε το έδειχνε χωρίς να υποκρίνεται.
Τον μήνα που μας πέρασε έλειπε για διακοπές,
Μια ψηλή μελαχρινή δεν ξέρω πως την λένε είναι λίγο απότομη και θέλει να φύγει μετά από λίγο δουλεύει ακόμη νομίζω , τις Alma- Βίκυ δεν τις έχω δει .
Σπάζομαι γιατί από την κορυφή πας στον πάτο ξαφνικά και λες δεν ξανάπαω.
Το μικρό που έχει έρθει τώρα τελευταία  όπως είπα και πριν είναι λες και δεν ξέρει τι να κάνει, ίσως είναι ακόμη στην αρχή αλλά …. .   

θα το ρισκαρω... ξερετε το μικρο τι ωρες δουλευει συνηθως...
 

lamxan

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα είδα την Ισαβέλλα . Στην αρχή νόμισα ότι είναι απλά στριμμένη περίεργη :tickedoff: και δεν ξέρω τι άλλο να πω αλλά στην πορεία  εξελίχτηκε σε πολύ κα…. α :pipa2:.
Πολύ καλή και παιχνιδιάρα  τα κάνει όλα και τα καταλαβαίνει. Μου άρεσε θα την ξαναπάρω ….
Φοβερή κολάρα :kissass: και πολύ ωραίο στήθος :tits: λίγο κοντούλα αλλά δεν πειράζει.
 

ev-angel

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
lamxan μας δινεις θαρρος ρε φιλε..κ γω το σκεφτομαι..αλλα σκεφτομαι να δς και τι παιζει στο 120..διπλα..προλαβες να ριξεις καμια ματια?ειναι καλη η κοπελα?δωσε μια περιγραφη αν την εχεισ δει..ή οποιος αλλος συναγωνιστης εχει δει τιν ''ομορφια'' της..
 

GIANNIS88

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2008
Μηνύματα
20
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Στον 120 ειναι μονίμως η Μόνικα.(μιλάω για απόγευμα και μετά)
Πρώτη φορά την  γα...... στα σπιτάκια στην Όθωνος-Αμαλίας (το δεύτερο)
Είναι πολύ καλή. Όμορφια και κορμάρα.
Συνολικά την γα.... αρκετές φορές γιατί μου αρέσει. Δεν βαριέσαι μαζι της.
Και από συζητήσεις που είχαμε πρέπει να είναι  και  ψυχούλα .
 

lamxan

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά το δεύτερο σπίτι μήπως είναι της παλιάς Ελένης ,θυμάμαι :think: ότι μου έλεγε ότι το ετοίμαζε δίπλα σε ένα άλλο σπίτι.
Ο χώρος  GIANNIS88 πως είναι σε σχέση με το δίπλα?
 

rockstar

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
203
Κριτικές
36
Like
9
Πόντοι
11
Το σπίτι που είναι μετά από το proSEXeto το έχει φτιάξει η γνωστή από τα παλιά Ελένη , η οποία έχει πλεον αποσυρθεί από το επάγγελμα … Όσες φορές έχω πάει δεν έχω δει κάποια αξιόλογη περίπτωση …  :headbang: :headbang:
 

hardsakis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
γεια χαρα συναδελφοι  ... μιπος εχετε πληροφοριες  για πατρα εκτος απο το σπιτι στον γλαυκο?  τηλεφωνα ? οποιος ξερει θα μου εκανε μεγαλη χαρη ... ευχαριστω
 

lamxan

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Μετά την τελευταία μου επίσκεψη στο συγκεκριμένο σπίτι , στο πρώτο κατά σειρά απλά θα πω ότι δεν ξανά πάω , πρώτη φορά μου συνέβη κάτι τέτοιο και αν με ξανά δουν να μου το γράψουν .
 

lamxan

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Έχεις ακούσει που λένε με άφησε με το πουλί στο χέρι >:(..... και να έλεγα οτι δεν τα είχα σκάσει κανονικά ,οχι μια αλλά αρκετές φορές :headbang:.
Απλά δεν ξανά πάω και τελειώνει το θέμα.
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.516
Κριτικές
4
Like
1.765
Πόντοι
266
Έχεις ακούσει που λένε με άφησε με το πουλί στο χέρι >:(..... και να έλεγα οτι δεν τα είχα σκάσει κανονικά ,οχι μια αλλά αρκετές φορές :headbang:.
Απλά δεν ξανά πάω και τελειώνει το θέμα.
δώσε λεπτομέρειες και άσε τα μισόλογα
 

lamxan

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Τι λεπτομέρειες :huh: , με αφησε με το πουλί στο χέρι και την έκανε λογο χρόνου, Θα με δεί ξανά του χρόνου.
Τα .00 ευρώ όμως τα πηρε κανονικά.
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Τελικά, η Ελένη έχει αποσυρθεί οριστικά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom