Νέα

Άνοιξε άνοιξε άνοιξε νέο «σπίτι» στην Πάτρα (Γλαύκου 118)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis333
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 218
  • Εμφανίσεις 73K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.586
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.160
Πόντοι
14.565
Τα thread συγχωνεύτηκαν. Επίσης θυμίζω ότι το σπίτι έχει μπει στον κατάλογο.
 

veos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
3 στη Γλαύκου .......!!!!!!!
μα που ζω?≠

που ειναι διπλα στο παλιό?  για πειτε μην ντρεπεστε
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
πολυ καλο το νεο!! τιμες? βαρδιες?
 

rockstar

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
203
Κριτικές
36
Like
9
Πόντοι
11
Οιτιμές αρχίζουν απο 35€ το απλό και φτάνουν μέχρι 100€ και τα προγράμματα ανάλογα με την κοπέλλα που δουλεύει. Πάντως η ξανθιά η οποία είναι δυνατό κορμί, απο υπηρεσίες δεν λέει τίποτα...
 

Επισκέπτης
Επισκευτηκα τη Γλαυκου χτες μ' ενα φιλο. Μπηκαμε πρωτα στο 108. Λοιπον πιτσιρικα Γερμανιδα, κοντη αδυνατη με μικρα βυζακια. Αν και δεν ειναι του στυλ, προτειμω νταρτανες, την τιμησα. 35 ευρω, τσιμπουκι με καποτα και 2 στασεις. Πολυ σφιχτο μουνι παρολη την κρεμα που ειχε βαλει. Θα την ξανα τιμησω.
 

coral

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
4
Πόντοι
6
Το Ράδιο Πάτρα έχει διαφήμιση για "χαλάρωση κλπ" στην Γλαύκου, χωρίς να αναφέρει τι είδους μαγαζί παρέχει τη χαλάρωση!! Έδινε διεύθυνση και νομίζω και τηλέφωνο. Το άκουγα χθες στο ραδιόφωνο του αυτοκινήτου περνώντας από Πάτρα. 
 

ITALIAN21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Προχθες επισκεψη στο 2 σπιτακι στη Γλαυκου...πηρα το απλο προγραμματακι λογω μεγαλης καυλας και δε θα επιαναν τοπο τα ευρουδακια...ωραιο μελαχρινο μωρο,με ςραιο ντυσιματακι καυλιαρικο,ωραιο βαθυ τσιμπουκακι με γλειψιματακι στις μπαλες και μετα με καβαλαει και κοπανιεται επανω στο π... μου!!δε αντεξα και πολυ και κατεθεσα.ξαναπηγαινα χαλαρα...στο 1 σπιτακι γινοταν πανικος και δε περασα καθολου..
 

nikgt2003

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Μπορει σας παρακαλω να μου πει καποιος πως θα πάω εκεί. Κατεβαίνω στην Πάτρα για δουλειές και έχω προσπαθήσει δυο φορές αλλά γίνονται κάτι εργα και εχω χαθεί.

Πάω απο τον δρόμο που παιρνάει απο το πρακτικερ μπροστα και μετα στριβω αριστερα και εκει είναι τα εργα και αστα να πανε.

Ευχαριστώ πολύ.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Μπορει σας παρακαλω να μου πει καποιος πως θα πάω εκεί. Κατεβαίνω στην Πάτρα για δουλειές και έχω προσπαθήσει δυο φορές αλλά γίνονται κάτι εργα και εχω χαθεί.

Πάω απο τον δρόμο που παιρνάει απο το πρακτικερ μπροστα και μετα στριβω αριστερα και εκει είναι τα εργα και αστα να πανε.

Ευχαριστώ πολύ.

Τσέκαρε το site του σπιτιού στην προηγούμενη σελίδα και δες το χάρτη που υπάρχει.
 

nikgt2003

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ φίλε αλλα το έχω κάνει άπειρες φορές και μιας και δεν είμαι απο την πάτρα δεν μπορώ να το βρω με τίποτα.

Μπορει καποιος να μοθ δώσει ένα λίνκ στον ploigos.gr
 

nikgt2003

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ παρα πολύ. Τωρα νομίζω ότι επιτέλους θα το βρω.

Ευχαριστώ και πάλι
 

terminator

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
150
Πόντοι
1
καλησπερα παιδια. Ξερετε τι παιζει τωρα Γλαυκου? Ειναι κανα γερμανακι ξανθο?
 

ilias84

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
11
Like
46
Πόντοι
10
καλησπερα παιδια. Ξερετε τι παιζει τωρα Γλαυκου? Ειναι κανα γερμανακι ξανθο?

την ειχα πετυχει πριν κανα 2 βδομαδες που πηγα, πολυ καλο :)

Να κανω και εγω μια ερωτηση

Ακριβως διπλα απο το prosexeto ειναι ενα σπιτι με κατι περιεργα φωτακια, ειναι και αυτο μπουρδελακι>??
Αν ναι τι παιζει?
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
την ειχα πετυχει πριν κανα 2 βδομαδες που πηγα, πολυ καλο :)

Να κανω και εγω μια ερωτηση

Ακριβως διπλα απο το prosexeto ειναι ενα σπιτι με κατι περιεργα φωτακια, ειναι και αυτο μπουρδελακι>??
Αν ναι τι παιζει?
το διπλα ειναι ερημη φιλε...
μια χοντρουλα παιζει. 30ε παει εκει κ ειναι που ωραιος χωρος... αργοτερα ειπε θα φερει κ αλλη μια...
 

pamegera

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Kaλησπερα παιδια,υπαρχει κανενας προσφατος επισκεπτης στην Γλαυκου,για να μασς χαρισει τις πολυτιμες πληροφοριες του??  ;)
 

megatroll

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα στο σπίτι στον Γλάυκο. (το πρώτο όπως μπαίνεις).
Το όνομα της κοπέλας δεν το συγκράτησα δυστυχώς , είχε όμως τρομερό σώμα,  όμορφο πρόσωπο και κοντό μαύρο μαλλί. Πολύ καλή.

Το πρόγραμμα (αν το θυμάμαι καλά ) είναι 35 κανονικό , 50 μασάζ , 70 για 69 και 80 για ελεύθερο στοματικό. Πήρα το τελευταίο (και όποιος θέλει να μου κάνει διάλεξη να πάει να γαμηθεί εκ των προτέρων)

Πήγα κατα τις 13:00 το μεσημέρι Κυριακής και δεν είχε κόσμο. Η κοπέλα ήταν πολύ καλή στο δωμάτιο, και έκανε οτι ζήτησα. Θεωρώ οτι ήταν σε επίπεδο studio στην Αθήνα.

Γενικά μια πολύ σημαντική βελτίωση σε σχέση με τις (λίγες) προηγούμενες επισκέψεις μου στο συγκεκριμένο σπίτι.  Ο ανταγωνισμός να φανταστώ? :p
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Πήρα το τελευταίο (και όποιος θέλει να μου κάνει διάλεξη να πάει να γαμηθεί εκ των προτέρων)

Χαλάρωσε μεγάλε...Αν έχεις την εντύπωση ότι ο κόσμος ενδιαφέρεται για το τι κάνεις και τι δεν κάνεις,κάνεις μεγάλο λάθος.
 

vag55

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
:helpplea:Παιζει τιποτε καλο στα σπιτια στον Γλαυκο;
Εχω πολυ καιρο να κανω επισκεψη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom