Νέα

Άνοιξε άνοιξε άνοιξε νέο «σπίτι» στην Πάτρα (Γλαύκου 118)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis333
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 218
  • Εμφανίσεις 73K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

Vermin

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Κανένα νέο από το σπίτι στο Γλαύκο? Ξέρει κανενας τι έχει τώρα και αν αξίζει?
 

Vermin

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά δεν άντεξα και πήγα σήμερα εγώ. Στο μαγαζί ήταν μια Γερμανίδα ʼντα μου είπε η τσατσά Κριστίνα μου είπε αυτή. Είναι ίσως η καλύτερη πουτάνα που έχω πάει. Ηλικία γύρω στα 20, πολύ ωραίο σώμα βυζάκι μέτριο προς το μεγάλο, φυσικό. Κάνει πολύ καλό τσιμπούκι, στο γαμήσι αλλάξαμε τρεις στάσεις και συνεχώς σε κοιτάει στα μάτια. Πρέπει να σημειώσω και τους ωραίους ήχους που έβγαζε που εμένα προσωπικά με καύλωναν. Η τσατσά είπε ότι έχει δύο κοπέλες αλλά η άλλη έχει περίοδο και ότι αλλάζει κάθε 20 μέρες περίπου. Ο χώρος όπως έχουν πει και άλλοι πολύ ωραίος και καθαρός και με εύκολο παρκάρισμα. Το θέμα πάει 30ευρώ.
 

KOSTAKISSS

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια με συγχωρειται.αλλα στο συγκεκριμεν ο ρδελο του γλαυκου τσατσα δεν ειναι αδρας.αδελφ η τελος παντων.μιλα τε ισως για καπιο αλλο ...ρδελο.κα ποιος μπορει να τα αρχειοθετησει?
Ευχαριστω πολυ
 

KOTSIS

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
με την ελενα τη κυπρια τι γινεται ξερετε? σταματησε ηοχι/
 

KOTSIS

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
με την ελενα τη κυπρια ξερετε τιποτα σταματησε η οχι.αμα ξερει κανενασ τιποτα να αναφερει γιατι υπαρχει προβλημα τωρα.
 

KOTSIS

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
τελικα με την ελενη τη κθπρια τι εγινε.ξερετε τιποτα.σταματησε το καλυτερο τσιμπουκι στη πατρα.εχει κανεναs κανενα τηλεφωνο τησ ελεναs τηs κυπριαs η να ξερει αμα εχει παει να δουλεψει αλλου.
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
Λοιπόν μπήκα στο θέμα αυτό (για Πάτρα) μιας και είναι ένας πολύ καλός γνωστός μου εκεί που έχω ξαναγράψει διάφορα. Θα σας πω κάτι που έχω συνδυάσει στο μυαλό μου τελευταία και αφορά όχι μόνο την Πάτρα αλλά και άλλες μεγάλες επαρχιακές πόλεις. Εχετε πάρει χαμπάρι γιατί μειώθηκαν δραματικά ως εξαφανίστηκαν όλα τα "σπίτια" στις πόλεις αυτές;;;
ΟΧΙ δεν πρόκειται για στροφή σε αξίες, θρησκοληψία ή πουριτανισμό (αν και κάποιες πόλεις διατηρούν έναν κρυφοπουριτανισμό που εμένα με ξυνίζει). Αν το σκεφτείτε η αιτία είναι ότι έχουν ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ πολλές άλλες πηγές πορνείας. Delivery από διάφορους αλλοδαπούς (πχ Αλβαβίδες), φοιτήτριες (σε οργανωμένα μικρά και άβατα κυκλώματα), κωλόμπαρα-στριπτηζάδικα (με απαραίτητη γνωριμία εκ των έσω) και πιθανόν και κάποιες άλλες περιπτώσεις που δε μου έρχονται στο μυαλό (πχ μασάζ, αγγελίες, ιντερνετ, κτλ).
Γνώμη μου είναι (ΤΑΠΕΙΝΗ) να μην ψάχνετε στις επαρχιακές πόλεις πλέον για παλαιού τύπου αγοραίο έρωτα αλλά να προσαρμοστείτε στη νέα πραγματικότητα γιατί βλέπω μερικούς να είναι ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΙ με ένα συγκεκριμένο σύστημα. Εκτός και ψάχνετε συγκεκριμένα πρόσωπα ή τιμοκαταλόγους...
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
προσφατα που περασα ηταν ενα ωραιο μελαχρινο απο ισπανια ειπε με piercing. στο δωματιο ηταν πολυ μετρια αλλα απο εμφανιση εσκιζε. εκανε και ακαπωτο αλλα δεν ειμαι για τετοια..
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.511
Κριτικές
4
Like
1.674
Πόντοι
266
Πριν την Ραμόνα ήταν μια Τζαμαϊκανή, φοβερό μουνί, Βανέσα την έλεγαν την έψησα και εγώ μου έδωσε τηλ. αλλά μετά από λίγες μέρες που ξαναπήγα στο μαγαζί είχε φύγει και έτσι την έχασα.
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.511
Κριτικές
4
Like
1.674
Πόντοι
266
Κωστάκη αν θέλεις στείλε το Τηλ. της Ραμόνα.
 

guard22

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
λοιπον συναγωνιστες σημερα σε μια κουβεντα που ειχα με φιλο...μπουρδιελαρη μου ειπα οτι το σπιτι σον γλαθκο εχει ανακαινιστεί με όλη την σημασια της λέξης...δηλαδη και ο χώρος οπως και οι γυναικες που φερνει πλεον είναι πολυ καλύτερης ποιοτητας.μοείπε ότι το ε΄χει αναλαβει ενας τυπος σε στυλ franchize..η κάπως ετσι τελοσπντων....οι γυναικες ανανεώνονται καθε δυο μήνες περιπου και είναι όλες πολύ καλα μουνιά.....αυτος εχει τα κονε μετ ον τυπο και τον εχει ενημερωσει....οι τιμες παραμενουν 30 ευρω...αλλα τουλαχιστον αξιζει τον κόπο..αυτός ειχ επαρει πριν καιρο μια ισπανιδα απο βαλένθια...ο μουνος μου ειπε...τοτε ειχε και μια ιταλιδα καλο κομματι....αυτά περιμενω να ενημερωσει και θα επανελθω προσεχως...φυσικα και θα παω να δω τι παιζει τωρα...παντως πιστευω οτι αξιζιε πλεον να παμε ν αριξουμε μια ματιά...αυτα....εχει δυο κοπελλες μια πρωινη βαρδια και μια απογευματινη-βραδυνη....
 

mrbig69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Επειδη ψάχνουν πολλοι για να το βρουν , και μια και πέρναγα απο Πάτρα σκέφτηκα να το οργανωσουμε λίγο.
Λοιπόν , για να το βρήτε ευκολα ξεκινάτε απο τον Αγ.Αντρέα ,παραλιακά  την οδο ΔΥΜΑΙΩΝ πηγαίνοντας προς Παραλία Πατρών-Μιτιλόγκι-Πύργο. Στα 3.500 μέτρα βλέπουμε αριστερά μας την NISSAN του Κανίστρα.
Αμέσως μετά  είναι  η οδός  ΓΛΑΥΚΟΥ (διπλός δρομος με ενα ρέμα ανάμεσα). Στρίβουμε αριστερά και προχωράμε για 2.800 μέτρα (είναι αρκετα ψηλά, περνάμε 2-3 διασταυρώσεις) .
Εκει ακριβως μετα το Βουλκανιζατερ ειναι το σπιτι .
Τώρα στο θέμα.
Επίσκεψη Τεταρτη 5 το απόγευμα. Δεν ειχε αλλο πελάτη μέσα.
Το σπιτι καλο, κλιματιζόμενο , καθαρό. Χωρος αναμονής και 2 δωμάτια.Στα δωματια
νιπτήρας ,ηλεκτρονική σαπουνιέρα και πετσετιέρα για να μην πιάνεις οτι και οι αλλοι.
Βάρδια η CHRISTINA απο Γερνανια.1,65 ωραίο σωματακι, μετριο βυζί, εκφυλο προσωπο.
Προυποθέσεις για 9/10 αλλα τελικα ΜΑΠΑ  , ούτε 2/10.
30το απλο, 50 χ.προφ. , 100 κουλουρι.
Παρασυρμενος απο το κάτω κεφάλι πήρα το 100.
Ξεκίνησε με ωραία πιπα , καλη γλώσσα ελαφρια χρήση δοντιών και βαθιά-απότομα μπουκώματα .Καλή τεχνική αλλα σε 1,5 με 2 λεπτα σταμάτησε  εχοντας μια εκφραση βαρεμάρας. Γυρισε απο πισω, πολύ ωραία αίσθηση λοκού , φοβερές αν και φανερα προσποιητές κραυγές αλλα σε 2 λεπτα γυρίζει και μου λεει :
Εγω  ΤΕΛΕΙΩΣΑ , εσύ ??? (καλα , δεν ηξερα οτι μοιάζω και ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ για μαλάκας)
Βαριεστημένα μου λεει ,τι αλλο θες να κάνεις τώρα ,αλλάζει προφυλακτικό ,
1 λεπτο πίπα , 2 λεπτα απο πάνω μου  και ξανά το αμίμιτο "ΤΕΛΕΙΩΣΑ ,ΕΣΥ"
Η κοπέλα προφανώς δεν είχε ορεξη για δουλειά , ούτε τίμησε το 100στάρικο που πλήρωσα.
Αρχισε τη φραπεδια για να τελειώσω πανω στο στήθος της, πραγμα το οποίο επιδιωξα να γινει το ταχυτερο δυνατον , αφου μου την είχε σπάσει τοσο πολυ.
Βέβαια εγω ήμουν περαστικος, αλλα πιστευω , αν δουλεύει πάντα ετσι οι τακτικοι πελάτες
πρεπει να αντιδράσουν καπως.
Δηλαδη, αν ειχα πάρει το 30αρι ,τι θα μου έλεγε : Για να μην κουράζομαι ,τράβα καλύτερα μια μαλακία μονος σου???
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ (δικο μου) : Το μαγαζι καλο , η συγκεκριμένη  ΜΑΠΑ , με το ζόρι 2/10 
Βαζω και ενα χάρτη με αποστάσεις και 2 φωτο του μαγαζιου (για να μην λένε οτι ειμαι
και κακος)
 

Συνημμένα

  • 2.jpg
    2.jpg
    175 KB · Εμφανίσεις: 43

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Επειδη ψάχνουν πολλοι για να το βρουν , και μια και πέρναγα απο Πάτρα σκέφτηκα να το οργανωσουμε λίγο.
Λοιπόν , για να το βρήτε ευκολα ξεκινάτε απο τον Αγ.Αντρέα ,παραλιακά  την οδο ΔΥΜΑΙΩΝ πηγαίνοντας προς Παραλία Πατρών-Μιτιλόγκι-Πύργο. Στα 3.500 μέτρα βλέπουμε αριστερά μας την NISSAN του Κανίστρα.
Αμέσως μετά  είναι  η οδός  ΓΛΑΥΚΟΥ (διπλός δρομος με ενα ρέμα ανάμεσα). Στρίβουμε αριστερά και προχωράμε για 2.800 μέτρα (είναι αρκετα ψηλά, περνάμε 2-3 διασταυρώσεις) .
Εκει ακριβως μετα το Βουλκανιζατερ ειναι το σπιτι .
Τώρα στο θέμα.
Επίσκεψη Τεταρτη 5 το απόγευμα. Δεν ειχε αλλο πελάτη μέσα.
Το σπιτι καλο, κλιματιζόμενο , καθαρό. Χωρος αναμονής και 2 δωμάτια.Στα δωματια
νιπτήρας ,ηλεκτρονική σαπουνιέρα και πετσετιέρα για να μην πιάνεις οτι και οι αλλοι.
Βάρδια η CHRISTINA απο Γερνανια.1,65 ωραίο σωματακι, μετριο βυζί, εκφυλο προσωπο.
Προυποθέσεις για 9/10 αλλα τελικα ΜΑΠΑ  , ούτε 2/10.
30το απλο, 50 χ.προφ. , 100 κουλουρι.
Παρασυρμενος απο το κάτω κεφάλι πήρα το 100.
Ξεκίνησε με ωραία πιπα , καλη γλώσσα ελαφρια χρήση δοντιών και βαθιά-απότομα μπουκώματα .Καλή τεχνική αλλα σε 1,5 με 2 λεπτα σταμάτησε  εχοντας μια εκφραση βαρεμάρας. Γυρισε απο πισω, πολύ ωραία αίσθηση λοκού , φοβερές αν και φανερα προσποιητές κραυγές αλλα σε 2 λεπτα γυρίζει και μου λεει :
Εγω  ΤΕΛΕΙΩΣΑ , εσύ ??? (καλα , δεν ηξερα οτι μοιάζω και ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ για μαλάκας)
Βαριεστημένα μου λεει ,τι αλλο θες να κάνεις τώρα ,αλλάζει προφυλακτικό ,
1 λεπτο πίπα , 2 λεπτα απο πάνω μου  και ξανά το αμίμιτο "ΤΕΛΕΙΩΣΑ ,ΕΣΥ"
Η κοπέλα προφανώς δεν είχε ορεξη για δουλειά , ούτε τίμησε το 100στάρικο που πλήρωσα.
Αρχισε τη φραπεδια για να τελειώσω πανω στο στήθος της, πραγμα το οποίο επιδιωξα να γινει το ταχυτερο δυνατον , αφου μου την είχε σπάσει τοσο πολυ.
Βέβαια εγω ήμουν περαστικος, αλλα πιστευω , αν δουλεύει πάντα ετσι οι τακτικοι πελάτες
πρεπει να αντιδράσουν καπως.
Δηλαδη, αν ειχα πάρει το 30αρι ,τι θα μου έλεγε : Για να μην κουράζομαι ,τράβα καλύτερα μια μαλακία μονος σου???
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ (δικο μου) : Το μαγαζι καλο , η συγκεκριμένη  ΜΑΠΑ , με το ζόρι 2/10 
Βαζω και ενα χάρτη με αποστάσεις και 2 φωτο του μαγαζιου (για να μην λένε οτι ειμαι
και κακος)
Kαι δεν της εριξες καμια μπατσα να ερθει στα ισα της!
Αλλα ετσι ειναι οι πουτανες της επαρχιας ολο μαλακιες ειναι!
 

mrbig69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Για να σου πω την αλήθεια , για μια στιγμη το σκέφτηκα αλλα...

Το κόκκινο τετραγωνο που γράφει 2800μ ειναι η θέση του σπιτιου ,
διπλα στο Βουλκανιζατέρ.
 

Συνημμένα

  • 3.jpg
    3.jpg
    135,2 KB · Εμφανίσεις: 67

mrbig69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
απο την αυλή...
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    199,1 KB · Εμφανίσεις: 37

mrbig69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Αν εχει παρει καποιος αλλος την ΚΡΙΣΤΙΝΑ  ας μας πει τη γνώμη του (ετσι απο περιεργεια).
 

kapios_kisss

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Για σας και απο μενα απο την πυροπληκτη αιγιαλεια.Θελω να επισημανω κατι που ειδα στην εφημεριδα κοσμος.Αφου ξεφυλιζα το τελευταιο φυλο της ειδα μια διαφημηση.προsexτο.εχει ανοθξει καινουργιο στουντιο στην πατρα?ανεφερε και την διευθηνση δεν θυμαμαι αριθμο.ελεγε παντως στην γλαυκου.ειχε και τηλεφωνο.ξερει καποιος να μας πει?
 

guard22

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
φίλε ειναι το παλιο μαγαζι στον γλαύκο απλως αλλαξ εονομασια γιατι εχει αλλαξει αυτός που εχει το μαγαζι τώρα
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
αυτο ειναι ρε παιδια το σπιτι??? εκει πρεπει να πας και να ζητησεις την πουτανα απ τον πατερα της για γαμο!!!και στην αθηνα σιχαινεσαι να ακουμπησεις την πορτα που μπαινεις....
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
αυτο ειναι ρε παιδια το σπιτι??? εκει πρεπει να πας και να ζητησεις την πουτανα απ τον πατερα της για γαμο!!!και στην αθηνα σιχαινεσαι να ακουμπησεις την πορτα που μπαινεις....

ειναι ενα παστρικο σπιτι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom