Νέα

Άνοιξε άνοιξε άνοιξε νέο «σπίτι» στην Πάτρα (Γλαύκου 118)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis333
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 218
  • Εμφανίσεις 73K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
σωστος ο δυτικος...
 

lado

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
75
Like
4
Πόντοι
0
εχω μια ερωτηση στο πως θα παω
απο ακρωτηριου, στο σημειο που διασταυρωνετε με την Γλάυκου στριβω αριστερα ή δεξια (προς ακτη δυμαίων)
και ποσο μακρια ειναι απο εκει που στριβω;
ευχαριστω.
 

dytikos

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2005
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
δευτέρα φυλαγμένη αριστερα, 200 ευθεια μετα το χασιμο φρενα καγκελοπορτα δεξια με χειροφρενο και μετα χαλαρά να μην την σπασεις στον απομέσα που δουλεύει
 

nikgt2003

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδια, την αλλη εβδομάδα θα είμαι πάτρα, καμία ενημέρωση από κάποια είναι ε΄θκολη για το τι παίζει. Ευχαριστώ
 

KOSTAKISSS

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδιά που είναι αυτή η γλαύκου. πες μας εσύ που ξέρεις
σιγά σιγά τα βήματα από το νοσοκομείο του Αγ.ανδρέα
δεν βρήκα τίποτα.δουλεύει τώρα
 

google_man

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
η Γλαύκου είναι στα καρφούρ. πάει λεωφορείο εκεί.
 

rogue

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
27
Like
36
Πόντοι
0
Την Παρασκευή 10/11 κατέβηκα Πάτρα για δουλειά..... Κατά τις 17:00 και ενώ είχα τελειώσει λέω πριν την κάνω για Αθήνα να κάνω μια επίσκεψη στην Γλαύκου για να δω τι παίζει.....

Η κατάσταση μου βέβαια δεν ήταν και ότι καλύτερο..... Ταξίδι από Αθήνα και μετά από μια πρωινή επίσκεψη σε "κατάστημα" της οδού Λιοσίων, μετά από δίωρη σχεδόν συνάντηση πάνω από Η/Μ σχέδια, με την αναμενόμενη θολούρα στο μυαλό και με την σκέψη ότι υπάρχει και το ταξίδι της επιστροφής δεν μου έκανε κούκου με τίποτα.... Από περιέργεια όμως πήγα.....

Καταρχάς απ' ότι κατάλαβα δεν πρέπει να υπάρχουν χαλαρές ώρες στο μαγαζί...... 5 το απόγευμα και ήμασταν 5 άτομα που περίμεναν και συνεχώς κατέφθαναν και άλλοι..... Το λυόμενο καθαρό απ' ότι μου φάνηκε με διακόσμηση ανατολίτικης αισθητικής με 2 δωμάτια για ην εξυπηρέτηση μας.... Τέλοσπάντων, αφού είδα το μωρό αποφάσισα να δοκιμάσω τις αντοχές μου και μπήκα (ο τσάτσος, ευγενικός μεν, αλλά δεν αναφέρει τίποτα, ούτε τιμή ούτε τι κάνει η κοπέλα, λες και πρέπει να το γνωρίζω από πριν, αλλά μου άρεσε η κοπέλα και μπήκα ρωτώντας τον στο δωμάτιο πλέον για την τιμή και η απάντηση του - 30? - μου φάνηκε λογική).........

Στο δωμάτιο περιμένοντας την κοπέλα παρακολουθούσα με ενδιαφέρον την τσόντα που έπαιζε αλλά δεν μπορούσα να "ακολουθήσω" με τίποτα (αν με πιάνετε....) Σκέφτηκα ότι θα υπάρξει πρόβλημα και απλώς περίμενα το "μοιραίο"......

Μπαίνει λοιπόν το μωρό...... Κατερίνα στο όνομα από Πολωνία..... Ψηλή, ξανθιά (φυσικά) με ωραιότατες αναλογίες και πολύ γλυκό πρόσωπο (αμυγδαλωτά πράσινα αν δεν κάνω λάθος μάτια), ξυρισμένη, γενικώς όμορφη.... Από ελληνικά, πέρα από τα βασικά δεν ξέρει γρι, οπότε η συνεννόηση έγινε στα αγγλικά...... Της εξηγώ την κατάσταση μου και ανέλαβε δουλειά... Χωρίς βιασύνη άρχισε να τρίβεται πάνω μου και να με χαϊδεύει βγάζοντας κάποιους μικρούς ήχους πριν περάσει στα προκαταρκτικά...... Μέσα σε 3-4 λεπτάκια ήμουν έτοιμος και δεν το πίστευα (η πίπα της δεν ήταν κάτι το συγκλονιστικό από πλευράς τεχνικής, αλλά κατέβαλε σημαντικές προσπάθειες γλείφοντας κατά μήκος μέχρι και τ' αρχίδια)...... Περνάμε τότε στο κύριο πιάτο..... 3-4 στάσεις, χωρίς βιασύνες (από πάνω, από κάτω στο πλάι από πίσω), η συμμετοχή της αξιόλογη (χωρίς πολλές εξάρσεις με αρκετό κούνημα και παιχνίδι -  σε κάποια φάση έδειξε να πονάει, πιθανώς μούφα αλλά ουδόλως με ενόχλησε)...... Η φάση κράτησε περίπου στα 15-20 λεπτά χωρίς να "ενοχληθώ" από κάποιον..... Αφού τελείωσα μου έκανε εντύπωση ότι η μικρή δεν έφυγε από το δωμάτιο αλλά περίμενε να ηρεμήσω (αγκαλιάζοντας και χαϊδεύοντας με) λίγο γιατί είχε αρχίσει να με επηρεάζει η κούραση..... έφυγε με το χαμόγελο λέγοντας και ένα ευχαριστώ.....

Αν φτάσατε μέχρι εδώ κάτω τότε μπράβο για το κουράγιο σας.....

Εντυπώσεις...... Δεν ξέρω για άλλες βάρδιες αλλά αυτή η συγκεκριμένη τα αξίζει τα λεφτά της..... Στα συν ότι δεν υπάρχουν βιασύνες (ούτε και από τον τσάτσο), ότι το "στέκι" είναι απομονωμένο (πολύ θετικό για επαρχιακή πόλη) και ότι υπάρχει πάρκινγκ....... Όταν ξανακατέβω Πάτρα θα το ξαναεπισκεφτώ......
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδιά που είναι αυτή η γλαύκου. πες μας εσύ που ξέρεις
σιγά σιγά τα βήματα από το νοσοκομείο του Αγ.ανδρέα
δεν βρήκα τίποτα.δουλεύει τώρα

Μάλλον είναι εκεί που δείχνουν οι χάρτες, στην κόκκινη πινέζα
ΛΙΓΟ πριν την Ακρωτηρίου (όπως είναι η Γλαύκου και πηγαίνει από τα αριστερά
προς τα δεξιά, στον παχύ δρόμο, 40 μέτρα πριν την διασταύρωση.) :

www.forthnet.gr/templates/driveme.aspx?c=10008226&initialCenterX=301405.89&initialCenterY=4231452.84&initialZoomLevel=5]link 1[/url]

www.forthnet.gr/templates/driveme.aspx?c=10008226&initialCenterX=301405.89&initialCenterY=4231452.84&initialZoomLevel=4]link 2[/url]

www.forthnet.gr/templates/driveme.aspx?c=10008226&initialCenterX=301405.89&initialCenterY=4231452.84&initialZoomLevel=4]link 3[/url]

Ίσως θα'ταν καλή ιδέα να ζητήσουμε στα παιδιά της FORTH/driveme.gr
να έχει επιλογή στον χάρτη, να σου εμφανίζει όλα τα μπουρδέλα στην Πόλη/περιοχή
που θέλεις. Θα ήταν χρήσιμο. Τι δηλαδή, τα φαρμακεία ή τα βενζινάδικα έχουν
μεγαλύτερη χρησιμότητα ;
 

powerline75

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
249
Like
2
Πόντοι
1
Ίσως θα'ταν καλή ιδέα να ζητήσουμε στα παιδιά της FORTH/driveme.gr
να έχει επιλογή στον χάρτη, να σου εμφανίζει όλα τα μπουρδέλα στην Πόλη/περιοχή
που θέλεις. Θα ήταν χρήσιμο. Τι δηλαδή, τα φαρμακεία ή τα βενζινάδικα έχουν
μεγαλύτερη χρησιμότητα ;
+100
ʼσε που τα χρησιμοποιούμε λιγότερο απο τα μπουρδέλα, δεν νομίζω να μπαίνει κανείς σε φαρμακείο για να απολαύσει τα φάρμακα που θα πάρει!
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
+10000
με κάνατε και γέλασα, με τη γαμημένη γρίππη που έχω εδώ και 4 μέρες..
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
προσφατα που περασα δεν ειχε κατι το σπουδαιο. ηταν μια ξανθια αδυνατη με μετρια μουρη. παιζει και ακαποτο. κωλο οχι.
 

nikos33xr

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
αυτες τις μερες με το καρναβαλι ειδατε μια αυξηση στη κινηση στους δρομους απο "κορίτσια" μηπως ?????????????
 

guard22

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα πήγα χθες στο "σπιτι"....ήταν μια γερμανιδα μάλλον μπάζο (χονδρη) η τσατσα μου ζήτησε 35 ευρω...της είπα όχι...για πειτε μου παίζει κανα καλό να μαμ.....?τι να έχω απελπιστεί....περιμένω μήνυμα.....
 

KOSTAKISSS

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Προς θεου με αυτη την πολη.Απο το κακο στο χειροτερο.Κατι συμβενει.Μα δεν υπαρχει μια πουτανα της προκοπης ρε γαμοτο?
Πρεπει να κανουμε ταξιδι ως την αθηνα για να μαμησουμε?
?Κατι πηγε να γινει εκει με το καινοθργιο στο αχαια τρσανελ αλλα..............μαλλια
Τελοσπαντον.Τουλαχιστον κανα μορακι κυκλοφορει στα ξενοδοχεια η στην πατρα η στο αιγιο.οπου να ναι μπασ και μαμησουμε και εμεις οι φτωχοι
Ξερει καπιος να μας ενημερωσει με τηλεφονο η μαιλ?
ευχαριστω πολυ
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Προς θεου με αυτη την πολη.Απο το κακο στο χειροτερο.Κατι συμβενει.Μα δεν υπαρχει μια πουτανα της προκοπης ρε γαμοτο?
Πρεπει να κανουμε ταξιδι ως την αθηνα για να μαμησουμε?
?Κατι πηγε να γινει εκει με το καινοθργιο στο αχαια τρσανελ αλλα..............μαλλια
Τελοσπαντον.Τουλαχιστον κανα μορακι κυκλοφορει στα ξενοδοχεια η στην πατρα η στο αιγιο.οπου να ναι μπασ και μαμησουμε και εμεις οι φτωχοι
Ξερει καπιος να μας ενημερωσει με τηλεφονο η μαιλ?
ευχαριστω πολυ

Υπάρχουν πολλές εξαπλωμένες αλλά όχι επαγγελματίες (βλ φοιτήτριες κτλ κτλ) :P
 

Επισκέπτης
Συγνομι αλλα δεν ιμε σινιθισμενος να γραφω στα ελλινικα,και βαριεμε τιν ορθογραφια.νομιζω οτι οι οδιγιες ινε λαθος.παντος εγω δεν το βρηκα.κοντα στο αχαι χηαννελ ινε?στι λουκς?εκι περα?

ρε συ peko βάλε και κανα ήττα ρε αγόρι μου
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
δωστε πληροφοριες στο λαο για τισ
φοιτητριες.

Ε πληροφορίες.. Παιδαγωγικό έχει 'δω πέρα, φοιτητές ψάχνονται λογικά, οπότε
όποιος έχει τα κοννέ, τους γνωστούς κτλ ζμπρώχνει..
Περισσότερα δεν ξέρω:S
 

Vermin

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρει κανένας τι παίζει τώρα στο γνωστό σπίτι στο Γλαύκο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom