Νέα

Άννα πιπινάκι

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
Άννα, μαυρούκα μου Άννα,
αχ πως τα πας και τα φέρνεις
τα μάτια σου τα πλάνα!
Άννα, ξεφτέρι μου Άννα,
θέλω να κάψω απόψε
την καρδιά σου την αλάνα.

Εσύ με φτιάχνεις, με φτιάχνεις, με φτιάχνεις,
εσύ με φτιάχνεις, με φτιάχνεις, με φτιάχνεις,
εσύ με φτιάχνεις, ναι μωρό μου, εσύ με φτιάχνεις!
Εσύ με φτιάχνεις, με φτιάχνεις, με φτιάχνεις,
εσύ με φτιάχνεις, με φτιάχνεις, με φτιάχνεις,
εσύ με φτιάχνεις, κι ας μην ξέρω τι μου φτιάχνεις!

Άννα, αρρώστια μου Άννα,
στη Σαλονίκη πως χτυπούσε
η καρδιά σου σαν καμπάνα!
Άννα, ψευτρούλα μου Άννα,
πάλι σας έκανα τσακωτές
με την Αντριάννα.

Όμως με φτιάχνεις. με φτιάχνεις, με φτιάχνεις,
εσύ με φτιάχνεις, με φτιάχνεις, με φτιάχνεις,
εσύ με φτιάχνεις, ναι μωρό μου, εσύ με φτιάχνεις!
Εσύ με φτιάχνεις, με φτιάχνεις, με φτιάχνεις,
εσύ με φτιάχνεις σου λέω, μην την ψάχνεις
εσύ με φτιάχνεις, κι ας μην ξέρω τι μου φτιάχνεις!

Άννα i love you!
Άννα μ’ ακούς;
I love you!
I love you…

Εσύ με φτιάχνεις. με φτιάχνεις, με φτιάχνεις,
εσύ με φτιάχνεις, με φτιάχνεις, με φτιάχνεις,
εσύ με φτιάχνεις, ναι μωρό μου, εσύ με φτιάχνεις!
Εσύ με φτιάχνεις, με φτιάχνεις, με φτιάχνεις,
εσύ με φτιάχνεις σου λέω, μην την ψάχνεις
εσύ με φτιάχνεις, κι ας μην ξέρω τι μου φτιάχνεις!
 

garis

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2020
Μηνύματα
401
Like
193
Πόντοι
1
Κουιζακι ευκολακι πιος νταβατζουλης πουλαγε ερωτα σε πουτανα γαργαλιστικες λεπτομεριες σε αλλο νιμα ελατε να γελασουμε
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
Κουιζακι ευκολακι πιος νταβατζουλης πουλαγε ερωτα σε πουτανα γαργαλιστικες λεπτομεριες σε αλλο νιμα ελατε να γελασουμε
esena soy exv etoimasei eidiko glenti αρχιμαλακα tempelι που τρως την συνταξη της μανας σου ξεφτιλα
 

garis

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2020
Μηνύματα
401
Like
193
Πόντοι
1
Αναγνωρισες τον εαφτο σου μορη χοντρη κοτα μη βρομιζεις σκατιλα κιαφτο το νιμα ελα στο αλλο να σε γλεντισω που κρυβεσε τοσες μερες εχω πολλα να πω για σενα χοντροβουβαλε εισε τελιομενος παρτο αποφαση
 

garis

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2020
Μηνύματα
401
Like
193
Πόντοι
1
Την αννα δε τηνε γαμισες ποτε ουτε τηνε πουλισες να βγαλεις το μεροκαματακι τι θελεις και γραφεις εδω μορη κουραδα εσυ εκανες χειροτερα απαφτα που κοροιδεβεις τον γουιζοφοζ ελα να στα βγαλω στη φορα αποτιχημενε νταβατζη
 

president1122

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2017
Μηνύματα
36
Κριτικές
3
Like
129
Πόντοι
0
Όσο γράφειs εναντίον τηs και την βρίζειs τόσο περισσότερο την διαφημίζειs. Ekτόs και αν αυτό θέλειs. Ποιόs νοήμων άνθρωποs θα σε πιστέψει όταν παραδέχεσαι ότι θέλειs να την καταστρέψειs? Δεν μαs ενδιαφέρει ούτε μαs αφορά τι συνέβη μεταξύ σαs. Όσο γιά το ότι δουλεύει εν μέσω COVID...σιγά τα αυγά. 'Ολεs δουλεύουν είτε κρυφά είτε φανερά. Μην είμαστε υποκριτέs.
 

demon14

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2016
Μηνύματα
180
Like
120
Πόντοι
1
Το να αλλαζεις ονοματα να γραφεις ψευτικες κριτικες για την κοπελλα δειχνει μια επικινδυνη εμμονη που χρηζει ιατρικης περιθαλψης.....Και απο οτι εχουνε γραφτει εχεις και οικογενεια ειναι ντροπη σου να λοιδωρεις τον εαυτο και την οικογενεια σου με τις πραξεις σου.Ολοι εχουμε καψουρευτει μια και δυο και τρεις φορες στην ζωη αλλα δεν αυτοξεφτιλιζομαστε ουτε στην κοπελλα ουτε στον κοσμο μας μενει στο μυαλο μας οι ομορφες ωρες που περασαμε μαζι.....Εισαι τραγικος με την συμπεριφορα σου .....

 

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
23
Like
5.018
Πόντοι
2.846
"Το μόνο μελημα μου είναι να την δω να καταστρέφεται την καριολα"....αυτααααααα!!!!!!!!!!. Αυτος ειναι ο μοναδικος στοχος του νεου μελους λοιπον. Ποια ενημερωση των μελων και ποια προφυλαξη!....Πως να σε πιστεψουμε βρε Α Π Τ Ε Ω Ν Α Α Α Α Α Α !!!!!!!!!!!
 

Sharp_dressed_man

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2020
Μηνύματα
58
Like
123
Πόντοι
0
Είναι ο wizofoz αναξιόπιστος, αλλά τα υπόλοιπα τα γλειφτρόνια είστε φάροι εμπιστοσύνης νομίζετε. Μάλακες αγαπούληδες, ρεζίληδες. Έχει γκόμενο η τύπισσα και επιμένετε να σκοτώνεστε σαν ιππότες για τη βασίλισσα σας. Δεν το κάνετε γιατί την συμπαθείτε, δεν το κάνετε γιατί σας πνίγει το δίκιο, το κάνετε γιατί το νήμα είναι καπελωμένο από την ίδια και ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΙ. Το κάνετε για να κερδίσετε την εύνοια της ή για να βρείτε αφορμή να της στείλετε στο βάιμπερ. Ξεφτίλες ανδρείκελα. Ή μήπως δεν έχουμε καταλάβει ότι από τις 150 κριτικές οι 50 είναι γραμμένες από τους ίδιους 5-10 γλείφτες?
 

John..2019

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
90
Κριτικές
11
Like
531
Πόντοι
290
θα συμφωνησω με τον demon14. Εγω λοιπον που θελω να πιστευω οτι δεν ειμαι στους 10-15 που λεει ο Sharp θεωρω οτι εχει κουρασει ο BigDaddy - Wisof- οποιο αλλο ονομα εχει. Επειδη για τον οποιαδηποτε λογο τα εχει "τσουγκρισει" με την Αννα και "...θελει να καταστραφει η καργιολα..." αυτο δεν τον δινει το δικαιωμα να μας σπαει τα πα..ρια εδω και μηνεσ προσπαθωντας να την δυσφημισει. Το σαιτ-νημα ειναι για να αλλαξουμε πληροφοριες για την Αννα. Οχι για να βγαλει τα κομπλεξ του καποιος. Ημαρτον φιλε κουρασες!!!!!!!!!!!
 

Sharp_dressed_man

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2020
Μηνύματα
58
Like
123
Πόντοι
0
Δε λέω ότι είσαι εσύ. Ούτε και ξέρω ποιος είναι.
Αλλά η γενικότερη εικόνα που λαμβάνει κάποιος που μπαίνει στο νήμα είναι πως είναι καρα-καπελωμένο και πως τα παλικάρια σφάζονται μόνο και μόνο γιατί η βασίλισσα κοιτάζει απ' την εξέδρα. Θα γινόντουσαν αυτά αν δεν κοίταζε? Δυο-τρεις σελίδες ξεκατίνιασμα με προσωπικές επιθέσεις και μηδέν επιχειρήματα?
Και να πω ότι είστε τίποτα παλιοί που έχετε πλακωθεί σε άλλα 40 νήματα και μανουριάζεστε και σε αυτό, θα το καταλαβαινα. Αυτό συμβαίνει στο νήμα της Άρτεμις. Αλλά εδώ είναι άλλη ιστορία. Εδώ είναι πόλεμος αγαπούληδων.
 

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
23
Like
5.018
Πόντοι
2.846
Δε λέω ότι είσαι εσύ. Ούτε και ξέρω ποιος είναι. Μηπως δεν ξερεις και τι σου γινεται;
Αλλά η γενικότερη εικόνα που λαμβάνει κάποιος που μπαίνει στο νήμα είναι πως είναι καρα-καπελωμένο και πως τα παλικάρια σφάζονται μόνο και μόνο γιατί η βασίλισσα κοιτάζει απ' την εξέδρα. σαν το ξερξη ενα πραμαΘα γινόντουσαν αυτά αν δεν κοίταζε? Δυο-τρεις σελίδες ξεκατίνιασμα με προσωπικές επιθέσειςαπο ποιον αραγε; Μηπως απ το συναγελομενο σου; και μηδέν επιχειρήματα? Αντε βρε .....
 

Wizofoz

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2020
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
282
Πόντοι
21
Είναι ο wizofoz αναξιόπιστος, αλλά τα υπόλοιπα τα γλειφτρόνια είστε φάροι εμπιστοσύνης νομίζετε. Μάλακες αγαπούληδες, ρεζίληδες. Έχει γκόμενο η τύπισσα και επιμένετε να σκοτώνεστε σαν ιππότες για τη βασίλισσα σας. Δεν το κάνετε γιατί την συμπαθείτε, δεν το κάνετε γιατί σας πνίγει το δίκιο, το κάνετε γιατί το νήμα είναι καπελωμένο από την ίδια και ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΙ. Το κάνετε για να κερδίσετε την εύνοια της ή για να βρείτε αφορμή να της στείλετε στο βάιμπερ. Ξεφτίλες ανδρείκελα. Ή μήπως δεν έχουμε καταλάβει ότι από τις 150 κριτικές οι 50 είναι γραμμένες από τους ίδιους 5-10 γλείφτες?

Τύπε...μην γράφεις αλήθειες γιατί θα πεταχτούν οι 5-10 γλυφτες και θα σου πουν οτι είμαι εγώ με άλλο nick.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.917
Κριτικές
126
Like
21.810
Πόντοι
28.900
Έχεις σοβαρό πρόβλημα με αυτά που γράφεις. Πρέπει να σε δει ειδικός. Επόμενος επειδή όπως είπες αυτά που γράφεις τα γράφεις για να την δείς να καταστρέφεται επειδή σε παράτησε όλα αυτά είναι ψέματα και συκοφαντίες δεν δεν αξίζει άλλο να ασχολούμαστε μαζί σου. Μόλις αποκαλύφθηκες. Περαστικά σού.

Θέλω να την δω να καταστρέφεται γιατί
1) Είναι επικίνδυνη. Κάνει ραντεβού εν μέσω πανδημίας-σκοτώνει κόσμο , κάνει ραντεβού χωρίς να προσέχει την υγεία της και κατά συνέπεια των άλλων. Κοινώς είναι φορέας ασθενειών.
2) Είναι άτομο χωρίς επίπεδο , αγενές, βρίζει οποιονδήποτε της πάει κόντρα
3) Είναι άτομο που προσπαθεί να φάει λεφτά παίζοντάς του την γκόμενα, πουλώντας του αγάπες και μαλακίες τούμπανα.

Όσο για σένα "χαμηλών τόνων ανθρωπάκι" (δικά της λόγια) είσαι τόσο βλάκας αγόρι μου που σε μαδάει κανονικότατα....Συνέχισε να τρέφεις και εκείνη και τον νταβατζή της.
Περαστικά δικά σου


Όταν λες ότι κάνει χωρίς να προσέχει την υγεία της και τσ συνέπεια των άλλων και είναι φορέας ασθενειών τι εννοείς;;;
Ότι κάνει σε χωρίς προφυλακτικό;;;
Πρέπει να το διευκρινίσεις αυτό και να μας το αποδείξεις!!!
 

Wizofoz

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2020
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
282
Πόντοι
21
Έχεις σοβαρό πρόβλημα με αυτά που γράφεις. Πρέπει να σε δει ειδικός. Επόμενος επειδή όπως είπες αυτά που γράφεις τα γράφεις για να την δείς να καταστρέφεται επειδή σε παράτησε όλα αυτά είναι ψέματα και συκοφαντίες δεν δεν αξίζει άλλο να ασχολούμαστε μαζί σου. Μόλις αποκαλύφθηκες. Περαστικά σού.

Θέλω να την δω να καταστρέφεται γιατί
1) Είναι επικίνδυνη. Κάνει ραντεβού εν μέσω πανδημίας-σκοτώνει κόσμο , κάνει ραντεβού χωρίς να προσέχει την υγεία της και κατά συνέπεια των άλλων. Κοινώς είναι φορέας ασθενειών.
2) Είναι άτομο χωρίς επίπεδο , αγενές, βρίζει οποιονδήποτε της πάει κόντρα
3) Είναι άτομο που προσπαθεί να φάει λεφτά παίζοντάς του την γκόμενα, πουλώντας του αγάπες και μαλακίες τούμπανα.

Όσο για σένα "χαμηλών τόνων ανθρωπάκι" (δικά της λόγια) είσαι τόσο βλάκας αγόρι μου που σε μαδάει κανονικότατα....Συνέχισε να τρέφεις και εκείνη και τον νταβατζή της.
Περαστικά δικά σου


Όταν λες ότι κάνει χωρίς να προσέχει την υγεία της και τσ συνέπεια των άλλων και είναι φορέας ασθενειών τι εννοείς;;;
Ότι κάνει σε χωρίς προφυλακτικό;;;
Πρέπει να το διευκρινίσεις αυτό και να μας το αποδείξεις!!!

Μου κάνεις σοβαρή ερώτηση και γι αυτό σου απαντάω σοβαρά.
Δεν είπα οτι κάνει σεξ χωρίς προφυλακτικό. Δεν μπορώ να το γνωρίζω το συγκεκριμένο πράγμα άλλωστε γιατί δεν είμαι μπροστά.
Αυτό που γνωρίζω πολύ καλά όμως είναι πως δεν κάνει τις τακτικές εξετάσεις που θα έπρεπε να κάνει κάθε εκδιδόμενη. Για την ακρίβεια οι μόνες εξετάσεις που έχει κάνει είναι αυτές που μόστραρε εδώ 2-3 μέρες αφού την έκραξα (με ημερομηνία 2-3 μέρες αφού την έκραξα). Το διαπίστωσε και άλλος τότε αν πάτε πίσω στο νήμα της και ζήτησε και τις προηγούμενες απο αυτές πράγμα που φυσικά δεν έδειξε ποτέ γιατί πολύ απλά δεν υπάρχουν...
Όπως δεν υπάρχουν και μεταγενέστερες γιατί πολύ απλά δεν κάνει...

Το οτι λοιπόν σε μια από τις 2 κριτικές η οποία είναι 6 μήνες πριν και οι γνωστοί γλύφτες είπαν πως την έγραψα εγώ (ε αλλοίμονο....όλα τα αρνητικά εγώ τα γράφω) γράφει ο τύπος πως τον κόλλησε βλεννόρροια και τον έβρισε κιόλας μετά όταν την πήρε να την ενημερώσει, είναι νομίζω μια καλή ένδειξη για το τι εννοώ.

Όσον αφορά την απόδειξη που θες....την προκαλώ να φέρει τις προηγούμενές της εξετάσεις από αυτές που πόσταρε καθώς και τις επόμενες, όπως κάθε πουτάνα που σέβεται τον εαυτό της και τα λεφτά που βγάζει απο τον κόσμο θα έπρεπε να κάνει κάθε μήνα.
Αυτά.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.917
Κριτικές
126
Like
21.810
Πόντοι
28.900
Έχεις σοβαρό πρόβλημα με αυτά που γράφεις. Πρέπει να σε δει ειδικός. Επόμενος επειδή όπως είπες αυτά που γράφεις τα γράφεις για να την δείς να καταστρέφεται επειδή σε παράτησε όλα αυτά είναι ψέματα και συκοφαντίες δεν δεν αξίζει άλλο να ασχολούμαστε μαζί σου. Μόλις αποκαλύφθηκες. Περαστικά σού.

Θέλω να την δω να καταστρέφεται γιατί
1) Είναι επικίνδυνη. Κάνει ραντεβού εν μέσω πανδημίας-σκοτώνει κόσμο , κάνει ραντεβού χωρίς να προσέχει την υγεία της και κατά συνέπεια των άλλων. Κοινώς είναι φορέας ασθενειών.
2) Είναι άτομο χωρίς επίπεδο , αγενές, βρίζει οποιονδήποτε της πάει κόντρα
3) Είναι άτομο που προσπαθεί να φάει λεφτά παίζοντάς του την γκόμενα, πουλώντας του αγάπες και μαλακίες τούμπανα.

Όσο για σένα "χαμηλών τόνων ανθρωπάκι" (δικά της λόγια) είσαι τόσο βλάκας αγόρι μου που σε μαδάει κανονικότατα....Συνέχισε να τρέφεις και εκείνη και τον νταβατζή της.
Περαστικά δικά σου


Όταν λες ότι κάνει χωρίς να προσέχει την υγεία της και τσ συνέπεια των άλλων και είναι φορέας ασθενειών τι εννοείς;;;
Ότι κάνει σε χωρίς προφυλακτικό;;;
Πρέπει να το διευκρινίσεις αυτό και να μας το αποδείξεις!!!

Μου κάνεις σοβαρή ερώτηση και γι αυτό σου απαντάω σοβαρά.
Δεν είπα οτι κάνει σεξ χωρίς προφυλακτικό. Δεν μπορώ να το γνωρίζω το συγκεκριμένο πράγμα άλλωστε γιατί δεν είμαι μπροστά.
Αυτό που γνωρίζω πολύ καλά όμως είναι πως δεν κάνει τις τακτικές εξετάσεις που θα έπρεπε να κάνει κάθε εκδιδόμενη. Για την ακρίβεια οι μόνες εξετάσεις που έχει κάνει είναι αυτές που μόστραρε εδώ 2-3 μέρες αφού την έκραξα (με ημερομηνία 2-3 μέρες αφού την έκραξα). Το διαπίστωσε και άλλος τότε αν πάτε πίσω στο νήμα της και ζήτησε και τις προηγούμενες απο αυτές πράγμα που φυσικά δεν έδειξε ποτέ γιατί πολύ απλά δεν υπάρχουν...
Όπως δεν υπάρχουν και μεταγενέστερες γιατί πολύ απλά δεν κάνει...

Το οτι λοιπόν σε μια από τις 2 κριτικές η οποία είναι 6 μήνες πριν και οι γνωστοί γλύφτες είπαν πως την έγραψα εγώ (ε αλλοίμονο....όλα τα αρνητικά εγώ τα γράφω) γράφει ο τύπος πως τον κόλλησε βλεννόρροια και τον έβρισε κιόλας μετά όταν την πήρε να την ενημερώσει, είναι νομίζω μια καλή ένδειξη για το τι εννοώ.

Όσον αφορά την απόδειξη που θες....την προκαλώ να φέρει τις προηγούμενές της εξετάσεις από αυτές που πόσταρε καθώς και τις επόμενες, όπως κάθε πουτάνα που σέβεται τον εαυτό της και τα λεφτά που βγάζει απο τον κόσμο θα έπρεπε να κάνει κάθε μήνα.
Αυτά.


Λοιπόν δεν γράφεις σωστά. Όταν διάβασα τι έγραψες νόμιζα ότι κάνει σε άνευ προφυλακτικου.
Άρα πρέπει να το τελειώσουμε εδώ και να πούμε ότι το κυριότερο είναι ότι προφυλάσσει και τον εαυτό της και τον παρτενέρ.
Όσο αναφορά τις εξετάσεις το θυμάμαι όλο το σκηνικό. Είχε βγάλει και εξετάσεις πλην όμως πάλι την εκραξες γιατί έλεγες ότι μπορεί να τις έκανε κάποιος άλλος και να τις εμφάνισε ως δικές της. Καλώς ή κακώς δεν μπορεί η κοπέλα να εμφανίσει το όνομα της,ούτε να μας δείξει την ταυτότητα της για να κάνουμε ταυτοποίηση αν όντως είναι δικές της οι εξετάσεις. Υπάρχουν και τα προσωπικά δεδομένα. Επίσης η κοπέλα έχει και προσωπική ζωή. Δεν θα της την γαμισουμε. Τις εξετάσεις που έδειξε είπες ότι τις εμφάνισε δυο μέρες μετά. Προσωπικά την πιστεύω πως είναι δικές της,γιατί αν πας σε κάποιο ιατρικό κέντρο όπως βιοϊατρική ή βιότοπο, όπως πήγε η Άννα, θέλουν περίπου δύο μέρες να βγουν τα αποτελέσματα, εκτός αν τους πιέσεις πολύ γιατί είναι ανάγκη. Επίσης όλες οι άλλες εκδιδομενες που είναι σε γραφεία ή ανεξάρτητες κάνουν κάθε δύο εβδομάδες εξετάσεις. Πολύ αμφιβάλω, άρα όλες είναι επικίνδυνες και εμείς επίσης γιατί πηγαίνουμε μαζί τους. Όπως ούτε εμείς κάνουμε εξετάσεις και μην ξεχνάς ότι αρκετοί εδώ μέσα έχουν και οικογένεια...
Και κάτι ακόμα δεν είναι ωραίο να λες την οποιαδήποτε κοπέλα εδώ μέσα πουτάνα. Μπορεί να την κάνει την συγκεκριμένη δουλειά, αλλά εσύ χάνεις το δίκιο σου!!!
Αυτά δεν τα έγραψα για να τσακωθούμε, αλλά τα έγραψα για να καταλάβουμε όλοι ότι πρέπει να είμαστε λιγάκι πιο ήρεμοι και να μιλάμε πιο σωστά!!!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.917
Κριτικές
126
Like
21.810
Πόντοι
28.900
Επίσης δεν είναι κακό να κρατάμε ένα επίπεδο!!!
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.819
Like
404
Πόντοι
36
Έχεις σοβαρό πρόβλημα με αυτά που γράφεις. Πρέπει να σε δει ειδικός. Επόμενος επειδή όπως είπες αυτά που γράφεις τα γράφεις για να την δείς να καταστρέφεται επειδή σε παράτησε όλα αυτά είναι ψέματα και συκοφαντίες δεν δεν αξίζει άλλο να ασχολούμαστε μαζί σου. Μόλις αποκαλύφθηκες. Περαστικά σού.

Θέλω να την δω να καταστρέφεται γιατί
1) Είναι επικίνδυνη. Κάνει ραντεβού εν μέσω πανδημίας-σκοτώνει κόσμο , κάνει ραντεβού χωρίς να προσέχει την υγεία της και κατά συνέπεια των άλλων. Κοινώς είναι φορέας ασθενειών.
2) Είναι άτομο χωρίς επίπεδο , αγενές, βρίζει οποιονδήποτε της πάει κόντρα
3) Είναι άτομο που προσπαθεί να φάει λεφτά παίζοντάς του την γκόμενα, πουλώντας του αγάπες και μαλακίες τούμπανα.

Όσο για σένα "χαμηλών τόνων ανθρωπάκι" (δικά της λόγια) είσαι τόσο βλάκας αγόρι μου που σε μαδάει κανονικότατα....Συνέχισε να τρέφεις και εκείνη και τον νταβατζή της.
Περαστικά δικά σου


Όταν λες ότι κάνει χωρίς να προσέχει την υγεία της και τσ συνέπεια των άλλων και είναι φορέας ασθενειών τι εννοείς;;;
Ότι κάνει σε χωρίς προφυλακτικό;;;
Πρέπει να το διευκρινίσεις αυτό και να μας το αποδείξεις!!!

..το βιδεο της αποδειξης σε τι αναλυση να ειναι???? το ζουμ????
 

Wizofoz

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2020
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
282
Πόντοι
21
Έχεις σοβαρό πρόβλημα με αυτά που γράφεις. Πρέπει να σε δει ειδικός. Επόμενος επειδή όπως είπες αυτά που γράφεις τα γράφεις για να την δείς να καταστρέφεται επειδή σε παράτησε όλα αυτά είναι ψέματα και συκοφαντίες δεν δεν αξίζει άλλο να ασχολούμαστε μαζί σου. Μόλις αποκαλύφθηκες. Περαστικά σού.

Θέλω να την δω να καταστρέφεται γιατί
1) Είναι επικίνδυνη. Κάνει ραντεβού εν μέσω πανδημίας-σκοτώνει κόσμο , κάνει ραντεβού χωρίς να προσέχει την υγεία της και κατά συνέπεια των άλλων. Κοινώς είναι φορέας ασθενειών.
2) Είναι άτομο χωρίς επίπεδο , αγενές, βρίζει οποιονδήποτε της πάει κόντρα
3) Είναι άτομο που προσπαθεί να φάει λεφτά παίζοντάς του την γκόμενα, πουλώντας του αγάπες και μαλακίες τούμπανα.

Όσο για σένα "χαμηλών τόνων ανθρωπάκι" (δικά της λόγια) είσαι τόσο βλάκας αγόρι μου που σε μαδάει κανονικότατα....Συνέχισε να τρέφεις και εκείνη και τον νταβατζή της.
Περαστικά δικά σου


Όταν λες ότι κάνει χωρίς να προσέχει την υγεία της και τσ συνέπεια των άλλων και είναι φορέας ασθενειών τι εννοείς;;;
Ότι κάνει σε χωρίς προφυλακτικό;;;
Πρέπει να το διευκρινίσεις αυτό και να μας το αποδείξεις!!!

Μου κάνεις σοβαρή ερώτηση και γι αυτό σου απαντάω σοβαρά.
Δεν είπα οτι κάνει σεξ χωρίς προφυλακτικό. Δεν μπορώ να το γνωρίζω το συγκεκριμένο πράγμα άλλωστε γιατί δεν είμαι μπροστά.
Αυτό που γνωρίζω πολύ καλά όμως είναι πως δεν κάνει τις τακτικές εξετάσεις που θα έπρεπε να κάνει κάθε εκδιδόμενη. Για την ακρίβεια οι μόνες εξετάσεις που έχει κάνει είναι αυτές που μόστραρε εδώ 2-3 μέρες αφού την έκραξα (με ημερομηνία 2-3 μέρες αφού την έκραξα). Το διαπίστωσε και άλλος τότε αν πάτε πίσω στο νήμα της και ζήτησε και τις προηγούμενες απο αυτές πράγμα που φυσικά δεν έδειξε ποτέ γιατί πολύ απλά δεν υπάρχουν...
Όπως δεν υπάρχουν και μεταγενέστερες γιατί πολύ απλά δεν κάνει...

Το οτι λοιπόν σε μια από τις 2 κριτικές η οποία είναι 6 μήνες πριν και οι γνωστοί γλύφτες είπαν πως την έγραψα εγώ (ε αλλοίμονο....όλα τα αρνητικά εγώ τα γράφω) γράφει ο τύπος πως τον κόλλησε βλεννόρροια και τον έβρισε κιόλας μετά όταν την πήρε να την ενημερώσει, είναι νομίζω μια καλή ένδειξη για το τι εννοώ.

Όσον αφορά την απόδειξη που θες....την προκαλώ να φέρει τις προηγούμενές της εξετάσεις από αυτές που πόσταρε καθώς και τις επόμενες, όπως κάθε πουτάνα που σέβεται τον εαυτό της και τα λεφτά που βγάζει απο τον κόσμο θα έπρεπε να κάνει κάθε μήνα.
Αυτά.


Λοιπόν δεν γράφεις σωστά. Όταν διάβασα τι έγραψες νόμιζα ότι κάνει σε άνευ προφυλακτικου.
Άρα πρέπει να το τελειώσουμε εδώ και να πούμε ότι το κυριότερο είναι ότι προφυλάσσει και τον εαυτό της και τον παρτενέρ.
Όσο αναφορά τις εξετάσεις το θυμάμαι όλο το σκηνικό. Είχε βγάλει και εξετάσεις πλην όμως πάλι την εκραξες γιατί έλεγες ότι μπορεί να τις έκανε κάποιος άλλος και να τις εμφάνισε ως δικές της. Καλώς ή κακώς δεν μπορεί η κοπέλα να εμφανίσει το όνομα της,ούτε να μας δείξει την ταυτότητα της για να κάνουμε ταυτοποίηση αν όντως είναι δικές της οι εξετάσεις. Υπάρχουν και τα προσωπικά δεδομένα. Επίσης η κοπέλα έχει και προσωπική ζωή. Δεν θα της την γαμισουμε. Τις εξετάσεις που έδειξε είπες ότι τις εμφάνισε δυο μέρες μετά. Προσωπικά την πιστεύω πως είναι δικές της,γιατί αν πας σε κάποιο ιατρικό κέντρο όπως βιοϊατρική ή βιότοπο, όπως πήγε η Άννα, θέλουν περίπου δύο μέρες να βγουν τα αποτελέσματα, εκτός αν τους πιέσεις πολύ γιατί είναι ανάγκη. Επίσης όλες οι άλλες εκδιδομενες που είναι σε γραφεία ή ανεξάρτητες κάνουν κάθε δύο εβδομάδες εξετάσεις. Πολύ αμφιβάλω, άρα όλες είναι επικίνδυνες και εμείς επίσης γιατί πηγαίνουμε μαζί τους. Όπως ούτε εμείς κάνουμε εξετάσεις και μην ξεχνάς ότι αρκετοί εδώ μέσα έχουν και οικογένεια...
Και κάτι ακόμα δεν είναι ωραίο να λες την οποιαδήποτε κοπέλα εδώ μέσα πουτάνα. Μπορεί να την κάνει την συγκεκριμένη δουλειά, αλλά εσύ χάνεις το δίκιο σου!!!
Αυτά δεν τα έγραψα για να τσακωθούμε, αλλά τα έγραψα για να καταλάβουμε όλοι ότι πρέπει να είμαστε λιγάκι πιο ήρεμοι και να μιλάμε πιο σωστά!!!

Φίλε δεν είπα κάπου χωρίς προφυλακτικό. Είπα δεν προσέχει την υγεία της και των άλλων.
Εμείς φίλε μου δεν πάμε με 300-400 άτομα το μήνα όπως εκείνη (στις εποχές που ακόμη βλεποταν).
Επίσης οι εξετάσεις που έδειξε ήταν δικές της (έχω τρόπο να το ξέρω), απλά τις έκανε γιατί το εθεσα το θέμα.
Απλά τις έκανε ΑΦΟΥ την έκραξα...ξέρω πολύ καλά ότι δεν είχε κάνει ποτέ πριν ουτε μετά...
Αν εχει σκοπό να παρουσιάσει άλλης...θα την καταλάβω γιατί από τη μονη που μπορεί να τις δανειστεί...ονόματα δεν λέμε, είναι από άλλο ιατρικό κέντρο από αυτό που έκανε τις προηγούμενες. Βλέπεις παει στο πιο φθηνό ενώ η άλλη δεν τσιγκουνευεται όταν είναι για την υγεία της.

Εχεις δίκιο που λες ότι δεν είναι ωραίο να την αποκαλώ πουτανα. Προσωπικά καμια άλλη κοπέλα δεν αποκαλώ έτσι. Αποκαλώ μόνο την ίδια καθώς θέλω να την μειωσω. Δεν έχω θέμα να το παραδεχτώ.

Ισα ίσα δεν πιστεύω ότι θες να τσακωθούμε και σε ευχαριστώ για τον τρόπο σου. Αληθεια.
Πλην όμως δεν μπορώ να είμαι ήρεμος με έναν τετοιο ψεύτικο άνθρωπο, παρα μόνο εριστικός. Ακόμη και πολύ δικά της άτομα έχουν παραδεχτεί πως ίσως της έκαναν και χειρότερα αν τους έκανε τα ίδια με εμένα.

Δεν με ενδιαφέρει πραγματικα η κοινή γνώμη του σαη, αν με πιστεύετε, αν αν αν.
Αυτοί που πρέπει γνωρίζουν πως έχω πει πολλές αλήθειες που πονάνε...
Και ας λένε ότι θέλουν οι γλύφτες... δουλειά τους είναι.

 
  • Like
Αντιδράσεις: garis

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.780
Κριτικές
25
Like
10.197
Πόντοι
4.746
Ναι ρε η μονη ειναι που δεν προσεχει την αλλη την κατουρουσαν και μολισ βγηκαν τα βιντεο στην φορα ολοι επεσαν απο τον καναπε και χυθηκε ο καφεσ απο την στιγμη που πληρωνεισ για τιποτα δεν εισαι σιγουροσ το τι εκανε πριν η καθε τυπισσα. Εδω γκομενα και γυναικα εχεισ και δεν ξερεις τι εκανε . Η Αννουλα πληρωνεται με αντικειμενικη τιμη λογω εμεφανισησ και απο θεμα συμπεριφορασ και συμμετοχησ ειναι αψογη .Αυτα πριν εξι χρονια για εμενα προσωπικα δυο φορεσ πηρα και η δευτερη ηταν αρκετη .Σημερα μετα απο τοσα χρονια αν εχει κατι αλλαξει απο εμφανιση η συμμετοχη η συμπεριφορα στο χειροτερο η στο καλυτερο .Ασ γραψουν εγκριτα μελη του σαιτ το τι και πωσ .
 

Stories

Νέο!

Stories

Δείτε τα όλα τα  escorts  στον κατάλογο
Top Bottom