Νέα

Ανεξάρτητες κοπέλες για μασάζ στην Αθήνα (αισθητικοί ή μασέζ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gravitygr(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 524
  • Εμφανίσεις 247K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
13
Like
1.898
Πόντοι
3.425
Πριν από καιρό είχα βρεθεί μαζί της, σύντομο μασάζ και όχι κάτι το ιδιαίτερο. Στο δεύτερο μέρος μόνο εκτόνωση με χέρι, με έξτρα χρήματα, και σε εμένα τουλάχιστον αρνήθηκε σθεναρά για οτιδήποτε παραπάνω.
αφου σου το λέει η κοπέλα ότι είναι ψυχοθεραπεύτρια....για πουτάνα την πέρασες και της ζητάς να σου καθίσει?

δεν είμαστε καλά μου φαίνεται....
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.646
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Ξεθάβω λίγο το θέμα να κάνω κι εγώ μια ερώτηση
Μου βγήκε στο facebook σαν διαφήμιση αυτή εδώ Bei Facebook anmelden
70€ αισθησιακό/ερωτκό μασαζ γράφει σε ξενοδοχείο ή στο χώρο σου. Φωτογραφίες δεν παίζουν στο προφιλ. Εχει πάρει κανένας να μας πει τι γινεται;
 

mikedr

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
77
Like
306
Πόντοι
20
Ξεθάβω λίγο το θέμα να κάνω κι εγώ μια ερώτηση
Μου βγήκε στο facebook σαν διαφήμιση αυτή εδώ Bei Facebook anmelden
70€ αισθησιακό/ερωτκό μασαζ γράφει σε ξενοδοχείο ή στο χώρο σου. Φωτογραφίες δεν παίζουν στο προφιλ. Εχει πάρει κανένας να μας πει τι γινεται;
 

antep

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
194
Πόντοι
1
Ξεθάβω λίγο το θέμα να κάνω κι εγώ μια ερώτηση
Μου βγήκε στο facebook σαν διαφήμιση αυτή εδώ Bei Facebook anmelden
70€ αισθησιακό/ερωτκό μασαζ γράφει σε ξενοδοχείο ή στο χώρο σου. Φωτογραφίες δεν παίζουν στο προφιλ. Εχει πάρει κανένας να μας πει τι γινεται;

Δεν εχω παρει, αλλα εβαλα το τηλεφωνο στο viber και εχει αντρικο ονομα και φωτογραφια...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.646
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Ναι το εχω κάνει και εγω αυτό . Δε σημαίνει κάτι οτι βγαζει αντρικό όνομα το τηλέφωνο. Μπορεί να είναι ο νταβας που διαχειρίζεται τα ραντεβού. Εχω στείλει στο facebook μηνυμα. Μου είπαν οτι κοπέλα πάει στα ραντεβού αλλα όταν ζήτησα φωτογραφία αρνήθηκαν να στείλουν.
Οπότε η ερώτησή μου ειναι η εξής απλή: Αν έχει κάποιος άποψη απο τις υπηρεσίες και την εμφάνιση της κοπέλας.
 

Nikolas@

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2022
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλη την ομάδα των ψαγμένων ανεξάρτητων
Υπάρχει η δυνατότητα να προτείνει κάποιος καμιά καλή περίπτωση?
Ευχαριστώ!
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
535
Κριτικές
18
Like
2.128
Πόντοι
1.196
Καλημέρα σε όλη την ομάδα των ψαγμένων ανεξάρτητων
Υπάρχει η δυνατότητα να προτείνει κάποιος καμιά καλή περίπτωση?
Ευχαριστώ!
Ψάξε εδώ, στα νήματα "Μασέζ με δικό τους χώρο", "Σεξ μασάζ στο σπίτι" κτλ κτλ
 

Kaoumpois

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
65
Like
32
Πόντοι
0
Μάγκες η Αφροδίτη από το Τζόι έφυγε ! Ξέρουμε κανέναν που να έχει τρόπο επικοινωνίας ;
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
964
Like
2.738
Πόντοι
446
Μάγκες η Αφροδίτη από το Τζόι έφυγε ! Ξέρουμε κανέναν που να έχει τρόπο επικοινωνίας ;
Μια ξανθιά κοπέλα με μακρύ μαλλί εννοείς;; νομίζω ακόμα δουλεύει στο joy αλλά με άλλο όνομα!!
 

kapotas07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
106
Κριτικές
5
Like
228
Πόντοι
281
1)Οταν κάποιος εχει ανεξάρτητη εννοείται δεν δίνει τηλ γιατί σε χρόνο dt παύει να είναι ανεξάρτητη
2) τις ανεξάρτητες είτε τις τσιμπας από τον κοινωνικό - επαγγελματικο περίγυρό κάτι πολύ πολύ σπάνιο είτε από μαγαζιά που είναι στα ΔΕΝ να πάρεις το τηλέφωνο από την θεραπεύτρια και να της κανονίσεις συνάντηση εξω... Αυτές είναι οι ανεξάρτητες.. Και έχω κάποια τηλ από αβατα των Αθηνών.. Και της Θεσσαλονίκης..
3) οτιδήποτε άλλο είναι βίζιτα... Γνώμη μου
Καλα να περνάτε..
 

leonidas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
1.040
Πόντοι
201
1)Οταν κάποιος εχει ανεξάρτητη εννοείται δεν δίνει τηλ γιατί σε χρόνο dt παύει να είναι ανεξάρτητη
2) τις ανεξάρτητες είτε τις τσιμπας από τον κοινωνικό - επαγγελματικο περίγυρό κάτι πολύ πολύ σπάνιο είτε από μαγαζιά που είναι στα ΔΕΝ να πάρεις το τηλέφωνο από την θεραπεύτρια και να της κανονίσεις συνάντηση εξω... Αυτές είναι οι ανεξάρτητες.. Και έχω κάποια τηλ από αβατα των Αθηνών.. Και της Θεσσαλονίκης..
3) οτιδήποτε άλλο είναι βίζιτα... Γνώμη μου
Καλα να περνάτε..
Δεν θέλω να παρεξηγηθώ αλλά νομίζω ότι μπερδεύεις το "ανεξάρτητη" με το Amateur
 

Πολυχρόνης

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
1.053
Κριτικές
42
Like
4.314
Πόντοι
5.646
Είναι πολύ λίγες οι ανεξάρτητες μασεζ. Οι ερασιτέχνες για να μιλάμε πιο σωστά και οι οποίες να προχωρούν και λίγο παραπάνω
 

Mad71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2020
Μηνύματα
101
Κριτικές
3
Like
247
Πόντοι
281
Callia massage ξέρουμε κάτι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom