Νέα

Ανεξάρτητες κοπέλες για μασάζ στην Αθήνα (αισθητικοί ή μασέζ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gravitygr(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 549
  • Εμφανίσεις 261K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

franconero

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2022
Μηνύματα
79
Like
120
Πόντοι
0
Όσες φορές δοκίμασα να επικοινωνήσω μαζί της , δεν απάντησε ποτέ ούτε σε κλήσεις, ούτε σε μηνύματα
Μιλησα μεσω μεσεντζερ μετα απο 3 ημερες που της εστειλα μηνυμα μου ειπε οτι κανει μονο επαγγελματικο μασαζ και αν θελω να μαθω περισσοτερα να της δωσω το τηλεφωνο μου και οποτε εχει χρονο θα με καλεσει να με ενημερωσει.Δεν χρειαζεται να σχολιασω μετα απο αυτα που μου εγραψε.Οτι κανει επαγγελματικο αλλα θα μου πει περισσοτερα στο τηλεφωνο.Οτι οταν βρει χρονο θα με καλεσει.Οτι παπαρολογια απο αυτην .Και φαινεται απο το προφιλ της ειναι αρκετα ψωνισμενη.Αυτα φιλε μου
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
298
Like
354
Πόντοι
21
Έχουμε συζητήσει για μασάζ και μου είπε ότι κάνει και κουρεματακι αλλά δεν έχω πάει.
Το μασάζ ξεκινάει με 25€
Αμφιβάλω αν γίνονται έξτρα.
Ας ενημερώσει κάποιος αν ξέρει παρακαλώ.
Σου έχει δώσει κάνα τηλ?
 

vgale_sentra

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
153
Κριτικές
2
Like
140
Πόντοι
1
Εγώ νομίζω πως παίζει μπάλα η συγκεκριμένη , δεν έχω εμπειρία αλλά δηλώνει επαγγελματίας στο "χώρο ". Έπισης αν δηλώσεις ότι είσαι του bou θα φας άκυρο επί τόπου .
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.499
Κριτικές
21
Like
6.871
Πόντοι
6.745

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
987
Κριτικές
4
Like
3.339
Πόντοι
446

Rockbill

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2021
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
813
Πόντοι
81
Καλημέρα! Έχει κανείς εμπειρία από μια μασέζ Ελένη Λάμπρου??? Μέσω fb η επικοινωνία...
Δοκιμάστηκε πρόσφατα,κάνει τα πάντα από μασάζ κούρεμα χτένισμα πίπα στον καβαλάει καλά και πρωκτικό το οποίο δεν δοκίμασα .ζητάει 100€ για φουλ πακέτο αλλά μου φάνηκε σαν βιαστική και τελείως μηχανικά όλα εάν ήταν πιο φθηνά μπορεί να ξαναδοκιμαζα μήπως έτυχε σαν πρώτη φορά αλλά με 100€+ ξενοδοχείο μάλλον όχι
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
987
Κριτικές
4
Like
3.339
Πόντοι
446
Δοκιμάστηκε πρόσφατα,κάνει τα πάντα από μασάζ κούρεμα χτένισμα πίπα στον καβαλάει καλά και πρωκτικό το οποίο δεν δοκίμασα .ζητάει 100€ για φουλ πακέτο αλλά μου φάνηκε σαν βιαστική και τελείως μηχανικά όλα εάν ήταν πιο φθηνά μπορεί να ξαναδοκιμαζα μήπως έτυχε σαν πρώτη φορά αλλά με 100€+ ξενοδοχείο μάλλον όχι
Ηλικιακά ισχύει ότι είναι κοντά στα 50 ?? γιατί ακούστηκε ότι έχει και 3-4 παιδιά...
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.575
Like
5.347
Πόντοι
2.306
Ηλικιακά ισχύει ότι είναι κοντά στα 50 ?? γιατί ακούστηκε ότι έχει και 3-4 παιδιά...
Εκεί κοντά είναι... Κρατιέται καλά για την ηλικία της να ξέρεις. Φαίνονται τα χρόνια αλλά βλεπεται δεν θα ξενερώσεις με το πρόσωπο. Από σώμα δεν ξέρω γιατί δεν το έχω δει ολόκληρο
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
298
Like
354
Πόντοι
21
Δοκιμάστηκε πρόσφατα,κάνει τα πάντα από μασάζ κούρεμα χτένισμα πίπα στον καβαλάει καλά και πρωκτικό το οποίο δεν δοκίμασα .ζητάει 100€ για φουλ πακέτο αλλά μου φάνηκε σαν βιαστική και τελείως μηχανικά όλα εάν ήταν πιο φθηνά μπορεί να ξαναδοκιμαζα μήπως έτυχε σαν πρώτη φορά αλλά με 100€+ ξενοδοχείο μάλλον όχι
Δεν την δοκίμασα γιατί μιλήσαμε στο τηλέφωνο και είχε ένα ύφος πολύ τσαμπουκαλεμενο και κακογαμημενο. Ξενέρωσα μόνο κ μόνο από την επικοινωνία στο τηλ...
 

Rockbill

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2021
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
813
Πόντοι
81
Ηλικιακά ισχύει ότι είναι κοντά στα 50 ?? γιατί ακούστηκε ότι έχει και 3-4 παιδιά...
Αλλά το σώμα κρατιέται πολύ καλά με πολύ ωραίο στήθος νομίζω είναι το καλύτερο σημείο πάνω της
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.698
Like
8.645
Πόντοι
1.056
Δοκιμάστηκε πρόσφατα,κάνει τα πάντα από μασάζ κούρεμα χτένισμα πίπα στον καβαλάει καλά και πρωκτικό το οποίο δεν δοκίμασα .ζητάει 100€ για φουλ πακέτο αλλά μου φάνηκε σαν βιαστική και τελείως μηχανικά όλα εάν ήταν πιο φθηνά μπορεί να ξαναδοκιμαζα μήπως έτυχε σαν πρώτη φορά αλλά με 100€+ ξενοδοχείο μάλλον όχι
Πολλά σου πήρε.. Εμένα μου ζήτησε 80€ για body to body μασαζ μαζι με σεξ. Για εντυπώσεις μη με ρωτήσεις. Την απέρριψα γιατι μου φάνηκαν πολλά τα 80€ που ζητάει
 

Rockbill

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2021
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
813
Πόντοι
81
Πολλά σου πήρε.. Εμένα μου ζήτησε 80€ για body to body μασαζ μαζι με σεξ. Για εντυπώσεις μη με ρωτήσεις. Την απέρριψα γιατι μου φάνηκαν πολλά τα 80€ που ζητάει
Καλά δεν υπάρχει μασάζ μην το σκέφτεσαι ,και εμείς στο τηλέφωνο έτσι είχαμε πει αλλά από κοντά μαλλον δεν το θυμόταν και μου λέει κάνω και μασάζ αν θέλεις ,το δοκίμασα αλλά οκ δεν αξίζει το κλασικό χαιδεμα που κάνουν όλες και μιλούσε ακατάπαυστα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πολλά σου πήρε.. Εμένα μου ζήτησε 80€ για body to body μασαζ μαζι με σεξ. Για εντυπώσεις μη με ρωτήσεις. Την απέρριψα γιατι μου φάνηκαν πολλά τα 80€ που ζητάει
Στα 60€ ίσως έκανα μια επανάληψη αλλά στα 100€ όχι
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
λοιπόν ανεξάρτητες για μασσαζ κατ οικον απο κορίτσια απο ιστιτούτα αισθητικής,γυμνασστήρια κλπ πολύ δύσκολο οχι ακατόρθωτο.είχα μια τέτοια περίπτωση αλλά επειδή υπάρχει αλληλοεκτίμηση δεν θάδινα σε κάποιον τηλέφωνο μέσω ιντερνετε ποτέ.όλα αυτα που γραφτικαν ποιο πάνω ισχύουν δηλαδή περισσότερος χρόνος και καλή συμπεριφορά,την συγκεκριμένη κοπέλα έδωσα σε 3 φίλους που γνωρίζω πολύ καλά και γενικά κινείται μεσω γνωριμιών και με φιλτραρισμα μεσω face book,ήθελε κανενα 1000ρικο επιπλεον τον μήνα...ταπεινή μου άποψη επειδη και η συγκεκριμένη ξεκίνησε απο απλα μασσατζίδικα του 20ρικου στο μισάωρο βγένει άκρη απόεκεί αλλά θέλει υπομονή.αφήνουμε τιπ στο 20ρικο κανενα 10ρικο επιπλεον και αφου εχουμε πάει 2 με 3 φορές ζητάμε εμπιστευτικάτο κινητό τους για σπίτι,προσοχή ομως οχι σε οποιαδήποτε,κοιτάμα ναμαστε συμπαθείς και πιάνουμε κουβέντα για τα οικογενειακά κλπ,πρόταση για δείπνο σαν να τις γνωρίζουμε σε καφετερια.είναι οι καλύτερες περιπτώσεις,αλλά θελει υπομονή.επίσης την τελευταία φορά που πήγα μαζί της έκατσε κανένα οκτάωρα ήπααμε ένα μπουκάλι ουσίσκυ και αν και μου το πρότεινε αρνήθικα να την πηδήξω.λειτούργισα συναιθηματικά και την είδα σαν φίλη.θα με πείτε μαλάκα αλλά έιτσι έκανα... με αποτέλεσμα να δημιουργηθουν κάποια προβλήματα με κάποιες σμβουλές που της έδωσα.ηταν μαθητρια του 19 ,,είχε παρατησει της σπουδές της χρωσταγε 12 μαθήματα με προφιενσυ στα αγγλικά και μιλούσε και γαλικά από επαρχία με γονεις εκπαιδευτικούς πούχαν πεθάνει...έμενε 30 χιλιομετρα από αθήνα με έναν μαλάκα χαπάκια που για να την κάνει υποτακτική διότι δεν είχε άλλο τρόπο της έδινε καμμια 10ρια μπάφους την ημέρα με υπνοστεντον,.εκεί τα πήρα στο κρανίο και ανακατεύτικα με αποτελεσμα να διακόψει επικοινωεία μαζζί μου και μαθαίνω αν είναι καλά μέσω των φύλων που τους έδωσα το τηλέφωνο,φυσικά γίναν και άλλα που δεν θαθελα να γραψω
 
Τελευταία τροποποίηση:

tryferos196

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2015
Μηνύματα
61
Like
142
Πόντοι
0
λοιπόν ανεξάρτητες για μασσαζ κατ οικον απο κορίτσια απο ιστιτούτα αισθητικής,γυμνασστήρια κλπ πολύ δύσκολο οχι ακατόρθωτο.είχα μια τέτοια περίπτωση αλλά επειδή υπάρχει αλληλοεκτίμηση δεν θάδινα σε κάποιον τηλέφωνο μέσω ιντερνετε ποτέ.όλα αυτα που γραφτικαν ποιο πάνω ισχύουν δηλαδή περισσότερος χρόνος και καλή συμπεριφορά,την συγκεκριμένη κοπέλα έδωσα σε 3 φίλους που γνωρίζω πολύ καλά και γενικά κινείται μεσω γνωριμιών και με φιλτραρισμα μεσω face book,ήθελε κανενα 1000ρικο επιπλεον τον μήνα...ταπεινή μου άποψη επειδη και η συγκεκριμένη ξεκίνησε απο απλα μασσατζίδικα του 20ρικου στο μισάωρο βγένει άκρη απόεκεί αλλά θέλει υπομονή.αφήνουμε τιπ στο 20ρικο κανενα 10ρικο επιπλεον και αφου εχουμε πάει 2 με 3 φορές ζητάμε εμπιστευτικάτο κινητό τους για σπίτι,προσοχή ομως οχι σε οποιαδήποτε,κοιτάμα ναμαστε συμπαθείς και πιάνουμε κουβέντα για τα οικογενειακά κλπ,πρόταση για δείπνο σαν να τις γνωρίζουμε σε καφετερια.είναι οι καλύτερες περιπτώσεις,αλλά θελει υπομονή.επίσης την τελευταία φορά που πήγα μαζί της έκατσε κανένα οκτάωρα ήπααμε ένα μπουκάλι ουσίσκυ και αν και μου το πρότεινε αρνήθικα να την πηδήξω.λειτούργισα συναιθηματικά και την είδα σαν φίλη.θα με πείτε μαλάκα αλλά έιτσι έκανα... με αποτέλεσμα να δημιουργηθουν κάποια προβλήματα με κάποιες σμβουλές που της έδωσα.ηταν μαθητρια του 19 ,,είχε παρατησει της σπουδές της χρωσταγε 12 μαθήματα με προφιενσυ στα αγγλικά και μιλούσε και γαλικά από επαρχία με γονεις εκπαιδευτικούς πούχαν πεθάνει...έμενε 30 χιλιομετρα από αθήνα με έναν μαλάκα χαπάκια που για να την κάνει υποτακτική διότι δεν είχε άλλο τρόπο της έδινε καμμια 10ρια μπάφους την ημέρα με υπνοστεντον,.εκεί τα πήρα στο κρανίο και ανακατεύτικα με αποτελεσμα να διακόψει επικοινωεία μαζζί μου και μαθαίνω αν είναι καλά μέσω των φύλων που τους έδωσα το τηλέφωνο,φυσικά γίναν και άλλα που δεν θαθελα να γραψτελικα
τελικα ? στειλε και πριβε αν τηελεισ τηλεφςνο και για να τα πουμε .ευχαριστω
 

tryferos196

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2015
Μηνύματα
61
Like
142
Πόντοι
0
τελικα για να πηγαιναμε τωρα παιζει τιποτα καλο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom