Νέα

Android auto

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα curtism333
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

curtism333

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
239
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
1
Καλησπέρα.Έχω αγοράσει πρόσφατα ένα Hyundai i20 και προσπαθώ να συνδέσω το κινητό με την οθόνη του αυτοκινήτου.Για κάποιο λόγο,όταν πηγαίνω να κατεβάσω την εφαρμογή του andoid auto από το google play store,μου γράφει ότι το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο στη χώρα μου.Αν κάποιος φίλος έχει εμπειρία από τέτοια θέματα,θα εκτιμούσα τη βοήθεια του.Ευχαριστώ.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Καλησπέρα.Έχω αγοράσει πρόσφατα ένα Hyundai i20 και προσπαθώ να συνδέσω το κινητό με την οθόνη του αυτοκινήτου.Για κάποιο λόγο,όταν πηγαίνω να κατεβάσω την εφαρμογή του andoid auto από το google play store,μου γράφει ότι το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο στη χώρα μου.Αν κάποιος φίλος έχει εμπειρία από τέτοια θέματα,θα εκτιμούσα τη βοήθεια του.Ευχαριστώ.
:coffee:και γιατι δεν μιλας με την αντιπροσωπεία
 
OP
OP
C

curtism333

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
239
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
1
Θα το κάνω κι αυτό.Απλά σκέφτηκα ότι εκατοντάδες άνθρωποι μπαίνουν εδώ καθημερινά,όλο και κάποιος θα μπορέσει να βοηθήσει.Ευχαριστώ πάντως.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Θα το κάνω κι αυτό.Απλά σκέφτηκα ότι εκατοντάδες άνθρωποι μπαίνουν εδώ καθημερινά,όλο και κάποιος θα μπορέσει να βοηθήσει.Ευχαριστώ πάντως.
οταν αγόραζεις ενα προιον οποιοδήποτε ειναι αυτο και εχεις απορίες πρώτα μιλας με τους αρμοδίους απο εκει που το αγορασες οχι σε ενα σαιτ για call-girl
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Καλησπέρα.Έχω αγοράσει πρόσφατα ένα Hyundai i20 και προσπαθώ να συνδέσω το κινητό με την οθόνη του αυτοκινήτου.Για κάποιο λόγο,όταν πηγαίνω να κατεβάσω την εφαρμογή του andoid auto από το google play store,μου γράφει ότι το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο στη χώρα μου.Αν κάποιος φίλος έχει εμπειρία από τέτοια θέματα,θα εκτιμούσα τη βοήθεια του.Ευχαριστώ.
Φίλε μου έχεις δοκιμάσει να πας σε άλλη χώρα να το κατεβάσεις;
 

facepisser

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
121
Πόντοι
1
Αν και δεν είναι διαθέσιμο στην Ελλάδα, λειτουργεί μια χαρά. Απλώς δεν καταλαβαίνει ελληνικά τοπωνύμια και άλλες ονομασίες από φωνητικές οδηγίες.
Μπορείς να το κατεβάσεις κι από εδώ:

https://www.apkmirror.com/?post_type=app_release&searchtype=apk&s=android+auto

Αν θυμάμαι σωστά, σε κινητά με android 10 ή 11 είναι προεγκατεσημένο, αλλά δεν φαίνεται. Οπότε αν το εγκαταστήσεις, υπάρχει ενδεχόμενο να σου ζητήσει να κάνεις ενημέρωση αντί εγκατάσταση. Σε κάθε περίπτωση, θα δουλεύει κανονικά. Από κει και πέρα, μπορείς να μπαίνεις στο πιο πάνω site για ενημέρωση μία φορά τον μήνα ή το δίμηνο και να κατεβάζεις το νεώτερο apk.
 
Τελευταία τροποποίηση:

fatos1924

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2015
Μηνύματα
123
Κριτικές
15
Like
946
Πόντοι
311
Το Android auto είναι επίσημα διαθέσιμο στην Ελλάδα από τον Δεκέμβρη του 20.


Το έχω και λειτουργει κανονικότατα σε Peugeot (108) και Suzuki (ignis).

Εκεί που είχα συνατντήσει πρόβλημα ήταν στο καλώδιο USB. Αρκετα καλώδια δεν κανουν. ΠΧ, αγόρασα ένα micro USB καλώδιο καλής ποιότητας απο GERMANO και ήταν άχρηστο ενώ συνδεθηκα κανονικότατα με το USB καλώδιο που
μου έδιναν δωρεαν με ένα ηλεκτονικό τσιγάρο. Άβυσσος...!

Κάτι άλλο που πρεπει να κοιταξεις, είναι ίσως το κινητό σου να έχει παλιό λειτουργικό;
Πάντως εγω έχω ένα Samsung galaxy A10 Μόνιμο μεσα στο αυτοκίνητο συνδεδεμενο και εχω Android auto χωρίς κανενα π΄ροβλημα.
Μόνο θέμα είναι οτι δεν μπορώ να γραψω με εληνικους χαρακτήρες, παρότι στις τοποθεσίες βγαζει και ελληνική γραμματοσειρά.
 

fatos1924

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2015
Μηνύματα
123
Κριτικές
15
Like
946
Πόντοι
311
Καλησπέρα.Έχω αγοράσει πρόσφατα ένα Hyundai i20 και προσπαθώ να συνδέσω το κινητό με την οθόνη του αυτοκινήτου.Για κάποιο λόγο,όταν πηγαίνω να κατεβάσω την εφαρμογή του andoid auto από το google play store,μου γράφει ότι το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο στη χώρα μου.Αν κάποιος φίλος έχει εμπειρία από τέτοια θέματα,θα εκτιμούσα τη βοήθεια του.Ευχαριστώ.
Τωρα που ξαναδιαβάζω την ερώτηση σου, μήπως στο κινητό δεν έχεις δηλώσει ως χώρα σου την Ελλάδα;
 

Tatoulis

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
39
Like
17
Πόντοι
0
Καλησπέρα.Έχω αγοράσει πρόσφατα ένα Hyundai i20 και προσπαθώ να συνδέσω το κινητό με την οθόνη του αυτοκινήτου.Για κάποιο λόγο,όταν πηγαίνω να κατεβάσω την εφαρμογή του andoid auto από το google play store,μου γράφει ότι το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο στη χώρα μου.Αν κάποιος φίλος έχει εμπειρία από τέτοια θέματα,θα εκτιμούσα τη βοήθεια του.Ευχαριστώ.
Ρώτα στην αντιπροσωπεία ή κάνε δοκιμή με άλλο τηλέφωνο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom