Νέα

Αναζητήσεις μασαζιούχων τεμαχίων Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panagos35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 626K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
λιγον ασχετο αλλα μια σουζανα απο καλλιροης 38 αρκετα παλλια μιλφ ρωσιδακι μαλλον και ισως μετα σε καταστημα του ιστορικου κεντρου ξερουμε που και εαν παιζει? μονο για δυνατους λυτες!!
 

kostas-mk37

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2015
Μηνύματα
739
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
Καλημέρα,εγω ψαχνω τη Βικυ που δουλευε παλια στη Ματζαγριωτακη και μετα στη Λιζα στην Καλλιθεα.
Επισης την Τζανινα που ηταν στην Αχιλλεως παλια και μετα στη Λιζα.
Αναζητήσεις ερυθρου σταυρου! :2funny:
μηπως να ρωτησεις στο ληξιαρχειο;  :priest: :2funny: :2funny:
 

mirakos60

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
590
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
6
Καλησπερα. Ξερει κανεις που βρισκεται η Ειρηνη από 3ης Σεπτεμβρίου 59??????
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.614
Πόντοι
41.447
λιγον ασχετο αλλα μια σουζανα απο καλλιροης 38 αρκετα παλλια μιλφ ρωσιδακι μαλλον και ισως μετα σε καταστημα του ιστορικου κεντρου ξερουμε που και εαν παιζει? μονο για δυνατους λυτες!!

αγνοειται

Καλησπερα. Ξερει κανεις που βρισκεται η Ειρηνη από 3ης Σεπτεμβρίου 59??????

επισης αγνοειται
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
Καλημέρα,εγω ψαχνω τη Βικυ που δουλευε παλια στη Ματζαγριωτακη και μετα στη Λιζα στην Καλλιθεα.
Επισης την Τζανινα που ηταν στην Αχιλλεως παλια και μετα στη Λιζα.
Αναζητήσεις ερυθρου σταυρου! :2funny:
Η Βίκη κάνει που και πού εμφάνιση στο Μάτζα κατόπιν συνεννόησης με Τατιάνα. Αν λές για την ξανθιά αδύνατη.
Η Τζανίνα ήταν στο "άρωμα" κολόμπαρο στην Αλεξάνδρας και μετά χάθηκε . Κάπου θα δουλεύει. Στο άρωμα δουλεύει και η φίλη της Μόνα που ίσως να ξέρει (αν θέλει να σου πεί).
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
Η Βίκη κάνει που και πού εμφάνιση στο Μάτζα κατόπιν συνεννόησης με Τατιάνα. Αν λές για την ξανθιά αδύνατη.
Η Τζανίνα ήταν στο "άρωμα" κολόμπαρο στην Αλεξάνδρας και μετά χάθηκε . Κάπου θα δουλεύει. Στο άρωμα δουλεύει και η φίλη της Μόνα που ίσως να ξέρει (αν θέλει να σου πεί).
σωστος ο νικ...επισης στο ματζα μου εκανε εντυπωση οτι εριξαν και τιμες τελικα στο 60αρι...αν και το ροστερ θελει ενδυναμωση
 

zilberto

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
148
Κριτικές
3
Like
72
Πόντοι
1
Ερωτηση προς τους συναθλητες. Καποια κοπελα (ονοματι) aka. Ατζελινα.. Μολδαβο  early milf με κορμαρα, που επαιζε μπαλα στο Σ.54 επι εποχης Ζανας, ξερουμε αν υπαρχει καπου αλλου πλεον?
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Ερωτηση προς τους συναθλητες. Καποια κοπελα (ονοματι) aka. Ατζελινα.. Μολδαβο  early milf με κορμαρα, που επαιζε μπαλα στο Σ.54 επι εποχης Ζανας, ξερουμε αν υπαρχει καπου αλλου πλεον?

Μη παίζεις με τον πόνο μας!  :headbang: :headbang:
Έχει σταματήσει εδώ και χρόνια φίλε. Τις προάλλες που ξαναπέρασα από το ιστορικό αυτό μαγαζί την θυμήθηκα και εγώ και νοστάλγησα. :helpplea:

 

zilberto

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
148
Κριτικές
3
Like
72
Πόντοι
1
Ιστορικα γαμησια μαζι της...τορπιλες απ τις λιγες  :tits: :tits:  κ απιστευτη ορεξη  :knockinb: :fuck1: :pipa1:... να ναι καλα οπου κ να βρισκεται το κοριτσι...αλλα  το AMBER ALERT παραμενει... :helpplea:
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
353
Like
40
Πόντοι
1
Δεν ξερω αν αυτο ειναι το σωστο thread, ή πρεπει να αρχισω νεο. Ηθελα να σας ρωτησω, σε ποια μαγαζια παιζουν πιπινακια αυτην την εποχη;
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
353
Like
40
Πόντοι
1
Επισης, εχει δει κανεις πουθενα μια Αννα απο την Αρμενια ελεγε οτι ηταν. Δουλευε στην Γλυφαδα στην Πανωπης
 

barochas

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Hello,μια νανσυ απο diamonds δαφνη ελληνιδα?
 

katsikas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Η Βίκη κάνει που και πού εμφάνιση στο Μάτζα κατόπιν συνεννόησης με Τατιάνα. Αν λές για την ξανθιά αδύνατη.
Η Τζανίνα ήταν στο "άρωμα" κολόμπαρο στην Αλεξάνδρας και μετά χάθηκε . Κάπου θα δουλεύει. Στο άρωμα δουλεύει και η φίλη της Μόνα που ίσως να ξέρει (αν θέλει να σου πεί).
Ευχαριστω,αυτην εννοω.Θα την ψαξω στη Ματζ.
 

barochas

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
οπως επισης και η σισσυ εχει εξαφανιστει..
 

Filogeno

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2010
Μηνύματα
145
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά.

Επειδή έχω φάει κόλλημα τον τελευταίο καιρό για δικούς μου λόγους, να πηδήξω petite και στο σώμα και στην ηλικία...
Παίζει να ξέρει κανένας φίλος τίποτα αξιόλογο σε μασατζίδικο;

Αν έχετε καμία ιδέα ρίξτε την στο τραπέζι...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια!!!
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά.

Επειδή έχω φάει κόλλημα τον τελευταίο καιρό για δικούς μου λόγους, να πηδήξω petite και στο σώμα και στην ηλικία...
Παίζει να ξέρει κανένας φίλος τίποτα αξιόλογο σε μασατζίδικο;

Αν έχετε καμία ιδέα ρίξτε την στο τραπέζι...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια!!!
Χωρίς να θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου πήγαινε μια βόλτα απο Δημόκριτου Κολωνάκι
να δεις τι Στέλλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom