Νέα

Αναζητήσεις μασαζιούχων τεμαχίων Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panagos35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 631K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Καλησπέρα παιδιά.

Επειδή έχω φάει κόλλημα τον τελευταίο καιρό για δικούς μου λόγους, να πηδήξω petite και στο σώμα και στην ηλικία...
Παίζει να ξέρει κανένας φίλος τίποτα αξιόλογο σε μασατζίδικο;

Αν έχετε καμία ιδέα ρίξτε την στο τραπέζι...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια!!!
Ξεχνάω το όνομα φίλε αλλά πολύ καλο petite απο σώμα (γιατί απο ηλικία ειναι 30 -35 ) είναι ένα στο ΡΕΙΚΙ.. Καλό και περιποιητικό μωρό .. Μια φορά έχω πάει αλλά είναι από τις περιπτώσεις που θέλω να ξαναπάω...
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Ξεχνάω το όνομα φίλε αλλά πολύ καλο petite απο σώμα (γιατί απο ηλικία ειναι 30 -35 ) είναι ένα στο ΡΕΙΚΙ.. Καλό και περιποιητικό μωρό .. Μια φορά έχω πάει αλλά είναι από τις περιπτώσεις που θέλω να ξαναπάω...

Αλίκη
:-* :-* :-*
 
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
268
Πόντοι
1
Μαγκες μου καλησπερα..αν πετυχει καποιος την ντονα το κοντοπουτανο απο θ81 και μετα αχιλεως ας ριξει μια ενημερωση...εχει εξαφανιστει κανα δυο χρονια και την εχω πεθυμησει
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Μαγκες μου καλησπερα..αν πετυχει καποιος την ντονα το κοντοπουτανο απο θ81 και μετα αχιλεως ας ριξει μια ενημερωση...εχει εξαφανιστει κανα δυο χρονια και την εχω πεθυμησει
ειναι εκτος ελλαδας,παιχτη.
 

skopelos1963

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα μηπως ξερει κανενας συναγωνιστης που βρισκεται η Ευα η σερβα που ηταν παλια στο diamond τη δαφνη?Ευχαριστω
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολουσ μηπως εχει υπ οψιν του κανεις την τζουλια που δουλευε στην καιτη στουρναρη αν παιζει καπου κατι πηρε το αυτι μου για μαγαζι στον πειραια ξερει κατι  κανεις?
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
Ρωξανη από Σκρα ,μετα Κηφησιας ,μετα Πειραια Ηρωων Πολυτεχνείου ....τωρα που ??? οποιος ξερει ας με πληροφορησει είναι απωθημενο μου από την Σκρα.
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.470
Πόντοι
12.930
Ρωξανη από Σκρα ,μετα Κηφησιας ,μετα Πειραια Ηρωων Πολυτεχνείου ....τωρα που ??? οποιος ξερει ας με πληροφορησει είναι απωθημενο μου από την Σκρα.

απο το ομορφοτερα ΜΙΛΦ, εχω χρονια να την παρω
με καλο σερβις επισης
νομιζω δεν ειναι πλεον σε κανενα μασατζιδικο, ισως δουλευει σε κλειστο κυκλο, δυστυχως δεν ειμαι στον κυκλο αυτον!

να ρωτησω κι εγω κατι απο παλια
Γωγω, Ελληνιδα ΜΙΛΦ, αδυνατη δουλευε στην ΟΜηρου πριν απο χρονια
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
απο το ομορφοτερα ΜΙΛΦ, εχω χρονια να την παρω
με καλο σερβις επισης
νομιζω δεν ειναι πλεον σε κανενα μασατζιδικο, ισως δουλευει σε κλειστο κυκλο, δυστυχως δεν ειμαι στον κυκλο αυτον!

να ρωτησω κι εγω κατι απο παλια
Γωγω, Ελληνιδα ΜΙΛΦ, αδυνατη δουλευε στην ΟΜηρου πριν απο χρονια
Καποιος από τον κυκλο της που να θελει να με βαλει μεσα σε αυτόν ?
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
54
Like
2.041
Πόντοι
5.595
καλημερα

γνωριζει κανεις τι απεγινε η πολωνεζα Veronika απο Φ4 και τελευταια σαν σεριφισσα στα Athens της Λ.Συγγρου ?
 

kostpoli

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
54
Like
8
Πόντοι
0
Γεια κι απο μενα.
Κι εγω θα ενδιαφερομουν για τη Βερονικα που λεει ο φιλος, καθως κι αν ξερει κανεις τι εγινε η Ντιανα που ηταν στο Συγγρου 45 και Μ289?
 

moutafies

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Αν και εχει γίνει ερώτηση και στο παρελθόν για το κορίτσι αυτο εγώ θα ξαναρωτήσω μιας και η κρίση αλλάζει πολύ τα πραγματα. Αν θυμάται κανείς την Αλεξία που δούλευε στο Σ45 πολύ καιρό πριν, ελληνίδα ξανθιά με κανονικό πρός το γεματούλικο σωματάκι. Αν έχει εμφανιστεί πουθένα πρόσφατα.
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
969
Κριτικές
39
Like
2.592
Πόντοι
6.745
Αν και εχει γίνει ερώτηση και στο παρελθόν για το κορίτσι αυτο εγώ θα ξαναρωτήσω μιας και η κρίση αλλάζει πολύ τα πραγματα. Αν θυμάται κανείς την Αλεξία που δούλευε στο Σ45 πολύ καιρό πριν, ελληνίδα ξανθιά με κανονικό πρός το γεματούλικο σωματάκι. Αν έχει εμφανιστεί πουθένα πρόσφατα.
αν λες αυτη που ήταν το 2011 απο τοτε δεν την εχω ξαναδει!!! πολυ ωραιο μωρο ηταν..
 

moutafies

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
αν λες αυτη που ήταν το 2011 απο τοτε δεν την εχω ξαναδει!!! πολυ ωραιο μωρο ηταν..
Ναι ρε γμτ ήταν πολύ ωραίο μωρό. Σκέφτηκα μήπως λόγο κρίσης να έχει ξαναγυρίσει στα λάδια. Περίεργο όμως, κανονικά η κρίση και η ανάγκη θα έπρεπε να είχε γεμίσει τον χώρο. Λέω τώρα. Αλλα πάλι με τις ελληνίδες δεν είσε ποτέ σίγουρος στο τί θέλουν.
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
ξανα στον αγωνα αλλα .................... θα μαθωω
 

misterb

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2008
Μηνύματα
131
Κριτικές
2
Like
61
Πόντοι
1
Καλημερα! το μιλφ Αντζελα απο Σ 40-42 ξερει κανεις που πηγε ?

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom