Νέα

Anal Milfs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα !blis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 181
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

JohnRambo-ZG-CRO

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
5
Like
11
Πόντοι
0
Γεια σε όλους,
Δεν ξέρω να γράφω ελληνικά, αλλά θα βάλω ένα google translate παρακάτω.
Διάβαζα πολλές αναρτήσεις εδώ, καθώς έχουμε το παρόμοιο φόρουμ στην Κροατία όπου μπορείτε να βρείτε όλες τις καλές πληροφορίες για τα κορίτσια της τοπικής κλήσης.

Θα εκτιμούσα αν κάποιος μπορούσε να με βοηθήσει να βρω μια κυρία που της αρέσει ο πρωκτικός και ο βαθύς λαιμός.

Αν κάποιος από εσάς σκοπεύει να επισκεφτεί το Ζάγκρεμπ, μπορώ να σας βοηθήσω να βρείτε το τέλειο ταίρι :)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Τζον Ράμπο
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.571
Κριτικές
15
Like
6.262
Πόντοι
8.345
Γεια σε όλους,
Δεν ξέρω να γράφω ελληνικά, αλλά θα βάλω ένα google translate παρακάτω.
Διάβαζα πολλές αναρτήσεις εδώ, καθώς έχουμε το παρόμοιο φόρουμ στην Κροατία όπου μπορείτε να βρείτε όλες τις καλές πληροφορίες για τα κορίτσια της τοπικής κλήσης.

Θα εκτιμούσα αν κάποιος μπορούσε να με βοηθήσει να βρω μια κυρία που της αρέσει ο πρωκτικός και ο βαθύς λαιμός.

Αν κάποιος από εσάς σκοπεύει να επισκεφτεί το Ζάγκρεμπ, μπορώ να σας βοηθήσω να βρείτε το τέλειο ταίρι :)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Τζον Ράμπο



 

JohnRambo-ZG-CRO

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
5
Like
11
Πόντοι
0


tank you!!
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
φακιου
ο φιλος που μου εστειλε ενα πολυ ευγενικο μηυμα που εκθειαζει τις ιστοριες μου και με παρομοιαζει με μπουκοφσκι αν θελει ας στειλει εδω διοτι δε βρισκω το μηνυμα
φακ ολ γιου
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
λιλιανα η σελιδα δε βρεθηκε
ωστε 48 ειναι η αννα? μικρη του γαλακτος
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
να πω μια ακομα ιστορια ειναι πρωτοχρονια ειμαι με την πουτανα μου γιατι καποιος μου εγραψε θελω το κινητο της φιλης σου στειλε αδερφε μια μεγαλη καρτα να με βοηθησει στη μνημη δε θυμαμαι καλα τα νουμερα
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
τελος παντων με εχει ζαλισει η αλλη γτ ενω καθε πρωτχρονια ερχοταν τωρα εχει κατσει στη μανα της με την κορη της, μη ζητησετε το κινητο της κορης ειναι ανηλικη
οποτε το αλλο της ειχα σκισει τα κωλοβαρδουλα την ειχα στειλει για συρραφη στο μετροπολιταν κι ειχε παθει κομπλεξ
μετα οποτε δοκιμασαμε ποναγε και τραβιοταν ενω πριν της εσκιζα τον πατο αβερτα κουβερτα
εσεις ουτε με το κυαλι παρτα αναποδα να γινει τσαμπουκας ειμαι ηρεμος εξωγηινος ερχομαι με καλη προθεση
οποτε αφου τρια χρονια της εσκιζα τονκωλο αραια και που επαιρνα καμια αλλη για κωλο με ειχε ξενερωσει ο τοσος ρομαντισμος στις μερες μας ειναι υποπτος
της εβαλα ολο το χερι στην πατουρα οπως ειχα κανει και με αρκτες αλλες, μετα τα δεκα δακτυλα αλλα δυο χερια δεν επαιρνε στα αρχιδια μου τοσα λεφτα ξοδευω να ευχαριστηθω ξεπατωμα
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
οποτε μετα απο ολα αυτα μου κανει στο δευτερο ραντεβου ερωτηση
σου αρεσει απο κωλο ε?
μιλαμε φωστηρας η γυναικα εβγαλε συμπερασμα ε τι αλλα νεα παιδια ?
η αννα ολα αυτα, να μου πεις ποια αννα αφου μαρια μας λες, το λλαζουμε το κανουμε και αννα ελσα κατερινα διπιτο σαλατα αναλογα ενα διπλο εσπρεσο εμενα και αυτη κπουτσινο ζαχαρινη καναρινη τουιτι διπατο τριπατο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δικο μου ειναι το θεμα οτι θελω θα λεω πειτε τα νεα σας παιδια γαματε καθολου?
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
το κανουμε και αννα μαρια αμα λαχει μπας επιστρεψει το κανουμε τζεσικα μαριλου η πουτανα κι αν κρυφτει η χαρα δεν την αφηνει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μπας επιστρεψει ο βασιλεας εννοω
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
πουτανα εννοω τον βασιλεα θελω παρεξηγηση
 

Jepakos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2023
Μηνύματα
1
Like
1
Πόντοι
0
Κάτι από θεσσαλονίκη παιδιά υπάρχει ξέρει κάποιος?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.710
Κριτικές
15
Like
11.342
Πόντοι
3.846
Γεια σε όλους,
Δεν ξέρω να γράφω ελληνικά, αλλά θα βάλω ένα google translate παρακάτω.
Διάβαζα πολλές αναρτήσεις εδώ, καθώς έχουμε το παρόμοιο φόρουμ στην Κροατία όπου μπορείτε να βρείτε όλες τις καλές πληροφορίες για τα κορίτσια της τοπικής κλήσης.

Θα εκτιμούσα αν κάποιος μπορούσε να με βοηθήσει να βρω μια κυρία που της αρέσει ο πρωκτικός και ο βαθύς λαιμός.

Αν κάποιος από εσάς σκοπεύει να επισκεφτεί το Ζάγκρεμπ, μπορώ να σας βοηθήσω να βρείτε το τέλειο ταίρι :)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Τζον Ράμπο
Can't advise for anal milfs in Athens. but if you ever pass from Cyprus, I have some Russian recommendations with quite good bodies around 45 years old.
I fucked one of them with 70€, included anal and deepthroat and cim in the price.
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
για λιγο επαιξε μια λατινα με φουλ αναλ αλλα πλεον δεν παιζει οποτε εχουμε στραφει στις μονιμες κοριτσαρες που δινουν και τις τρεις τους τρυπουλες
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
347610744_813342867025340_1232221492890363567_n.jpg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και τις μπαλες μεσα και τη στεκα
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
παιζουν μπαλα ζαχαρη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom