Νέα

Amsterdam

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tin_kanw_sfentona
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 221K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
.
 

Συνημμένα

  • IMG_8121.JPG
    IMG_8121.JPG
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 176
  • IMG_8108.JPG
    IMG_8108.JPG
    523,5 KB · Εμφανίσεις: 153
  • IMG_8100.JPG
    IMG_8100.JPG
    1,5 MB · Εμφανίσεις: 139

Wolverine17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2017
Μηνύματα
11
Κριτικές
14
Like
546
Πόντοι
290
Καλησπέρα συναγωνιστές. Σε μια βδομάδα θα παίζει επίσκεψη στο Αμστελόδαμο για εργασία και χαρά. Η εργασία θα είναι τις  πρωινές ώρες, αλλά το απόγευμα βράδυ, man has to do what a man has to do...  :knockinb:

Ψάχνοντας αυτό το thread δεν βρήκα any πρόσφατες really actionable infos στον τομέα που δραστηριοποιούμαι i.e. call girls... Ωραία η RLD αλλά εγώ θέλω λίγο και το παραμυθάκι μου, λίγο GFE και γούτσου γούτσου.... Any info would be much appreciated για γραφεία σε πρώτη φάση και "παραστρατημένες" κορασίδες αν είμαι super κωλόφαρδος!

Btw. για να προλάβω σχόλια του τύπου ο νέοπας ζητάει info κλπ, έχω μοιραστεί γνώση με κριτικές οκ όχι πολλές, απλά στο forum δεν είμαι super active.
 

Wolverine17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2017
Μηνύματα
11
Κριτικές
14
Like
546
Πόντοι
290
Καλησπέρα συναγωνιστές. Σε μια βδομάδα θα παίζει επίσκεψη στο Αμστελόδαμο για εργασία και χαρά. Η εργασία θα είναι τις  πρωινές ώρες, αλλά το απόγευμα βράδυ, man has to do what a man has to do...  :knockinb:

Ψάχνοντας αυτό το thread δεν βρήκα any πρόσφατες really actionable infos στον τομέα που δραστηριοποιούμαι i.e. call girls... Ωραία η RLD αλλά εγώ θέλω λίγο και το παραμυθάκι μου, λίγο GFE και γούτσου γούτσου.... Any info would be much appreciated για γραφεία σε πρώτη φάση και "παραστρατημένες" κορασίδες αν είμαι super κωλόφαρδος!

Btw. για να προλάβω σχόλια του τύπου ο νέοπας ζητάει info κλπ, έχω μοιραστεί γνώση με κριτικές οκ όχι πολλές, απλά στο forum δεν είμαι super active.
Εδώ συναγωνιστές δεν έχουμε κάτι??? :think: :think:
 

elite76

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2014
Μηνύματα
108
Κριτικές
2
Like
151
Πόντοι
1
ταξακι απο το central station Και προορισμο paradise club ... διευθυνση SCHAAFSTRAAT 26A - 1021 KE AMSTERDAM NOORD TEL: +31 (0)20 637 34 16
ειναι κοντα στο σταθμο, θα περασεις με το αμαξι στη γεφυρα κατω απο τη θαλασσα και σε περιπου κανα 15λεπτο θα εχεις φτασει, η εισοδος στο μαγαζι ειναι 80ευρω, σαουνες πισινα ολα στη διαθεση σου, εχω παει καμια 10αρια φορες , καθε φορα πηδαγα περισσοτερο απο 2 γυναικες που ηταν εκει και διψαγανε για σπερμα

RLD μακρια δεν αξιζουν , με 20ευρω στη φυλης γαμας 10 φορες καλυτερα

πηγα τελευταια φορα το 2014...ακριβως οπως τα λες
amsterdam εχω παει 4 φορες....εχει κ καποιες βιτρινες απο την απεναντι μερια του Dum....πισω απο το παλατι κ το εμπορικο....παραληλα της Spuistraat...
 

dvd

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά σε κανά μήνα θα πάω αμστερνταμ για δουλειά, μπορεί κανείς να με κατατοπίσει τι παίζει με τις κανονικές γκόμενες. Αν παίζουν μπαράκια, αν σηκώνει καμάκι, αν είναι εύκολες σαν τσεχία κτλ...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
215
Like
17.218
Πόντοι
35.697
Παιδιά σε κανά μήνα θα πάω αμστερνταμ για δουλειά, μπορεί κανείς να με κατατοπίσει τι παίζει με τις κανονικές γκόμενες. Αν παίζουν μπαράκια, αν σηκώνει καμάκι, αν είναι εύκολες σαν τσεχία κτλ...

Εγώ το Σάββατο θα ξαναπάω,οι γκόμενες είναι εύκολες στα μπαράκια,να προτιμήσεις να πας Άμστερνταμ,Λαιντεν και Ντελφτ,σ'αυτά τα μέρη θα βρεις φοιτήτριες και γενικά γκόμενες διψασμένες για πούτσο  ;)
 

dvd

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ το Σάββατο θα ξαναπάω,οι γκόμενες είναι εύκολες στα μπαράκια,να προτιμήσεις να πας Άμστερνταμ,Λαιντεν και Ντελφτ,σ'αυτά τα μέρη θα βρεις φοιτήτριες και γενικά γκόμενες διψασμένες για πούτσο  ;)

Μας τρέλανες....

καλά να περάσεις και στείλε καμμιά πληροφορία γυρνώντας...
 

talass

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2014
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά σε κανά μήνα θα πάω αμστερνταμ για δουλειά, μπορεί κανείς να με κατατοπίσει τι παίζει με τις κανονικές γκόμενες. Αν παίζουν μπαράκια, αν σηκώνει καμάκι, αν είναι εύκολες σαν τσεχία κτλ...

Συμφωνώ με τον αποπάνω, οι Ολλανδέζες το βράδυ είναι αρκετά εύκολες αρκεί να μην έχεις υιοθετήσει το ηλίθιο στυλ του κλανιρογαμπρού που έχουμε εδώ. Προσωπικά έχω ρίξει Ολλανδέζα σε Άμστερνταμ και Ουτρέχτη και είναι πολύ πιο εύκολες από τις δικές μας και τις τσέχες που προανέφερες τις οποίες θεωρώ αρκετά δύσκολες.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.593
Like
2.200
Πόντοι
456
Ισχύει εν μέρει. Αλλά αν πας με το ύφος κλαρήνου θα φας σφαλιάρα. Τόσα χρόνια εδώ αυτό κατάλαβα  :rockon:
 

cum gun

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
180
Like
10
Πόντοι
1
Αν πας με στυλ δε θέλω να γαμησω, στάνταρ θα φύγεις ζευγαρωμενος.
Εγω θυμαμαι καθόμουν σε σταντ και επινα τις μπύρες μου χαλαρός και ήρθε η γκομενα να με ρωτήσει τι έχω και δεν είμαι καλά... Φυσικά θα πρεπει να ψαξεις μέρη ΜΗ τουριστικά
 

nikassos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2008
Μηνύματα
138
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους!!!

Σε κάνα 2 εβδομάδες θα είμαι Άμστερνταμ για 4-5 μέρες!

Παίζει κάνα καλό γραφείο να φέρω για καμιά ώρα κοπέλα στο ξενοδοχείο?

Έχει κανείς άποψη για κάποιο από αυτά;


Ευχαριστώ!!!
 

nikassos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2008
Μηνύματα
138
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Πάρα πολύ μούφα βλέπω. πχ. δες και Ελλάδα τί έχουν. Μούφες παντού.

Έχεις κάποια πρόταση από δική σου εμπειρία;

Να βγω έξω σχεδόν δεν παίζει καθόλου με την δουλειά... Όποτε μόνο αν φέρω κάποια κοπέλα στο ξενοδοχείο...
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
215
Like
17.218
Πόντοι
35.697
Δες και δω αν και οι περισσότερες είναι μπάζα και ζητάνε τρελά λεφτα,για μένα καλύτερα πάνε Ρέντ λάιτ η ντε νααχ
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Τί Amsterdam ρέ παιδιά; Έδώ είναι τό ψωμοτύρι.

 

ILIAS1339

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Σεπ 2017
Μηνύματα
539
Κριτικές
21
Like
1.110
Πόντοι
1.016
Άμστερνταμ, Ολλανδία
Ταξίδια για να Κάνετε το 2018

Μια όμορφη πρωτεύουσα με χαλαρούς ρυθμούς και πολιτιστικό ενδιαφέρον. Ειδικά αν την επισκεφτείτε άνοιξη, θα απολαύσετε και τους ανθισμένους κήπους της. Μάλιστα, θεωρείται από τους πιο φιλόξενους προορισμούς, καθώς οι κάτοικοι υποδέχονται ακόμη και τον πιο … διαφορετικό ταξιδιώτη χωρίς προκαταλήψεις, ενώ για αρκετούς νέους αποτελεί το αγαπημένο τους μέρος στην Ευρώπη. Επίσης, αξίζει κανείς να νοικιάσει αυτοκίνητο και να επισκεφθεί την Ουτρέχτη και την Λάιντεν, δύο κοντινές, μικρές και γραφικές πόλεις. Κάτι που θυμάμαι ιδιαίτερα από την παραμονή μου στο Άμστερνταμ, πάντως, είναι ότι έκανα με τους φίλους μου wine-cheese tasting. Μάς προσφέρθηκαν για δοκιμή διαφορετικές γεύσεις κρασιού και τυριού και μας ζητήθηκε να προτείνουμε τους καλύτερους συνδυασμούς. Ήταν μια διαφορετική γαστρονομική εμπειρία. Τι να προσέξετε περισσότερο; Τα ποδήλατα. Οι Ολλανδοί τα χρησιμοποιούν ως βασικό μέσο μεταφοράς κι αν περπατάτε αμέριμνοι στη λωρίδα τους … μάλλον θα εκνευριστούν!

H «Κόκκινη Συνοικία» του αγοραίου έρωτα (De Rosse Buurt/De Wallen of De Walletjes): Αποτελεί μία «ιδιαίτερη» περιοχή στο κέντρο του Άμστερνταμ, και έναν από τους πλέον πολυσύχναστους τουριστικά προορισμούς της πόλης. Αποτελεί ένα δαιδαλώδες σύνολο από μικρά και στενά δρομάκια, μέσα στο ιστορικό κέντρο, που χαρακτηρίζεται από τον χαμηλό κόκκινο φωτισμό των οικημάτων, απ’όπου και η «διεθνής» ονομασία του. Οι πρώτες βιτρίνες με καλλίγραμμες κοπέλες εμφανίστηκαν το 1930 και καθιερώθηκαν οριστικά την δεκαετία του ’60. Η ζώνη, που περιλαμβάνει περίπου 300 οικήματα, καλύπτει περίπου 6.500 τετραγωνικά μέτρα και περιβάλλεται από χράχτεν. Τα οικήματα ενοικιάζονται από τις εργαζόμενες στο συγκεκριμένο χώρο όπου και προσφέρουν τις υπηρεσίες τους. Αυτό, όμως, που αποτελεί την ειδοποιό διαφορά είναι ότι «εκτίθενται» σε κοινή θέα πίσω από μεγάλη γυάλινη προθήκη («βιτρίνα») με κόκκινο φωτισμό. Η ολλανδική ονομασία για το συγκεκριμένο είδος πορνείας είναι raamprostitutie, που σημαίνει κυριολεκτικά «πορνεία του παράθυρου/βιτρίνας».


Πολύ χαλαρωτικό περιβάλλον και φιλική ατμόσφαιρα. Καλής ποιότητας μαριχουάνα και επιλογή από κέικ.
 

Συνημμένα

  • ΚΦΣΚimage.jpg
    ΚΦΣΚimage.jpg
    16,1 KB · Εμφανίσεις: 80
  • ΑΜimage.jpg
    ΑΜimage.jpg
    227,4 KB · Εμφανίσεις: 140

dg67

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2017
Μηνύματα
45
Like
62
Πόντοι
0
Επέστρεψα από ένα διήμερο στην Ολλανδία.

Η RLD (Red Light Distric, συνοικία με τα κόκκινα φώτα) στο Άμστερνταμ έχει πέσει πολύ. Τώρα είναι στάνταρ τουριστικός προορισμός, με γκρουπ και οδηγούς να βολτάρουν συνέχεια, μέχρι αργά τη νύχτα. Και οι βιτρίνες που λειτουργούν έχουν μειωθεί αρκετά, ιδίως τη μέρα.

Από σχετικές κριτικές μοιάζει οι περισσότερες νέες να είναι ξεπέτες και να μην παρέχουν καλές υπηρεσίες.
Οπότε κι εγώ βολεύτηκα με παλιές γνωστές και εγγυημένες.

- Anna, πολωνέζα, με τεράστια βυζιά 2000ml! Στο δωμάτιο 8 στο Vie en Rose, μεσημέρια μέχρι απόγευμα, ρεπό τις Τρίτες.

- Desy, βουλγάρα, πολύ λεπτό σώμα με (όχι πολύ καλό) πλαστικό βυζί. Κάνει καταπληκτικό στοματικό. Spui 24-2, μεσημέρια μέχρι τις 6, ρεπό τις Τρίτες.
 

monkey7

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2017
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Επέστρεψα από ένα διήμερο στην Ολλανδία.

Η RLD (Red Light Distric, συνοικία με τα κόκκινα φώτα) στο Άμστερνταμ έχει πέσει πολύ. Τώρα είναι στάνταρ τουριστικός προορισμός, με γκρουπ και οδηγούς να βολτάρουν συνέχεια, μέχρι αργά τη νύχτα. Και οι βιτρίνες που λειτουργούν έχουν μειωθεί αρκετά, ιδίως τη μέρα.

Από σχετικές κριτικές μοιάζει οι περισσότερες νέες να είναι ξεπέτες και να μην παρέχουν καλές υπηρεσίες.
Οπότε κι εγώ βολεύτηκα με παλιές γνωστές και εγγυημένες.

- Anna, πολωνέζα, με τεράστια βυζιά 2000ml! Στο δωμάτιο 8 στο Vie en Rose, μεσημέρια μέχρι απόγευμα, ρεπό τις Τρίτες.

- Desy, βουλγάρα, πολύ λεπτό σώμα με (όχι πολύ καλό) πλαστικό βυζί. Κάνει καταπληκτικό στοματικό. Spui 24-2, μεσημέρια μέχρι τις 6, ρεπό τις Τρίτες.

Καλησπέρα σε όλους
Σάββατο σκάω Άμστερνταμ για πρώτη φορά
Ανοιξε μας λίγο τα μάτια ρε dg67 μην πάμε κ δώσουμε τα λεφτά μας απο εδώ και απο εκεί
Αυτά τα 2 που αναφέρεις ειναι σε φάση PriveHuis???
Μια βοήθεια και 2-3 προτάσεις θα με βοηθούσαν πολύ αν είναι εύκολο
Και γενικά όποιος αλλος θέλει και έχει όρεξη ας βοηθήσει
Ευχαριστώ μάγκες
 

ILIAS1339

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Σεπ 2017
Μηνύματα
539
Κριτικές
21
Like
1.110
Πόντοι
1.016
Ο δήμος του Άμστερνταμ αποφάσισε να κάνει μια τεράστια αλλαγή στην περιοχή με τα κόκκινα φανάρια
NewsroomHuffPost Greece

Αυστηρούς κανόνες αποφάσισε να επιβάλει ο δήμος του Άμστερνταμ στους επισκέπτες των κόκκινων φαναριών.

Σύμφωνα με τους νέους κανόνες που επιβάλει ο δήμος, οι επισκέπτες δεν επιτρέπεται ούτε καν να κοιτάζουν τις γυναίκες στις βιτρίνες. Και φυσικά δεν επιτρέπεται ούτε να τις φωτογραφίζουν. Επίσης τα γκρουπ δεν θα πρέπει ποτέ να ξεπερνούν τα 20 άτομα και οι ξεναγήσεις πρέπει να σταματούν αυστηρά πριν τις 11 το βράδυ.

Οι νέοι κανόνες, που θα τεθούν σε εφαρμογή από τον ερχόμενο Απρίλιο, είναι οι εξής:

Οι ξεναγήσεις πρέπει να ολοκληρώνονται το αργότερο μέχρι τις 11 το βράδυ.
Δεν πρέπει να γίνονται στάσεις σε μέρη που έχουν πολύ κόσμο.
Δεν επιτρέπεται να φωτογραφίζονται οι εργαζόμενες/οι στο σεξ και οι ξεναγοί θα πρέπει να είναι βέβαιοι ότι τα μέλη του γκρουπ θα έχουν γυρισμένη την πλάτη στους εργαζόμενους/ες.
Οι φωνές, η χρήση ναρκωτικών και αλκοόλ απαγορεύονται κατά τη διάρκεια της ξενάγησης.   
Πριν αρχίσει η ξενάγηση, ο ξεναγός θα πρέπει να έχει προειδοποιήσει τα μέλη του γκρουπ να δείξουν σεβασμό στους εργαζόμενους στο σεξ, τους επιχειρηματίες και τους κατοίκους της περιοχής.
Ο δήμος εξετάζει επίσης το ενδεχόμενο να επιβάλει έναν φόρο διασκέδασης, σε όσους συμμετέχουν σε τέτοιες ξεναγήσεις.   


 

Συνημμένα

  • ΑΜ25a903ac6210000ed0660224d.jpeg
    ΑΜ25a903ac6210000ed0660224d.jpeg
    70,4 KB · Εμφανίσεις: 176
  • ΑΜ5a903b752000007d06eafcae.jpeg
    ΑΜ5a903b752000007d06eafcae.jpeg
    86,3 KB · Εμφανίσεις: 169

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom