Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Amouage Health Spa, Μεσογείων 289 πρώην Συγγρού 45 "Golden Time"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 248K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Σαϊνης

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
100
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
πήγα πάλι για nuru με ναταλί, ομως δεν την βρήκα. φτιαγμένος από τη μια, από τα γραφόμενα του βαλεντίνου από την άλλη και σε συνδυασμό με την εικόνα διάλεξα ντιάνα για nuru.
τι γίνεται re παιδιά, μπας και έχουν περάσει σεμινάρια στο άθλημα? σημαίνει το ίδιο καλή με ναταλί στην τεχνική, βάζει τον προσωπικό της χαρακτήρα σταάλλα. δεν μπορω να συγκρίνω. βέβαια υπάρχει και διαφοράσ στο μέγεθος αφου ... γεμίζει το nuroστρωμα λόγω υψους.
αρχίζω να μπαίνω σε διλλήματα, τώρα που οι τράπεζες έχουν κόψει τα ... καταναλωτικά δάνεια.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
πήγα πάλι για nuru με ναταλί, ομως δεν την βρήκα. φτιαγμένος από τη μια, από τα γραφόμενα του βαλεντίνου από την άλλη και σε συνδυασμό με την εικόνα διάλεξα ντιάνα για nuru.
τι γίνεται re παιδιά, μπας και έχουν περάσει σεμινάρια στο άθλημα? σημαίνει το ίδιο καλή με ναταλί στην τεχνική, βάζει τον προσωπικό της χαρακτήρα σταάλλα. δεν μπορω να συγκρίνω. βέβαια υπάρχει και διαφοράσ στο μέγεθος αφου ... γεμίζει το nuroστρωμα λόγω υψους.
αρχίζω να μπαίνω σε διλλήματα, τώρα που οι τράπεζες έχουν κόψει τα ... καταναλωτικά δάνεια.
:2funny: :2funny:σε λίγο βλέπω και πιστωτικές κάρτες....
 

Επισκέπτης


σήμερα το μεσημέρι ξαναπήρα Νίκη Μολδαβή! όλα σούπερ πολύ καλή gfe περίπτωση το μετα-πιπίνι...όπως λέμε μετα-μιλφ :grin: :2funny:
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
πήγα πάλι για nuru με ναταλί, ομως δεν την βρήκα. φτιαγμένος από τη μια, από τα γραφόμενα του βαλεντίνου από την άλλη και σε συνδυασμό με την εικόνα διάλεξα ντιάνα για nuru.
τι γίνεται re παιδιά, μπας και έχουν περάσει σεμινάρια στο άθλημα? σημαίνει το ίδιο καλή με ναταλί στην τεχνική, βάζει τον προσωπικό της χαρακτήρα σταάλλα. δεν μπορω να συγκρίνω. βέβαια υπάρχει και διαφοράσ στο μέγεθος αφου ... γεμίζει το nuroστρωμα λόγω υψους.
αρχίζω να μπαίνω σε διλλήματα, τώρα που οι τράπεζες έχουν κόψει τα ... καταναλωτικά δάνεια.
εγώ την Τάνια δεν την αλλάζω σε αυτο το μαγαζύ......οτι και να μου λές Σαίνη ....γιατί  εχω γυρίσει αρκετά και σε πολλά μαγαζια......και συνεχίζω να την προτείνω ....
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
εγώ την Τάνια δεν την αλλάζω σε αυτο το μαγαζύ......οτι και να μου λές Σαίνη ....γιατί  εχω γυρίσει αρκετά και σε πολλά μαγαζια......και συνεχίζω να την προτείνω ....
...φίλε ψάρακα από εμφάνιση (πρόσωπο) δεν λέει πολλά...στις "θεραπείες" είναι τόσο καλή;;;
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
ετσι ακριβώς ειναι....!!!!!εκτός και αν επεσε καψουρα !!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Η ... αυτογνωσία θα σε φάει εσένα ! :grin: ;)

εγώ την Τάνια δεν την αλλάζω σε αυτο το μαγαζύ......οτι και να μου λές Σαίνη ....γιατί  εχω γυρίσει αρκετά και σε πολλά μαγαζια......και συνεχίζω να την προτείνω ....
...
Προτιμήθηκε Ντιάνα. Milfάκι 34+ (αμάν σήμερα με τις ακρίβειές μου :headbang:), Ρωσίς (πιο Ρωσίς δεν γίνεται), ξανθιά, γαλανομάτα, ψηλοκάβαλη :dancing:, λεπτή (όχι και skinny), με 3άρι :tits2:, άγνωστης λοιπής ... προέλευσης (και όμως κάπου την έχει πάρει το μάτι μου :cool2:), ευγενέστατη (προσόν δια τον υπογράφοντα), κυριλέ.
Στο "δια ταύτα": μασάζ καλό +, εξίσου και το λοιπό πακέτο. :thumbsup: Υπόσχεση για nuru στο μέλλον, που θα "εκτελεστεί" όταν θα υπάρχουν τα απαιτούμενα "μπικικίνια". :)
...

Άσε που σε λίγο θα λειτουργούμε ... οπαδικά !!! :argue: :2funny:
Υ.Γ.: Στατιστικά, ίσως, καλύτερα ...?! :hmm: :woldman:
 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
150 ευρώ για nuru μασάζ.Δηλαδή, πως δικαιολογείται η διπλάσια τιμή και μάλιστα στο ίδιο χρόνο ή εν πάση περιπτώσει ένα τέταρτο διαφορά;:: >:( δύο φορές σε μια ώρα;τρεις; κάνει κανά γλυφοκώλι με μέλι; για πεστε ρε συναγωνιστές που έχετε πάει και σεις.Γιατί αν είναι μόνο body to body  δεν νομίζω ότι αξίζει.....
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
150 ευρώ για nuru μασάζ.Δηλαδή, πως δικαιολογείται η διπλάσια τιμή και μάλιστα στο ίδιο χρόνο ή εν πάση περιπτώσει ένα τέταρτο διαφορά;:: >:( δύο φορές σε μια ώρα;τρεις; κάνει κανά γλυφοκώλι με μέλι; για πεστε ρε συναγωνιστές που έχετε πάει και σεις.Γιατί αν είναι μόνο body to body  δεν νομίζω ότι αξίζει.....
και νομιζεις οτι ολες αυτες που μαζευτηκαν εκει ξερουν απο nuru?...που το μαθανε στην σολωμου που δουλευαν πριν και δεν τις επερνε κανενας?...μου φαινεται τα ξεχασαν μερικοι που τα γραφανε μηνες πριν....
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
6
και νομιζεις οτι ολες αυτες που μαζευτηκαν εκει ξερουν απο nuru?...που το μαθανε στην σολωμου που δουλευαν πριν και δεν τις επερνε κανενας?...μου φαινεται τα ξεχασαν μερικοι που τα γραφανε μηνες πριν....
Γαμα τα...
Στην ουσια πανε να την βγαλουν παλι ανωδυνα στην υγεια των μαλέηδων(ολοι εμεις δηλαδη)
150 με διπλο και δυο εκτονωσεις και το συζηταμε.....λεμε τωρα,γιατι απ'οτι μαθαινουμε γεματο ειναι οποτε,κατα το 2021 που λεει και μαγειρας vol 1 που θα εχουμε πρωτογενες πλεονασμα
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
150 ευρώ για nuru μασάζ.Δηλαδή, πως δικαιολογείται η διπλάσια τιμή και μάλιστα στο ίδιο χρόνο ή εν πάση περιπτώσει ένα τέταρτο διαφορά;:: >:( δύο φορές σε μια ώρα;τρεις; κάνει κανά γλυφοκώλι με μέλι; για πεστε ρε συναγωνιστές που έχετε πάει και σεις.Γιατί αν είναι μόνο body to body  δεν νομίζω ότι αξίζει.....

Κατά πως καταλαβαίνω :coffee:, πρέπει να είναι ο πρωτόγνωρος (ή και κορυφαίος) αισθησιασμός που εισπράτεις και βιώνεις (σ.σ.: δεν έχω προσωπική γνώση ακόμα ... :hmm:), η έννοια του αγνώστου και νέου και γενικά η εμπειρία.
Μπορεί, ενδεχομένως, από την άλλη πλευρά να τεθεί το θέμα του αυξημένου κόστους υλικών και λοιπών εξοπλιστικών συστημάτων (αυτό ίσως δεν μας αφορά, όμως υπάρχει), καθώς και η καταπόνηση της εκτελούσας nuru μασάζ. :sunglasses:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
αυξημένου κόστους υλικών και λοιπών εξοπλιστικών συστημάτων

Jumbo.... 19,90€  :grin: :grin: :grin:

4611686018430661426.jpg
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Κατά πως καταλαβαίνω :coffee:, πρέπει να είναι ο πρωτόγνωρος (ή και κορυφαίος) αισθησιασμός που εισπράτεις και βιώνεις (σ.σ.: δεν έχω προσωπική γνώση ακόμα ... :hmm:), η έννοια του αγνώστου και νέου και γενικά η εμπειρία.
Μπορεί, ενδεχομένως, από την άλλη πλευρά να τεθεί το θέμα του αυξημένου κόστους υλικών και λοιπών εξοπλιστικών συστημάτων (αυτό ίσως δεν μας αφορά, όμως υπάρχει), καθώς και η καταπόνηση της εκτελούσας nuru μασάζ. :sunglasses:
...αξίζει.... είναι άλλη αίσθηση.... αλλά μετά ανοίγει η όρεξη....... nuru με δύο..... και nuru με τρεις θεραπεύτριες...!!
 

Επισκέπτης
150 ευρώ για nuru μασάζ.Δηλαδή, πως δικαιολογείται η διπλάσια τιμή και μάλιστα στο ίδιο χρόνο ή εν πάση περιπτώσει ένα τέταρτο διαφορά;:: >:( δύο φορές σε μια ώρα;τρεις; κάνει κανά γλυφοκώλι με μέλι; για πεστε ρε συναγωνιστές που έχετε πάει και σεις.Γιατί αν είναι μόνο body to body  δεν νομίζω ότι αξίζει.....

συμφωνώ και εγώ μαζί σου...150 ευρώ είναι πολλά :headbang: fair price θα ήταν τα 100 ευρώ...
 

eponimos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2009
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
αρρώστια το nuru πρεπει να ειναι η απολυτη καυλα, αν και εχω ενσταση για τις κοπέλες που δουλευουν εκει εννοώ οτι το original γινεται με πιπινια ασιατακια 165 το πολύ οχι με 35αρεσ ρωσίδες 175(απ οτι διαβάζω χωρις να εχω προσωπικη εμπειρια) .
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.755
Πόντοι
45.465
και νομιζεις οτι ολες αυτες που μαζευτηκαν εκει ξερουν απο nuru?...που το μαθανε στην σολωμου που δουλευαν πριν και δεν τις επερνε κανενας?...μου φαινεται τα ξεχασαν μερικοι που τα γραφανε μηνες πριν....
ετσι πεστα.....πολυ διαφυμιση παιζει για το συγκεκριμενο....
εμενα κατι  μου μυριζει......
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.755
Πόντοι
45.465
αρρώστια το nuru πρεπει να ειναι η απολυτη καυλα, αν και εχω ενσταση για τις κοπέλες που δουλευουν εκει εννοώ οτι το original γινεται με πιπινια ασιατακια 165 το πολύ οχι με 35αρεσ ρωσίδες 175(απ οτι διαβάζω χωρις να εχω προσωπικη εμπειρια) .
35αρες???????????? μονο δυο κοπελες εκει μεσα ειναι κατω απο 30.....οι αλλες ειναι παλιες καραβανες με οτι συνεπαγεται αυτο.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom