Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Amouage Health Spa, Μεσογείων 289 πρώην Συγγρού 45 "Golden Time"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 248K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης

μετά το δίδυμο στη Καλλιρόης 48 είπα να κάνω την παρθενική μου εμφάνιση στο νέο ίδρυμα...ο χώρος παρά πολύ καλός και προσεγμένος όπως και τα δωμάτια...απο τις παρελάζουσες κορασίδες επέλεξα μια καινούρια(μου είπε ότι σήμερα ήταν η πρώτη της μέρα στη δουλειά γενικά) τη Νίκη από Μολδαβία...μελαχρινή με καστανά μάτια, πανέμορφο προσωπάκι και ωραίο σώμα ετών 23...μασάζ πολύ καλό, μάλιστα μου είπε ότι έχει δίπλωμα φυσοθεραπεύτριας...μετά το πέρας του μασάζ μπήκα στο ψητό και για πρωτάρα μπορώ να πω ότι έμεινα ευχαριστημένος....καλή :pipa1: της έκανα γλυφομούνι και μετά άρχισα το σφυροκόπημα :fuck1: και τελείωσα :cum: πάνω στα σφιχτά κωλομέρια της! :rockon: :rockon: :rockon:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.004
Κριτικές
1.245
Like
190.208
Πόντοι
45.465
μετά το δίδυμο στη Καλλιρόης 48 είπα να κάνω την παρθενική μου εμφάνιση στο νέο ίδρυμα...ο χώρος παρά πολύ καλός και προσεγμένος όπως και τα δωμάτια...απο τις παρελάζουσες κορασίδες επέλεξα μια καινούρια(μου είπε ότι σήμερα ήταν η πρώτη της μέρα στη δουλειά γενικά) τη Νίκη από Μολδαβία...μελαχρινή με καστανά μάτια, πανέμορφο προσωπάκι και ωραίο σώμα ετών 23...μασάζ πολύ καλό, μάλιστα μου είπε ότι έχει δίπλωμα φυσοθεραπεύτριας...μετά το πέρας του μασάζ μπήκα στο ψητό και για πρωτάρα μπορώ να πω ότι έμεινα ευχαριστημένος....καλή :pipa1: της έκανα γλυφομούνι και μετά άρχισα το σφυροκόπημα :fuck1: και τελείωσα :cum: πάνω στα σφιχτά κωλομέρια της! :rockon: :rockon: :rockon:
αυτη θα ειναι η κοπελα που δεν ειδα εγω το μεσημερι............
 

Σαϊνης

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
100
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
κοστος ρε φιλαρακι????
ειχε μπριζολα ή μονο τριψιματα????

150€ το έκανα δώρο στον εαυτό μου λόγω πρόσφατης γιορτής.
ε βέβαια, όχι μόνο τριψίματα ...
και θα το επαναλάβω σίγουρα.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
150€ το έκανα δώρο στον εαυτό μου λόγω πρόσφατης γιορτής.
ε βέβαια, όχι μόνο τριψίματα ...
και θα το επαναλάβω σίγουρα.
κανε μου δωρο και εμενα ρε φιλε ...εχω την γιορτη μου
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
150€ το έκανα δώρο στον εαυτό μου λόγω πρόσφατης γιορτής.
ε βέβαια, όχι μόνο τριψίματα ...
και θα το επαναλάβω σίγουρα.
κανε μου δωρο και εμενα ρε φιλε ...εχω την γιορτη μου

Όταν μοιράζετε δώρα θυμηθείτε και μένα, έχω τη γιορτή μου σε πεντ' έξι μήνες ...!!! :grin: ;)
 

alpina

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
χώρος καλός ,τεμάχια όμως μεσαία .περίμενα κάτι καινούργιο που να αξίζει τα λεφτά που πληρώνεις. Πιθανόν σε επόμενη επίσκεψη να είναι καλύτερα...
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
κανα πιπινι ειχε τ ιδρυμα η μιλαει μονο η εμπειρια και σ αυτο???
κυριακεσ ξερουμε αν ειναι ανοιχτο καθως τοτε μπορουμε η αν υπαρχει τηλ να μαθουμε.
η ναταλυ που ηταν τοσο καιρο κρυμμενη?
 

scorpios53

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Είπαμε σπούδαζε σε Κολέγιο το νέο μασσάζ ΝURU, καινούργιο είδος δια την Ελλάδα. Επάνω σε φουσκοτό στρόμα, σε πασαλίβουν ολόκληρο με GEL (όπος όταν βαπτήσθηκες αν θυμάσαι)και αρχίζει η δράση!!!
 

Επισκέπτης
κανα πιπινι ειχε τ ιδρυμα η μιλαει μονο η εμπειρια και σ αυτο???
κυριακεσ ξερουμε αν ειναι ανοιχτο καθως τοτε μπορουμε η αν υπαρχει τηλ να μαθουμε.
η ναταλυ που ηταν τοσο καιρο κρυμμενη?

πιπίνι η Νίκη από Μολδαβία ;)
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom