Νέα

Αληθεύει οτι οι κοπελες των 10 ευρώ στο μεταξουργείο εχουν αφροδισια νοσήματα?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vladgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Υπαρχει μια παροιμια που λεει, αν θυμαμαι καλα...οποιος λυπαται το καρφι,χανει και το πεταλο!!!Οσοι πηγαινουν προς Μεταξι μερια, καλα κανουν απο μια αποψη αφου πετυχαινουν εργαζομενες με 10 ευρω!!!Αλλα λογο οικονομικης κρισης ειναι ευνοητο οτι πηγαινουν παρα πολλα ατομα για να ξαλαφρωσουν!!!Αυτο ομως ειναι μεγα λαθος, γιατι οπου πηγαινουν πολλα ατομα εγκυμονει παραπανω αυξημενος κινδυνος για αφροδισια, καθοτι πανε και διαφοροι ξενοι στο Μεταξι!!!..Πιο καλα να καθεστε σπιτι σας και να βαρατε καμμια :jerking: ,παρα να ρισκαρετε να κολλησετε καμμια ασθενεια!!!..Προτιμοτερο δε,... αν διαθετε καποια παραπανω χρηματα, να πηγαινετε σε κανενα στουντιακι που εκει δεν υπαρχει τοσο μεγαλος κινδυνος..... μιας και δεν πηγαινουν πλεον πολλοι πελατες, στα στουντιο λογο οικονομικης κρισης!!!Αν δεν διαθετε παραπανω χρηματα, προφυλαξτε την υγεια σας και μην ρισκαρετε να πηγαινετε σε μπουρδελα που η βρωμια φαινεται πριν καν μπειτε μεσα(ελαχιστα πλεον μπουρδελα στο κεντρο, διατηρουν τους κανονες υγειηνης)!!!!!Αυτα τα ολιγα και απο μενα!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.

χλωμό πρόσωπο μίλησε σωστά. Για δέκα ψωλοευρώ δεν ρισκάρω την υγεία μου!!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
χλωμό πρόσωπο μίλησε σωστά. Για δέκα ψωλοευρώ δεν ρισκάρω την υγεία μου!!!!
Μεχρι σημερα πηγαινα σαν πελατης σε διαφορα μαγαζια!!!!Αισθανομαι τυχερος, που δεν κολλησα τιποτα!!!Γιατι να συνεχισω να προκαλω την τυχη μου????...Καλυτερα σε οικους,ειτε σε στουντιο που πληρουν τουλαχιστον τους κανονες υγειηνης!!!!Τι να πω ρε παιδια...ας προσεξουμε ολοι πλεον....γιατι οσο θα βαθαινει η οικονομικη κριση, τα κρουσματα με τα αφροδισια θα αυξανονται...το μονο σιγουρο αυτο!!!!Και κατι αλλο, πιο σημαντικο που το διαβαζουμε αλλα και το ειπαν στην τηλεοραση, τις προαλλες............ΤΟ AIDS ΘΕΡΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ(για πιατσες εννοω περισσοτερο)....ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ....ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ, ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
V

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
574
Like
182
Πόντοι
6
Μου το ειπε τσατσά απο το μεταξουργείο που στο σπιτι που δουλεύει χρεώνει 15 ευρω την επισκεψη!
 

jseyty

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ειμαι σιγουρος αν υπηρχε ενα αλμπουμ με φωτογραφιες απ αυτους που γαμησαν λιγο πριν πας στο ρδελο των 10ευρω και το εβλεπε κανεις θα εκανε μεταβολη και εμετο το λιγοτερο,πακιδες,πρεζονια,βρωμιαρηδες......10 ευρω για να παι3εις την ζωη σου ρωσικη ρουλετα
:idiot:
 

Επισκέπτης
Υπαρχει μια παροιμια που λεει, αν θυμαμαι καλα...οποιος λυπαται το καρφι,χανει και το πεταλο!!!Οσοι πηγαινουν προς Μεταξι μερια, καλα κανουν απο μια αποψη αφου πετυχαινουν εργαζομενες με 10 ευρω!!!Αλλα λογο οικονομικης κρισης ειναι ευνοητο οτι πηγαινουν παρα πολλα ατομα για να ξαλαφρωσουν!!!Αυτο ομως ειναι μεγα λαθος, γιατι οπου πηγαινουν πολλα ατομα εγκυμονει παραπανω αυξημενος κινδυνος για αφροδισια, καθοτι πανε και διαφοροι ξενοι στο Μεταξι!!!..Πιο καλα να καθεστε σπιτι σας και να βαρατε καμμια :jerking: ,παρα να ρισκαρετε να κολλησετε καμμια ασθενεια!!!..Προτιμοτερο δε,... αν διαθετε καποια παραπανω χρηματα, να πηγαινετε σε κανενα στουντιακι που εκει δεν υπαρχει τοσο μεγαλος κινδυνος..... μιας και δεν πηγαινουν πλεον πολλοι πελατες, στα στουντιο λογο οικονομικης κρισης!!!Αν δεν διαθετε παραπανω χρηματα, προφυλαξτε την υγεια σας και μην ρισκαρετε να πηγαινετε σε μπουρδελα που η βρωμια φαινεται πριν καν μπειτε μεσα(ελαχιστα πλεον μπουρδελα στο κεντρο, διατηρουν τους κανονες υγειηνης)!!!!!Αυτα τα ολιγα και απο μενα!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.

Παιδια ελεος, μη λετε αλλες μαλακιες!  :idiot:

Επικινδυνα δεν ειναι τα μπουρδελα τω 10 ευρω που κανουν ασφαλες σεξ αλλα τα μπουρδελα των 20 ευρω που κανουν ακαποτα τσιμπουκια, κωλους και χυσιματα στο στομα και στη μαπα. Ποσο δυσκολο ειναι να το καταλαβει καποιος αυτο!  :uglystupid:
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Παιδιά είτε σε δέλα του 10€ είτε στα πιο πολυτελή καί εγγυημένα studio γενικά οπουδήποτε με κάποιον που δέν τήν ξέρεις , αλλά καί με αυτές που νομίζεις ότι τις ξέρεις καλά , μια είναι ή απάντηση : ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΜΑΧΗ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΜΑΣ ΣΤΟ "ΚΕΦΑΛΑΚΙ" ΜΑΣ  ΚΑΙ ΤΟ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΜΑΧΗ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΥΤΗΣ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ !έτσι για να φυλάμε τα ρούχα μας καί να τά χουμε όλα !
 

Επισκέπτης
Υπαρχει μια παροιμια που λεει, αν θυμαμαι καλα...οποιος λυπαται το καρφι,χανει και το πεταλο!!!Οσοι πηγαινουν προς Μεταξι μερια, καλα κανουν απο μια αποψη αφου πετυχαινουν εργαζομενες με 10 ευρω!!!Αλλα λογο οικονομικης κρισης ειναι ευνοητο οτι πηγαινουν παρα πολλα ατομα για να ξαλαφρωσουν!!!Αυτο ομως ειναι μεγα λαθος, γιατι οπου πηγαινουν πολλα ατομα εγκυμονει παραπανω αυξημενος κινδυνος για αφροδισια, καθοτι πανε και διαφοροι ξενοι στο Μεταξι!!!..Πιο καλα να καθεστε σπιτι σας και να βαρατε καμμια :jerking: ,παρα να ρισκαρετε να κολλησετε καμμια ασθενεια!!!..Προτιμοτερο δε,... αν διαθετε καποια παραπανω χρηματα, να πηγαινετε σε κανενα στουντιακι που εκει δεν υπαρχει τοσο μεγαλος κινδυνος..... μιας και δεν πηγαινουν πλεον πολλοι πελατες, στα στουντιο λογο οικονομικης κρισης!!!Αν δεν διαθετε παραπανω χρηματα, προφυλαξτε την υγεια σας και μην ρισκαρετε να πηγαινετε σε μπουρδελα που η βρωμια φαινεται πριν καν μπειτε μεσα(ελαχιστα πλεον μπουρδελα στο κεντρο, διατηρουν τους κανονες υγειηνης)!!!!!Αυτα τα ολιγα και απο μενα!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
Υπάρχει όμως και η αντίστροφη άποψη συναγωνιστή. Ότι εκεί που υπάρχει πελατεία δεν χρειάζεται οι κοπέλες να καταφεύγουν σε extreme sports ούτως ώστε να σταυρώσουν πελάτη ;)
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.943
Like
30.263
Πόντοι
5.006
Ποιός/ποιά διαδίδει τέτοιες ανακρίβειες  :s&m_3:
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
οχι μονο στην φυλης....
να τα λεμε ολα και στο μεταξι , και στα καλυτερα στουντιο , και στα μασατζηδικα ,ακομα και τα ποιο ακριβα call girls.....
για μενα ειναι καθαρα θέμα προσωπικης υγειηνης της κοπελας......
και επειδη εχω φιλο γνωστο πολλα βιβλιαρια ειναι σαν καποια διπλωματα και οποιος θελει μπορει να καταλαβει τι εννοω....
Η αλήθεια είναι ότι μ' έχει απασχολήσει και εμένα αυτό το ζήτημα. :(
Λες να πηγαίνουν μόνο τα βιβλιάρια και να πατάνε σφραγίδες χωρίς να είναι παρούσα η κοπέλα;
ή να μην γίνεται ενδελεχής εξέταση;
Αλλά με αυτήν την λογική δεν πρέπει να έχουμε εμπιστοσύνη σε κανέναν και σε τίποτα, εκτός αυτού νομίζω ότι η ίδια η ιερόδουλη θα θέλει να εξεταστεί, ξέρει πόσο επικίνδυνη είναι η δουλειά της.
Πάντως εάν ισχύει ότι περνάνε από γιατρούς κάθε 15 ημέρες είναι μία καλή δικλείδα ασφαλείας. :grin:

 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Η αλήθεια είναι ότι μ' έχει απασχολήσει και εμένα αυτό το ζήτημα. :(
Λες να πηγαίνουν μόνο τα βιβλιάρια και να πατάνε σφραγίδες χωρίς να είναι παρούσα η κοπέλα;
ή να μην γίνεται ενδελεχής εξέταση;
Αλλά με αυτήν την λογική δεν πρέπει να έχουμε εμπιστοσύνη σε κανέναν και σε τίποτα, εκτός αυτού νομίζω ότι η ίδια η ιερόδουλη θα θέλει να εξεταστεί, ξέρει πόσο επικίνδυνη είναι η δουλειά της.
Πάντως εάν ισχύει ότι περνάνε από γιατρούς κάθε 15 ημέρες είναι μία καλή δικλείδα ασφαλείας. :grin:
Καλησπερα Φανούρη Τζούρα  :sunglasses:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η  !!!!!!!!!!!!!

Οτι και να λεμε, εγω λεω ΠΡΟΣΟΧΗ !!!  :idiot: :idiot: :idiot:
 

Επισκέπτης
Η χαμηλη τιμη εχει να κανει μονο με την εμφανιση η τις προσφερομενες υποτυπωδεις υπηρεσιες συνηθως και τα δυο.
Αν ειναι η κοπελα ειναι πολυ μπαζο αναγκαζεται για να δελεασει τον πελατη να περιλαβει και εξτρα στο προγραμμα της με 15 αντι για δεκα που ειναι το απλο.
Τι σχεση εχουν τα αφροδισια με την τιμη;
Τα πιο επικινδυνα στο σεξ τα κανουν οι CG που πληρωνονται δεκαπλασια εως και τριακονταπλασια για υπηρεσιες πολυ πιο επικινδυνες(συν 20 συν 20 συν 40 συν 50 και παει λεγοντας)
Τι θα πειτε οτι αυτος που τα σκαει για να τα σκαει ειναι και πιο καθαρος γιατι κανει ντους στο δωματιο του ξενοδοχειου;
Ισως ναι και ισως οχι αλλα χυσια καταπινουν αυτες που πληρωνονται πιο αδρα γιαυτο που προσφερουν κι'οχι αυτες που δουλευουν με 10 ευρω στο Μεταξουργειο.
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Το μεταξι βουλιαζει στο βουρκο και σε ενα φαυλο κυκλο. Η τιμη εχει πεσει στα 10 με αποτελεσμα πρωτον να προσελκυει αλλοδαπους ελαχιστοι απο τους οποιους μπαινουν στα δωματια ενω κατα συνεπεια οι ελληνες σιγα σιγα λακιζουν. Οι τσατσαδες απ οτι βλεπω παρακαλανε να περασει καποιος στο δωματιο.
Προβλεπω ακομα μεγαλυτερη πτωση της τιμης κατω απο τα 10 κ μεγαλυτερη γκετοποιηση της περιοχης.
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.743
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
μια δοκιμη θα σε πεισει??
 

isideratos

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
444
Κριτικές
7
Like
74
Πόντοι
1
Κάποια θρεντ υπάρχουν μόνο για να γίνεται κουβέντα. Φίλε θα σου απαντήσω αν μπορείς να μου απαντήσεις σε μια άλλη ερώτηση: Εγώ έχω κάποιο νόσημα;
Απλά θέλεις να πάρει άλλος την ευθύνη του δικού σου ρίσκου παραδέξου το. Όμως οι συνέπειες εσένα αφορούν μη το ξεχνάς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom