Νέα

Alexander sauna

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimy jump
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 296
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kolarabtm

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2023
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Γινετε καμια φαση εκει μεσα? μαζευει κοσμο?δεν εχω παει ποτε
 

biboy911

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
49
Like
55
Πόντοι
0
Πήγε κάποιος χθες στο Bi Party να μας πει πως ήταν ?
 

slaveboyATH

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
93
Like
202
Πόντοι
20
Θα το επισκεφτώ γιατί στις τουαλέτες του σε κατουράνε άνετα!!!
 

sotirisl

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
200
Κριτικές
1
Like
305
Πόντοι
21
ξέρει κανείς τι παίζει από αναλογία ενεργητικών/παθητικών
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
731
Like
672
Πόντοι
86
πολη καλη ερωτηση, με προλαβες
Η - εμπειρική μου - απάντηση είναι 10/90. Προκύπτει από έρευνα στο "πεδίο" και από δειγματοληψία σχετικών διαδικτυακών ιστότοπων, όπου η ζήτηση (ενεργητικών) υπερβαίνει συντριπτικά την προσφορά. Εν ολίγοις, οι ενεργητικοί στα σχετικά μέρη είναι είδος ουσιώδες εν ανεπαρκεία...
Παράκληση να μη ληφθεί, όμως, τοις μετρητοίς αυτό. Άλλοι μπορεί να έχουν διαφορετικές εκτιμήσεις, και αυτό γιατί ο διαχωρισμός (Εν./Παθ.) δεν είναι πάντα σαφής και παίζει η εναλλαγή ρόλων κατά περίπτωση.
 

biboy911

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
49
Like
55
Πόντοι
0
Τις περισσότερες φορές που έχω πάει πιο πολύ ενεργητικούς και βερς πετυχαίνω εγώ πάντως, παρά μόνο παθητικούς
 

Raidgay

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
44
Like
14
Πόντοι
0
Εγώ βρίσκω και ενεργητικούς και παθητικούς και βερς.
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
266
Κριτικές
14
Like
523
Πόντοι
291
Πέρασμα από το Μαγαζι Σάββατο μεσημέρι μάλλον πήγα νωρίς πρώτη φορά σε τέτοιο Μαγαζι ήθελα να πάω να δω τι παίζει , έκανα όρεξη να βρω κανένα θύληκο αγοράκι . Το Μαγαζι είναι μαγαζαρα ευγενικός ο κύριος στην πόρτα όλα όπως έπρεπε να είναι , αν και πρώτη φορά σε τέτοιο χώρο είχε 7-8 άτομα που περιφερόταν μέσα εγώ δεν ήξερα τι πρέπει να κάνω και περιφερόσουν και εγώ μπήκα λίγο για σάουνα έκατσα καμία ώρα καθώς δεν είχα χρόνο μου άρεσε σαν χώρος πολύ , το μόνο αρνητικό ότι κάποιος από όλους αυτούς βρωμουσε σαν ψόφιο κουνάβι , και με ξενέρωσε ,καθώς γυρνούσε παντού , εκεί που βρήκα ένα πουστρακι έτοιμο Τσακ χώθηκε ένας κοντός με πολύ μεγάλη πουτσα , την επόμενη φορά θα είμαι ποιο γρήγορος και θα έχω και περισσότερο χρόνο
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Crace

kinkyby

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2021
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Γεια σας. Ειμαι απο επαρχια και θα ερθω αθηνα μεσα μαιου για μια εβδομαδα (δευτερα -πεμπτη).
Καθως στα μερη μου υπαρχει ελλειψη θελω να καταγαμηθω τωρα που θα βρω την ευκαιρια καθως ειμαι παθητικος. Θα ηθελα καποιες πληροφοριες καθως εχς αγνοια επι του θεματος αν αξζει το Alexander ποιες μερες και ποιες ωρες οι αν οι αλλες σαουνες ειναι καλυτερες.
Στοιχεια να ληγθουν υποψη. Ειμαι 40 παθητικος με κοιλιτσα. Προτιμω μεγαλους και με κιλα. Οσο ππιο μεγαλος τοσο καλυτερα. Και επισης οσο περισσοτεροι τοσο καλυτερα.
Επισης σε μια σαουνα τι πρεπει να φερω....(πχ παντοφλες πετσετα κτλ).
 

Thanos48

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2023
Μηνύματα
22
Like
38
Πόντοι
0
Γεια σας. Ειμαι απο επαρχια και θα ερθω αθηνα μεσα μαιου για μια εβδομαδα (δευτερα -πεμπτη).
Καθως στα μερη μου υπαρχει ελλειψη θελω να καταγαμηθω τωρα που θα βρω την ευκαιρια καθως ειμαι παθητικος. Θα ηθελα καποιες πληροφοριες καθως εχς αγνοια επι του θεματος αν αξζει το Alexander ποιες μερες και ποιες ωρες οι αν οι αλλες σαουνες ειναι καλυτερες.
Στοιχεια να ληγθουν υποψη. Ειμαι 40 παθητικος με κοιλιτσα. Προτιμω μεγαλους και με κιλα. Οσο ππιο μεγαλος τοσο καλυτερα. Και επισης οσο περισσοτεροι τοσο καλυτερα.
Επισης σε μια σαουνα τι πρεπει να φερω....(πχ παντοφλες πετσετα κτλ).
Δεν είναι κακή σκέψη το Alexander. Προτίμησε ίσως καλύτερα καθημερινές απόγευμα (ΣΚ, και ειδικά βράδυ παραέχει νεολαία και "μαζικοτητα"). Στη θέση σου θα τσέκαρα τα Ira Baths. Μαζεύει πιο πολλούς άντρες στο target group σου (δηλαδή μεγάλους). Τσέκαρε το αντίστοιχο thread
Edit: Όλες οι σάουνες προσφέρουν πετσέτες και παντόφλες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom