Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.421
Πόντοι
2.487
Τη προηγουμενη Παρασκευη μονο ανδρικο προγραμμα. Δεν χωρουσε ο κοσμος, πηγαμε γυρω στις 2 και με το ζορι μπηκαμε, ποτε δεν εχω ξαναδει τοσο κοσμο και κατα 70% γυναικες. Ολες οι ηλικιες και εμφανισεις. Δεν μπορουσες να πλησιασεις ουτε στο μπαρ. Χοροι στη πιστα μονο απο αντρες και πολλα show που ανεβαζαν συνεχως πελατισες. Σε δυο περιπτωσεις ειχε αρκετο παιχνιδι με μεγαλη διαρκεια και ενταση! Πολλοι χοροι στα πριβε στις πελατισες, ο Kevin τα εδωσε ολα  αλλα και ενας καινουργιος με γυμναστηριου σωμα ο οποιος εκανε πολλα πριβε full naked. Διαφορετικη και ενδιαφερουσα βραδια.

εδινε πιπα στα κοριτσια φουλ;
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
22
Like
2.040
Πόντοι
1.796
Είναι γαμώ τα τυπάκια.. Βγήκαμε την προήγουμενη βδομάδα παρέα για ποτάκι.. γιατί την ξέρω πάνω από 10 χρόνια!
 

Christos098

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
169
Κριτικές
2
Like
528
Πόντοι
21
Είχα πάει Σάββατο εκεί μετά από χρόνια σε στριπτιζάδικο. Έχουν προχωρήσει τα πράγματα και το επίπεδο ήταν πολύ υψηλό. Γνώρισα και μια ωραία μουνα. Ερώτηση, παίζει να πηδήξεις έξω με γνωριμία από εκεί;
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
22
Like
2.040
Πόντοι
1.796
Είχα πάει Σάββατο εκεί μετά από χρόνια σε στριπτιζάδικο. Έχουν προχωρήσει τα πράγματα και το επίπεδο ήταν πολύ υψηλό. Γνώρισα και μια ωραία μουνα. Ερώτηση, παίζει να πηδήξεις έξω με γνωριμία από εκεί;

Παίζει αλλά με πολύ ειδικούς κανόνες..
 

psagmeni93

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα.ειμαι καινουριο μελος συγγνωμη αν γραφω σε λαθος thread. Ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος αν υπαρχει σε αθηνα ή θεσσαλονικη στριπτιτζαδικο που να κανει live shows με αντρες χορευτες; ειχα βρει το women's toys αλλα δεν ειμαι σιγουρη αν ειναι ανοιχτο ακομα. (να διευκρινισω οτι ειμαι κοπελα στρειτ κ θελουμε με τον γκομενο μου σαν εμπειρια να παω σε κατι τετοιο.φανταζεστε μετα τι εχει ν γινει ;)
Ευχαριστω!!
 

duo_processor

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
0
Alcatraz,και θα με θυμηθείς...έχει άντρες χορευτές για prive
 

lemourios

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Νοε 2016
Μηνύματα
202
Κριτικές
19
Like
830
Πόντοι
1.011
Κάνουν ορισμένα shows,ορισμένα είτε solo είτε με γυναικες που έχουν κωμικό χαρακτήρα περισσότερο..θα φτιαχτείτε πάντως φουλ,ίσως να παιξει και κανας χορός πίσω
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Παιδια καλησπερα.ειμαι καινουριο μελος συγγνωμη αν γραφω σε λαθος thread. Ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος αν υπαρχει σε αθηνα ή θεσσαλονικη στριπτιτζαδικο που να κανει live shows με αντρες χορευτες; ειχα βρει το women's toys αλλα δεν ειμαι σιγουρη αν ειναι ανοιχτο ακομα. (να διευκρινισω οτι ειμαι κοπελα στρειτ κ θελουμε με τον γκομενο μου σαν εμπειρια να παω σε κατι τετοιο.φανταζεστε μετα τι εχει ν γινει ;)
Ευχαριστω!!

Αν πατε περιμενουμε την εμπιρια σας
 

Saltampakouras

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2013
Μηνύματα
32
Like
40
Πόντοι
0
Παρολο που μενω κοντά δεν εχω παει ποτε Alcatraz. Είναι τόσο καλό όσο λένε?
 

Carolos87

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2019
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα.ειμαι καινουριο μελος συγγνωμη αν γραφω σε λαθος thread. Ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος αν υπαρχει σε αθηνα ή θεσσαλονικη στριπτιτζαδικο που να κανει live shows με αντρες χορευτες; ειχα βρει το women's toys αλλα δεν ειμαι σιγουρη αν ειναι ανοιχτο ακομα. (να διευκρινισω οτι ειμαι κοπελα στρειτ κ θελουμε με τον γκομενο μου σαν εμπειρια να παω σε κατι τετοιο.φανταζεστε μετα τι εχει ν γινει ;)
Ευχαριστω!!


Στο Αλκατράζ νομίζω θα βρεις αυτο που ψάχνεις !!! Μέτα ειναι σίγουρο το τι θα γίνει ;) ;) ;)
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
Βολτίτσα χθές από αλκατράζ!Ωραία υποδοχή από την κοπέλα στην υποδοχή με τη ρόγα της να αχνοφαίνεται! :rockon: Είσοδος στο μαγαζί κατά τις 2,οπου ομολογουμένως είχε λίγο κόσμο για σάββατο..Είχε κάποιες κοριτσοπαρέες μπροστά κάτι που μου αρέσει στο μαγαζί αυτό γιατί δικαίωμα στην κάβλα έχουν και τα 2 φύλα.Γενικά πεσμένη διάθεση από τις κοπέλες λόγω της αναδουλειάς και τα σόου στην πίστα είχαν μια χρονοκαθυστέρηση.Κατά τα άλλα το μόνο αξιοσημείωτο για μένα από τη βραδιά ήταν η φάση που ενας χορευτής ανέβασε στην πίστα μια πελάτισσα-μελανούρι πανέμορφο με πολύ ωραιο πρόσωπο και σώμα- που φορούσε ένα άσπρο φόρεμα και την έκανε ότι ήθελε..καθιστή,στον αέρα,ανάσκελα,μπρούμητα γενικά την έκανε βόλτες..αναπόφευκτο ήταν να μας αποκαλύψει το άσπρο κυλοτάκι που φοραγε :kneel:,κάτι που με κάβλωσε άσχημα.Μπράβο της γιατί αν και μουνάρα,έδειξε ότι είναι ακομπλεξάριστη τελείως.Όσον αφορά τα υπόλοιπα σόου ήταν πολύ μέτρια,οι χοροί πίσω λιγοστοί και τα ποτά πεντακάθαρα. :hi:
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Βολτίτσα χθές από αλκατράζ!Ωραία υποδοχή από την κοπέλα στην υποδοχή με τη ρόγα της να αχνοφαίνεται! :rockon: Είσοδος στο μαγαζί κατά τις 2,οπου ομολογουμένως είχε λίγο κόσμο για σάββατο..Είχε κάποιες κοριτσοπαρέες μπροστά κάτι που μου αρέσει στο μαγαζί αυτό γιατί δικαίωμα στην κάβλα έχουν και τα 2 φύλα.Γενικά πεσμένη διάθεση από τις κοπέλες λόγω της αναδουλειάς και τα σόου στην πίστα είχαν μια χρονοκαθυστέρηση.Κατά τα άλλα το μόνο αξιοσημείωτο για μένα από τη βραδιά ήταν η φάση που ενας χορευτής ανέβασε στην πίστα μια πελάτισσα-μελανούρι πανέμορφο με πολύ ωραιο πρόσωπο και σώμα- που φορούσε ένα άσπρο φόρεμα και την έκανε ότι ήθελε..καθιστή,στον αέρα,ανάσκελα,μπρούμητα γενικά την έκανε βόλτες..αναπόφευκτο ήταν να μας αποκαλύψει το άσπρο κυλοτάκι που φοραγε :kneel:,κάτι που με κάβλωσε άσχημα.Μπράβο της γιατί αν και μουνάρα,έδειξε ότι είναι ακομπλεξάριστη τελείως.Όσον αφορά τα υπόλοιπα σόου ήταν πολύ μέτρια,οι χοροί πίσω λιγοστοί και τα ποτά πεντακάθαρα. :hi:

Κυλοτακι, στριγκακι ή τανγκα πρεπει να διευκρινησεις εχει διαφορα τυπε...
 

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
272
Κριτικές
9
Like
551
Πόντοι
301
Παιδιά το prive στο Alcatraz τι σημαίνει; Πεταμένα λεφτά; Παίζει πίπα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.852
Κριτικές
15
Like
11.574
Πόντοι
3.846
Έχω καιρό να περάσω από το μαγαζί και λέω να πάω Παρασκευή ή Σάββατο.
Ακόμα έχει είσοδο 15€?
 

straka

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2019
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
παδια καλημερα,
ειμαι νεος εδω στο φορουμ και πηγα κανα δυο φορες στο αλκατραζ,τιποτα το ιδιαιτερο,με μια ψηλη Ρωσιδα Αναστασια ειχα κανα χορο prive αλλα μετα χαθηκε.Ξερει κανενας τιποτα γιαυτη ,εχω την εντυπωση οτι με φλομωσε στο ψεμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom