Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Μανωλης Κουρης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
294
Κριτικές
7
Like
752
Πόντοι
361

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.326
Πόντοι
3.846
Ρε φίλε με αυτά τα λεφτά δεν έπαιρνες μια καλή βίζιτα για δύο ώρες ?
Έλα ντε.
Υπερβολικά λεφτά για τέτοια φάση, εκτός αν είναι μαύρα και θέλουν ξεπλυμα.
Μπορώ να σκεφτώ πολύ καλύτερους τρόπους που θα έτρωγα τέτοιο πόσο (ταξίδια, παρτουζες, κλπ).
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Έλα ντε.
Υπερβολικά λεφτά για τέτοια φάση, εκτός αν είναι μαύρα και θέλουν ξεπλυμα.
Μπορώ να σκεφτώ πολύ καλύτερους τρόπους που θα έτρωγα τέτοιο πόσο (ταξίδια, παρτουζες, κλπ).

Έλα ντε.
Υπερβολικά λεφτά για τέτοια φάση, εκτός αν είναι μαύρα και θέλουν ξεπλυμα.
Μπορώ να σκεφτώ πολύ καλύτερους τρόπους που θα έτρωγα τέτοιο πόσο (ταξίδια, παρτουζες, κλπ).
Πολλά κανεις το θέμα είναι τι λείπει στον καθένα, καποιου του λείπει το γαμησι, να τον χώσει, αλλος τον χώνει αλλά του λείπει το παιχνίδι, ειναι σίγουρο όταν είσαι χαρμανας θα πάρεις στούντιο βίζιτα κλπ αν σου λείπει το ταξίδι θα πας στον Manessis Travel...Εγω προσωπικα παντως ποτε δε παω στριπ για σεξ, παω για φορτωτικη για εξω, αν σε καταλαβει οτι εισαι αγαμητος δε θα ρθει, αν εισαι κουλ και ξερεις το παιχνιδι,ευκολα, οι ατακες τι θα μου κανεις,θα μ αφησεις να πιασω μουνακι να βαλω δαχτυλο? μαρτυρουν το χαλι σου, δε προκειται να την τραβηξεις εξω, οταν θες ψωμακι καλυτερα στον φουρνο οχι στον ΑΒ, τελος.
 
Τελευταία τροποποίηση:

auto9591

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
104
Like
96
Πόντοι
1
Ρε μάγκες στο μαγαζί παιζει λαιβ γαμήσι; Μπορείς να τον ψιλοπαιζεις κιόλας;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.326
Πόντοι
3.846
Ρε μάγκες στο μαγαζί παιζει λαιβ γαμήσι; Μπορείς να τον ψιλοπαιζεις κιόλας;
Αν είναι μέρος του διαγωνισμού που μπορεί να έχει Ναι.
Αν ξεκινήσεις να τραβας μαλακια μόνος σου ξαφνικά εκεί που κάθεσαι, μην απορείς αν βρεθείς στον δρόμο.
Αλλά για να Ρωτάς τέτοια πράγματα, μάλλον δεν έχεις ξαναπάει σε στριπ μαγαζί.
 

auto9591

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
104
Like
96
Πόντοι
1
Αν είναι μέρος του διαγωνισμού που μπορεί να έχει Ναι.
Αν ξεκινήσεις να τραβας μαλακια μόνος σου ξαφνικά εκεί που κάθεσαι, μην απορείς αν βρεθείς στον δρόμο.
Αλλά για να Ρωτάς τέτοια πράγματα, μάλλον δεν έχεις ξαναπάει σε στριπ μαγαζί.
Εχω καιρό να παω ρε φίλε και ζητάω ενημέρωση από άλλους μυστες. Όπως κατάλαβες ειδικευομαι στο μάτι. Γαμησε τα...
 

Moynakias123

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα, στην ομάδα! Είμαι νέος στον χώρο των τζάδικων και γουστάρω φουλ την φάση. Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι που το έχω διαβάσει στις κριτικές για το αλκατράζ. Είναι συχνό φαινόμενο να ανεβαίνουν πελάτισσες στην πίστα; Με ενθουσιάζει πολύ αυτό το σενάριο. Ξέρετε αν είναι κάτι που συμβαίνει τακτικά και αν ναι, ποια είναι η καλύτερη περίσταση (π.χ. ένα event που είδα ότι έχει κάθε κυριακή, κάποιο ladies' night);;;
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.177
Κριτικές
7
Like
1.610
Πόντοι
496
Μια και βαριεμαι να γραφω αναλυτικη κριτικη, θα γράψω εν συντομία τα χθεσινα στο Αλκα

Το μαγαζί ειναι ΤΟΠ εροτικα κλαμπ.
Εχει συνεχως σοου, μοιρασμενα πλέον σε αντρικά και γυναικεία, με περισσότερα τα αντρικα σοου, ευφάνταστα, οι χορευτες εξαιρετικοι, επαγγελματιες. Χαμος μετα τις 01.30 και μεχρι τις 04.30, που αρχιζει να σπαει ο ορθιος πληθυσμος.

Το μαγαζί ειναι ΝΤΡΟΠΗ για στριπ
Πλεον χορος του 10ευρου δεν υφισταται, πιστευω αν καποιος παει για 10ευρω δε θα προλαβει ουτε να κατσει στον καναπε.Το 20ευρω στο χορο ειναι ενα τραγουδι, ισως και λιγοτερο. Το τραγικο ειναι οτι πλεον και το πριβε των 50 εχει αρχισει να ευτελιζεται, καθως οι κοπελες πλεον ζητανε το VIP πριβε των 150. Διαρκεια του πριβε των 50, ενα 8λεπτο, για βιπ δεν πηγα αλλα μου ειπαν οι κοπελες οτι ειναι πανω απο τεταρτο. :jerking:

Αυτά, για μια ακομα φορα ανεβηκαν στη σκηνη οι γνωστες ''πελατισσες'' που εχω δει 3 φορες μεσα στο Νοεμβριο, αλλα και μια χοντρη - ελπιζω αυτη να ηταν αληθινη πελατισσα.
Τελος, μια μαλακια που δε γινοταν παλια και εχει ξεκινησει τωρα τελευταια, ειναι οτι πολλα καλα κομματια ειναι μονο για μοστρα, δηλαδη δεν κυκλοφορουν για να τις παρεις για χορο. Μια συγκεκριμενη που ρωτησα μου ειπε οτι εχει γκομενο και δεν την αφηνει να κανει χορους, μονο σοου στη σκηνη :priest:
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.036
Κριτικές
4
Like
7.132
Πόντοι
1.336

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.036
Κριτικές
4
Like
7.132
Πόντοι
1.336
Αν είναι μέρος του διαγωνισμού που μπορεί να έχει Ναι.
Αν ξεκινήσεις να τραβας μαλακια μόνος σου ξαφνικά εκεί που κάθεσαι, μην απορείς αν βρεθείς στον δρόμο.
Αλλά για να Ρωτάς τέτοια πράγματα, μάλλον δεν έχεις ξαναπάει σε στριπ μαγαζί.
Εχει και κατι ασβερκα παιδια εκει περα. Ετυχα σε φαση με μεθυσμενο, που του την πεσανε 5
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.036
Κριτικές
4
Like
7.132
Πόντοι
1.336
Πολλά κανεις το θέμα είναι τι λείπει στον καθένα, καποιου του λείπει το γαμησι, να τον χώσει, αλλος τον χώνει αλλά του λείπει το παιχνίδι, ειναι σίγουρο όταν είσαι χαρμανας θα πάρεις στούντιο βίζιτα κλπ αν σου λείπει το ταξίδι θα πας στον Manessis Travel...Εγω προσωπικα παντως ποτε δε παω στριπ για σεξ, παω για φορτωτικη για εξω, αν σε καταλαβει οτι εισαι αγαμητος δε θα ρθει, αν εισαι κουλ και ξερεις το παιχνιδι,ευκολα, οι ατακες τι θα μου κανεις,θα μ αφησεις να πιασω μουνακι να βαλω δαχτυλο? μαρτυρουν το χαλι σου, δε προκειται να την τραβηξεις εξω, οταν θες ψωμακι καλυτερα στον φουρνο οχι στον ΑΒ, τελος.
Σωστος ο παιχτης. Πρεπει να εισαι πολυ τουβλο , να νομιζεις οτι θα πας στο Αλκα για σεξ
Στο Αλκα το 70% παει για ματι το 15% παει απλως να περασει την ωρα του και το 15% παει για να τσιμπησει μωρο για εξω
Εσυ οπως και εγω εχεις πληρη ζωη εκτος πληρωτικων καταστασεων , απλως παμε εκει για το αλατοπιπερο , για το κατι παραπανω
Η διαφορα της κοπελλας απο το στριπ με το call-girl ειναι οτι η πρωτη αμα δε σε γουσταρει δε θα σου κατσει, και αυτο για μενα ειναι ολη η ουσια. Βεβαια τα λεφτα ειναι πολυ περισσοτερα και για μενα οι επιτυχιες στατιστικα ειναι 1-2 στις 10
Αλλα οπως ειπα το ΒΑΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΖΩΗ ΚΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΑΥΤΑ , ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΡΙΠ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙς ΣΑΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
 

abarth

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
11
Like
8
Πόντοι
0
Πηγα και εγώ Σαββατόβραδο να περάσω καλά …. Δεν ήξερα δεν ρώταγα ! Εύκολο παργκιν στον παρκαδόρο ωραίος χώρος η είσοδος και η κοπέλα στα εισιτήρια . 15€ το άτομο μπενουμε μέσα το τραπέζι θέλει μπουκάλι αλλιώς στο μπαρ … ξενερα πρώτη , θέση θεάσεις 0 από το μπαρ στην πίστα δεύτερη ξενερα . Οι κοπέλες παρά πολλές για όλες της ορέξεις αλλά από το μέτριο και κάτω σε εμφάνιση (για τα δικά μου γούστα ) τριτι ξενερα , σκασανε δυο τρης εκεί όλες πάμε για πριβέ η κερνά κοκτέιλ τεταρτη ξενερα , κάτσαμε μια ώρα να δούμε το σόου και φύγαμε .
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Πάντα θεωρούσα και θεωρώ "γενναίους" όσους πάνε σε τέτοια μαγαζιά καθώς και τα κάνεις πάνω σου και σου πάει ο κούκος αηδόνι. Οκει. Το δέχομαι σαν υπηρεσία - απλά δεν θα πήγαινα. Σε όσους λέω ότι δεν έχω μπει ποτέ στη ζωή μου σε στριπτιζάδικο δεν με πιστευουν.
 

abarth

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
11
Like
8
Πόντοι
0
Να πω την αλήθεια μου το περίμενα πιο ανθρώπινο
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.697
Like
29.028
Πόντοι
6.056
Μια και βαριεμαι να γραφω αναλυτικη κριτικη, θα γράψω εν συντομία τα χθεσινα στο Αλκα

Το μαγαζί ειναι ΤΟΠ εροτικα κλαμπ.
Εχει συνεχως σοου, μοιρασμενα πλέον σε αντρικά και γυναικεία, με περισσότερα τα αντρικα σοου, ευφάνταστα, οι χορευτες εξαιρετικοι, επαγγελματιες. Χαμος μετα τις 01.30 και μεχρι τις 04.30, που αρχιζει να σπαει ο ορθιος πληθυσμος.

Το μαγαζί ειναι ΝΤΡΟΠΗ για στριπ
Πλεον χορος του 10ευρου δεν υφισταται, πιστευω αν καποιος παει για 10ευρω δε θα προλαβει ουτε να κατσει στον καναπε.Το 20ευρω στο χορο ειναι ενα τραγουδι, ισως και λιγοτερο. Το τραγικο ειναι οτι πλεον και το πριβε των 50 εχει αρχισει να ευτελιζεται, καθως οι κοπελες πλεον ζητανε το VIP πριβε των 150. Διαρκεια του πριβε των 50, ενα 8λεπτο, για βιπ δεν πηγα αλλα μου ειπαν οι κοπελες οτι ειναι πανω απο τεταρτο. :jerking:

Αυτά, για μια ακομα φορα ανεβηκαν στη σκηνη οι γνωστες ''πελατισσες'' που εχω δει 3 φορες μεσα στο Νοεμβριο, αλλα και μια χοντρη - ελπιζω αυτη να ηταν αληθινη πελατισσα.
Τελος, μια μαλακια που δε γινοταν παλια και εχει ξεκινησει τωρα τελευταια, ειναι οτι πολλα καλα κομματια ειναι μονο για μοστρα, δηλαδη δεν κυκλοφορουν για να τις παρεις για χορο. Μια συγκεκριμενη που ρωτησα μου ειπε οτι εχει γκομενο και δεν την αφηνει να κανει χορους, μονο σοου στη σκηνη :priest:
Με λιγα λόγια χάσιμο χρόνου και πεταμένα λεφτά.
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.177
Κριτικές
7
Like
1.610
Πόντοι
496
Πηγα και εγώ Σαββατόβραδο να περάσω καλά …. Δεν ήξερα δεν ρώταγα ! Εύκολο παργκιν στον παρκαδόρο ωραίος χώρος η είσοδος και η κοπέλα στα εισιτήρια . 15€ το άτομο μπενουμε μέσα το τραπέζι θέλει μπουκάλι αλλιώς στο μπαρ … ξενερα πρώτη , θέση θεάσεις 0 από το μπαρ στην πίστα δεύτερη ξενερα . Οι κοπέλες παρά πολλές για όλες της ορέξεις αλλά από το μέτριο και κάτω σε εμφάνιση (για τα δικά μου γούστα ) τριτι ξενερα , σκασανε δυο τρης εκεί όλες πάμε για πριβέ η κερνά κοκτέιλ τεταρτη ξενερα , κάτσαμε μια ώρα να δούμε το σόου και φύγαμε .
ακριβως ετσι, οπως τα ειπα κι εγω πριν 2 βδομαδες. Το μαγαζι δεν..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να πω την αλήθεια μου το περίμενα πιο ανθρώπινο
Μονο κανα συνοικιακο θα βρεις πιο ''ανθρωπινο''. Με ό,τι μπορει να σημαινει η λεξη βεβαια, για τον χωρο των στριπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom