Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.065
Κριτικές
4
Like
7.172
Πόντοι
1.336
Αλλάζουν οι εποχές δυστυχώς
Αρχοντα η Ελλαδα αλλαζει προς το χειροτερο. Οι εποχες μια χαρα ειναι
Να πας στο Amazon στην Φρανκφουρτη , κατι μεταξυ ξενοδοχειου και μπαρ, θα πεις το δεσποτη Παναγιωτη
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Εγω ειχα ενα crash με αυτες που χορευανε καλα στο στυλο. Πχ η Μολδαβη η Ρωξαννα ( δε θυμαμαι το nick της )
Το θεμα ειναι οτι εμεις ειμαστε large , με ποτα, χαμηλους φωτισμους , ωραιους χωρους , καβλαντισμα και αυτη η μεταβαση τωρα στο σεξ με χρονοδιακοπτη ειναι λιγο δυσκολη
Ειναι τα καλα των μνημονιων
Την Anna μια Ρωσίδα μελαχρινή ψηλή την είχες πετύχει?
 

NeronZero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
24
Κριτικές
12
Like
289
Πόντοι
290
Με τη Σβετλάνα δεν ασχολήθηκα ποτέ για να μπορώ να κάνω σωστή σύγκριση, ούτε είχαμε βγει εκτός δουλειάς. Μου την έσπαγε το στυλάκι της. Ξέρω ότι έδινε τηλέφωνο και τα πάντα (αναλόγος τη περίπτωση), αλλά δεν έδωσα ποτέ σημασία. Για να προλάβω κάποιους, θα μου πεις τι σε ένοιαζε το στυλάκι της, πουτάνα είναι, θα τη παντρευτείς? Έ δε γούσταρα να το "κυνηγήσω" με τη συγκεκριμένη
Πάντως είναι στο ίδιο στυλ τάζει διάφορα ,αλλά ποτε δεν γίνονται (ισως να γινονται με κάποιους), και πουλάει έρωτες με μεγάλη ευκολία, έννοειτε ότι ήξερα οτι με δούλευε, για αυτό και όταν μου είπε οτι δινει τηλ πηγα πάσο. Εντάξει γούστα ειναι αυτά, σεβάστο ότι δεν σου άρεσε.
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Πάντως είναι στο ίδιο στυλ τάζει διάφορα ,αλλά ποτε δεν γίνονται (ισως να γινονται με κάποιους), και πουλάει έρωτες με μεγάλη ευκολία, έννοειτε ότι ήξερα οτι με δούλευε, για αυτό και όταν μου είπε οτι δινει τηλ πηγα πάσο. Εντάξει γούστα ειναι αυτά, σεβάστο ότι δεν σου άρεσε.
Ε νταξει αυτή είναι η δουλειά της
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.354
Κριτικές
42
Like
7.371
Πόντοι
4.446
Αρχοντα η Ελλαδα αλλαζει προς το χειροτερο. Οι εποχες μια χαρα ειναι
Να πας στο Amazon στην Φρανκφουρτη , κατι μεταξυ ξενοδοχειου και μπαρ, θα πεις το δεσποτη Παναγιωτη
για πες για άμαζον φρανκφούρτη.....
 

zigiridis

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2010
Μηνύματα
120
Like
283
Πόντοι
21
φήμες λενε οτι κυκλοφορει στο μαγαζι η κελλυ λιοντου ισχυει??:think:
:think::think::think:
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.297
Κριτικές
22
Like
2.027
Πόντοι
1.796
φήμες λενε οτι κυκλοφορει στο μαγαζι η κελλυ λιοντου ισχυει??:think:
:think::think::think:
Ισχύει αλλά δεν βλέπεται. Κυκλοφορεί ένα άλλο μικρό μαζί της, αλλά δεν ξέρω αν κάνει κάτι περαιτέρω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μηπως θυμαστε και την ολια την εσθονη;
Παντρεμένη με παιδί πλέον.
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
βολτιτσα απο αλκα φιλοι μου :
εχει αρκετα νεα μουνακια απο ουκρανια,μερικα πραγματικα αλογακια(τι γονιδια ειναι αυτα που εχουνε οι καριολες!)επισης παιζει πλεον τρανσακι απο ρουμανια στο μαγαζι!την ψηλιαστικα τη δουλεια και σε επερωτηση μου,παραδεχτηκε οτι εχει πουλακι.Κανει και πριβε για οποιον ενδιαφερεται!για σαββατο μετρια κινηση,αλλες φορες ηταν ασφυχτικα γεματο.επισης χλιαρη κινηση γενικα στους χορους.πρεπει να φτιαξουνε το προγραμμα και τη ροη οποσδηποτε γιατι κανει κοιλια και ο κοσμος βαριεται και ξενερωνει.παιζανε κατι χρονικα κενα τεραστια κατα διαστηματα.Επισκεπτης επισης ο ''αγαπη μονο'' που ξεσηκωσε το μαγαζι με τις αγριοφωναρες του.
στα δικα μου,ηπια 2 ποτα (καθαρα) πηρα 2-3 χορους απλους και εν τελει πριβε με μια ρωσιδαρα μουρλια με σπαστα ελληνικα.θεωρησα δεδομενο οτι θα ειναι φουλ στριπ αλλα ξενερωσα γιατι η κοπελα δεν εβγαλε το κυλοτακι.κοινως ουτε τα αυτονοητα δεν τηρουνται!την τσιμπησα καθαρα λογω εμφανισης και την πατησα..ειπε αν θες να το βγαλω παμε πανω με 100!φυσικα για φραπε ή πιπα ουτε καν..κι ετσι αρνηθηκα.ξενερωσα με τη διαρκεια των χορων ασχημα καθως ηταν πολυ ξεπετα οπως και το πριβε..κι επισης την πιο πολυ ωρα χορος στον αερα παρα πανω μου!οτι να ναι γενικα φιλοι μου..θα κανω καιρο να ξαναπαω γιατι κοροιδευουνε
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.274
Κριτικές
19
Like
9.177
Πόντοι
9.095
βολτιτσα απο αλκα φιλοι μου :
εχει αρκετα νεα μουνακια απο ουκρανια,μερικα πραγματικα αλογακια(τι γονιδια ειναι αυτα που εχουνε οι καριολες!)επισης παιζει πλεον τρανσακι απο ρουμανια στο μαγαζι!την ψηλιαστικα τη δουλεια και σε επερωτηση μου,παραδεχτηκε οτι εχει πουλακι.Κανει και πριβε για οποιον ενδιαφερεται!για σαββατο μετρια κινηση,αλλες φορες ηταν ασφυχτικα γεματο.επισης χλιαρη κινηση γενικα στους χορους.πρεπει να φτιαξουνε το προγραμμα και τη ροη οποσδηποτε γιατι κανει κοιλια και ο κοσμος βαριεται και ξενερωνει.παιζανε κατι χρονικα κενα τεραστια κατα διαστηματα.Επισκεπτης επισης ο ''αγαπη μονο'' που ξεσηκωσε το μαγαζι με τις αγριοφωναρες του.
στα δικα μου,ηπια 2 ποτα (καθαρα) πηρα 2-3 χορους απλους και εν τελει πριβε με μια ρωσιδαρα μουρλια με σπαστα ελληνικα.θεωρησα δεδομενο οτι θα ειναι φουλ στριπ αλλα ξενερωσα γιατι η κοπελα δεν εβγαλε το κυλοτακι.κοινως ουτε τα αυτονοητα δεν τηρουνται!την τσιμπησα καθαρα λογω εμφανισης και την πατησα..ειπε αν θες να το βγαλω παμε πανω με 100!φυσικα για φραπε ή πιπα ουτε καν..κι ετσι αρνηθηκα.ξενερωσα με τη διαρκεια των χορων ασχημα καθως ηταν πολυ ξεπετα οπως και το πριβε..κι επισης την πιο πολυ ωρα χορος στον αερα παρα πανω μου!οτι να ναι γενικα φιλοι μου..θα κανω καιρο να ξαναπαω γιατι κοροιδευουνε
Τραγικό παικτουρα μου! Τόσο για τους χορούς (απλούς-πριβέ) αλλα και για το τρανς! Τρανς;;;; ‍♂️♂️♂️
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.769
Κριτικές
15
Like
11.416
Πόντοι
3.846
βολτιτσα απο αλκα φιλοι μου :
εχει αρκετα νεα μουνακια απο ουκρανια,μερικα πραγματικα αλογακια(τι γονιδια ειναι αυτα που εχουνε οι καριολες!)επισης παιζει πλεον τρανσακι απο ρουμανια στο μαγαζι!την ψηλιαστικα τη δουλεια και σε επερωτηση μου,παραδεχτηκε οτι εχει πουλακι.Κανει και πριβε για οποιον ενδιαφερεται!για σαββατο μετρια κινηση,αλλες φορες ηταν ασφυχτικα γεματο.επισης χλιαρη κινηση γενικα στους χορους.πρεπει να φτιαξουνε το προγραμμα και τη ροη οποσδηποτε γιατι κανει κοιλια και ο κοσμος βαριεται και ξενερωνει.παιζανε κατι χρονικα κενα τεραστια κατα διαστηματα.Επισκεπτης επισης ο ''αγαπη μονο'' που ξεσηκωσε το μαγαζι με τις αγριοφωναρες του.
στα δικα μου,ηπια 2 ποτα (καθαρα) πηρα 2-3 χορους απλους και εν τελει πριβε με μια ρωσιδαρα μουρλια με σπαστα ελληνικα.θεωρησα δεδομενο οτι θα ειναι φουλ στριπ αλλα ξενερωσα γιατι η κοπελα δεν εβγαλε το κυλοτακι.κοινως ουτε τα αυτονοητα δεν τηρουνται!την τσιμπησα καθαρα λογω εμφανισης και την πατησα..ειπε αν θες να το βγαλω παμε πανω με 100!φυσικα για φραπε ή πιπα ουτε καν..κι ετσι αρνηθηκα.ξενερωσα με τη διαρκεια των χορων ασχημα καθως ηταν πολυ ξεπετα οπως και το πριβε..κι επισης την πιο πολυ ωρα χορος στον αερα παρα πανω μου!οτι να ναι γενικα φιλοι μου..θα κανω καιρο να ξαναπαω γιατι κοροιδευουνε
Εσύ τέτοιος παιχτουρας που έχεις πάει τόσες φορές και έχεις γαμησει ποσες στριπερ, πώς την πάτησες έτσι και πλήρωσες πριβέ που βγήκε μούφα;
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
9
Like
1.679
Πόντοι
496
Τρανς το αλκα? ωνασου...ξενερα..
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
Εσύ τέτοιος παιχτουρας που έχεις πάει τόσες φορές και έχεις γαμησει ποσες στριπερ, πώς την πάτησες έτσι και πλήρωσες πριβέ που βγήκε μούφα;
καλως τον κομπλεξικο υπαλληλο του αλκα..εδω θα ειμαστε να γραφουμε και τις καλες και τις κακες εμπειριες τυπε.ομολογω οτι αυτο δε μου εχει ξανατυχει σε πριβε και γι αυτο το εγραψα δημοσια ωστε να προειδοποιησω κοσμο.προφανως και δεν τη ρωτησα αν κανει φουλ στριπ στο πριβε γιατι ειναι αυτονοητο!σε ολα τα στριπ!επισης φουλ ξεπετα σε απλους χορους-απαραδεκτο και μαλακια προγραμμα.Μαυρο λοιπον προς το παρον
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.274
Κριτικές
19
Like
9.177
Πόντοι
9.095
καλως τον κομπλεξικο υπαλληλο του αλκα..εδω θα ειμαστε να γραφουμε και τις καλες και τις κακες εμπειριες τυπε.ομολογω οτι αυτο δε μου εχει ξανατυχει σε πριβε και γι αυτο το εγραψα δημοσια ωστε να προειδοποιησω κοσμο.προφανως και δεν τη ρωτησα αν κανει φουλ στριπ στο πριβε γιατι ειναι αυτονοητο!σε ολα τα στριπ!επισης φουλ ξεπετα σε απλους χορους-απαραδεκτο και μαλακια προγραμμα.Μαυρο λοιπον προς το παρον
Αμ παραλιγο να τη πατησω κ γω ετσι στα πριβε του κινκυ! Ευτυχως μολις ακουσα τη ποικιλια των πριβε ρωτησα τι παιζει στο καθενα... :woldman:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.769
Κριτικές
15
Like
11.416
Πόντοι
3.846
καλως τον κομπλεξικο υπαλληλο του αλκα..εδω θα ειμαστε να γραφουμε και τις καλες και τις κακες εμπειριες τυπε.ομολογω οτι αυτο δε μου εχει ξανατυχει σε πριβε και γι αυτο το εγραψα δημοσια ωστε να προειδοποιησω κοσμο.προφανως και δεν τη ρωτησα αν κανει φουλ στριπ στο πριβε γιατι ειναι αυτονοητο!σε ολα τα στριπ!επισης φουλ ξεπετα σε απλους χορους-απαραδεκτο και μαλακια προγραμμα.Μαυρο λοιπον προς το παρον
Κομπλεξικός γιατί δε βγαίνω να γράφω ότι γαμαω στριπερς;
Ή επειδή έχω τη νοημοσύνη και δεν παίρνω πριβε, γιατί ξέρω ότι είναι πιασοκωλε;
Έλα περαστικά και ξυδακι να συνελθεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom