Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 380K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
Πέρασα χθες λόγω του ό,τι βαριόμουν να ακολουθήσω την έξοδο της παρέας μου στην παραλιακή.Επειδή η ψυχολογική μου κατάσταση δεν ήταν καλή και δεν κάθησα πολύ ώρα δε θα ανεβάσω κριτική,θα κάνω όμως μερικές παρατηρήσεις..
α)ο χώρος που χρησιμοποιούν τώρα είναι αισθητά καλύτερος.η πίστα μεγάλη,στο κέντρο.μείον η κολώνα στο κέντρο της πίστας,συν το ό,τι πολλές φορές χόρευαν δύο ταυτόγχρονα κοπέλες.επιπλέον καλό θα είναι να ανοίγουν τον κλιματισμό!!ορισμένες κοπέλες έκαναν αέρα με βεντάλια..
β)το προσωπικό εξυπηρετικό,δεν είχε και πολύ κόσμο βέβαια.
γ)πολλά ξευγαράκια και γυναίκες
δ)πολλά και μεγάλα νεκρά διαστήματα μεταξύ των χωρών/σόου
ε)οι κοπέλες αρκετά καλές, τουλάχιστον έχουν καλά σώματα.Όμως ρε κορίτσια η σιλικόνη/το υαλουρονικό στα χείλη δεν είναι για χόρταση.Μερικές το έχουν παρακάνει με αυτό ,όπως και με το σολάριουμ.Το αριστοκρατικό χρώμα είναι το ΛΕΥΚΟ και όχι το γύφτικο!!
στ)Βαριεστημένες..Χωρίς να συστηθούν <<θα κεράσεις ποτό>>, <<πάμε για χορό>>..Όχι κοριτσάκι δεν πάμε!
ζ)οι άνδρες χορευτές απλά κιτς..όποιο ρόλο και να παίζουν φοράνε μποτάκια/αρβύλες..έλεος.
η)ο χορός μόνο topless
Επιπλέον στμαγαζί είδα το πιο cult μαιμού μπλουζάκι(σε παλάτη)..Γιακάς με το καρώ της Burberry και σήμα το κροκοδειλάκι της Lacoste..Απλά θεός ο τύπος!!
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Ξερει κανεις τιποτα για αυτο?

 

aris_2_5

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2008
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες μια ερωτηση...
εχει παει κανεις στο αλκατραζ καθημερινη???
θελω να ξερω αν εχει και τις καθημερινες το ιδιο σοου με το σαββατο...
σεξ στην σκηνη, δονητες και τα λοιπα....
ευχαριστω...
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
μαγκες μια ερωτηση...
εχει παει κανεις στο αλκατραζ καθημερινη???
θελω να ξερω αν εχει και τις καθημερινες το ιδιο σοου με το σαββατο...
σεξ στην σκηνη, δονητες και τα λοιπα....
ευχαριστω...

Εχει που να μην ειχε  :grin:
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
1
Πόντοι
1
Ρε παίδες,προχθές που πήγα Αλκατράζ πήρα χορό μια δεσποινίδα εκεί πέρα,και στον χώρο εκεί πίσω που χουν για τους χορούς παραδίπλα μου παρατήρησα ότι σε κάποιον ή έκανε πίπα ή φραπέ!!! Νομίζω πάντως κλαρίνο του κάνανε.Παίζουν τέτοια πράματα εκεί μέσα? Κάποιος μου'πε ότι αν πάρεις κάποια 5-6 φορές για χωρό παίζουν τέτοιες καταστάσεις. τα φώτα σας παίχτες !!!!  :cheesy:
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Υπάρχουν άνθρωποι που τους αρέσει να τα κάνου πάνω τους με 50 - 80 ευρω τη στιγμή που θα μπορούσαν ν απανε και άλλου?
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Μακριά από τα στριπτιζάδικα, και θελετε μόνο για χαβαλέ όχι στα σοβαρα για σεξ
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Ρε παίδες,προχθές που πήγα Αλκατράζ πήρα χορό μια δεσποινίδα εκεί πέρα,και στον χώρο εκεί πίσω που χουν για τους χορούς παραδίπλα μου παρατήρησα ότι σε κάποιον ή έκανε πίπα ή φραπέ!!! Νομίζω πάντως κλαρίνο του κάνανε.Παίζουν τέτοια πράματα εκεί μέσα? Κάποιος μου'πε ότι αν πάρεις κάποια 5-6 φορές για χωρό παίζουν τέτοιες καταστάσεις. τα φώτα σας παίχτες !!!!  :cheesy:

Ρωτας και μαθαινεις παιχτη μου, ετσι πανε αυτα..Πριν κανεις οτιδηποτε με τις τσουπρες, ειδικα στο Αλκατραζ.
Καποιες απο εκει, σε παλιοτερα καταστηματα μεχρι και κουλουρακι εδιναν..Τωρα μπορει να το εριξαν στα κλαρινα  :cheesy:
 

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
για πειτε εσεις που εχετε παει τελευταια ,εχει επιστρεψει στον παλιο χωρο το μαγαζι η ακομα ?
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Εκανα κ εγω μια επισκεψη στο ιδρυμα προσφατα. Μου εκανε τεραστια θετικη εντυπωση ενα Ρωσσιδακι, η Νταρια. Εχει να προσφερει κανεις καμια γενικη πληροφορια για την κοπελα? Για παραδειγμα, αξιζει κυνηγι κ "επενδυση" ή ουτως ή αλλως ειναι ψοφια στο πριβε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom