Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 381K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
Χτες επισκεφτηκα μετα απο μηνες το μαγαζι και η γνωμη μου γενικα ειναι θετικη θα ελεγα...
Μπηκαμε με 2 φιλους μου ως φοιτητες και τη γλιτωσαμε και χωρις ποτο γιατι λεγαμε στο σερβιτορο να ερθει πιο μετα και δεν ηρθε καν . Αξιοσημειωτες κορασιδες , η Αλεξανδρα οπως αναφερεται και πιο πανω, γνωστο απο παλιοτερα ψηλο νεαρο τεμαχιο πολυ ομορφο ,μια βυζαρου κοντη ξανθια με εκφυλοφατσα την οποια πηρα και για χορο αλλα δε συστηνεται γιατι λιγο μη μου απτου την ειδα....
Και φυσικα η μοναδικη Βιολεττα (ξανθια ,κοντη ,εχει βαλει και βυζια τωρα, θα τη ξερετε λογικα ) ,για μενα ανετα το καλυτερο κομματι εκει μεσα και ο χορος που πηρα απο τους καλυτερους που εχω τιμησει .Μου πηρε λιγο τα μυαλα πρεπει να παραδεχτω . Προβλεπεται επανεξεταση λιαν συντομως ! Αυτα .
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Ρε φιλε κι εγω εκει ημουν χθες. ολη η παρεα μου πιστεψαμε οτι ηταν θεατρο, δηλαδη στημενο, να το παιζει αυτη και καλα ασχετη και με τον γκομενο κι ετσι για να φανει  αληθινο.. το αποκλειεις αυτο το ενδεχομενο?




Αποκλειεται φιλε.Ημουν και εγω εκει,αρχικα πιστευα οτι ηταν μερος του σοου,αλλα ρωτησα την Γιασμιν και μου ειπε οτι δεν δουλευει,ηταν πελατισσα παιδια.
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
για την Αλμάζα έχετε κανα κονε να την..  :fuck2: ? ? ? ?
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
τι παίζει μ αυτήν ρε φίλε..έχεις τίποτα υπ όψη ? ? ?

Πλεον χαικλασατες βιζιτες κανει.

Τελευταία γνωριζα οτι πηδηξε γνωστο ποδοσφαιριστη. Δεν αναφερομαι στις παπαριες για τον Κυπριο αλλα για δικο μας παιδι.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
για την Αλμάζα έχετε κανα κονε να την..  :fuck2: ? ? ? ?

ασε μας ρε με την σταφιδόγρια των κωλομπάρων!καλός μαλάκας και αυτός ο ποδοσφαιριστής που λέει και ο φίλος παρακάτω ότι την πήρε!!!!!!τόσα μουνιά ωραία και φρεσκαδούρες παίζουν , αυτήν βρήκε?αλλα τί περιμένεις?μήπως έχουν γούστο και κρίση όλοι αυτοι?μονο χρημα εχουν και τους το τρωνε!
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
φίλε μου το γούστο το καθένα είναι διαφορετικό..δεν υπάρχει κάτι στάνταρ στην ομορφιά.. ;)
εμένα πάντως μ αρέσει και θα της τα έσκαγα..
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
φίλε μου το γούστο το καθένα είναι διαφορετικό..δεν υπάρχει κάτι στάνταρ στην ομορφιά.. ;)
εμένα πάντως μ αρέσει και θα της τα έσκαγα..

φιλε μου πάω πάσο.Αλλά τουλάχιστον μήν σκάσεις πάνω από 150!δεν αξίζει κατ'εμέ!
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
ασε μας ρε με την σταφιδόγρια των κωλομπάρων!καλός μαλάκας και αυτός ο ποδοσφαιριστής που λέει και ο φίλος παρακάτω ότι την πήρε!!!!!!τόσα μουνιά ωραία και φρεσκαδούρες παίζουν , αυτήν βρήκε?αλλα τί περιμένεις?μήπως έχουν γούστο και κρίση όλοι αυτοι?μονο χρημα εχουν και τους το τρωνε!

Μαλακακος ειναι τι περιμενεις "Σκουληκι" Κιτρινο.
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
φιλε μου πάω πάσο.Αλλά τουλάχιστον μήν σκάσεις πάνω από 150!δεν αξίζει κατ'εμέ!
πως θα γίνει το κονέ ειναι το θέμα.. στο μαγαζί πρέπει να πας 100 φορές και να χαλάσεις τα κέρατα σου για να κάνεις κονέ..
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
πως θα γίνει το κονέ ειναι το θέμα.. στο μαγαζί πρέπει να πας 100 φορές και να χαλάσεις τα κέρατα σου για να κάνεις κονέ..

πές στην αλμάζα ότι είσαι κολλητός του...κονέ..
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
της το είπα..αλλά τίποτα..

πές της οτι αδερφός σου είναι ο τζάστιν τίμπερλέιν.Φόρα και συ αντίστοιχα ρούχα,χτύπα και κανα τατουάζ,φορα καπελάκι και φέρτης και κανα σιντι ντιβιντι να ψαρωσει.Δωστης και καμμια φωτο του απο μαιάμι καλοκαιρινές διακοπές(αν δεν εχεις εκτυπωτη πάρε εναν καλο για ΦΩΤΟ) και την έχεις ψήσει!Αυτή θα κάνει συνειρμούς για μεγάλες χορηγίες και θα σου πεί οκ!
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
πές της οτι αδερφός σου είναι ο τζάστιν τίμπερλέιν.Φόρα και συ αντίστοιχα ρούχα,χτύπα και κανα τατουάζ,φορα καπελάκι και φέρτης και κανα σιντι ντιβιντι να ψαρωσει.Δωστης και καμμια φωτο του απο μαιάμι καλοκαιρινές διακοπές(αν δεν εχεις εκτυπωτη πάρε εναν καλο για ΦΩΤΟ) και την έχεις ψήσει!Αυτή θα κάνει συνειρμούς για μεγάλες χορηγίες και θα σου πεί οκ!
τίμπερλέϊκ.. ;)
 

papi1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
36
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
χτες πανικός στο εν λόγω ίδρυμα. πηραμε δωράκι εεεεε;; εγω συγκεκριμένα έψαχνα για μια συγκεκριμένη κορασίδα αλλά έιχε ρεπό. σαββατιάτικα ρεπο δίνουνε και αυτοί;
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
χτες πανικός στο εν λόγω ίδρυμα. πηραμε δωράκι εεεεε;; εγω συγκεκριμένα έψαχνα για μια συγκεκριμένη κορασίδα αλλά έιχε ρεπό. σαββατιάτικα ρεπο δίνουνε και αυτοί;

Δεν δινουν ρεπο Παρασκευο Σαββατο.

Αλλα και εμεις που εχουμε καποια σχεση αλλου επιπεδου και οχι πελατιακη πως θα βγουμε να κανουμε το κοματι μας Σαββατιατικα.

Οποτε πεφτει μηνημα στον υπευθυνο οτι εχω περιοδο, ποναει ο κωλος μου, κτλ.

Αρα ΤΙΡ για τους νεους οταν γνωριζετε τα τεμαχια που εχει το καθε μαγαζι και βλεπετε απουσια ΠαρασκευοΣαββατο σημαινει οτι παιζει εκτος ή οτι εχει Μπουφριεντ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom