Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 374K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.990
Κριτικές
4
Like
7.069
Πόντοι
1.336

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
493
Κριτικές
1
Like
915
Πόντοι
81
Στο Αλκα αν δεν πας στο παταρι με 100 μινιμουμ , ολα τα αλλα ειναι αεροχοροί.
Ναι αν αξιωθείς κάποια από αυτές που στρογγυλοκάθονται μονίμως σε παρέες με άλλες, να έρθει να σου μιλήσει για να δώσεις τα 100 ή 200 ευρώ. Λες και σου κάνουνε χάρη εκεί μέσα. Προτιμώ μέρη που εκτιμούν την ευγένεια μου και το πορτοφόλι μου και κυνηγάνε την δουλειά τους. Εκεί θα τα δώσω.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.645
Κριτικές
15
Like
11.200
Πόντοι
3.846
Ναι αν αξιωθείς κάποια από αυτές που στρογγυλοκάθονται μονίμως σε παρέες με άλλες, να έρθει να σου μιλήσει για να δώσεις τα 100 ή 200 ευρώ. Λες και σου κάνουνε χάρη εκεί μέσα. Προτιμώ μέρη που εκτιμούν την ευγένεια μου και το πορτοφόλι μου και κυνηγάνε την δουλειά τους. Εκεί θα τα δώσω.
Σωστά, δεν ήξεραν στο Αλκα να πετάνε κόκκινο χαλί και να ελευθερώνουν τραπέζι μόλις σκας μύτη.
Κοίτα κάτι άτομα πόσο μεγάλη ιδέα έχουν για τον εαυτό τους.
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
7
Like
2.836
Πόντοι
736
Δεν καθεται με πελατες ουτε για ποτο Παιρνει τα 200 απο το sex show και τερμα
Καμμια απο τις 4 που κανουν show δεν εχει παρε δωσε με πελατες

Αν θες μαυρη πηγαινε στο Caissa που εχει δυο μαυρες Κολομπιανες που παιζουν μπαλιτσα
Στο Άλκα παίζει μαύρη 20χρονη με κορμί λαμπάδα που μιλάει άπταιστα Ελληνικά και είναι άνετη.
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.990
Κριτικές
4
Like
7.069
Πόντοι
1.336
Σωστά, δεν ήξεραν στο Αλκα να πετάνε κόκκινο χαλί και να ελευθερώνουν τραπέζι μόλις σκας μύτη.
Κοίτα κάτι άτομα πόσο μεγάλη ιδέα έχουν για τον εαυτό τους.
Δικιο εχει ρε αρχοντα ο @antony777 . Ειναι μερικες που 6 μηνες τωρα δεν τις εχω δει ποτε με πελατη
Εχουν 2-3 sugar-daddy εξω και στο μαγαζι πανε να περασει η ωρα τους κανοντας πασαρελα , οι ψωναρες
Αμα δεν ειχε να κανει με προβατα το αφεντικο θα τις πεταγε εξω
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.645
Κριτικές
15
Like
11.200
Πόντοι
3.846
Δικιο εχει ρε αρχοντα ο @antony777 . Ειναι μερικες που 6 μηνες τωρα δεν τις εχω δει ποτε με πελατη
Εχουν 2-3 sugar-daddy εξω και στο μαγαζι πανε να περασει η ωρα τους κανοντας πασαρελα , οι ψωναρες
Αμα δεν ειχε να κανει με προβατα το αφεντικο θα τις πεταγε εξω
Τώρα σοβαρά;
Από τις 40+ γκόμενες που έχει εκεί μέσα κόλλησες στο ότι μερικές εκεί ασχολούνται με κάποιους που τις έχουν κάνει χρυσές;
Αυτά γίνονται σε όλα τα στριπ. Από ποια σπηλιά ξεφύτρωσες εσύ.
Έλα πες μας τίποτα καινούριο που δεν ξέραμε.
Ή κόψε τα στριπ ή ποσταρε τίποτα πιο σοβαρό.
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
1.952
Κριτικές
1
Like
3.023
Πόντοι
456
Σωστά, δεν ήξεραν στο Αλκα να πετάνε κόκκινο χαλί και να ελευθερώνουν τραπέζι μόλις σκας μύτη.
Κοίτα κάτι άτομα πόσο μεγάλη ιδέα έχουν για τον εαυτό τους.
Τώρα σοβαρά;
Από τις 40+ γκόμενες που έχει εκεί μέσα κόλλησες στο ότι μερικές εκεί ασχολούνται με κάποιους που τις έχουν κάνει χρυσές;
Αυτά γίνονται σε όλα τα στριπ. Από ποια σπηλιά ξεφύτρωσες εσύ.
Έλα πες μας τίποτα καινούριο που δεν ξέραμε.
Ή κόψε τα στριπ ή ποσταρε τίποτα πιο σοβαρό.

λοιπον ακου τσουτσεκι των 100Ε στο Αλκα. οταν παμε στριπ εχουμε μια 500αρα μινιμουμ ετοιμοι να χαλασουμε για να γ@μησουμε και να μας βαρανε προσοχη τα μετρ και τα γκαρσονια. αλλιως δεν παμε. καταλαβες τωρα?

στο Αλκα οσα και να χαλασεις και τρομπαρουνε και δεν θα γ@μησεις. καταλαβες τωρα πουθενα ανυπαρκτε που εχεις αποψη για τα στριπ?

οταν οι αρχοντες βριζουμε το Αλκα ξερουμε γιατι το βριζουμε, εσυ θα καθεσαι προσοχη και θα παιρνεις ματι.

αντε μπραβο.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.645
Κριτικές
15
Like
11.200
Πόντοι
3.846
λοιπον ακου τσουτσεκι των 100Ε στο Αλκα. οταν παμε στριπ εχουμε μια 500αρα μινιμουμ ετοιμοι να χαλασουμε για να γ@μησουμε και να μας βαρανε προσοχη τα μετρ και τα γκαρσονια. αλλιως δεν παμε. καταλαβες τωρα?

στο Αλκα οσα και να χαλασεις και τρομπαρουνε και δεν θα γ@μησεις. καταλαβες τωρα πουθενα ανυπαρκτε που εχεις αποψη για τα στριπ?

οταν οι αρχοντες βριζουμε το Αλκα ξερουμε γιατι το βριζουμε, εσυ θα καθεσαι προσοχη και θα παιρνεις ματι.

αντε μπραβο.
Πετάχτηκε τώρα σαν πορδή το βλήμα των 0 ευρώ.

Κακομοιριγλου όταν θα βρεις 500€ να χαλάσεις πες μας με έρθουμε να ανοίξουμε σαμπάνιες.
Μέχρι τότε, κάνε τουμπεκί και να μην πετάγεσαι σε άτομα που δεν ασχολούνται με πουθενάδες σαν εσένα.

Χαλάω τα 5πλασια στη ζωή μου κάθε μήνα και γαμάω Σλαβες κάθε βδομάδα, δεν έχω τα κόμπλεξ του ελληναρα να λέω ότι γαμησα στο Αλκα.

Είσαι για λυπηση που νομίζεις ότι κάτι κάνεις αν όντως χαλάς τόσα λεφτά για ένα γαμησι και ακόμα περισσότερο που ζητάς προσοχή με αυτόν τον τρόπο.
Προφανώς δεν αξίζεις τίποτα παραπάνω για να την έχεις αλλιώς.
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
7
Like
1.600
Πόντοι
496
Γιατί συνεχίζετε και γράφετε στον χυσομόλη που καθαρίζει τους καμπινεδες στο αλκα?
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
493
Κριτικές
1
Like
915
Πόντοι
81
Γιατί συνεχίζετε και γράφετε στον χυσομόλη που καθαρίζει τους καμπινεδες στο αλκα?
Όσο περισσότερο ασχολείστε, τόση περισσότερη αξία δίνετε σε άτομα με σύμπλεγμα κατωτερότητας που δεν έχουν ούτε δουλειά ούτε καριέρα. Οι Αλβανοί είναι πάντα πολύ εριστικοί, επιζητούν τον καβγά και έχουν πολύ σοβαρή ροπή προς την παραβατικότητα. Τα μισά τους παιδιά είναι κατεστραμμένα. Εμείς απλά πηγαίνουμε κάπου για να διασκεδάσουμε, για να ζήσουμε διαφορετικές εμπειρίες. Αυτό είναι όλο.
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
493
Κριτικές
1
Like
915
Πόντοι
81
Δικιο εχει ρε αρχοντα ο @antony777 . Ειναι μερικες που 6 μηνες τωρα δεν τις εχω δει ποτε με πελατη
Εχουν 2-3 sugar-daddy εξω και στο μαγαζι πανε να περασει η ωρα τους κανοντας πασαρελα , οι ψωναρες
Αμα δεν ειχε να κανει με προβατα το αφεντικο θα τις πεταγε εξω
Ναι, τι να δουλέψουν εκεί μέσα. Τις πασάρουν μάλλον σε πελάτες για έξω, αλλά εγώ προτιμώ πάντα ένα καλό πρακτορείο που έχει χρόνια στην Ελλάδα. Δεν θέλω καθόλου ανακατέματα με στοιχεία της νύχτας. Προσέχω γενικά. Όταν λέγανε για ψήσιμο και τηλέφωνο στην στριπτιτζού για βόλτες εκτός, έκοβα από τη γωνία. Μπορεί κάποιος να βρει call girls να βολεύεται.
 

auto9591

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
103
Like
96
Πόντοι
1
Ρε μάγκες στο Αλκα παιζει ακόμα σόου με λαιβ γαμήσι; Μιλαμε για κανονικό γαμήσι όχι στραπον και μαλακίες..
 

eftyxia07

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
105
Like
135
Πόντοι
1
Τον αυγουστο ή σεπτεμβρη ήταν 2 ρωσσιδες/ουκρανες που ηταν duo μια ξανθια και μια μελαχρινη μικρο στηθος γυρω στο 1.65 εχει καποιος ινστα ή τα ονοματα τους pls
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
7
Like
1.600
Πόντοι
496
Κοψανε τη διαφημιση στο μπου μεσω του xenitemenos και αρχισανε στο ραδιο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom